Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy nagyszerű társaság helye fórum

Egy nagyszerű társaság helye (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1153. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1152. - Szkatica30)
2011. máj. 15. 15:58

Mert mikor derül ki hogy hogy sikerült a vizsgád?

Szerencsére már jól vagyok, ez afféle 1 napos tetőzéssel, de nálam már el is múlt, apu viszont még a mai napig is benne van.

1152. Szkatica30 (válaszként erre: 1151. - 9e36cbb27b)
2011. máj. 14. 11:28

Na,ebben a szép időben vagy beteg?Nem jó,gyógyuljál.

Tegnap volt a szocped vizsgám,olyan brutál durva volt,hogy nem igaz.Most meg várjuk az eredményt,hogy kell e B vizsgázni hétfőn vagy nem.

Ideges vagyok miatta.

Nem is a B vizsga a gond,hanem ,hogy kedden lesz egy vizsga pénteken meg három és ha ebbe még a hétfő is belejön,nem tudom,mikor tanulok,és ki vigyáz majd a gyerekemre.

2011. máj. 12. 20:35

Szia. Végre feljutottam ide is.

De el vagyok fáradva.

Apunál kezdődött, most meg én vagyok olyan furán.

Mintha szakadozna fölfele lerakódásféle, de se az orrom nem dugul, se semmi ami náthára utalna. Viszont olyan fáradtak vagyunk, kicsit gyengébbek (apu nagyon is levan) és fáj szinte mindene... nyilván valami vírus féle lehet ez.

Legutóbb az egész család március közepén volt benne...


Ja igen; csak megvettem ma az iskolatáskát is már a fiamnak, ami verdás lett. Hozzá vettem még verdás tolltartót illetve verdás tornazsákot is. Az uzsis dobozza már meg van hozzá.

Egyedül a verdás kulacsot nem bírom sehol se megvenni.

Viszont kérdés hogy mennyire fontos ez a kulacs, vagy inkább üdítűs üveg helyette...

2011. máj. 10. 16:04
Ez így van!De a gyerek gerincére is sokat költhetsz,ha nem vagy résen most.
1149. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1148. - Szkatica30)
2011. máj. 9. 19:14
Hát ha azt nézzük, elég jól is bírják, ha már elkérnek érte 8000ft-ot és az fölött határ a csillagos ég...
2011. máj. 9. 15:34

Az "sulitáskaügy" mindig nagy dilemma!

A tesóm anatómiai,drágább cuccot vett mind a két gyereknek és nagyon dicsérte.Ráadásul olyan jó minőségűek,hogy két évig simán hordják.

1147. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1146. - Szkatica30)
2011. máj. 8. 18:58

A végén kisebb lett megint a lista, mert csak 8-an leszünk a 10 helyett.

Nagybátyám meg a szomszéd néni fia akik nem lesznek itt azok kapnak majd kis pörköltet, 2 fő meg nem fog eljönni (ezért csak 8-an leszünk).

A ballagási csokrot már meg is vettem, el van rakva.

Cuki barna maci sárgás virágokkal körbevéve.

Megvan már sok minden, ami meg kell még az meg már részlet kérdés; de a legfőbb a torta lesz az oviba és itthonra!

Már nagyban nézem neki az iskolatáskát hogy milyet kellene venni. E téren nagyon tanácstalan vagyok.

Anatómiai vagy sima, olcsóbb vagy drágább...

1146. Szkatica30 (válaszként erre: 1145. - 9e36cbb27b)
2011. máj. 4. 12:47

Viccelsz?10 főre vagy 100 főre?Ez rengeteg,de biztosan jó buli lesz!Legalábbis,éhen biztosan nem haltok majd!HIHI.


A vizsgák nehezek és sokan vannak,de majd ügyes leszek.Fő a pozitív hozzáállás.Nekem meg abból van bőven!

1145. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1144. - Szkatica30)
2011. máj. 3. 20:57

Minden részvétem akkor a vizsgák előtti tanulás miatt. Viszont egy kalappal kívánok neked sikert a vizsgákhoz!

Menni fog az hidd el, és bízz magadban maximálisan.

A mosógépem szerencsére már jó ismételten, igaz nem sípol mikor végzett, de ez a legkevesebb. 3000ft-ot kért érte a szerelő, de csak nem 13000-et mint a márkaszervíz kért volna el.


Ma megvettem a party verdás asztalterítőt, mellé a party poharakat ami micimackós. szalvéták már megvannak. Vettem 20 lufit 10 lufitartóval. A tartón lévők bele lesznek szúrva a balkonon lévő muskátlik szélébe, a többi fel lesz akasztgatva az erkélynél.

Meg van már a bő 9 kiló marhahús 10 főre, meg a sós sütifélék is.

Még a tortákat kell meg sós sütiket, üdítőket, krumplit, savanyút megvenni és kész is minden az ünnepségre.


Szerinted valamit kihagytam belőle?

2011. máj. 3. 08:35
Na,akkor te sem unatkozol mostanában.Hivatalosan 16-án kezdődik a vizsga időszakom.Amúgy meg már pénteken.Politológia vizsga.Hát nem tudom.....
1143. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1142. - Szkatica30)
2011. máj. 2. 20:38

Már én is készülök nagyban a 27.-ei ovis ballagásra.

Épp holnap veszem meg a marhahúst.

Közben hogy ne legyen igazán jó, a mosógépet is vihetem magammal mert az meg elromlott. Csak bízhatok benne hogy nem lesz drága a javítási költsége. 1,5 éves és már rossz. Mi akkor a jó mosógép?!


Már a ballagási csokrot is rendelem lassacskán, no meg a torát, sütiket szintén. A lufikat meg üdítőket és egyéb kiegészítő kellékeket nem is említve hogy még meg kell venni őket.

2011. máj. 2. 13:39

Az Anyák napi műsort elmosta az eső,utána a tétlenség,aztán meg a düh!Inkább nem írnám le azt a csődöt,amit összehoztak.

Tegnapra meglepetés szülinapi kerti partyt rendeztünk a Húgomnak.Harminc lett a szentem.Konkrétan sírógörcsöt kapott a meglepetéstől!Nagyon jó kis buli volt.Bográcsgulyás,fekete erdő torta,meg némi nemű alkohol!Nagyon tuti buli volt!

2011. ápr. 29. 21:05

Itt szuper idő volt egész héten.

Kőporoztuk a házat, lábazati festékkel meg zománc festékkel festettünk utána.

Még 1 hónap az ovis ballagásig, addig még sok minden lesz megcsinálva.

Épp ma számolgattam hogy mennyi mindent kell még megvenni addig. Jó sok pénzbe lesz az biztos.-

3-as alkalom lesz ugyanis.

Ballagás, születésnap, névnap (rá 6 napra).


Itt nm lesz most hétvégén semmi. Kedden csoportkirándulásra mennek, csütörtökön d.u lesz az oviban az anyák napja. Valami szuper kis műsorral készülnek állítólag.


Most meg köhög mint az állat. Nem tudom hogy mi a fenét csinált, de csúnya száraz köhögése van neki.

2011. ápr. 29. 19:58

Egyfolytában fúj az a hülye szél!Már totál kivagyok tőle.

Holnap az oviban egész napos program lesz.Anyák napi műsor meg minden.Alig várom,mert Matyi már "nagy" és részt vehet a műsorban.Nem úgy,mint tavaly.Akkor csak külső szemlélő lehetett.

2011. ápr. 27. 06:45

Sziasztok.

Alig jártam fenn az utóbbi pár napban, de hát ilyen jó időben.

Szarvason voltunk hétfőn az Arborétumba, és az árudájukban vettem egy magnolia liliomfát. Eszméletlen gyönyörű, bár az ára is szép volt 3500-ért.

2011. ápr. 22. 21:50

Sziasztok Csajok!

Látom mindenki kipurcant...én is.

Na, de hétvégén pihizünk!


Boldog Húsvéti Ünnepeket kivánok Nektek!

2011. ápr. 22. 21:31

Ma jól ki is fáradtam. Szerencsére nem kellett a főzéssel bajlódnom; a gastroyaltól rendeltem 3 menüt, így a főtt ételünk meg volt. 4 főre így 2250ft-ból kijött az étel és nagyon finom volt.


Gondoltunk már rá hogy rendszeresen ki kellene hordatni velük, mert ha főznék mindig se lenne olcsóbb. Így egy hónapban 40.000ft-ra jönne ki a főtt kaja 4 főre nézve.


Ma az egész kertet hátul meg az utcán is lefűnyíróztam, sterimo mosóval lemostam a kocsit, kerti bútorokat, vezettem is sokat...

Nagyon fáradt vagyok...

2011. ápr. 20. 13:33

Kivixoltam a házat,ragyog,mint Salamon t... !

Olyan hulla vagyok,de nem baj,tiszta kéróba halok meg!

2011. ápr. 13. 20:11
Semmit nem értem el vele, így ennyit a barmokról.
2011. ápr. 13. 15:06
Na ,azért!
1133. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1132. - Szkatica30)
2011. ápr. 11. 20:23

Köszike.

Most már úgy vagyok vele, hogy megvárom még szerdán a központba benn lesz a hr-es nő akinél remélhetőleg sikerül megtudnom valamit.

Hátha.

No meg még délután nem sokkal majd be megyek még az üzl.vez.-hőöz is, és csak reménykedem hogy sikerül elérnie valamit a t.vez.-nél.

2011. ápr. 11. 17:58

Ezzel a z üzenettel küldök neked egy nagy adag POZITÍV ENERGIÁT,MERT RÁD FÉR!!!!!!!


NE LEGYÉL MÁR ILYEN KISHITŰ.RÁÉRSZ ERRE AKKOR,HA NEM SIKERÜL!FEL A FEJJEL!

2011. ápr. 11. 11:00

Szép napot/hetet mindenkinek.

Utálom az egész kócerájt ami itt van.

Felhívtam a ter. vezetőt, mondtam neki h volt pár nem fogadott hívásom és nem ő volt e esetleg mert vártam a hívását. Erre ő közölte velem hogy köszöni szépen de nem; de valóban ő keresett volna engem. (Hozzáteszem hogy nem volt nekem a valóságba egyetlen nem fogadott hívásom sem!!).

Bementem az üzl. vezetőhöz és mondtam neki hogy mit mondott. Erre ő mondja nekem hogy nem tudja mi van, mert ő még akkor szerdán felhívta, elmondta neki mit beszéltünk, stb. . . erre a Tv. Vez. annyit mondott hogy majd dönt. Mióta én benn voltam nem hívtak be senkit. Viszont neki csak kellene tudnia róla ha valakit felvett időközben más önéletrajz alapján.

Szerdán lesz itt leltár, amikor is itt lesz a T. Vez; és akkor rákérdez tőle.


Őszinte legyek, már egyáltalán nem bízok ebbe az egészbe.

1130. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1129. - Szkatica30)
2011. ápr. 10. 17:36

ÁÁÁH.

Épp az hogy azt mondták h még a héten döntést hoznak, de eddig még nem hívtak.

Hozzá kell tegyem h azt meg tudtam h mióta én szerdán benn voltam, azóta tán más nem volt benn.


Szerdán volt benn a ter.-i vez, meg tán ma ment/megy.

De lehet ilyenkor hétvégén nem zargat senkit, no meg csak a műszakvezető van benn, nem az üzl.vez.


Állandóan azt várnám hogy mikor csörren már meg végre a telóm.


Gondolom h hétfőn mikor bennvolt egyik utcabeli csaj csak ő nm tudta elvállalni, akkor megtudta h még ketten maradtak. Lehet egy volt benn kedden, aztán meg engem hívtak szerdán. Lehet egyesével felhívják, behívják; ha nem vállalja el, akkor jön a következő.


Már nagyon várnám az is h mikor kezdhetnék hidd el!

2011. ápr. 10. 17:27

Helló!


Nehogy már gondolkozz a melón!Eddig az volt a gond,hogy nincs semmi,most meg,hogy van,vacilálsz????????

Nem olyan fából faragtak téged,hogy megtoppanj!

Szurkolok neked én is!

1128. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1127. - 5a77d29dbe)
2011. ápr. 7. 18:47

Arra várok hogy mikor szólnak vissza.

A dolgozók közül azt megtudtam h senki nem vállalta el, pedig kérdezték tőlük...Van még tán más is akit behívnak/behívtak,de a héten döntenek.

A jövőhéten akkor tudnám is intézni az orvosi részét ha engem választanának ténylegesen is. A beléptetés úgy is elvesz 1 hetet kb mire minden megvan.

1127. 5a77d29dbe (válaszként erre: 1126. - 9e36cbb27b)
2011. ápr. 7. 11:05

Ma már minden munkahelyen van felelősség, szerintem, ha kinálják az állást, és tetszik fogadd el!Nagyon nehéz ma munkát találni.

Vagy Te olyan ügyes és figyelmes, hogy nem lesz gond!

A pénz meg...ahogy irod is...mindig kell, és sosem elég!

2011. ápr. 7. 06:39

Benn voltam, jól ment a dolog. Még állítólag lesz emberke, de még a héten szólni fognak.

Nem gondolom hogy annyira sokan fognak érte ugrálni.

Műszakvezető munkakörről van szó.

Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör ez, bár tény hogy jól megfizetik.

Jelenleg a kezdő bér 100. 000ft fölött van kicsit alapból kézhez kapva, és most lesz béremelés mindenkinél. Ehhez még hozzájön 4. 000ft étkezési utalvány is. Heti 5 napról van szó, ami napi 88 óra papíron de mindig 9-10-re jön ki; és 2 nap szabad.


Ha benn is van a vezető illetve a vez. helyettes, akkor is az áruk átvételéért a műszakvezető gondoskodik, illetve elszámoltatja a pénztárosokat, és este zárás után is napi zárást készít a bevételről, majd páncélszekrényben tárolja azt. Felel a bolt belső kinézettért, illetve a műszak dolgozóinak megmondja ki mit csináljon épp, ugyanakkor ő is részt vesz a munkában.

Kétszer annyit dolgozik mint egy eladó pénztáros.


Nem is tudom. . . jó lenne a pénz miatt (mert a 34000ft ápolási díj nem sok). . . viszont a felelősség miatt meg. . .


Szerinted?

1125. 5a77d29dbe (válaszként erre: 1124. - 9e36cbb27b)
2011. ápr. 6. 22:58

Ez nagyon jó hir!!!

Nekem is az kellene...egy jó munkahely:)

2011. ápr. 6. 09:56

Sziasztok. Van valaki?


A legjobb motiválás ami csak történhetett volna velem.

Apu végre nyugdíjba ment, így már gyereket illetőleg nincs gond hogy ki megy majd érte.

Egyszer anno már dolgoztam pár éve a pennybe, de az akkori kollektíva megaláztatásai miatt otthagytam.

Januárba beadtam az önéletrajzomat itt helyben, és nemrég telefonált a területi vezető hogy mikor tudnák bemenni mert az üzletvezető vár. Hát ma 13 órára megyek be. Végre lesz munkám és nem kell itthon ülnöm, és hallgatni anyu állandó morgolódásait illetve azon a kis összegű ápolásin lennem vele.


Meg asszem hogy ott a mozgás is meg lesz rendszeresen, így nem lesz gond ezzel sem.

Szurkoljatok!


Addig is takarítok, muskátlikat ültetek az erkélyre, főzök.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook