Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyik napról a másikra 16 év után elhagyott a párom úgy, hogy a 3. babát várom, akit ő szeretett volna... fórum

Egyik napról a másikra 16 év után elhagyott a párom úgy, hogy a 3. babát várom, akit ő szeretett volna... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
43. 328e1b30ab (válaszként erre: 42. - Massalhangzo)
2016. júl. 11. 17:11

Nem, attól nem lesz rossz, ez igaz. Attól lesz ossz, hogy ilyen "lényegtelen" dolgokat is elfelejtenek megbeszélni. A kérdező meg nevelhet majd 200 ezer ft feléből, meg a családi pótlékból 3 gyereket egyedül.


Olyan szomorú :(

42. massalhangzo (válaszként erre: 41. - 328e1b30ab)
2016. júl. 11. 16:47

nem mindegy ez mar? szerintem ez a leglenyegtelenebb kerdes ebben a helyzetben, hiszen nemsokra megszuletik a pici. ha nem akartak volna, akkor elvetetik


nem attol lesz rossz vagy jo egy kapcsolat, hogy hany gyerek szuletik. latod, a pasi elejetol csalta, megis lett 3 gyerek. csak most esett le neki, hogy a pasi nem a huseges fajta, de meg most is ketkedik

41. 328e1b30ab (válaszként erre: 40. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 16:44
16 év és 2 gyerek után nem beszéltétek meg, hogy akarja-e mindenki a harmadik gyereket? Komolyan nem tetted fel neki azt az egyszerű kérdést, amit most igen?
40. Kisszoki (válaszként erre: 33. - 5056d3921a)
2016. júl. 11. 15:30
Sokat gondolkodtam és sajnos a szavaban hittem ö akarta jobban a gyereket megtartani azzal a mondattal hogy a jo isten nem véletlenül adta valami oka van,erre mikor most rákérdeztem azt válaszolta az lehetett az indoka hogy felnyiljon a szemem hogy kettönk közt már nem müködik.A szivem re hallgattam mikor belementem hogy megtartjuk nem kellett volna.
39. Kisszoki (válaszként erre: 24. - Bekacomb)
2016. júl. 11. 15:21
Anyagilag háááát adott valamicskét de mire elég 20000ft,ha jön hozzájuk naponta jött eddig és 10 perc után ment amibol 8 percen keresztül velem vitázott vagy épp ha jobb kedvében volt beszélgetett,
38. Babyboo34 (válaszként erre: 28. - 328e1b30ab)
2016. júl. 11. 14:42

Hát igen.

A gyereket néztem hogy nem szabad azt látnia h anya feszült, ideges, magába fordult.

Utána több mint 8 évnek el kellett telnie hogy valaki hiányozzon mellőlem.

37. csikil4ny (válaszként erre: 36. - Zsanci79)
2016. júl. 11. 12:48
Én is kiléptem egy borzasztóan rossz házasságból, nekem még nincs senkim, de állíthatom, hogy egyedül is sokkal jobb, mint egy rossz kapcsolatban sínylődni. Én konkrétan belebetegedtem a tehetetlenségbe, nem érte meg! A kislányom most 4 éves, legalább rossz mintát nem lát.
2016. júl. 11. 12:43

Szia!

Én teljesen átérzem a helyzeted, én is egy párkapcsolat "foglya" voltam. Saját hibámból, a fiatalságom legszebb évei mentek rá sajnos... Hiába akartak segíteni, hogy lépjek ki....Aki nem hagyja hogy segítsenek neki, annak nem is fog ez sikerülni. És szerintem te most pont ebben a helyzetben vagy, nem akarod, hogy kifelé rángassanak ebből, te még a tetejébe saját magad hibáztatod ezért az egészért, ami nonszensz!


Nekünk egy gyermekünk van, amit szintén ő akart, de nagyon, aztán mikor elsőre összejött már azt akarta, hogy vetessem el. Na azt már nem! Szétmentünk, de visszajött, visszafogadtam, folytatódott továbbra is a se veled se nélküled kapcsolat.

Majd nekem akkor nyílt ki a szemem, mikor a kisfiam megszületett. Úgy gondoltam, hogy vele már nem élhetem ezt az életet, ezt ő nem érdemli meg, erről nem ő tehet. Nincs szüksége arra, hogy az anyukáján érezze a feszültséget. Mert bizony megérzik.

Szépen véget vetettem a kapcsolatunknak, ő még próbálkozott, miattam járt hozzánk, nem a fia miatt. Azóta a fiát 2 éves kora óta nem látta (most 7 éves). Majd pár év múlva találkoztam egy nagyszerű emberrel, aki apja helyett is apja a gyermekemnek. Csak sajnos a közös gyerkőc itt nem akar összejönni (neki nincs még), de ez más téma.

Szóval száz szónak is egy a vége, remélem ha hasonló történeteket olvasol, (mint ahogy volt itt még valaki rajtam kívül) akiknek sikerült megrázniuk magukat és új életet kezdeni, akkor az remélem neked is erőt ad.

Én, mint aki hasonlókat átéltem, még azt tudom mondani, hogy ha van szülői háttér, vagy bármilyen más segítség, akkor könnyebb, amúgy biztosan jóval nehezebb.

Első körben az anyagiakat le kell rendezni, mert ilyenkor még van hajlandóság, későbbiekben már nem igazán.

Kitartás! Egyszer minden rendbe jön! (én se hittem el, de mégis:D )

35. csikil4ny (válaszként erre: 12. - Babyboo34)
2016. júl. 11. 11:43
De jó, hogy így alakult az életed! Mindig jóleső érzés olvasni azokat a történeteket, amelyekben az újrakezdés sikertörténet lesz. Minden jót nektek!
34. massalhangzo (válaszként erre: 31. - 328e1b30ab)
2016. júl. 11. 11:34
szerintem ha most eloszor csalna meg, az sem elfogadhato
33. 5056d3921a (válaszként erre: 1. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 11:34

Kérdés: ...ha alkoholista lett volna apuka, akkor is bevállaltad/bevállaltátok volna a három gyerkőcöt?



Sajnálom. Az előttem levők már mindent leírtak.


Azt azonban tudd, ha egy pasi nem akar …azt nehezen lehet elcsábítani. (..ilyenkor mindig kíváncsi lennék az apuka véleményére is, mert ez így nagyon egyoldalú leírás)

Nem most kezdődött köztetek, de a bizalmatlansággal ért véget – szerintem. A férfi/pasi nehezen viseli el ha folyamatos bizalmatlanságot érez és kap a párjától!!


A dolgozó kismama hormonok és a folyamatos tovább gondolt” mi lesz, hogy lesz hisz 7 hét múlva itt egy új élet! az apuka nélkül. Bízom benne, hogy segítségedre lesz ha már nem is úgy mint férj, de apa mindenképpen!.


Közös döntés volt a 3. baba?

32. 4975ebdc2f (válaszként erre: 10. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 11:26
Már megadtad neki a felmentést. Ez a te életed, nekem nem kéne ezek után! Ha azt szeretnéd hogy visszakapd legyen úgy!
31. 328e1b30ab (válaszként erre: 30. - T.dorothea)
2016. júl. 11. 11:23
Nem olvastad el, amit írt. Nem most csalta meg először.
2016. júl. 11. 11:16

Sajnálatos dolog,hogy ennyire önző és felelőtlen valaki. Az hogy megcsalt 1x nem feltétlenül jelenti,hogy újra megteszi,bár nem lehet tudni mi történt közte és a mostani hölgyike között.

Mindenkinek máshol van az a bizonyos határ,ami után már elég. Én úgy gondolom hogy sok mindent tolerálok,megbocsátanék,de azt hogy elhagy terhesen a párom,azt nem! Főleg úgy,hogy már van 2 gyerkőc,és nem normálisan megbeszélve válunk külön,hanem ilyen undorító módon szórakozik aztán lelép,mert neki így jó.


Remélem sikerül összeszedned magad és tudsz magadra és a gyerekekre koncentrálni. Ha engem kérdezel ne engedd vissza a párod,nem érdemli meg!!! Te pedig egy normális,nyugodt életet érdemelsz,amit pár hét szenvedés után talán már tudsz majd kicsit élvezni is. Kitartást!

2016. júl. 11. 11:06
Biztosan nagyon nehez elfogadni ezt a helyzetet! Probald meg magad tultenni, magadert es a gyermekekert. Biztosan lesznek mely pontok, es tuti hogy lesz olyan amikor minden konnyeb lesz! Mindenkepp a sajat erdekeidet nezd, sajnos a volt ferjed nem ezt tette/teszi. Ha visszafogadnad, lehet ujra es ujra megcsinalna. Ne kelljen mindig ezzel a gondolattal elned. En biztosan nem birnek, tuti hogy mindig azon forognek hogy mikor csal meg ujra, es ez megmergezne mindent. En meg nem voltam ebben a szituacioban, de egy jo baratnöm ebben van benne. Sajnos a pasi hol visszajon, hol elmegy. Ö mindig bizakodik, es visszafogadja. 1 hetig minden ok, aztan kezdödik elölröl a gyötrödes, a szenvedes. Nagyon sajnaljuk öt is, de meg nem jutott el oda hogy egyszerüen azt mondja neki. NE, többet NE gyere vissza. Azt gondolja ezen a pasin kivül nincs elet. Te ne tedd ezt magaddal. Sok eröt es kitartast kivanok neked!!!!
28. 328e1b30ab (válaszként erre: 26. - Babyboo34)
2016. júl. 11. 11:05
Örülök, hogy egy ilyen csalódás után sikerült talpra állnod és boldognak lenni! Mindig öröm ilyen végkifejletről hallani :)
27. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 10:54

azt meg lehet erteni, hogy fiatalon nem hoztal jo donteseket, de mar felnott vagy, anya, nemsokara erkezik a harmadik gyerek


ne az legyen elotted, hogy barmi aron, csak jojjon vissza. itt az ideje elgondolkodnod azon, ilyen apat akarsz-e a gyerekeidnek, ilyen ferjet, aki folyamatosan csal, hazudik


viselkedj felnottkent, barmennyire is szenvedsz, kerits egy ugyvedet, hogy normalisan legyen fizetve a gyerektartas, es ne engedd vissza. szerezz segitseget, az jo, ha szamithatsz a csaladodra


az nem ferfi es szar ember, aki meg akkor is kepes felrelepni, mas utan jarni, mikor a felesege a kozos gyerekuket varja, es sok segitsegre, figyelemre van szuksege, meg pihenesre

26. Babyboo34 (válaszként erre: 23. - 328e1b30ab)
2016. júl. 11. 10:29

Igen.

A szülést is túl éltem pedig nem volt rövid és könnyű. Utána a gyerekkel is csak boldogultam. Meg férjemen is túltettem magam...

Így utólag már belegondolva e volt életem legjobb döntése, akármennyire is nehéz volt akkor.

25. Jucci86 (válaszként erre: 10. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 09:38
Szia!Ezt most ugye Te se gondolod komolyan hogy hogy másik miatt kezdődött minden?!A párod miatt(is) kezdődött minden!Nem akarlak elkeseríteni de ha vissza megy hozzád(miután ráunt az új hölgyeményre)egy ideig boldogság lesz meg minden de idővel megint ez lesz.Sajnos vannak ilyen emberek.Nem fogod tudni megváltoztatni.Ahogy olvastam a történeted mintha csak a sógórnőm élete lenne.Ugyan ezt csinálta vele a férje és ugyan ebben a sorrendben.És nekik is az volt egy idő után vissza sírta magát. ...boldogság szerelem,pár év és kezdődött minden előröl.Szerencsére megjött az esze elvált tőle.A gyerekeivel maradt egyedül de boldogult, a gyerekei sokkal kiegyensulyozottabbak lettek,sőt az apjukkal sokkal jobb lett lett gyerekek viszonya mint amikor egy fedél alatt laktak.A sógórnőm párra talált,olyanra aki szereti tiszteli és becsüli!!!A volt férje elvett egy nőt és most vele csinálja ugyan azt mint vele.Tudom Te most minden áron vissza szeretnéd kapni a párod nem hiszem hogy tisztán látod hogy milyen ember,hogy bánik veled.De idővel talán atlatod hogy nem ezt érdemled,és a gyerekeid sem.
2016. júl. 11. 09:30
Milyen jellemtelen emberek vannak. Azért, ahogy te is írtad, voltak intő jelek, hogy milyen ember is ő valójában. Legyen önbecsülésed, ne érezze azt, hogy mindent megbocsájtasz, mert akkor te leszel az, akit fenntart vész esetére. Már bocsánat a kifejezésért. Próbáld összeszedni magad, bár nem voltam ilyen helyzetben, és remélem, nem is leszek, így kívülállóként könnyen beszélek. Koncentrálj a gyerekekre, most nagyon nehéz feladat vár rád, hiszen egyedül kell megállj a lábadon. Legalább a gyerekeket támogatja érzelmileg és anyagilag? Vagy fogta és lelépett? Én tuti nem fogadnám vissza, felőlem térdepelhetne ahogy akar.
23. 328e1b30ab (válaszként erre: 21. - Babyboo34)
2016. júl. 11. 09:28
Tehát a tested kizsigerelheti egy veszélyeztetett terhesség, de ő nem bíííííírja ki szex nélkül? Milyen ócska szöveg ...
2016. júl. 11. 09:26

Ne haragudj: amikor a kapcsolatotok kezdődött akkor sem tudott dönteni. Megcsalt.Az a fájdalmas dolog, hogy amire ezt látja az ember, addigra már elég idős. Én is végigjártam ezt az utat.

A gyerekekenek mondd meg, hogy elment. Te pedig döntsd el magadban, hogy NEM fogadod vissza. Persze megteheted, de meg fog csalni ezután is. Tekintsd már önálló embernek a férjedet, nem lehet senki felnőttnek átmosni az agyát. Belőle hiányzik egyszerűen a lojalitás, a tisztelet és a megbecsülés feléd. Ha nem hiányozna, MOST melletted lenne.Mert MINDIG van egy pont, ahol még vissza lehet fordulni , nem lesz a ember véletlenül szerelmes..., nem hagyja el a terhes feleségét és ha mégis megtenné, minden erejével a korrekt lezáráson ügyködne, segítene neked, és melletted állna, ha nem férjként, apaként mindenképp. Szóval zárd le te magadban, gondolkozz hogyan tovább, egyelőre a napokat éld túl. Ne más döntésére várj, legyen meg a tiéd!A férjed talonban tart téged arra az esetre, ha mégsem jönne neki össze az a kapcsolat, vagy nem tetszene neki annyira az agglegényélet. El tudnék neked regélni egy forgatókönyvet, de neked az nem lenne jó. Visszajön, sírás, megbocsátás stb.Meg fogja oldani, hogy te érezd magad rosszul, mert féltékeny voltál, mert nem figyeltél rá stb.... Pár év múlva kezdődik előlről csak nagyobb titokban, hogy ne legyen lebukás. Szóval légy erős, és kívánok kitartást és erőt. Légy boldog!

21. Babyboo34 (válaszként erre: 15. - 328e1b30ab)
2016. júl. 11. 09:24

És azért tette ezt meg állítólag, mert veszélyeztetett terhesként tilos volt a sex.

Ezt ő nem tudta megérteni, mert neki mindennapos igénye lett volna.

20. 328e1b30ab (válaszként erre: 19. - Babyboo34)
2016. júl. 11. 09:23
Ja, ha prostituált volt, az úgy más.
19. Babyboo34 (válaszként erre: 15. - 328e1b30ab)
2016. júl. 11. 09:21
De igen, szó szerint útszéli K-ként dolgozott.
18. 328e1b30ab (válaszként erre: 10. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 09:21

Ne hitegesd ezzel magad. A férjed el akart hagyni és meg is tette.


Ha nem akart volna elhagyni, soha nem érdekelte volna egy kívülálló véleménye. Soha nem lett volna fontosabb egy idegen pár hetes szövegelése a feleségénél, a 3 gyerekénél és a 16 éveteknél. De a férjednek mindezeknél egy idegen szövege is fontosabb volt.

2016. júl. 11. 09:20
Hát úgy tűnik, hogy egyáltalán nem egyik napról a másikra hagyott el. Kicsit elsárkányosodtál és ő máshol kereste a vigaszt. Mivel ezt megtette, nem kell sajnálnod, kezdj új életet!
16. 328e1b30ab (válaszként erre: 11. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 09:20

Szedd össze magad!


Felelős vagy a gyerekeidért, miattuk sem hisztériázhatsz.


Példát is kell mutatnod nekik. Milyen anyjuk akarsz lenni? Aki megáll a lábán, vagy aki a hazug apjuk nélkül egy hisztérikus pudinggá változik?

15. 328e1b30ab (válaszként erre: 12. - Babyboo34)
2016. júl. 11. 09:18

Csak a pontosítás kedvéért: nem a nő a k-rva, akivel megcsalt a férjed. A férjed egy rohadt senkiházi.


A lánynak, feltételezem, nem volt családja, akiket cserben hagyhatott volna, ellenben a férjeddel.

14. csikil4ny (válaszként erre: 11. - Kisszoki)
2016. júl. 11. 09:18
Tenyleg mazochista vagy, fura mintat latnak a gyerekek.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook