Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy nagyszerű társaság helye fórum

Egy nagyszerű társaság helye (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
943. 9e36cbb27b (válaszként erre: 942. - 5a77d29dbe)
2010. szept. 27. 07:08

Üdv a "klubban" akkor, én is 41-est vásárolok. A humanic-ban voltam, és ami a legmeglepőbb volt, a 41-es lötyögött a lábamon. Így 40-es lett belőle.

De még úgy nov. eleje körül veszek egyet de az lehet lapos talpú lesz. v még ha sarka lesz is neki, de melegebb és hosszabb szára legyen picit, mert ez még nem mondható felettébb béleltnek.


Sajna okt. elejére már "elkelt" a pénzem, új mikró kell; meg a fiamnak bakancs az oviba. A tavalyi ovis meg megmarad itthonra neki.

942. 5a77d29dbe (válaszként erre: 939. - 9e36cbb27b)
2010. szept. 25. 21:10
Jó neked...én égen földön nem találok a lólábamra...41-es.
941. 5a77d29dbe (válaszként erre: 940. - Szkatica30)
2010. szept. 25. 21:10
Várom, de biztosan jó lesz:)
940. Szkatica30 (válaszként erre: 938. - 5a77d29dbe)
2010. szept. 25. 13:30

Holnap megkóstoljuk és ha jó lett,közzé teszem a receptjét!

Ok?

939. 9e36cbb27b (válaszként erre: 937. - Szkatica30)
2010. szept. 24. 20:17

Én holnap mosok csak.

Ma vásárlás volt meg számlabefizetések, fölsők, farmer, fehérneműszett, csizma.

Majd holnap takarítás,főzés, mosás.

Vasárnap pedig majd lesz a bevásárlás, úgy 11e.-ért.


találtam 6990-ért a humanic-ban egy közepes sarkú kicsit kerekes orrú csizmát. de csajok...amien kényelmes.

Van egy (meg ott is vehettem volna oat) úgymond téglalap orrú keskenyedő orrú csizmám, de azt ha felveszem kis idő után ég és fáj a talpam, no meg nagyon érezni hogy "van valami a lábamon". ez teljesen már. Ja és 6 hó gari van rá.

938. 5a77d29dbe (válaszként erre: 937. - Szkatica30)
2010. szept. 24. 16:11
receptet kérhetünk?
2010. szept. 24. 13:25

Ma még kimostam egy nagyobb adag szennyest én is,mert még tuti minden beszárad.


Főztem mára meg holnapra.vasárnap anyósnál leszünk,a szülinapját ünnepeljük majd.


Holnap megsütöm a citromtortát.Remélem jó lesz!

936. 5a77d29dbe (válaszként erre: 935. - 9e36cbb27b)
2010. szept. 23. 20:24

Igen...ma nagyon jó idő volt, én is kihasználtam, rendbe tettem a virágokat, leándereket.Holnap fünyirás, mert szombatra megint esőt igérnek:(

Mindig van valami munka....sose fogy el.

2010. szept. 23. 16:53

Itt is micimackós van, persze azért nem csak micimaci van fenn.

Még valahogy 5,5 éve vettük de hogy mien drága volt... 17000 volt akkor az ára varrással együtt, dupla ráncolással (de tény hogy szép nagyon, ja és az ablak amira vettül 120*160cm-es, nem is mondható nagyon nagynak.


M akartam sütőporos függönymosást csinálni, aztán a végén csak nm lett belőle semmi. csalogatott a napfény kifele.

934. 5a77d29dbe (válaszként erre: 933. - Szkatica30)
2010. szept. 23. 13:56

Hali Lányok!


Nálunk is micimackós függöny van...Renike imádja:)

Örülök, hogy lassan mindenki meggyógyul...nekem most épp a lábujjam van begyulladva..persze, hogy belenyirtam.

Annyira szép idő van..kár hogy csak holnapig:(

2010. szept. 23. 13:51

Szia!

Nálunk minden rendben.Én meggyógyultam,Zorkának már csak picit folyik az orra.Matyi már csak kicsit köhög.Lassan meggyógyul mindenki.

Ma a gyerekszobába végre fel tettem a micimackós függönyt,amit egy aukciós oldalon vettem,nagyon jutányosan.Olyan szép!

932. 9e36cbb27b (válaszként erre: 931. - Szkatica30)
2010. szept. 23. 06:31

Szia. Némiképp. Nappal már nem dugul az orrom meg nem vagyok gyenge. szakadozik felfele, mwg éjjel dugul picit az orrom. Azontúl semmi több.


Miujság feléd?

Tele diófa levéllel az udvar, no meg hullik a sok dió. Ma azokat söpröm ill szedegetem. no meg a filmnézést sem hagyom ki lazsálásképp. ha már a lakás tiszta, mosni és főzni nem kell... neten sok jó film van online filmnézésre.

931. Szkatica30 (válaszként erre: 930. - 9e36cbb27b)
2010. szept. 22. 20:50

Szia,

jobban vagy?

930. 9e36cbb27b (válaszként erre: 929. - Szkatica30)
2010. szept. 19. 19:49

Nem is az a bajom vele, csak ne csorogna le a torkomra a csepp néha. Egyedül az Otrivin vált be, bár már gondoltam rá hogy spray is jó lenne.


Holnaptól egyedül itthon, apu is 2,5 hét szabi után megy dolgozni, anyu meg még majd 2 hétig bennvan.

Végre rendet tudok tenni, azért a sziesztázást sem fogom kihagyni. Kis lazítás végre lehet, nem látja senki mit csinálok napközben.


Még a kaján gondolkodom de nem tudom még mi kellene.

Egynek a krumplis-tésztán gondolkodom, mellé kellene még valami.


Megyek hajat mosni.

929. Szkatica30 (válaszként erre: 928. - 9e36cbb27b)
2010. szept. 19. 19:30

Nekem se szelelt az orrom napokig.A végén kínai olajat kentem az orrom alá és így kaptam levegőt ideig-óráig.

Az orrcsepp egy szükséges rossz,de ha nem használod,a trutyi bent marad,aztán nézhetsz magadon körül.

928. 9e36cbb27b (válaszként erre: 927. - Szkatica30)
2010. szept. 19. 17:26

Vettem én is jó sokat. Több mint 6000ft bánja, de legalább ez e-pénztári kártyáról ment le. Kicsit jobb mint a kp lett volna.

Elintéztem pár dologból az egészet.

vettem aspirin+c -t

tantum verde-t a torokra

advil volt itthon

meg ettem szép számmal a c vitamint

ezek mellé bodza-hársfa-kamilla-borsmenta-citromfű teát ittam.

pontosabban ittunk, mert apu is beleesett.

a gyerekek meg már ki is mentek belőle.


Egyedül az orrcsepp nem szeretnivaló, de muszály vagyok használni időnként. Nagyon zavaró mikor éjjel nem tudok aludni h nem kapok levegőt.


Ma már jobb volt, a pénteki nap volt a legrosszabb.


Ezt megelőzve már néztem is egy csizmát télire, mert lassacskán mostmár jönni fog a hideg idő. Inkább előbb mint utóbb vegyük meg.

2010. szept. 19. 15:04

Én most megyek belőle kifelé.Két hete vagyok beteg.jó sok pénzt kiadtam a gyógyszerekre,elfogytak de nem lettem sokkal jobban.Mostanra kezdek magamhoz térni.


Gyógyulj meg hamar!

2010. szept. 17. 14:27

Sziasztok.

Látom jó pár napja már nem volt senki fenn.

Jó "katasztrofálisan" eltelt ez a hét is.

Szerdán és tegnap délelőtt még csak a torkom fájt. Tegnap délután kicsit kezdett kijönni rajtam, mára meg már az orrom fújom, torkom már nem fáj, néha a hideg kiráz, szerencse lázam nincs egyáltalán. (hogy lekopogjam).

A gyerekek jól náthásak lettek igaz mindkettő oviban isiben mert annyira nem vészes. Én meg kétoldalról is hogy elkaptam... most kinlódok. Fogy most a gyógytea szép számmal.

925. 9e36cbb27b (válaszként erre: 924. - Szkatica30)
2010. szept. 14. 19:57

nem tewttem, megigértem.

Ma viszont már kikellett mosnom 3 ízben is, meg felkellett töröljek, mert vas csak ledobáltuk a dolgokat a kocsiból és ennyi volt...

2010. szept. 13. 12:31

Én is örülök,hogy jól sikerült a hétvégéd!


DE,nehogy elkezdj takarítani,most,hogy hazaértetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 13. 12:10
Örülök, hogy jól sikerült a hétvége!
2010. szept. 13. 07:01

Sziasztok csajok.

Hátt sok jó és kevés rossz a hétvége mérlegje, de annak ellenére sok fihi, iszonyatos izomlázzal értünk az este haza, ja és egy jó kis fejfájással (gondolom a légkörváltozás no meg a levezetett 260km miatt).


2:30 körül keltem fel.

Szombaton 4 után indutam el. Ez jó szívás volt mert óriási köd volt úgy 30km-en át. Majd hirtelen jött egy marha nagy eső és láss csodát elmúlt a köd. Kecskemét szélétől kezdve hol esett hol nem. De amikor esett (az út 3/4 részében) akkor borsó-dió nagyságú eső volt).

Oda is találtam utcaszintileg ahova kellett, szerencsére ekkor már nem esett az eső.

Felmentünk a "szerpentin" úton a kilátóhoz. Hátt iszonyat felhős volt ott fenn, így mintha köd lett volna, de pedig a felhők voltak azok. Érdekes volt a felhők között járkálni. Sokat nem maradtunk mert nagyon hűvös volt ott fenn. Utána jött a vidámpark majd az állatkert. A gyerekek iszonyat élvezték, és ami a legmeglepőbb, leginkább az állatkert jött be nekik.

A kicsi fiam szerencsétlenül járva szépen elesett a sárba. Így visszafee jövet a Tesco-ba vennem kellett egy nacit neki nehogy megfázzon még visszaérünk hozzájuk. Kis pihi, majd elmentünk keresztanyu anyukájáékhoz, most láttam másodszor 10 év alatt.

Vasárnap meg jött a nagy séta, hol le a lejtőn(ezvolt a jobbik eset), hol fel az emelkedőn(no ez már kevésbé tetszett). Körbejártuk a Széchenyi Teret és környékét, vettünk pár "emlék"tárgyat, fagyiztunk egy jót. Hogy mennyi szökőkút van ott...


A hétvége során fel is szedtem 1 kg-ot. egész végig az volt h egyetek, igyatok, süti, stb... Az egyik étterembe full bezabálás, a desszert már nem is ment le. Ezután azért még 1 órára rá tortát kellett otthon enni. szombaton 11 után aludtam csak el, a gyerekek is 10 körül. Vasárnap meg már 5-kor fennvoltam.

A leg meglepőbb hogy csöppet sem voltam ien rövid alvás után álmos. 2 körül indultunk hazafele, és fél 7 múlt el épp mire hazaértünk. nnyi pihi volt nekem mikor útközbe megkellett állnom tankolni mert már világított a tanklámpa.


Így levonva a következtetést az egészről: a program jó és szép volt; a kaja szuper volt. A rokoni beszélgetés csöppet sem tetszett (sajnos túlokos az illető ami miatt utálatos nagyon), jól kifáradtunk, az idő viszonylag tűrhető volt. a benzinre elment 1200.-t, a vásárlásra csak 2000.-


A velness-nek lőttek ezúttal ismét. Tönkrement a mikró, újat kell vegyek szept. legvégén Már meg is vettem pontosabban a neten, csak majd akkor tudom kifizetni és elhozni.

921. Szkatica30 (válaszként erre: 918. - 9e36cbb27b)
2010. szept. 11. 14:32
Jó utat nektek és jó pihenést!
920. Szkatica30 (válaszként erre: 916. - 5a77d29dbe)
2010. szept. 11. 14:31
Lereszelem a krumplit,lisztet adok hozzá,meg fűszereket és olajban kisütöm.Így már rémlik?
919. 5a77d29dbe (válaszként erre: 918. - 9e36cbb27b)
2010. szept. 10. 22:25

Reméljük jó lesz az idő.....és nehogy merj valamit is csinálni...tessék pihenni!!!!!

Érezd nagyon jól magad!!!!!

2010. szept. 10. 17:30

Eljött a péntek este. A kocsiba minden bepakolva, hajnali 4:30 körül útra készen.

Hétfőn délelőtt jelentkezem, miután hazaértünk a gyerekekkel és kipihentük mafunkat. Haza kb 8 körül fogunk majd csak érni vas. este.


Éjeel nagyon rosszul aludtam, miután a lábszáram lent görcsbe állt. Ienkor csak az a módszer jó rá, ha befeszítem a lábfejem, és így valahogy jobb. Nem tart sokáig, de az egy örökkévalóságnak tűnik bezzeg.


No kellemes hétvégét kívánok mindenkinek, és jobb időt mint a mai nap volt (mert ma egész nap megállás nélkül szakadt csak).

2010. szept. 10. 09:38

basszus csajok. szakad az eső... agyonra áztam mire bicóval hazaértem, pedig még hajtani sem kell. Sajnáltam a kocsit kiállni vele, meg a benzin h ne fogyjon. Pedig jobbjártam volna vele.

Vettem legging-et azon gondolkodom h hajnalba ha indulunk Pécsre azt veszem fel. Vagy a másik variáció arózsaszín melegítő.

916. 5a77d29dbe (válaszként erre: 914. - Szkatica30)
2010. szept. 9. 21:50
ne nézz butának....de az sem tudom mi a lapcsánka....vagy csak nálunk másképp hivják?????
915. 9e36cbb27b (válaszként erre: 914. - Szkatica30)
2010. szept. 9. 16:36
Itt is tócsninak hívják. Én special nem szoktam csinálni, itt ne m szereti a család.
914. Szkatica30 (válaszként erre: 913. - 5a77d29dbe)
2010. szept. 8. 20:47

A tócsni a lapcsánka.

Sokan nem tudják.A csavar az a történetben,hogy nálunk is lapcsánkának hívják,de van az országnak olyan szeglete,ahol tócsninak.

Hogy akkor miért Tócsni fesztivál?Jól hangzik így és az emberek felkapják rá a fejüket.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook