Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyik napról a másikra 16 év után elhagyott a párom úgy, hogy a 3. babát várom, akit ő szeretett volna... fórum

Egyik napról a másikra 16 év után elhagyott a párom úgy, hogy a 3. babát várom, akit ő szeretett volna... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
73. 328e1b30ab (válaszként erre: 71. - Kisszoki)
2016. júl. 12. 10:39

Ez a lényeg: "32 éves meglett ember". Azt csinál, amit akar, nem az anyósodnak kell beleszólnia.


Ne hibáztass mindenkit ezen a férfin kívül, aki másodszor csalt meg, most már 3 gyerekkel, és így viselkedik veled. Az ő hibája. Nem a nőké, akikkel megcsalt, nem az anyósáé és nem a csillagállásé.

72. csikil4ny (válaszként erre: 71. - Kisszoki)
2016. júl. 12. 10:39
Nem most kellene nevelni és nem neked! Sajnos az ember leghatásosabban a saját bőrén tanul!
2016. júl. 12. 10:36
Nem de hagynia se kellene hogy igy viselkedjen egy 32 éves meglett ember anyosom sem nevelte a sajat gyerekeit ivott a férjével az meg ütötte verte a sogornom nevelte 7 évesen a sajat testvérét és most ö a rossz a párom szemében anyucika meg a jo
70. 328e1b30ab (válaszként erre: 68. - Kisszoki)
2016. júl. 12. 09:42
Egy anyának nem dolga, hogy a 30 éves gyerekét pofozza és hazazavarja.
2016. júl. 12. 09:41

Most az a dolgod, szerintem, hogy első körben magadat és a gyerekeidet óvd, amennyire lehet. Koncentrálj magatokra, építsd a saját lelked és rendezkedj be nélküle.


Ki tudja, lehet, hogy egyszer majd vissza akar menni, és már te nem fogod hagyni, mert olyan szépen megerősödsz és rájössz, hogy neked ő kevés. Az élet kiszámíthatatlan fordulatokat tartogat.

68. Kisszoki (válaszként erre: 66. - 5056d3921a)
2016. júl. 12. 08:54
Sokan mondják h összevan zavarodva és hogy idövel belátja iszonyu hulyeséget tesz most velünk és hogy majd akkor kell nekem erösnek lenni és nem egyböl elfelejteni mindent,Sajnos tegnap is veszekedés volt a telefonban este az ö részéröl ö mindig kiabal én meg nyugodt hangon beszélek vele mert egyreszt itt vannak mellettem a gyerekek másrészt nemtud felhuzni,hoztam szabalyokat a gyerekláthatásában illetve a pénzt is,mert még csak 12 nap telt el a honapbol de ö már 10000ftos teloszámlával rendelkezik amit nem velünk vagy a gyerekekkel beszélt mert ingyen hiv minket ezért kifogásként nemtudott lerakni annyit amit beszéltünk mert neki ki kell fizetni a telefonszámlát mondtam neki hogy addig amég nemnfizet rendesen nem is engedem el a gyerekeket vele illetve megmondtam neki hogy a hétközbeni 10 percekre semmi kedvünk a hétvégén minimum fél napot töltsön a gyerekekkel ez nem tetszett neki aztmondta hogy akkor ö mikor fogja elintézni a hivatalos dolgait mondtam neki hogy a nözés nem hivatalos dolognak számit ki nem szarja le hogy mikor oldja meg,azt is mondtam neki már réges régen még csak beszélgettünk ilyenekröl h mit tennék ilyen helyzetben hogy ha gyerekeink lesznek nem engedem hogy elvigye a nöjéhez és a növel sem lehetnek az én gyerekeim.Van anyosom mi a véleménye anyosom mindig utált a gyerekeim sem igazan szereti csak látszat nagymama és addig mig a fia otthon lakik addig neki csak jo mert a hazkörüli munkákat megcsináltatja vele meg nem kell neki bicikliznie,a fia mellett áll mellszélességgel és ahelyett h adott volna a fiának egy pofont és hazazavarta volna a gyerekeihez befogadta és támogatja mindenben a fiát,az alvással sajnos még problémáim vannak 3-4 oránál többet nem mindig sikerül aludnom ,sokkal jobban érzem magam hogy itt is kiirhatom a bánatom
67. 328e1b30ab (válaszként erre: 59. - Kisszoki)
2016. júl. 12. 07:46

Akkor jó helyzetben vagy! A kutyáját pedig mondd meg, hogy vigye el, mert ha nem, estére kiteszed az utcára. És tényleg tedd ki. Nyugi, utána azonnal el fogja vinni. :)


Hogy ez miért fontos? Mert jelenleg nem tisztel téged, úgy bánik veled, mint egy ronggyal, akivel mindent meg lehet tenni és meg is tesz. Ennek a játszmának a része a kutya otthagyása is. Emeld fel az állad, légy erős és hideg előtte! Csikard ki a tiszteletét legalább az elválásban!


Neked is sokat fog segíteni, plusz a későbbiekben is sok balhét megelőzhetsz vele a gyerekekkel kapcsolatosan.


Szuper, hogy tiéd a lakás, hogy van egy támogató családod! Sírd ki magad éjjelente, aztán nappal légy erős (szomorkodni ér)! Meglátod, hogy sokkal, sokkal többre vagy képes egyedül, mint hinnéd! És olyan fiatal vagy még, találhatsz egy férfit majd, ha készen leszel rá, aki valóban tisztel és nem hagy cserben.


Menni fog.

66. 5056d3921a (válaszként erre: 65. - Kisszoki)
2016. júl. 12. 06:15

Össze van zavarodva. Tényleg le kell csillapodnotok, hogy mindenki eldöntse mit is akar tovább a másiktól. Ha ennyire ideges és döntésképtelen, ne menjen hozzátok hisz csak összezavarja vele a gyerekeket is és a babádra is nagy hatással lesz

Ebben sajnos nem lehet okos" tanácsot adni, mert ketten kelletek a döntéshez.

Anyósod" (ha van) ő milyen véleménnyel van a fiáról?

(egyébként hogy aludtál? jobban érzed magad, ha kiírod a fájdalmakat magadból? Nekem mindig jót tett - sokszor írtam naplót)

2016. júl. 12. 04:00
Sokszor azt kivánom miért voltam ilyen buta annyian figyelmeztettetek hogy ne alapitsak vele családot,h ne szüljek neki még,most minden nap ugy veszekszik illetve kiabál velem mintha egy utolso rongydarab lennék,elkezdte a fenyegetözést is a gyerekeit koloncnak tekinti és azthiszi még nekik tesz szivesseget ha jön hozzájuk rettentöen dühit hogy mi ezt kapjuk,látszik h befolysdolják emberek mert épp kézláb mondata nincs csak amit más mondd neki
64. massalhangzo (válaszként erre: 57. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 22:50

de ha most nem engeded vissza rogton, ha jonne, hanem te is gondolkodasi idot kersz, lehet, hogy egy kis ido utan tisztan latsz majd, es elmulnak az erzesek


amikor szakitas van, hirtelen mindenki kapalozik es csak az van elotte, hogy bekules legyen minden aron, de ha eltelik egy kis ido, es atgondolod, egyedul boldogulsz, lehet, rajossz, mennyivel boldogabb lehetnel az folytonos idegeskedes, gyanakodas nelkul, es hogy nem kell egy ilyen emberrel elned. mert elegge talpraesettnek tunsz, meg ha most ki is vagy borulva

63. Kisszoki (válaszként erre: 61. - 5056d3921a)
2016. júl. 11. 22:14
Csak a nö mondta hogy 2éve nemtudja kiverni a fejéböl a párom pedig csak látásbol ismerte máshogy nem
62. Kisszoki (válaszként erre: 61. - 5056d3921a)
2016. júl. 11. 22:09
Nem bizonytalan a munkahelye csak nem jelentik be,mert van egy autohitele amut nem fizet igy nemtudják a pénzét letiltani nem félt bevallalni hisz ö akarta megtartani nem vagyunk házasok cöés én nem is láncoltam a gyerekkel magamhoz mégegyszer elmondom hogy ö nem akarta az abortuszt,nem két éve vannaka bajok hanem most május ota
61. 5056d3921a (válaszként erre: 60. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 19:25

Tehát a másik nővel beszélte meg az életét, a mindennapjait. Így már jobban értem azt is, hogy miért is félt vállalni a 3. gyereket,beleszámítva a bizonytalan munkahelyével együtt.


Nem tehetek szemrehányást, mert te élsz vele ...de a de látod akkor is ott van. Ő már ezek szerint 2 éve érzi, hogy nem frankó a házasságotok. Egy gyermekkel pedig senkit sem lehet magunkhoz láncolni ....

60. Kisszoki (válaszként erre: 58. - 5056d3921a)
2016. júl. 11. 19:18
Azota hogy a majális után a nö irt üzenetet a páromnak hogy már két éve nemtudja kiverni a fejéböl találkozzanak stb...onnantol furcsán viselkedett uj telefont vett uj elöfizetést kötött a nagyobb gyerekre hivatkozva h iskolába megy egy másik községbe legyen nálla telefon,aztán 3 héten keresztül az volt hogy én csak képzelödök nincs neki semmi baja csak fáradt,éjszaka egyszer arra ébredtem hogy világitott a telefonja és mikor odanéztem eldugta majd elment wcre és oda is vitte magaval kiabáltam vele hogy hülyének néz és legyen szives megmondani az igazat,erre is aztmondta én vagyok aki beképzel dolgokat aztán jött a telefonszámla ami hirtelen megugrott duplájára kértem egy részletes számlát és a holgynek a telefonszáma oránként illetve napi 20 alkalommal.megjelent reggel fél 6tol este 11 éjfélig bezárolag
59. Kisszoki (válaszként erre: 50. - 328e1b30ab)
2016. júl. 11. 19:11
Saját lakásom van érettségim van nem mi költözünk ö költözött el neki ebben a lakásban joga nincs ezt ö is tudja mindent itthagyott amit eggyütt vettünk nem is akar elvinni semmit a ruhái nagy részét is itthagyta még a kutyája is itt van eddig azt is itt akarta hagyni h vigyázzon ránk de mondtam hogy akkor hozzon neki kaját mert nemtudok ennyi mindent fizetni is meg kutyat és ujszülöttet fentartani anyukámék segitenek anyagilag és a sogornömék is mellettem állnak minden téren.Az hogy visszakönyörgöm esély nincs rá eddig sem volt csak én olyan ember vagyok hogy szerettem volna helyrehozni a dolgotmert ugy gondoltam mi annyi mindenen mentünk keresztül és eggyütt maradtunk hogy ez most is sikerül
58. 5056d3921a (válaszként erre: 56. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 19:06

Értem.

Mióta van jelen nálad ez a féltékenykedés? A kezdetekkor? És hogy nyilvánulsz meg ilyenkor? Veszekedés, hiszti, hitetlenkedés vele szemben?

57. Kisszoki (válaszként erre: 52. - Massalhangzo)
2016. júl. 11. 19:04
Nem lenne másabb a helyzet csak hiteget minket hogy majd az idö rendbetesz mindent.A gyerekek várják nap mont nap esténként sirnak és azt kérdezik mikor jön haza nekem is hiányzik igyekszem tartani magam sajnos én a szivemben nagyon szeretem öt az agyam tudja hogy miket tett es tesz is csak a szivem képtelen átlépni rajta
56. Kisszoki (válaszként erre: 55. - 5056d3921a)
2016. júl. 11. 19:01
Nem az nem biztos hogy megcsalt csak az hogy naponta többször beszélt telefonon a növel mindketten azt állitják nincs köztük semmi csak beszélgetnek annyit mondott hogy egy pesti hölgyel beszélget és kialakuloban van vmi de ez szamomra kétséges hiszen elötte már május ota egy növel foglalkozott csak furcsa lenne ha hirtelen egy másik kerül a képbe...gondolkodni már nem gondoljodik aztmondta nem tud velem eggyütt élni a féltékenységem miatt.egy péntek reggelen ment el szombaton már aztmondta nem jön vissza többet avgyerekek szemébe nem tudta megmondani hazudott mindig amikor a gyerekek rákérdeztek hogy mikor jössz haza apa rájuk förmedt hogyha mégegyszer megkérdezik nem látják soha többet
55. 5056d3921a (válaszként erre: 49. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 18:48
...tehát akkor még, nem is biztos hogy megcsalt. CSak gondolkodik kettőtökről, hogyan tovább, esetleg várja hogy változz/változzatok mindketten.
54. kristo_f (válaszként erre: 1. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 18:00

Attol hogy én nem voltam és nem vagyok hasonló szituban, átérzem és sajnálom a helyzetedet

15 évesen egy valaki mellett lekötni az életet nem helyes szerintem

De mindegy is

Elmondtak itt már mindent, érdemben nem tudok mit hozzáfűzni

Sírjál magadban esténként vagy ha tudsz káromkodjál, az idő halad és meglátod megnyugszol Bizonyára jön valaki majd akivel rendezed az életedet

Kívánok sok erőt hozzá, és próbálj meg lazitani valahogy!

53. massalhangzo (válaszként erre: 48. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 17:50
gondold at a lehetosegeidet, tervezz meg mindent. nem szamit, hogy nincs bejelentve, az allam megelolegezi neked a gyerektartast, azutan majd behajtjak rajta
52. massalhangzo (válaszként erre: 46. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 17:49

de nem vagy mar 15 eves. ketelkedhetsz, hogy vajon megcsalt-e, de ha lattad, hogy folyamatosan egy nonek telefonal, kozli, hogy mar nem lehet rendbe tenni a dolgaitokat es neki uj kapcsolat van kialakuloban, akkor mire szamitasz meg? otthagyott, 10 percekre ugrik be, a gyerekei se nagyon erdeklik. ha latnad a novel szexelni, akkor mas lenne a helyzet? miben?


megertem, hogy nehez elszakadni valakitol, akivel fiatal korod ota egyutt vagy es nem tapasztaltad meg, hogy nem minden ferfi ilyen suttyo, hanem van sok rendes is. de mar 30 korul jarhatsz, lassan 3 gyerekkel, ideje lenne felnoni, es felelosen donteni a sajat es a gyerekeid sorsarol

51. 328e1b30ab (válaszként erre: 49. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 17:33
De elhagyott.
50. 328e1b30ab (válaszként erre: 48. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 17:32

Tájékozódnod kell a jogaidról. Olyan nincs, hogy a főnökváltás miatt nem vesznek csak vissza.


Gyerektartást így is és úgy is fizetnie kell, majd a bíróság megítéli, de neked ügyvédre lesz szükséged. Mindent hivatalos papíron kell rögzíteni, mert volt már pár be nem tartott ígérete feléd.


Hol fogtok élni?

Mi a végzettséged?

Ha elköltöztök, mehettek olyan helyre, ahol bölcsöde is van és munkát is kaphatsz. Az elég nyilvánvaló, hogy a következő 3 évben ilyen anyagi háttérrel nem tudsz otthon maradni, pénzre lesz szükséged a gyerekeid és magad fenntartásához.


Feltéve, hogy nem könyörgöd vissza.

2016. júl. 11. 17:32
A megcsalására nincs bizonyitékom csak azt mondta hogy beszélgettek,miota elment azota ismerkedik egy másik novel de hogy ovele is csak beszélget
48. Kisszoki (válaszként erre: 45. - 328e1b30ab)
2016. júl. 11. 17:29
Sajnos egyenlöre én ugy tudom hogy nem bejelnetett munkahelye van ha mégis bejelentik csak 4 orába fogják alvállalkozonál dolgozik,hát a munkahelyem képlékeny még egyenlöre nemtudom hogy visszavennének mert fönökváltás volt de az is elég messze van mert videken lakom itt nincs bölcsi csak ovi
47. 328e1b30ab (válaszként erre: 46. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 17:26
Mindez mennyiben változtatja meg mindazt, amit tett?
2016. júl. 11. 17:25
Azért kétkedek mert még mindig szeretem az elsö volt az életemben aki érdeklödést mutatott felém és eddig az egyetlen is akivel éltem a mindennapokat,nem felejtettük el megbeszélni 2 héten keresztül beszéltük mindig aztmondta h nembirna ki hogyha megölnénk én mondtam neki hogy eggyütt vegigtudjuk csinálni de ö egyre csk azt hajtotta hogy nem nem birja megtenni hogy megölje a gyereket
45. 328e1b30ab (válaszként erre: 44. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 17:23

Ezek szerint mégsem.

Menj ügyvédhez! Vannak ingyenes napok a bíróságokon is, tudsz tanácsot kérni.


A gyerekeid érdeke, hogy tájékozódj a lehetőségeidről! A fizetése max. 50%-át kaphatod meg, plusz a gyerekek után kapható juttatások. A munkahelyed visszavár?


Erősnek kell lenned, miattuk.

44. Kisszoki (válaszként erre: 41. - 328e1b30ab)
2016. júl. 11. 17:21
Dehogynem megbeszéltük én vaciláltam de biztositott rolla hogy mellettem áll és nem hagy cserben
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook