Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai fórum

Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. júl. 27. 13:52
Viszont egy nem kötekedésnek szánt kérdés,ezt hangsúlyozom mielőtt megint ki akarnának tenni,de a szakáll nem kettő darab l betűvel írandó?:D:D:D:D
2010. júl. 27. 13:50

De-de..

Csak hát néha az ember elveszik a részletekben..

2010. júl. 27. 13:48

Am nem azt mondták valahol, hogy semmi közük egymáshoz?


Dicsak, Buksi...

2010. júl. 27. 12:18

Apaka??

Abból csak egy van ha jól tudom..

Mennyire rossz lehet,ha két ember nem tudja másképp becézni egymást csak másoktól lopott dolgokkal..

2010. júl. 27. 12:14
Anyuci besokkolt?
2010. júl. 27. 12:13
Már vártam, hogy benézzél.
2010. júl. 27. 11:53

Szia!

Ameddig le nem hámlik teljesen addig érdemes kenned bepanthennel... Aztán elég ha testápolózod, és azt akár egy-másfél hónapig is megteheted napi 2-3 szor.. Napozni csak 3-4 hét után akkor is a lehető legerősebb naptejet vagy napolajat használd...


Nicsak itt van Apaka! $D

560. vica-89
2010. júl. 27. 11:44

ja azt elfelejtettem tegnap megkérdezni, hogy meddig kell még kenni bepanthennel? holnap lesz egy hetes és már elkezdett hámlani:)

köszi:)

559. vica-89
2010. júl. 26. 11:11
Köszi a segítséget:) még ha lesz valami gondom írok:)kösziii még1x
2010. júl. 26. 10:15
Én is ezt mondtam, nem?
557. ében11 (válaszként erre: 555. - Vica-89)
2010. júl. 26. 10:06

szia!

igen ha szépen lehámlott, nem sebes,nem fénylik akkor már azt lehet mondani hogy szépen gyógyult,igaz még vékonyabb ott a bőr mint rendesen szokott.de még pár hétig érzékeny lehet napra stb.érdemes még ekkor is vigyázni rá-ilyenkor már elég rá a testápoló is.

fóliázni nem kell-azt csak az elején szokták.

mehet rá ruha is-csak ne dörzsölje-pl. melltartópánt.és szerintem aludni is lehet rajta,már nem szabadna neki hogy beleragadjon az ágynemű stb.

2010. júl. 25. 19:35

Már nem kell fóliázni. Hamarosan letisztul, ezt a pár napot még bírd ki. Egy hetesen lehet azt mondani, hogy kész, de ezt sokban függ a tetoválás milyenségétől is. A vastag, tömött nonfig tetkók, a színesek tovább igényelnek kezelést általában.

Én azért azt szoktam javasolni, hogy ha le is van tisztulva, még egy jópár napig figyeljen oda rá az illető.

Minimális sebzésnél meg annyira már nincs meg a veszélye, hogy bármi is olyan szinten ragadna bele, hogy rongálhatná a tetoválást.

555. vica-89
2010. júl. 25. 13:21

Köszi szépen:)Remélem nem lesz vele semmi gond:)

Ja még annyit kérdeznék, hogy mikor tekinthetem, úgy hogy meggyógyult a tetkóm? amikor már lehámlott és már nem sebes?

Mert az enyémen már csak nagyon minimális a seb, de még nem hámlott le...

Ja és már 4 napja csak a bal oldalamon alszok( a tetkó a jobb lapockámon van) szóval se háton se jobb oldalt nem tudok aludni.. nem azért mert fáj, csak félek, hogy beleragad az ágynemű vagy ilyesmi...szerintetek mit csináljak?szerdán csináltattam... mekkora kárt okozhatok vele ha azon az oldalamon alszok?vagy ez hülyeség?:)meg most,hogy rosszabb idők vannak és olyan felsőt vennék fel ami rajta lenne a tetkón olyankor fóliázzam le?

Hát bocsi a sok kérdésért :) és előre is köszi a válaszokat:)

2010. júl. 24. 16:37
Nekem egy díjnyertes tetováló csinálta az első tetoválásomat, és az is megfolyt néhány helyen... Lehet találgatni, hogy a rossz technika, vagy a túlkrémezés volt a ludas...
2010. júl. 24. 10:45
rendben,köszönöm:)remélem ezúttal nem fog szétfolyni:):S:)
2010. júl. 23. 18:31
Nem Apakától szedem...
2010. júl. 23. 18:30
Tudok, de van is alapja (minden arc nélkül). 11 év... Nem csak kuksi, hanem benne a mély vízben.
2010. júl. 23. 18:28

De tanácsokat tudsz osztani:))

Látod másnak is nagyon megy..

Apaka:DD

2010. júl. 23. 18:25
Az agyműtéthez azért ilyenformán még nem kezdek bele... :P
2010. júl. 23. 18:24

Sok dologra jó az internet.

Például lenézni tanácsokat..

2010. júl. 23. 18:23
Egyszer majdcsak tudomásul veszem...
2010. júl. 23. 18:20

A micsodáját??

Tigris van amire örökre várhatsz,mert nincs is..Sosem volt,sosem lesz..

2010. júl. 23. 18:08
Te mikor mutatod be a technikádat? Mindenki epedve várja.
544. mothertiger (válaszként erre: 542. - Zsuzsispain)
2010. júl. 23. 18:03
Napi háromszor, aztán meg ha viszket akkor lehet még kenni. Vékonyan, előtte pedig nedves papírtörlővel letörölni.
543. ében11 (válaszként erre: 542. - Zsuzsispain)
2010. júl. 23. 14:23

3 napig szoktuk ajánlani hogy fóliával takarja a vendég-4 óránként lemosni krémezni,ilyenkor lehet több a krém.utána is kell krémezni-naponta többször-ez bőrtől is függ.lehet érezni ahogy feszül szárad a bőr.ilyenkor a fölös krémet egy papírtörlővel kell leitatni róla.későbbiekben ha szépen hámosodott,lejött a felső festékkel teli bőrréteg elég a testápoló krém is.

valóban a túl sok krém miatt a minta torzulhat,ha teljesen fellazul a krémtől a bőr.de szétfolyni mástól tud a festék-főleg a tetováló rossz technikája miatt.

2010. júl. 23. 10:16

SZiasztok!

most olvasom,hogy a túl sok kenegetés sem jó,mert szétfolyik tőle a minta..és nekem az első tetkómnál pont azt mondták,hogy szétfolyt és újból végig kell rajta menni..de,hogy miért folyt szét azt nem mondták..

az lenne a kérdésem,hogy napi hányszor ajánlott kenegetni?mert én úgy kenegettem,hogy mindig zsíros maradjon..de akkor ez ezek szerint sok volt:S:)

most lesz a második tetkóm és nem szeretném azt is feltétlenül újravarratni:)

köszönöm,ha valaki tudna segíteni napi hányszor ajánlott!:)

541. ében11 (válaszként erre: 539. - Vica-89)
2010. júl. 22. 20:12

Szia!

igen a melegben nem túl kellemes a fóliázás.mert kényelmetlen és még jobban meleged van tőle.

viszont én ajánlom mindenkinek-napokkal ha nem hetekkel rövidíti a gyógyulás idejét.és teljesen varrasodás sebesedés nélkül gyógyul a tetkó-több festék marad a bőrben szebben maradnak meg a színek.

persze ha mosod kened naponta többször az is nagyon jó-festék természetesen jön belőle-illetve a felső bőrréteg újjul meg-hiszen tetoválás közben sérült a bőr és gyógyul.minden ok lesz vele!:)

2010. júl. 22. 14:38

Szerintem se fóliázd - én amúgy se szoktam ajánlani, bár sokan ezt a módszert kedvelik. A napi háromszori tisztítás ajánlott, plusz ha húzódik vagy viszket. A sokszori krémezés nem tesz jót, mert eltömíti a pórusokat, meg kifakulhat, szétfolyhat tőle a minta. Ha kimész vele az utcára, az még nem gáz, csak a nyílt napsugárzásra ügyelj, hogy ne érje. Inkább vegyél rá egy tiszta, fehér pólót (amennyiben olyan helyen van, hogy ez kivitelezhető).


Ha a papírtörlőn ott marad egy kis festék, az teljesen természetes. Kapargatni, vakargatni nem szabad, és arra ügyelj, hogy ne ragadjon bele a ruházat vagy ágynemű.

539. vica-89
2010. júl. 22. 14:31

Sziasztok

Én tegnap csináltattam tetkót és nekem a srác azt mondta, hogy mivel meleg van szerinte nem kell rá fólia.. az lenne a kérdésem, hogy ha kimegyek az utcára vele azért nyilván nem koszolom össze magam de valamennyi por úgyis rákerül, ha naponta többször mosom és krémezem akkor elkerülhető, hogy befertőződjön, mert nem szívesen fóliáznám ilyen melegbe...

Ja és amikor leitatom a vizet róla a papírtörlőn ott marad egy kis festék persze nem nagy mennyiségre gondoltam csak azért látom ,hogy ott van de ez csak ami a bőr felső rétegében maradt igaz?:)

előre is köszi a válaszokat:)

2010. júl. 21. 23:44

Akkor magyarázd már meg a Miami Inkeseknek is, hogy zavarják el a vendégeiket, akik halott hozzátartozóik portréját tetováltatják magukra!

Egyik se áll le vitatkozni a vendégével, hogy "inkább csináltass valami szééépet!" Ha az KELL, akkor az...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook