Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Kovács Ferenc - Plasztikai sebész fórum

Dr. Kovács Ferenc - Plasztikai sebész (beszélgetős fórum)


7. Manka67 (válaszként erre: 5. - Pbm1987)
2018. jún. 13. 21:23

Pedig még a tokát el is felejtettem :D

Hagyok azért magamnak időt regenerálódni, meg a munkáltató sem örül a sok táppénznek.

A has, szeméremdomb és cici a legfontosabb, csak ha kétkörös lesz akkor mellécsapnék még 1-1 kisebbet ami belefér a műtéti kockázatba.

Cicit nekem kisebbíteni kell :)

6. szivi81 (válaszként erre: 2. - Manka67)
2018. jún. 13. 21:22
szia! nekem a teljes hasplasztika során a szemetemdombomat is megfeszesitette, tok szép lett 🤩
5. pbm1987 (válaszként erre: 2. - Manka67)
2018. jún. 13. 19:45

Ilyen komplett csomagot még úgysem láttam:)


Ramirami és Tamli kapott kisebb ciciket:) 275cc anatómiait

2018. jún. 13. 18:45
sziasztok! engem a doki műtött, kombi cici&has mutetem volt. részletek a naplomban, de kérdezzetek nyugodtan 😉
3. dc9467a4d6 (válaszként erre: 2. - Manka67)
2018. jún. 11. 19:36
Csinalsz majd naplot? Kivancsi lennek nagyon, meg még ki tudja lehet egyutt megyunk valamikor:) Milyen sorrendbe kesziti majd el neked, vagy neked mi a terv?Valamint: igen nekem is nagy mell partinak tunik, de szerintem ha kicsit fogsz kerni azt is fogsz kapni:)
2. Manka67 (válaszként erre: 1. - Dc9467a4d6)
2018. jún. 10. 09:04
Konzultációra én is megyek (keleti határszélről) aztán majd meglátjuk. Tetszenek az eddig látott munkák csak abban vagyok bizonytalan hogy elég nagy ciciket látok nála, én meg pont kissebbíteni szeretném. Őszre, télre tervezek has, mell, comb, szeméremdomb és fenékplasztikát. Persze nem mindent egyszerre.
2018. jún. 9. 22:57
Sziasztok! En az uj évet új bőrven szeretnem kezdeni! Dr. Kovacs Ferenc a valasztottam. Sok-sok keresgeles utan ot talalom a legjobbank. Pestrol fogok menni hozza, has+mell es intimplasztika van tervben. 3 gyerek utan keszulok. A Fogyas miatt turelmesnek kell lennem, igy hagytam idot magamnak. Az elso konzultaciom osszel lesz:) Van naplom is a fogyasrol es a plasztikarol, lehet kopogni nyugodtan, bar talan meg nem most a legizgalmasabb:)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook