Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy nagyszerű társaság helye fórum

Egy nagyszerű társaság helye (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1213. Szkatica30 (válaszként erre: 1210. - 9e36cbb27b)
2011. aug. 12. 14:13

Nem tudom!Tegnap 2* előtte meg 1* megint bekakilt.

Ma megint a wc-be ment a cucc.Nem tudom,mi legyen.Addig még van két hét (nem egy hónap) és kiderül.Most majd nem leszek egy darabig,mert NYARALUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. aug. 10. 20:50

Itt szeptember 1.-e 8 óra évnyitó, utána tanítás, de inkább csak a szülőknek afféle szülőértekezlet féle. Tankönyvosztás, stb...

táska + tolltartó 12000

könyvek 7200 + 2500 nyelvkönyv

füzetek és egyéb felszerelés 11000


A lányomnál az iskola már 3. osztályba könyvek 10700 + 3000 nyelvkönyv

táska tolltartóval szintén 12000

füzetek többi felszereléssel 14000


Minden már meglett vásárolva ami csak kell, így már tudom a pontos árakat hogy mennyit fizettem.

Ja még egyenpólót kell venni ami 1200/db. ebből 2-2 kell összesen, az még majd 5000 lesz.


Napközi elsőbe nincs, így ott az étkezés csak 7000 lesz/hó. 2. osztálytól így már 3.-ba is a napközi 13700/hó. ebbe benne a kaja is.

1211. e5c45e8880 (válaszként erre: 1210. - 9e36cbb27b)
2011. aug. 9. 18:22
A nagyobbik fiam nekem is most megy elsőbe. Már nagyon várja az iskolát. Lehet már pontosan tudni a hivatalos iskolakezdés napját? Mert az "első" szülői értekezleten még a tanító nénik se tudtak semmit mondani, még a könyvek se érkeztek meg. 15-20 ezer körül lehet számolni rájuk?
1210. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1209. - Szkatica30)
2011. aug. 9. 18:03

addig még szinte 1 hónap ott van, menni fog az még ebben a hónapban. sokat fog alakulni!!

Szerintem nyugodtan engedd az oviba. Hasonló korosztályú gyerekek között jót fog játszani. ÓÓ ha mi még az ovit kezdenénk, nem az iskolát...

2011. aug. 9. 13:26

Ide késő este érkezett meg a vihar,de valami óriási mennyiség zúdult le.Ma már nem esik,de minden csupa víz.(gumicsizma még mindig nincs)

Hétfőn indulunk nyaralni Bogácsra.A férjem tegnap átnézte a kocsit.(mondjuk éppen itt volt már az ideje)Minden rendben van.Alig várom,hogy milyen lesz.

Zorka napok óta kakil,pisil a wcbe.Jól haladunk,végre ráérzett.Remélem ez így is marad.Nem tudom,engedjem e oviba szeptembertől.Azt mondják,vihetem,ha 80%-ban szobatiszta,de én meg akarom várni,hogy 100%-ban legyen és legalább egy jó hónapja.

Ti mit tennétek a helyemben?

2011. aug. 8. 20:53

Sziasztok. Ismét itt a rossz idő. Épp most is szakad de kegyetlenül az eső.

A múlt héten kész káosz volt a lakásba, csináltuk a konyhát. Meseszép csempéket vettünk, meg hozzá szinte teljesen szín azonos falfestéket is kaptunk hozzá.

Ma kifizettam a tankönyvek árát is, végre mnden megvan már az iskolába, már nem kell semmi mst vásárolni, majd csak szeptember elején lesznek az egyen pólók tornaórára.

Bele se merek gondolni hogy a drágám már 1. osztályba megy. Hogy el fog ez telni vgig, és most már egyre messzebb lesz a gyerekkora, utána már csak a tanulás és mehet is dolgozni. Alig gyerekek manapság már a gyerekek.

2011. aug. 4. 07:38

Sziasztok!


Megvolt a nagy buli és nagyon jó volt!Régen éreztem ilyen jól magam.Beszélgettünk a régi időkről,na meg a mostaniakról,ettünk,ittunk!

A gyerekek játszottak,az enyémek inkább külön,de hát a korkülönbség...... .

2011. júl. 29. 20:51

Az nagyon jó, nem lehet kihagyni!


Ma átrendeztük az előszobát és a szobát, sokkal jobban néz ki mint eddig.

Ma megrendeltem az ágyat, ami sajna már csak hasonló színű van mint a régi. Ugyan olyan zsenília szövetet már nem lehet kapni. 20.000 már be van fizetve, még 5000 maradt hátra.

Kb 2-3 hét mire meglwesz, de annyit már majd csak kibírunk.

2011. júl. 29. 17:38

Nekem is lenne egy nagy halom ruha,amit föl kellene töltenem a teszveszre,de nem jutok el odáig.Pedig már belefulladunk a sok ruhába.


Holnap főzés lenne a gyerekkori barátokkal de úgy néz ki,hogy el kell halasztani,mert szar időt mondanak.Igaz csak vasárnapra raknánk át,de akkor is!21 éve vagyunk barátok és most végre összehoztunk egy olyan kerti partyt,hogy mindenki családostól megy.Mi akik gyerekfejjel együtt játszottunk most a gyerekeinket fogjuk összehozni egymással.Tök jó lenne,ha ők is barátok lennének majd!

1204. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1202. - 3deb1039b7)
2011. júl. 28. 23:15

Zinyuska: ami késik nem múlik, neked is lesz jó kedved.

Próbáld meg elfoglalni magad és már nem is lesz gond.

2011. júl. 28. 23:14

Ma igazán jól telt a napom, nem panaszkodhatok.

Nagyon mozgalmas volt.

Sokmindent feltettem a vaterára tegnap este, ma meg már szinte minden elkelt. Épp még az előbb is csomagokat címeztem, stb... Végre lesz annyi hely az előszobában hogy az étkező szettet (asztal+4szék) eladtam; hogy a helyére kimenjen a szobából a gardrób, így annak a helyére el fog férni egy új fotelágy.

No meg még csinosítva a lakást vettem gyönyörű szép csempéket, csaptelepet is.

a csempék:

[link]


A holnapi napom meg ismét gyorsan el fog telni. Postázás, főzés, takarítás, ágy megrendelése.


Jó éjszakát aki még utánam jön ma esetleg.

.

2011. júl. 28. 07:38

Bár én is így lehetnék ezzel hogy jó napom lehessen.

Tegnap megérkezett az intex 244cm-es medenve. Órákon át töltöttük vízzel mire tele ett és elérte a végleges méretét.

Anyu megint a kórházban van, napok óta hitegetnek h mikor jöhet haza. Ez megy hétfő óta.

Azt se tudom hogy intézzem így most a dolgaimat, mikorra érjek haza stb...


Lassan telik a nyár is, csak lenne már igazán jó idő. Így még fürdőzni se lehet egyáltalán.

2011. júl. 27. 22:11

Bocs,hogy csak most írok.Szerintem a teszveszes táska,olyan unisex de vannak ettől sokkal fiúsabbak is.Közben láttam,hogy vége az aukciónak.


Ma olyan jó napom van.Nincs különösebb ok rá,csak úgy!jó érzés nagyon!

2011. júl. 22. 20:25

Nem irigyellek hallod. Látom ott is történnek az események.

Itt se nincs ez másképp.

Anyu tegnap óta ismételten a kórházban van, lehetséges hogy ismét fellángolt a baci mint az legutóbb is volt szűk 2 hónappal ezelőtt.


Közben már alig várom a hétfőt mert a pénz az nem a legtöbb addig.

Egy halom hely van ahova a számlákon kívül még át kell utaljak összegeket.


Eladtam a gyerekek régi kis felfújós medencéjét, pont a héten nincs így medence amikor rossz az idő is a fürdésre. Hétfőn azt is fizetem, szerdán igencsak itt is lesz, pont ahogy láttam akkortól kezdődik ismét a jó idő. 244cm-es intex medencét vettünk, és vettem még hozzá skimmer víztisztítót meg medence alátétfóliát illetve medence takarófóliát is. Vegyszerek vannak még hozzá.

Már alig várják hogy kezdődhessen a nagy pansi az új medencében.


az iskolába is megint lettek vásárolva pár dolgok amik eddig még kimaradtak.


Szerinted ez fiús vagy lányos, annak ellenére hogy fiúsnak van írva? Pont ugyan ilyen színű és mintájú a fiam tornazsákja amit vettem korábban már.:


[link]

2011. júl. 21. 16:37

Egyik napról a másikra elromlott az idő,(másoknak)de én most érzem jól magam.

Tesóm gyerekei hazamentek,így visszakerültünk a saját szobánkba a saját ágyunkba.


Pipa vagyok!A férjem meg a sógorom csöppet összebalhéztak.Ezen felbúzdulva,a sógorom kidobta azt az ágyat,amit kölcsön kaptak tőlünk.Zorkának meg vehetek egy másikat.Azért vannak még pofátlan emberek!

2011. júl. 12. 20:24

Oké, semmi baj nincs.

Épp most néztem én meg egy medencét.

Jó lenne, de lehet ősszel olcsók lesznek majd nagyon.


Bedöglött közben a laptopom, így most barátnőmnél kényszerültem netezni.

Nem tudom mi lesz vele mert a laptopot elég probléms javítgatni is; sőtállítólag nem is nagyon lehet.

1197. Szkatica30 (válaszként erre: 1196. - 3deb1039b7)
2011. júl. 12. 20:02
Köszi,de az idei nyarat ez még kibírja.Jövőre meg ki tudja még,hogy mi lesz.
2011. júl. 12. 15:58

Én is újat akarok venni, intex medencét, ami már nagy.

Esetleg nem fog érdekelni a medencénk?

Pont így néz ki mint a képen van.

Küldök róla egy linket:


[link]


Ez a link pedig az árát és egy hasonlót mutat:

[link]


Ha érdekel írj.

2011. júl. 11. 17:13

Így vagyunk mindannyian.Csak számolunk,hogy jó legyen.

Az vele a gond,hogy közbe jön valami és borul minden!


Most nálunk nyaralnak a Tesóm gyerekei.10 és 8 évesek.Tök jól elvannak az én 4 és 2 évesemmel.Pancsiznak a medencében kint az udvaron.Amúgy ereszt,úgyhogy jövőre vehetünk újat!

2011. júl. 1. 12:58

Este számoltam a költségvetést, egészen október közepéig.

Nem lesz nyaralás sehova, max a fürdőbe megyünk el, amit 2 éve adtak át. ott voltunk szerda délután is.


ott a műszaki, adók, iskola, A hitelem, ja és ég apu h nyugdíjba ment banketet kell rendezni, az is 55e lesz kb.


Összesen kb 125 ezret kell összeszednem okt közepéig mindent apránként fizetve kifele.

2011. júl. 1. 11:26
Sziasztok! Mi Bikácsra megyünk egy hétre! Nézzétek meg milyen szupi, és az ára is elfogadható!
2011. júl. 1. 07:36

Én biztosan nem tv-re költenék ennyi pénzt.Az emlékek ettől sokkal többet érnek.Matyi tavaly még csak három múlt,mikor nyaralni voltunk és azóta is emlegeti,hogy menjünk vissza Bélapátfalvára,ahol nagyon jó kis vidámpark van.

Most Sátoraljaújhely lesz a cél.A kalandpark tuti benne lesz majd.Már alig várom.Igaz csak augusztusban megyünk majd.De jó lesz az nagyon!

2011. jún. 30. 14:17

Az a baj hogy mire összejönne 100, úgy is más lenne a végén belőle vásárolva.

Én kirándulnék belőle kb 1 hetet, apu lcd tv-t venne vagy másik kocsit a mostani mellé, mások meg másra költenék el azt a 100-ast.

1190. Szkatica30 (válaszként erre: 1190. - Bloom28)
2011. jún. 30. 08:32
Simán kijött a végén.Meglepődnél,hogy pici odafigyeléssel,mennyit spórolhatsz,miközben azért "mindent " megveszel.
1189. Szkatica30 (válaszként erre: 1181. - 9e36cbb27b)
2011. jún. 28. 18:28

Én megint a szallas.hu oldalon keresgélek.

Sárospatak,Gyomaendrőd meg még pár helyről kértem árajánlatot.

Mindig vendégházba vagy apartmanba megyünk.

30 és 50 ezer között van 7 nap/6 éj.Persze ez csak szállás.Tavaly így voltunk Szilvásváradon.Minden nap étteremben ettünk meg a helyi boltban bevásároltunk és nagyon jó áron úsztuk meg azt a hetet.

Pest számomra idegen.Nem sokszor jártam még ott,valahogy így jött ki a lépés.Nem is ismerem Pestet.Úgyhogy ezt passzolom.

2011. jún. 28. 18:18
Itt csak augusztusba van oviszünet. Addig ki is használjuk. A Kíra a meg táborozik, amíg lehet. A jövő heti lesz a fizetős, de 4000 sztem nem sok, kétszeri étkezéssel.Reggel 8- 16-ig.
1187. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1186. - B643145122)
2011. jún. 27. 22:34

Jó nektek hogy van ovi, itt nincs.

Sőt már hogy el is ballagott a fiam az oviból, az úszáanak is vége már, így marad szeptemberig az itthonlét.


De csak néztem hogy szeptember 1 pont csütörtökre esik, és nem húzták volna véletlenül sem el 5.-éig a tanévkezdést.

Őszintén megmondva sajnálni kezdem a gyerekemet, mert előttem van mennyire nem szerettem suliba járni anno.

És jönnek a kötelezettségek, nem lesz az hogy most nem akarom.

2011. jún. 27. 16:35

Szia!


Igen, köszi, semmi baja már. Éjjel fiam esett le az ágyról, de szerencsétlenül állt fel, és a szeme mellett felrepedt. Ma nem is voltunk oviba.

1185. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1184. - B643145122)
2011. jún. 27. 09:26

Nagyon lehűlt itt is az idő.

A hétre végre jó idő lesz és mehetünk csütörtökön élmény fürdőzni.


Lányod jobban van?

2011. jún. 26. 16:43
itt volt szentivánéj, de hallod átfagytam
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook