Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy nagyszerű társaság helye fórum

Egy nagyszerű társaság helye (beszélgetős fórum)


13. Anyky (válaszként erre: 11. - Zsuzsip65)
2010. ápr. 5. 10:01
Csak itt lakom, de nem itt születtem, életem nagy részében nem itt laktam. Ezért még nem is ismerem tökéletesen a várost, és környékét, de nagyon szép hely, és nem bántam meg, hogy ide költöztem. :-)
12. zsuzsip65 (válaszként erre: 10. - 9e36cbb27b)
2010. ápr. 5. 09:56
én is így tartom ezért nálunk zárva minden.Akik közeli ismerőseim barátaink ezt tudják nem is jönnek a többi meg nem érdekel.
11. zsuzsip65 (válaszként erre: 8. - Anyky)
2010. ápr. 5. 09:54

Szia!

Látom Debreceni vagy én is ott születtem,csak sok éve elköltöztünk de én debreceninek tartom magam!!

2010. ápr. 5. 09:53

aki akar, bárki jöhet.

itt meg aki esetleg jönne, letagadjuk azt is h itthon vagyunk. sokan csak azért jönnek locsolkodni h pénzt kapjanak. hát azért ne jöjjenek... ígyis épp elég kevés pénze van sztem mindenkinek.

9. zsuzsip65 (válaszként erre: 6. - 9e36cbb27b)
2010. ápr. 5. 09:52

Semmit!!!

Lustizok,goblenezek,hoxázom.Milyen program?

2010. ápr. 5. 09:51
Sziasztok! Számomra csendes lehet ez a nap, nem várok senkit, család nincs, barátaim között nem szokás a locsolkodás, mindenki a családjával van. Jó esetben én is kimozdulnék itthonról, kirándulnék, sétálnék egy nagyot, de hát az idő nem kedvező. Gondoltam, benézek ide, ha szívesen fogadtok. :-)
2010. ápr. 5. 09:38
Sziasztok, szép napot mindenkinek. Nyugis, ráérős nagyi vagyok, szivesen beszélgetek veletek. Befogadtok?
6. 9e36cbb27b (válaszként erre: 4. - Klára51)
2010. ápr. 5. 09:31

a locsolók is meg lesznek locsolva.

Még ennyire pocsék időt mint ez.

Nem baj, túléljük.

Annyira lusta vagyok. semmihez nincs kedvem halljátok.

Ma mitcsináltok?

2010. ápr. 5. 09:29

Sziasztok!

Szép pihenős napot kívánok mindenkinek!

4. klára51 (válaszként erre: 3. - 9e36cbb27b)
2010. ápr. 5. 09:25

Sajnos nálunk egész éjjel óta esik,mit esik szakad sajnos ez van.Pedig már kezdetm magam rábeszélni hogy ma az uncsik unszolására elmegyek velük a Turulhoz és Szelim.barlanghoz,hát ennek most lőttek.

Locsólokat én csak szűk csalási és rokoni körben fogadok évről évre,mert én egy 30 csalásos panelben lakom,gondold el ha minen férfit(Fiut) beengednék....Egyébként is sztem ez a husvér már


közel sem olyan mint amire gyermekkoromból emlékszem.

3. 9e36cbb27b (válaszként erre: 2. - Klára51)
2010. ápr. 5. 08:04

én se leszek állandóan. be van kapcsolva a gép. aztán ha jön valaki akkor a vendégeké vagyok. azontúl be-be nézegetek.


Tegnap arborétumba voltunk, ma itthon. Úgy is rossz lesz ma az idő. Már szakad az eső.

2010. ápr. 5. 07:54

Szia én csatlakoznék Klára vok tatabányáról.

Húsvét lévén sztem ma nem igen lesznek de majd jövök én is.

2010. ápr. 5. 07:33

Ide várunk mindenkit: aki beszélgetni szeretne, egy jó társaság tagja szeretne lenni.

Sok érdekességről, tanulságokról, kirándulásról, az élet mindennapos dolgairól, stb... szó lehet.


Gyere és fórumozz velünk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook