Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy nagyszerű társaság helye fórum

Egy nagyszerű társaság helye (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. jún. 25. 19:50

Semmi esti program nem lesz sajna nálunk.

Hastáncosok?... Hova mentek este?

2011. jún. 25. 16:14
Sziasztok! Esti program? Itt lenne, ha jó idő lenne! A 4 éves fiam a hastáncosokra kiváncxsi!
1181. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1180. - Szkatica30)
2011. jún. 25. 15:57

Katus tudsz valamit mondani a Gellért hegyről.

A kirándulásokon gondolkodunk hova kellene menni a nyáron.


Gyopárosfürdő 15000 lenne 1 napra, ez strand és eélményfürdő.

Vagy elmegyünk pestre az kb 8000 utiköldtésileg, cserkeszőlő strandfürdő az kb 4000, és Martfű az is 4000 a strandjuk

2011. jún. 25. 13:14

Nálunk is csak este lehet kimenni a házból.

Na,de végre megjött az enyhülés.Nagyon kellemes az idő.Kicsit fúj,néha kicsit esik,de nincs több 23

foknál.

1179. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1178. - Szkatica30)
2011. jún. 23. 16:50

Így igaz. Megbeszéljük a későbbiekben.

Iszonyatosan nagy a meleg odakinn, most a gyerekek is bent vannak csak szinte egész nap. Megy is a számítógép mindkettő rendesen. Kertbirodalom, farmerama, énkicsitanyám mániájuk van, termelnek is rendesen.

De legalább nem lesz ebből probléma mint kint a melegtől.

2011. jún. 23. 10:15

Az mindegy,mert itt tényleg nem csak nyáron van nagy tömeg az állatparkban.

Nem tudom,sikerülne e ott talizni.Tudod,nekem még mind a két gyerek alszik déltől.Ha a férjem dolgozik,viszi az autót,busszal meg azért elég messzire kellene menni.Először bebuszozni nyíregyre,aztán onnan tovább Sóstóra.

De még akár össze is jöhetne.Meglátjuk mikor jártok erre és megpróbáljuk összehozni.

1177. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1176. - Szkatica30)
2011. jún. 22. 21:16

Hétvége maradna már mindenképp, mert a fiamnak mire összeszedem a pénzt, már skola lesz. No meg majd amikor anyu benn lesz, akkro tudunk elmenni leghamarabb.

Össz 16000ft a kalkulált összeg 1 napra kocsival.


Ha összejönne hogy el tudunk menni az állatkertbe, nem jönnétek el ti is?!

Ha nem is be az állatkertbe, de arra fele valamerre.

Az már részlet kérdés lenne.

2011. jún. 22. 07:36

Szia!


Nálunk még nem nagyon van kialakulva a nyári menetrend.Az tuti,hogy megyünk valahová,de passz,hogy hová.

Drukkolok,hogy összejöjjön a meló!

Meglepődtem,hogy Nyíregyházát említed.Olyan furi az élet.Én ugyanis ide valósi vagyok.Pár éve ugyan Nyíregytől pár kilométerre lakom,de a gyökereim ide kötnek.

Az állatkert egyszerűen szuper.Gyerekkoromban is nagy élmény volt,pedig akkor még híre-hamva se volt annak,amit mostanra építettek ki.Nem szabad kihagyni.Viszont tényleg nem olcsó!Mérlegelj,hogy megéri e?

Tudsz spórolni,ha nem bent veszel kaját,hanem viszel.Akkor elég egy kis jégkrém bentről.Máris spórolsz.Arra viszont készülj fel,hogy a tömeg mindig hatalmas.Mindegy,hogy szerda van vagy szombat.Szünidő vagy sem,ott mindig sokan vannak!

2011. jún. 19. 13:16

Gratula!!!

Én is már vártam a nyarat.


Jó hírek ígérkeznek felém is.

Egy kis vegyesbolt terjeszkedik és a szomszéd településen is lesz már boltjuk (itt helybe már van nekik 3, így az ott nyíló boltba átmennek a helyben lakó dolgozók. Így lesz 4 hely ahova kellenek eladók.

Beszéltem a tulajjal, kérdezte az iskoláimat, eddigi munkahelyeimet. Utána írta csak fel a számomat, nevemet.

1 hónap még megnyílik az új bolt. Előtte szól nemsokkal h mikor kezdhetek. Vagy délelőtt vagy délután, de mindenképp jobb mint a penny munkarendje volt anno és most.


Kirándulástervezőben is vagyok közben. Július legelején 10.-e előtt Orosháza-Gyopárosfürdő a cél 1 napos kirándulás keretében.


A nyár további részében strandolások lesznek szintén de már csak a környékbeli b helybeli strandokon.


Ősszel pedig Nyíregyháza lesz cél amikor anya bent lesz a kőrházba, ott is a sóstó zoo. (állatkert)


csupa jót hallottam eddig csak róla, bár az ára tankolással együtt 16000ft 1 napos kirándulásként szintén.

Szerinted érdemes, megéri?

2011. jún. 17. 13:26

Hahó!


Megvan az uccsó vizsgám is,jöhet a dolce vita!!!!!!!!!!!!!!!!!

1173. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1172. - Szkatica30)
2011. jún. 10. 19:11

Majd csak vége lesz már a vizsgáidnak is.


Ő most jól elvan annak ellenére hogy mien állapotban volt.

Most minden kezdene lenyugodni, erre kezdi apu. Van egy fickó akivel megismerkedtem, csak apu a gond hogy senkit nem képes mellettem elviselni.

Majd beszélni akarok vele hogy apu elég nehéz természetű, és következőleg meg elhívom hozzánk, csak nem fogja más előtt lenézetni magát.



Erről a pasiról van szó:

[link]


Ezt ő csinálta egyszer régebben, de a képe itt látszik rajta.

2011. jún. 8. 13:39

Köszi,kell a siker nagyon.Ma is volt egy vizsga.A jövő héten kedden meg kettő.Szóbeli.

Hogy van Anyukád?

2011. jún. 5. 22:01
Akkor. Sok sikert kivanok még ahhoz a 3 vizsgadhoz. Ideje is. Utana a pihi, elvegre itt a nyar. Epp ma vettem meg az isibe az 1.-sok felszerelesenek egy reszet. Isitaska, tolltarto, hasonlok is megvannak mar. Majd csak meglesz szeptemberre. Most meg van a ravalo, inkabb megveszem nehogy a vegen anya varatlan allapota miatt ne legyen ra penz.
2011. jún. 3. 17:35

Ma úgy néz ki, meglett az a tetű vizsga.

Már csak három és vége!

1169. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1168. - Szkatica30)
2011. jún. 2. 12:00
Annyira nehéz volt? Vagy mi volt a gond vele?
2011. jún. 2. 09:50

A szerdai nem sikerült,holnap megyek megint!

Anyukád?

2011. jún. 1. 19:32
No hogy sikerült a vizsgád, ezóta már szerencsére túl vagy rajta.
2011. máj. 27. 14:23
Örülök.
1165. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1164. - Szkatica30)
2011. máj. 25. 15:13

Ma kicsit jobban volt.

Valami vírus támadta meg a szervezetét, az gyengítette így le. valami toxikus jellegű valami volna ez.

Remélhetőleg hat nála az a gyógyszer amit kap és jobban lesz még ennél is.

2011. máj. 25. 13:43
Nem tudom.Nem ismerem a leleteit,a jelenlegi állapotát,semmi.Inkább nem írnék semmit.Ezért kívánok kitartást,ahhoz amit a jövő hoz.
1163. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1162. - Szkatica30)
2011. máj. 23. 19:31

Te erre mit gondolsz a jövőt illetőleg?

Nyugodtan írd meg, már minden megfordult a fejemben, csak a jók nem túl sűrűn.

Holnap is bemegyek hozzá, még jó h egyik ismerős bevisz kosival mert ott dolgozik a városban, így csak a vissza utat kell fizetnem.

1162. Szkatica30 (válaszként erre: 1161. - 9e36cbb27b)
2011. máj. 23. 19:06
Jajj,nagyon sajnálom!Kitartást kívánok nektek,bármit is hoz az élet!
2011. máj. 23. 18:34

Szia.

Ne tudd meg mi minden történt csütörtök óta mióta délelőtt írtam neked az utolsó hozzá szólásomat!


Anyut bevitte a mentő miután a háziorvos kinnvolt nála.

A sürgi belről a vizsgálatok után felvitték a belgyógy-ra. 4+-es vizelet és némiképp rossz laborok után kapja az infúziót, antibiotikumot, tb...

Pénteken nagyon biztatónak tűnt a csütörtök esti állapota után.

Szombaton nem voltunk benn csak tegnap. Szülinapján meg is köszöntöttük, stb... d félre beszélt elég sokszor a drágám.

Ma bementem hozzá, nem bírtm ki. Hát a vége szinte csak még benn voltam nála sírás lett. Mintha kezdene búcsúzni tőlünk. Mondom neki h pénteken ballag az unoka, addigra majd hazajösz... ő erre annyit mondott h ő már nmm fog haza menni. Vigyázzunk nagyon rá, ne hagyjuk magunkat senki által becsapni, stb...

Mg h akkor volt neki még jó mikor még menni tudott, akkor volt még minden szép. Most már szinte semmit nem tud megcsinálni, és így a sok fájdalom mellett már nem élet az élet...


Annyira ki vagyok már idegileg, lelkileg... nem is tudom mit tegyek.

2011. máj. 23. 12:28
Megvan a szocpolitika!Sikerült!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 22. 07:16
Be vagyok tojva a holnaptól,a keddtől meg a szerdától!!!!
2011. máj. 21. 07:20

Szia!

Na,megvágtak,mehetek szerdán is.A filozófiám viszont ötös lett!Jó kis arány,mi?

Sűrűsödnek a vizsgák,nem tudom mi lesz.Mikor tanulok?hova teszem a gyerekemet a jövő hétre?

Szívás!

1157. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1156. - Szkatica30)
2011. máj. 19. 09:50

Basszus halod. az nagy szívás akkor.

De ismét sikerülni fog ez az "akadály" is, és csak az álljon előtted hogy lassan már vége a tanévnek, és vége lesz ennek, jön a következő. Ott a nyár a családdal, használd ki alaposan a pihenésre.


Jut eszembe. A hajhullás mértékéről mit tudsz napi szinten?

Nekem ha hajat mosok heti egyszer akkor kijön vagy 120-150 szál, ha heti kétszer mosok hajat akkor pedig kijön 60-100 szála. Viszont nap közben a fésűn alig van hajszálam ami kijött volna..

egyik doki szerint a vedeoklinikán ez teljesen természetes hogy 120-150 szál van egy hajmosásánál, viszont szárazon meg már alig hullik ki valami.


Csodaszép kint az idő, megyek is kertészkedni tovább.

1156. Szkatica30 (válaszként erre: 1155. - 9e36cbb27b)
2011. máj. 19. 09:20

Képzeld,a végén kiderült,hogy a pénteki vizsgán,végül 20 embert vágott meg és csak nyolcan mentünk át.Nagyon gáz!

A holnapi vizsgától nagyon rosálok.Ennél a tanárnél lesz ez is,aki buktatott.

1155. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1154. - Szkatica30)
2011. máj. 18. 10:10

Gratulálok akkor!

Hát ez a szoc.pol.-i vizsgát nem csinálnám az biztos, de hát muszáj.

2011. máj. 16. 18:18

A tanár,vasárnap,fél 11 kor tette fel az eredményt.

28-ból 16 bukta.Én a 12 szerencsés között vagyok.

Holnap szociálpolitika vizsga.Az is szép lesz.

Örülök,hogy jobban vagy.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook