Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyik napról a másikra 16 év után elhagyott a párom úgy, hogy a 3. babát várom, akit ő szeretett volna... fórum

Egyik napról a másikra 16 év után elhagyott a párom úgy, hogy a 3. babát várom, akit ő szeretett volna... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
103. Lajos39 (válaszként erre: 102. - Bekacomb)
2016. júl. 14. 08:24

Eleve ellenzem a házasságot, ha valakik együtt akarnak lenni, akkor jogi hacacáré nélkül is megtehetik.

A tanács pedig akkor jó, ha lehetőség szerint objektív, és hidegfejű személy adja, pont ezért kérdeznek meg másokat az emberek.

2016. júl. 14. 08:18
Ebből látszik, milyen könnyű tanácsokat osztogatni a neten, hidegen, érzelemmentesen, egy pillanatra sem belegondolva, hogy milyen lehet a másik cipőjében lenni. Mert az mindig könnyebb.
101. 328e1b30ab (válaszként erre: 97. - Kisszoki)
2016. júl. 13. 09:28
Nem. Apai láthatást fognak megállapítani MINDENKÉPPEN. Azt pedig nem korlátozhatod. SOHA.
100. 5056d3921a (válaszként erre: 98. - Gribedli***)
2016. júl. 13. 09:27
...elvileg még együtt sincsenek, csak napi szinten beszélnek egymással...
99. 5056d3921a (válaszként erre: 97. - Kisszoki)
2016. júl. 13. 09:26
...mit akartok perelni?
98. gribedli*** (válaszként erre: 92. - Kisszoki)
2016. júl. 13. 09:25

Szerintem békén fogja őket hagyni. Nehogy azt gondold, hogy az a nő el akarja venni a gyerekeidet (minek?) csak mert az exférjeddel (még nem ex) van!


Szülni meg akkor fog, amikor akar, nem te mondod meg neki, mindenesetre feleslegesen parázol.

2016. júl. 13. 09:01
Ö megmondta nem fog perelni nehogy neki kelljen fizetni a költségeket ugyhogy bíróság rajtam mulik
2016. júl. 13. 08:47

Ne haragudj, de ebben te is ugyanolyan hibás vagy hogy nem dobtad már régen ki a p..ba...

Az a baj, hogy az emberekbe bele van sulykolva, hogy pár nélkül csökkent értékűek, ezért néha képesek eszméletlen mennyiségűt tűrni és elnézni.

Hülyeség.

95. 328e1b30ab (válaszként erre: 92. - Kisszoki)
2016. júl. 13. 07:23
Hm ... ezt nem döntöd el. A joga van hozzá, az azt jelenti, hogy a bíróság is kötelezni fog téged erre, és a gyámhivatal a rendőrséggel karöltve betartatja majd veled.
94. csikil4ny (válaszként erre: 92. - Kisszoki)
2016. júl. 13. 06:42

Ha nem viszi, akkor kár azon problémáznod, hogy más nő ne nevelje. Megértelek, én is így gondoltam közvetlenül a válás után. A kislányom 4 éves nem vitte még el napokra az apja, mert nem tudna mit kezdeni vele. De jogilag ha akarja viheti, még úgy is, hogy pszichés betegsége van...


Kialakul ez a fele is, meglátod soha nincs úgy, hogy valahogy ne lenne!

2016. júl. 13. 06:19

hmm.... végigolvastam a tegnapi hsz-ket.


Figyelj, nagyon sok igazságot leírtak neked a többiek.

Én egyre jobban azt érzem, hogy apuka csak bizonyos mértékben kell neked, hogy legyen veled valaki". Ez a házasság" is mintha muszájból alakult volna ...nincs más, jók lesztek egymásnak talán" - én ezt érzem ebből a történetből.


Gyerekek: a legeslegrosszabb döntést hozod meg, ha a gyerkőcökkel zsarolsz egy pasit. A saját fájdalmadat, ezzel éled ki, megszokod és egy zsarnoknak leszel elkönyvelve. Ugye ezt meg te sem akarod. A gyerekek (hány évesek?) nagyon okosak ám, át fogják látni a helyzetet és még azt is megkaphatod tőlük, hogy anya te miattad ment el apa: mert ilyen vagy.

Lehet még akkor is ott lesz az a nő az apjuk mellett, akik az ő szemükben egy kedves, megértő ...szóval ezt a felépített elméletet felejtsd el. Mikor, mennyi időre és hova viheti. Ne az ő és a gyerekeid kapcsolatán vezesd le a feszültséget.

92. Kisszoki (válaszként erre: 90. - Gribedli***)
2016. júl. 13. 05:22
Mert ne legyenek az is szüljön maganak és nevelje az az ényem meg hagyja békén nekem ez a normális lehet ezen vitatkozni igazábol ez az egyetlen dolog amiböl nem engedek nem tudom miért ezen lovagolunk hogy az apának joga van ehez meg ahoz,apuka egyenlore a megbeszélteket nem tartja,a gyerekeinek a foglalkozása kimerül egy 5 perces telefonhivásban akkor meg hagyjuk már hogy nöhöz viszi vagy joga van ehez meg ahoz
2016. júl. 12. 15:39

Ne írjátok neki, hogy ne dühöngjön!


Az teljesen normális ebben a helyzetben. A gyász öt fázisa: tagadás, harag, alkudozás, depresszió, elfogadás. Egy kapcsolatot is meggyászol az emberi psziché, nem csak a halált.

90. gribedli*** (válaszként erre: 78. - Kisszoki)
2016. júl. 12. 15:36
Miért ne lehetnének más nő társaságában? Nyilván nem fogja kérni, hogy szólítsák anyunak, tök mindegy, nem? Most már megtörtént, az apának joga van a gyerekeket látni, ehhez a nőnek mi köze van? Ne a gyereken csattanjon, hogy te őt utálod, van más mód is ennek a tisztázására.
89. Bekacomb (válaszként erre: 88. - Massalhangzo)
2016. júl. 12. 15:25
Ha érzelmileg benne van az ember, nem olyan egyszerű nem dühösnek lenni, és mindent higgadtan cselekedni. Ez a legnehezebb, szerintem csak nagyon kevesen képesek rá. Mégis csak nagy csalódás.
88. massalhangzo (válaszként erre: 75. - Kisszoki)
2016. júl. 12. 14:40

nem abba kene hergelned magad, hogy o mennyit van a gyerekekkel, hova viszi oket, hogyan viselkednek a szulei


neked is idovel lesz masik parod, mi joga lenne a gyerekek apjanak megtiltani, hogy o is lathassa a te gyerekeidet?


ertheto, ha duhos vagy es keresztbe tennel neki, de ez nyilvanuljon meg abban, hogy ha veszekszik vagy kiabal veled, leteszed a telefon vagy kitessekeled az otthonodbol

87. nemmegmondtam (válaszként erre: 85. - Kisszoki)
2016. júl. 12. 14:11
Na most akkor mi a fenének kell neked egy pasi, aki iszik, hűtlen, cserbenhagy és saját véleménye sincs. A szeretem és a gyerekeim apja nem jó válasz.....
86. Bekacomb (válaszként erre: 85. - Kisszoki)
2016. júl. 12. 13:23
Így van. Nem kell megveregetni a gyerekünk vállát, pláne akkor nem, ha nyilvánvalóan egy f.sz. Attól még lehet támogatni, hogy nem adunk mindenben igazat neki, és nem nyaljuk balról jobbra körbe a fenekét, aztán meg visszafelé.
85. Kisszoki (válaszként erre: 83. - Nemmegmondtam)
2016. júl. 12. 13:09
Sosem befolyásoltam és sosem irányitottam mindig az épp aktuális fönöke vagy épp mást talált akirenfelnézett majd probálta keutánozni az életet azert 16 év alatt megtapasztaltam mikor van saját gondolkodása és mikor nem miota belépett egy szervezetbe amielfogult és azthiszik megváltják a világot majd ennek a vezetöjénél kezdett el dolgouzni aki otthon a parancsnoknaz asszonynak kuss és még a 30 éves fiának és 25 éves lányának megmondja mikor mit csinálhatnak ha nem ez van ordibál illetve balhézik most ö a példakép ráadésul az is éppen nem.keveset iszik.a másik én nem azt mondtam hogy kötelessége lene hanem az hogy én azt tettem volna hogy megbeszéltem volna vele és megmondanám hogy ne elmenekülj a probléma elöl hanem tegyél a családodért és old meg
2016. júl. 12. 12:11
Ha nekem lenne a fiam, én biztos seggbe rúgnám, ha nem menne rendesen a gyerekeihez, és bajban hagyná a volt asszonyt. NEM, nem azt mondom, hogy menjen vissza hozzá. De nem ember a szememben, aki ezt megcsinálja a családjával. Aztán ráordít a gyerekére, hogy ha még egyszer megkérdezi, mikor jön haza, többet nem látja. Vajon mennyire ijedhettek meg azok a szerencsétlen gyerekek? Aláírom, idő, míg kialakul egy új rendszer, amíg megnyugszanak a kedélyek, és korrekt, mindenki számára elfogadható konszenzus születik. Anyós helyében meg szintén mennék, és amiben tudnék, segítenék az unokáimnak, még akkor is, ha utálom a menyemet. Ez a minimum, hogy támogatom az unokáimat, ebben a helyzetben meg pláne kényeztetném a lelküket kicsit. Na ilyenkor kéne a tágabb értelemben vett családnak összefogni, és a megfelelő személyt felkarolni.
83. nemmegmondtam (válaszként erre: 75. - Kisszoki)
2016. júl. 12. 11:58

Hú, tudod nagyon érdekes dolgokat írsz....Mi az, hogy minden szava másé,mert befolyásolják??? 32 éves a férjed, tekintsed már felnőttnek! Vannak saját érzései, gondolatai. Vagy most az zavar, hogy eddig te befolyásoltad, most meg más? Nézd, elkövetted azt a hibát, hogy szültél neki, miközben nem volt mély bizalom a kapcsolatotokban. Azt írtad májusban kezdődött a gond??? Lehetetlen. Ha minden rendben van, a férjed egészen biztos nem vetemedett volna a költözésre mindjárt.A gyerekeket pedig ne használd eszközként. Jelenleg közös felügyelet alatt vannak jogilag, ami azt jelenti, hogy oda és akkor viszi őket, amikor akarja, ha akarja konkrétan minden nap más nőhöz. ez csúnya, de ez van.Amit nem vagy köteles: a lakásodba beengedni.

Ami pedig még szemet szúrt: az anyjának kötelessége lenne visszaküldeni őt hozzád, mert a családja mellett a helye? Nem, nagyon is előfordulhat, hogy nem ott van a helye. A gyerekei mellett álljon ki, melletted, mint a gyereke anyja mellett álljon ki, de ettől nem kell veletek élnie. Nagyonis előfordulhat, hogy jelenleg senki nincs a helyén és majd mindenki ott lesz ezzel a lépéssel. Te találsz egy hozzádillőt, ő is, a gyerekek is jól lesznek. jelenleg ez nem jó. És tekintsd már felnőttnek légysziii

82. 328e1b30ab (válaszként erre: 75. - Kisszoki)
2016. júl. 12. 11:57

Vannak jogai, akkor is, ha a fejed tetejére is állsz.


Mi az, hogy menjen a családja mellé, ahol a helye van? Ott van a helye, ahol élni akar. Láthatóan nem veled. A következő 50 évet így akarod élni, hogy majd elmegy nőzni, aztán hazamegy, te meg mosod a cuccait? Mert ez egy család? Nem, ez már régen nem az.



Hogy a gyerekeid ezt a példát látva nőjenek fel?

81. 328e1b30ab (válaszként erre: 78. - Kisszoki)
2016. júl. 12. 11:54
Azért, mert az apjuk elviheti láthatásra és lehet akkor más társaságában akármelyik gyerek, ameddig a testi épségét nem fenyegeti.
80. vacsa (válaszként erre: 68. - Kisszoki)
2016. júl. 12. 11:39

Össze van zavarodva??? Hogyne, persze.

Meddig mentegeted még ezt a ....

Kikapnék olyan csúnya jelzők jutottak csak eszembe. Komolyan nem értem az ilyen nőket amilyen te is vagy.

79. csikil4ny (válaszként erre: 78. - Kisszoki)
2016. júl. 12. 11:27

Sajnos, vagy nem sajnos, de tényleg vannak jogai. El is viheti és te nem szabhatod meg, hogy kivel töltik az idejüket.


Ne lovald bele magad a dühbe, nincs értelme.

2016. júl. 12. 11:20
Mért kéne az én gyerekeimnek havi szinten más növel lenniük?nem tagadtam meg a láthatást de nem is él vele sokat az utobbi idöben multhéten csütörtökön volt 1 ora hosszát amibol mg 5 percet se a gyerekeivel foglalkozott hanem mellém ült és nekem dumált pedig én félre vonultam hogy csak 3 legyenek olvasd el figyelmesen mit irok mert vannak akik csak bizonyos részekre emlékeznek abbol amibol leirtam
77. gribedli*** (válaszként erre: 75. - Kisszoki)
2016. júl. 12. 11:10

Nem fair, hogy más nőket lássanak...


Lyézus... Miért ne láthatnák, ha ez az igazság? Miért akarod birtokolni ezt a görényt, és úgy tenni mintha mi sem történt volna?

76. gribedli*** (válaszként erre: 68. - Kisszoki)
2016. júl. 12. 11:06

Miért kellene erősnek lenned és mindent elfelejtened, ha ő rájön, hogy hülyeséget csinált? Majd így legközelebb megint megteszi, mert úgysem kockáztat semmit.


Ezzel ráadásul a gyerekeidnek is olyan mintát adsz, hogy ihaj. Lány is van köztük? Pl a lányt úgy félrenevelheted, hogy faszán csak annyit lát majd, hogy anyu hagyja, hogy hülyének nézzék és megalázzák, megcsalják, így felnőttként mondjuk hozzámegy az első s"ggfejhez és hagyni fogja, hogy azt tegyen vele, amit akar.


Ilyen életet akarsz nekik is? Vagy inkább megtanítani nekik, hogy anya kiáll magáért és értük?


Amúgy meg az anyós még szép, hogy visszafogadja, a gyereke. Még te sem mered kitenni mint macskát sz.rni, azt várod, hogy mikor somfordál vissza, de az anyját elítéled emiatt.


A gyerekekkel kapcsolatban meg én odaadnám bármikor. Akarod, hogy a gyerekeknek apjuk legyen, vagy csak zsaroláshoz használod őket? Ha neked csak az az apaság, ha félnapot együtt tölt velük, ennél kevesebbre oda se adod őket, akkor őket szivatod mert nem lehetnek annyit sem az apjukkal. Az a jó, ha mindennap látják akár rövid időre is, de látják, mert így marad egy folytonos viszony. Ha te mindenféle feltételekhez kötöd a láthatást is, a gyerekeiddel cseszel ki.


Szedd össze magad! Ne fogadd vissza a görényt, de a gyerekeket hagyd látni!

75. Kisszoki (válaszként erre: 74. - Massalhangzo)
2016. júl. 12. 11:02
Nem mondtam hogy küldje el de mondjuk azért én azt tettem volna hogy leülök vele és megbeszélem vele és arra törekszem hogy haza menjen a családja mellé ahova valo,nem igazán akarja elvinni a gyerekeket ha akarná már az elejétöl kezdve akarta volna de napok ota nem is jött csak telefonált ha jön 10 perc után elmegy akkor sem foglalkozik velük mindenki támad a környezetembe hogy nem adom oda de nem is erölködik hogy vigye öket,öszintén jobb is hogy tudom itt vannak mellettem nem tagadtam meg a láthatást jöhet bármikor de amég nem.látom azt hogy velük foglalkozik addig nem szeretném elengedni ne az anyjának vigye el a gyerekeit hogy ö meg azt csináljon amit akar,megkértem arra is hogy ha neki lessz valakije szintén ne vigye el vele és hozzá a gyerekeim én sem tenném és fernek sem tartom hogy más nöket lássanak az meg kitudja hogy viselkedne,persze ezzel senki nem.ért eggyet mert JOGAI vannak de ezt én jogosnak tartom hogy a gyerekink rajta és rajtam kivul más ne nevelje.
74. massalhangzo (válaszként erre: 71. - Kisszoki)
2016. júl. 12. 10:41

neked se kellett volna hagynod, hogy igy banjon veled. az, hogy ez a hazassag ide jutott, ugyanannyira a te felelosseged is.


az termeszetes, hogy az anyja befogadja es segit, te elzavarnad a sajat gyerekedet?


ne ez legyen a legnagyobb problemad, jobban erezned magad, ha a hid alatt lakna es oda vinne a gyerekeket lathataskor? szerintem keress egy ugyvedet, mert ilyenkor a szobeli megallapodas semmit nem er, es konnyen elkezdodhet a hogyan szurjunk ki egymassal a legjobban, amiben te veszithetsz tobbet

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook