Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyik napról a másikra 16 év után elhagyott a párom úgy, hogy a 3. babát várom, akit ő szeretett volna... fórum

Egyik napról a másikra 16 év után elhagyott a párom úgy, hogy a 3. babát várom, akit ő szeretett volna... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
13. 328e1b30ab (válaszként erre: 1. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 09:17

Még a gyerekek előtt megcsalt? Most megint, és csodálkozol? És vissza akarod kapni?

Egy hazug, csaló, árulót?


Állj a saját lábadra, ideje.

2016. júl. 11. 09:17

Mi férjemmel 25 hetes terhesen mentünk szét, mert összejött egy nála 10 évvel fiatalabb (mint kiderült) ku.vával, s hát ezek után nem volt bocsánat. Itt is szintén tervezett közösen akart baba volt. Ennek már 14 éve, a fiát 12,5 éve nem látta. A 1,5 év alatt 4 alkalommal jött a gyereket megnézni, leghamarabb 1 éves kora után. Nem is tartjuk a kapcsolatot, azt se tudjuk hol lakik v mit csinál... nem is bánom.

Ez eleinte nagyon bántott. Aztán több ismerős is javasolta hogy sírjam jól ki magam és ennyi, lépjek túl rajta. Így s tettem.


Mostani párommal 4 éve ismerjük egymást, decemberbe volt karácsony előtt az esküvőnk, márciusba pedig kiderült hogy babát várok, most vagyok 23 hetes a kislányunkkal.

Soha jobb szerető férjem nem lehetne, persze vannak neki is hibái de tudni kell elnézni s megbocsátani az apróbb hibáit a másiknak.

Az a tisztelet s megbecsülés amit tőle kapok, mindennél többet jelent számomra.

11. Kisszoki (válaszként erre: 7. - Rinike)
2016. júl. 11. 08:55
Én mindig öt szerettem soha mégcsak másra sem néztem,mikor 11 évvel ezelött különváltunk akkor is ilyen nehezen éltem meg de mire összekapartam magam egyre többször jelent meg és kibékültünk most is azt mondja hogy majd az idö megoldja de jelenleg a féltékenységem miatt nemtud velem élni,3hete még aztmondta megtudjuk oldani mert annyi nehézségen mentünk keresztül már de valahogy megsem probálta én kértem hogy a gyerekek miatt probáéjunk meg olyan dolgokat csinálni amit elvesztettünk az évek alatt mint nö és férfiként letezni de jelenleg erre sem nyitott,elöre nemtudok tervezni napokra sem de még orákra sem a napközbeni életet még elviselem de a reggel és az este a legrosszabb keresik minden nap a gyerekek és sirnak probálom tartani magam de nem mindig sikerül.
10. Kisszoki (válaszként erre: 8. - 4740439ec6)
2016. júl. 11. 08:48
Nem ezerszercsalt meg hanem egyetlen egyszer még 11 évvel ezelött,utánna megváltozott minden egy másik ember miatt kezdödött májusban akinek férje van elkezdte ellenem uszitani miután szoltam neki hogy legyenszives békénhagyni,persze ez nem történt meg és mintha atmosta volna az agyát
9. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 08:43
Sajnálom ami történt veled! Megoldod nélküle, amint készen állsz felbukkan melletted aki megbecsüli amit adni tudsz.
2016. júl. 11. 08:35

Ha jól olvasom,kb.1000-szer megcsalt,de te szültél neki 2 gyereket és most várod a 3.-at.

A magyar nők tényleg mazochisták. :D

7. rinike (válaszként erre: 1. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 07:35
Lehet, hogy a hormonok hatása miatt is még erősebben élsz meg mindent. Tenni nem tudsz semmit azért, hogy visszajöjjön. Talán egyet, és az éppen legjobb neked és a gyermekeidnek is. Még pedig azt, hogy a születendő babára és a már meglévő két gyerekedre koncentrálsz, vele pedig nem törődsz. Talán zavarni fogja őt, hogy milyen jól megvagytok nélküle, boldog család vagytok nélküle is. Ha nem segít ez sem, akkor is ezt kell egyébként tenned, mert a gyerekeknek szüksége van rád! Egyik barátnőmet most karácsonykor hagyta el terhesen a párja, neki is nehéz volt, de a gyerek(ek) miatt tartotta magát. Kívánok hozzá neked is erőt!
6. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 07:11

Abszolút természetes, hogy most össze vagy zavarodva és nem érzed magad biztonságban. Egy ilyen szakítást is meg kell gyászolni, de közben jön a kicsi, rá kell koncentrálni. Kitartást, idővel jobb lesz!


Próbálj meg a jövőn gondolkodni, ki kell építened az új életed.

2016. júl. 11. 07:01

azért gyermektartást ne felejts el kérni.

Igényelde meg az egyedülálló családi pótlékát, az magasabb, mint aki nem egyedülálló.

2016. júl. 11. 06:53

Szia. Először is nyugodj meg mert így àrtassz magadnak és a babàdnak is! Nem akarlak kioktatni tudom hogy most nem arra van szükséged! De miutàn lenyugodtak a kedélyek rà fogsz jönni hogy az élet megy tovàbb nélküle is. A gyerekeidnek szükségük van ràd erősnek kell lenned! Csak velük törödj ,mindig csak egy két napot tervezz be előre! Felesleges azon agyalni hogy miért? és hogy hogyan hozd helyre! Szerintem a lelked mélyén te is tudod hogy vége! Most megijedtél ,kétségbe estél ez normàlis de gondolj arra hogy ANYA VAGY!!! És az

Anyàknak sokmindent ki kell bírnia. Tudom hogy szar én is maradtam egyedül 3kisgyerekkel de miutàn ràjöttem hogy nincs visszaút előre tekintettem. Nehéz volt de eltelt màr sok év és büszke vagyok hogy hogy így àtvészeltük! Kívànom hogy mielőbb megtalàld a magad és a gyermekeid szàmàra legjobb megoldàst! Üdv Lívia

3. vacsa (válaszként erre: 1. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 06:44

Visszaengednéd???? Hát ha kell a rossz...

Nem akarlak bántani, de szerinted tényleg ennyit érdemelsz? Egy férfit aki többször megcsal, hazudik, terhesen magadra hagy...

2016. júl. 11. 06:12

Jó reggelt!


Tudod, semmi nem tart örökké..

Se a jó, se a rossz.


Ez ennyi volt. Kicsit gyászold meg, aztán lépj tovább!


Ha keseregsz életed végéig, akkor négy életet vágsz tönkre.

2016. júl. 11. 04:50

Vigaszt keresek megváltást hogy ne fájjon egyszerüen nemtudok tullépni azon hogyan dobhat el valaki 16 kemény évet 2 már meglévö és egy harmadik aki épp a pocakomban akit ö szeretett volna a legjobban.Egyik nap még megvoltunk minden a megszokott volt még a sex is csak jobb volt mint azelött majd elmentünk egy rendezvényre majálisra és ott kezdödött el minden.Facebookon egy hölgyike ráirt ö vissza mivel elötte nem titkoloztunk minden telefont és egyebet tudtunk a másikrol az én telefonomon facebookozott mielött visszaadta nem jelentkezett ki igy minden mondatot láttam amit irt neki a nö és amit válaszolt is mikor a nö azt kérte találkozzanak egyböl igent mondott söt még telefonszámot is csereltek vszinu hogy én ne lássam azt mit beszélnek.Váltig állitotta hogy ö megmondta nem hagyja el a családját de onnantol kezdve fura volt ivott egyre többet folyton kiabált,kifordult magabol és nembirtam vele beszélgetni uj telefont vett ujlenyomattal védte éreztem hogy nö miatt csinálja de akárhányszor rákérdeztem mindig elhajtott h én beképzelem,megprobáltam rávenni h beszélgessünk többet hogy mozduljunk ki kettesben de semmi nem történt mindig kikerülte és a fönökének segitett még hétvégeken is.Megjött a hivásrészletezö és a növel beszélt naponta 20 alkalommal smsben és hivásban is egyarant,kérdöre vontam majd egyre több jel mutatott arra hogy valami van de titkolja a wxre is magaval vitte a telefont többször lettem rosszul ájultam el voltak heves viták volt h felpofoztam sirva térdelt elöttem h csak én kellek és én vagyok akiért él.Ugy voltam vele talán tényleg én képzelek bele többet mikor megtaláltam az uj simkártya szerzödést egy másik szolgáltatonal ott borult ismét minden kérdöre vonás tagadas vita majd aznap közölte hogy akkor elmegy gondolkozni az anyjához.2nap sem telt el és azzal jött hogy szerinte már késö minden nem lehet ezt helyrehozni ahogy elment onnantol megugrottak sms számai 1 nap alatt 40re emelkedtek amit a hölgynek irt (aki férjnél van és tudja h gyerekek illettve terhes vagyok) már akkor összeomlottam mikor elment 15 éves voltam mikor megismertem sok huza vona volt már akkor is köztunk tini dolgok igy visszagondolva hol volt baratnoje hol hozzámjött aztán eggyütt maradtunk 4év után megtartottuk az eljegyzést minden jo volt rá fél évre megcsalt a baratnommel aki egyben az unoknovérem is volt különmentünk szintén 3 honap mulva ujra elkezdtunk beszélgetni közeledni és végul ki is békültünk 11 évig minden rendben volt orvoshoz jártunk mikor babat szerettunk volna aki nehezen jött 3 év utan sok minden történt kitartottunk egymást segitettük voltak surlodások de az mindenhol vannak,de erre álmomban sem számitottam hogy egyedül hagy 3 gyerekkel és 2 hét sem telik el de azzal jön h neki kialakuloban van egy kapcsolat,kivagyok borulva elég problémás a terhessegem vérnyomás és terhességi cukromis van,a két kicsi gyerek is kiborult az apjuk mintha agymosáson vett volna részt és nem nagyon hatja meg semmi,folyton azt hangoztatja ö már nem tud rám nézni nöként mert az egyetlen baratommal a sogornömmel beszéltem meg a gondom és hogy nyomoztam utanna és feltörtem a facebookját és egyebek pedig ezek nem igazak husz minden magatol derült ki mindig megtaláltam a véletlen folyamán,aztmondja nincs esély rá hogy megoldjuk bánt minden alkalomml mikor idehön a gyerekekhez én pedig annyira szeretem hogy nemtudok tullépni képtelen vagyok elfogadni hogy akinek odaadtam mindenem az életem igy elhajit és belémrug,és mindenki megkérdezi hogy miért szereted még mindig miért nem lépsz már tul vége van szedd össze üagad és hasonlok.Csak hogy ez nem ilyen egyszeru néha aztérzem nyitna de eltelik pár ora és már ellenséges mindenki azzal áltat hogy idö kell de a két gyerek és a 7 hét mulva megszületendö kisfia nem vár senki nem ért meg én megmár kivagyok és csak azt várom hogy megjelenjen és átöleljen és aztmondja neharagudj visszaszeretnék jönni.Valaki segitene beszélgetni rolla anyukámék támogatnak de már unják megértem de nagyon fájdalmas és ezt ök nem értik meg

Valaki hasonlo cipöben?megoldodott?nem ment vissza?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook