Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van tapasztalatotok dr. Kovács András plasztikai sebészről? fórum

Van tapasztalatotok dr. Kovács András plasztikai sebészről? (beszélgetős fórum)


2022. máj. 9. 09:27

Sziasztok!


Engem Ő műtött 2 hete!

Ha érdekel,hogy teltek a napjaim, kopogj be a naplómba.

2022. febr. 28. 09:33

Sziasztok!

Én voltam nála konzultáción. Ő lett a választottam. Április végére kaptam időpontot a műtétre!

Kedves, laza fickó. Minden kérdésemre válaszolt.

2021. szept. 22. 14:41
Szia, én voltam nála a magánrendelésén. Tényleg szépen dolgozik, mellette kedves is. Nekem esztétikai beavatkozást végzett, az eredmény pont olyan lett, amilyet megbeszéltünk. Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok én is.
4. Magdi830629 (válaszként erre: 1. - Szilvi999)
2021. jún. 20. 19:39
Nem tudom melyik csoportra gondolsz, de méltàn teszik, keményen és becsületesen meg is dolgozik érte.Ennyire lelkiismeretes Orvossal én még nem találkoztam! (nem fizetős betege vagyok, hanem a Honvéd Kórhàzban kezel). Bàrmilyen beavatkozást tervezel, legjobb kezekben leszel!!! Kedves, közvetlen, jó kedvű! Ez mellett folyamatosan fejleszti magàt. Szívesen vàlaszolok, ha van kérdésed.
3. Kata197906 (válaszként erre: 1. - Szilvi999)
2021. jún. 18. 23:02
Kovács dr Úr a Honvéd kórhàzban dolgozik és van magánrendelés is. Mindkét helyen voltam nàla! Maximàlisan elégedett vagyok vele és a munkàival. Végtelenül kedves, rendes, korrekt! Mindenről pontosan tàjékoztat, mindig bíztonsàgban éreztem és érzem magam nála! Meleg szívvel ajànlom mindenkinek! Mit szeretnél tudni? Szívesen válaszolok!
2. viragla (válaszként erre: 1. - Szilvi999)
2021. jún. 17. 16:31

Nekem van tapasztalatom, én nagyon meg vagyok elégedve vele. A nagy családban már több hozzátartozónkat is kezelt, volt akit kórházban, és volt akit magán ellátás keretein belül.

Lelkiismeretes és nagyon figyel arra hogy mindig tájékoztasson az összes lehetséges kimenetellel kapcsolatban.

Valós adatok? Itt egy fórumon? Amúgy milyen valós adatokra vagy kíváncsi? Hogy valaki megìrja hogy jó, vagy nem jó? Ez lenne a, valós adat? Vagy hogy fizet e hirdetésekért? Vagy hogy lehet nem is ő operálja azokat, akik kint vannak a saját oldalain? Kovács doktor velünk mindig is végtelenül korrekt volt, én csak ezt tudom mondani. De a valós adatokról hogy hogy szeretnél tudni, azt nem igazán értem.

2021. máj. 23. 15:17
Nagyon promózzák az egyik fb-csoportban (szerintem fizetős), de jó lenne valós adatokat tudni. Köszike! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook