Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy nagyszerű társaság helye fórum

Egy nagyszerű társaság helye (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. ápr. 5. 20:19
Bekrepált a gépem,egy hétig volt szerelőnél,de már újra vagyok.Mi újság veletek?
1122. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1121. - Szkatica30)
2011. márc. 21. 06:12

Akkor te se unatkozol.

Én is tegnap már úgy voltam hogy a nyakamba szakadt az a sok munka, amit nem csináltam meg még betegek voltunk.


Szerdán meg nyílt nap lesz az iskolában, el megyek, mert még nem vagyok benne biztos hava is lenne jó íratni a gyereket. Ha bele gondolok h még csak most volt pici baba, és már is iskolába megy...

Gondolom ha csak a szülő megy a nyílt napra, az se gond. Vagy nem tudom.

2011. márc. 20. 21:43

Végre itt is helyreáll a rend.Matyi holnaptól újra megy majd oviba,Három hétig volt itthon.Olyan jó volt (csak kár,hogy betegen),hogy egész nap együtt voltunk.Szerintem Zorka is zizi lesz majd,mert nagyon megszokták azt,hogy egész nap együtt vannak.

Tuti unatkozni fog majd .

A suliba van két beadandó dolgozatom.Hogy miért olyan nagy divat ez a fősulikon?Mintha nem lenne elég dolgom.Az egyik beadandó nagy része készen van.Ma nekiláttam begépelni.Végre végeztem vele.Ezt utálom a legjobban.

Na,megyek szunyálni.

1120. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1119. - Szkatica30)
2011. márc. 20. 20:51

Végre haladok kifele ebből a náthából.

A fülem már oké, végre nem dugult első éjjel az orrom és tudtam is jól aludni.

Nappal kezd fájni rcom és környéke, de akkor érzem hogy tele az orrom de persze nem dugul úgy be tőle.

Még jó h a Zewa deluxe papírzsepi le van árazva, mert már 3 csomag így is elfogyott kb a héten hármunknak.

Mizujs veled Katus?

2011. márc. 19. 21:03

Na ezt jól összehoztad!

Gyógyuljál!

2011. márc. 17. 16:21

Ma a végén a gégészeten kötöttem ki. Szerintem a nátha ráment a fülemre. Éjfél fele kezdtem érezni hogy feszül. Majd 1 körül mintha beleszúrt volna valami, és jött egy kis valami ki belőle.


A varratszedés meg volt, azzal minden oké.


A gégészeten heveny garathurutot írtak a papíromra streptococcus miatt.

A nyirokcsomókkal nincs gond, lázam se nincs soha. A bal fül oké, a jobb vastag ugyan de mivel nem domborodik előre, így nem kell felszúrni szerencsére.


A doki szerint orrcsepp, fülmelegítés és bioparox elegendő. Mellé még eszem a c vitamint, advilt és aszpirint.

2011. márc. 17. 10:00
Adjál neki Stodalt.Az nagyon jó a köhögésre.
1116. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1115. - Szkatica30)
2011. márc. 15. 16:14

Köszi.

Akkor most nagy az öröm náluk.


Most én estem bele ebbe a tavaszi náthába. Sokszor száraz köhögés kínos, utána meg szakadozik felfele, de h lekopogjam az orrom folyik inkább mint hogy dugulna.

A fiam is kicsit hapcizik, lehet holnap marasztalom, nehogy délután azzal jöjjenek h ne menjen, mert akkor nekem végem. Csüt kell mennem varratszedésre.


Szeptemberben ugye Pécs után az egész család meg volt fázva, dec volt egy kis torokgyulladásom, meg most. Ennyi, több se. Állítólag ez jó immunrendszerre utal h ősztől tavaszig ennyivel kihúztam.

2011. márc. 15. 14:18

Akkor nálatok is minden tuti!


Mi már sokkal jobban vagyunk.Lehet,hogy Matyit holnap engedem oviba.Majd még meglátjuk.Zorka még nem százas de már sokkal jobb a helyzet.


Az egész hét a szülinapos ünneplés körül forgott.Márc.7-n született Matyi,Zorka meg nyolcadikán.Vasárnap jött a vendégsereg,volt torta meg ajándék dögivel.Keritől ugráló várat kaptak.Kérdeztem is,hogy normálisnak vallja e magát?

Azóta se férünk a házban,de nincs szívem leereszteni.

Tegnap aztán mi mentünk a Tesóm lányához szülinapozni.Ott is jól betortáztunk!A farmer meg bevág...... !


A fogászati kezelés,tetű egy dolog!Kitartást kívánok hozzá!

1114. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1113. - Szkatica30)
2011. márc. 10. 19:02

Szia.

Csak hogy látlak fenn téged is itt!


Semmi jó itt sem.


Kedden voltam a szájsebészeten a fogorvosomnál akihez járok. Egy fogamat csinált a bal felső oldalon. Most jött volna a tömés. Közbe megemlítettem neki h nézze már meg az ígyem tövénél azt a borsónyi nagyságú csomócskát.

Hát érzéstelenítőt adott, amin majd bepisiltem mikor beadta. 9:30 körül kaptam a szurit.

Semmit nm éreztem amit csinált. szerdán lesz varratszedés.

Csak az érzéstelenítő mikor kiment belőle 1:30 körül... kedd este még vérzett is picit. akkor éjjel alig aludtam. aflamin, vagy cataflam, illetve advil ultra-t szedem h ne fájjon (még nevetéskor is).

Tegnap éjjel már kicsit jobb volt.

De enni még most is a másik oldalt eszek.

Vesztemre azt is, mert azon az oldalon kezelte ugye a fogamat már korábban, és abból le is tört azóta egy darab az evés miatt.


Szóval el vagyok mint a befőtt (tartósító nélkül.

2011. márc. 10. 17:12

SZiasztok!


mind a két gyerekem nagyon beteg .Zorka elkapta Matyitól.Napokig láz meg nem alvás meg minden szar volt.Szerencsére már jobban vannak,de messze még a teljes gyógyulás.A franc ezt a rohadt időjárást!


Nálatok?

2011. febr. 20. 07:16

Sziasztok.

De álmos vagyok még most halljátok. De a fiam felkelt, szokásához híven fél 7 körül mint mindig.

2011. febr. 19. 21:28

Helló csajok!

Én is összeszedtem valamit a múlt héten,de már jobban vagyok!

Gyógyulj meg!

2011. febr. 18. 07:15

Szia.

Gyógyulj akkor mihamarabb!

Itt szerencsére mindenki "egybe van", mondjuk amennyi gyümölcsöt megeszek a diétám alatt, nem is csodálom hogy nincs gond

Fogyok "elfele" de szépen most.

2011. febr. 17. 22:39

Mi van Veletek Csajok??????

..én épp az ágyat nyomom két napja...csak ledöntött a virus, pedig azt hittem idén meguszom:(

2011. febr. 11. 08:23

Szerencsére mi is 1.-nek vagyunk még az idén betegek, mondjuk már 1 év bölcsi és 4 év ovi után jó is hogy nem vagyunk állandóan taknyosak.

Nekem is kapar kicsit a torkom. Eszem a kivit mázsaszámra, a c vitamin nem árt.

1107. 5a77d29dbe (válaszként erre: 1105. - Szkatica30)
2011. febr. 10. 23:39

Ismerem, tényleg jó!!!

Mi még megusztuk ezen a télen:)))

1106. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1105. - Szkatica30)
2011. febr. 10. 20:12

Jaa azt ismerem én is.

Most cetirizin hexal, panadol tbl, rhinathiol tusso (száraz köhögésre) éjjel, acc 200 hurutosra).

Ha kell orrcsöpi, c vitamin 2*200mg, aspirin+c, kalcium sandoz+c

2011. febr. 10. 13:02

Stodal.

Nekünk nagyon bevált.

1104. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1103. - Szkatica30)
2011. febr. 10. 12:56

Milyen csodaszerre gondolsz?

Lándzsás útifű, vagy valami más?

2011. febr. 10. 12:47

Nekünk a jövő pénteken lesz a farsang.Megleptem egy Pókemberes jelmezzel a gyerekemet,erre beleszeretett a tesóméktól megörökölt kalóz jelmezbe.Vehettem neki ahhoz kiegészítőket!

Így jártam.

Nálunk is van ám taknyolás rendesen.A köhögésre viszont találtam egy (számunkra) csodaszert és az egy-kettőre megoldotta az ugatást!

Gyógyulást kívánok én is!

1102. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1101. - 5a77d29dbe)
2011. febr. 10. 08:12

Szerdán mehet majd csak oviba. Addig is itthon gyógyulgat, rosszalkodik.

Az elevensége a szokásos, így nem is tűnik betegnek, csak rettentően köhög, taknyos.

1101. 5a77d29dbe (válaszként erre: 1100. - 9e36cbb27b)
2011. febr. 9. 23:49

Nálunk most pénteken lesz a farsang.

Jobbulást a gyermekednek,sok a beteg felénk is, mi még megusztuk eddig!

1100. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1099. - 5a77d29dbe)
2011. febr. 9. 07:01

Akkor hárman vagyunk.


Itt is megy a sok hülyeség állandó jelleggel. Még szerencse hogy éjszaka nincs ez.


A héten pl a gyerek is itthon, beteg.Nem is tudom h a jövőhéten már mehet e. De remélem igen, mert j.pénteken farsang.

1099. 5a77d29dbe (válaszként erre: 1097. - Szkatica30)
2011. febr. 8. 23:03
Nem vagytok ketten...csak nem mindig van kedvem irni, sok volt a gondom mostanában....de mindig olvaslak benneteket:))
2011. febr. 5. 17:40

Valaki fogyózna velem január 10.-től? Együtt biztos könnyebb lesz!!! :)


Gyere erre a fórumra, itt jó sokan vagyunk.

Motiváljuk egymást, kitartunk.

Genia is ott van ám közöttünk!

;-)


Szeretettel várunk.

Charlie (Tibi) egyetlen férfi közöttünk, még egy helyes kis blogot is készített nekünk, amibe minden jó benn evan.

2011. febr. 5. 15:06

Jól ketten maradtunk itt!


Megvagyok,vége a vizsgáknak lassan kezdődik az új félév.

A fogyás megállt,igaz,nem is tettem érte semmit!Egy lusta dög vagyok és megpróbálom keresni a jó módszert,már ami a fogyást illeti.Nincs lövésem se,hogy hogyan kezdjek hozzá.Az Attkins most nem olyan vonzó,mint pár éve,mikor a hatására "bombanő" lettem a férjem szerint.

Mit tegyek?Imádok enni!!!!!!!!!!!!!!

2011. febr. 4. 11:55
És te hogy vagy, miújság? Mesélj.
2011. febr. 4. 11:55

A mai nap reggelig -4,3kg január 10.-e óta.


Az utóbbi pár napban nem sokat eszek eleve, a múlt hetem viszont a mensi miatt kész K.O volt. Mondhatni "zabálás volt 2 napig".

Ma eddig reggelire 1 diétás ananász joghurtot ettem, délelőtt 2 kivi 2 korpovit keksz-el.

Lassan ebédelek, ami szintén nem lesz túl sok.

20 perc torna is megvolt.


Naplózom amúgy minden nap, ott megtalálod részletesen mit hogy mikor.

2011. febr. 3. 21:24
Hol tartasz a diétáddal?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook