Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dohányzás - leszokás fórum

Dohányzás - leszokás (beszélgetős fórum)


2007. nov. 5. 19:40

én 34 éves vagyok mot költöztem ide ameribából

idegen vezető vagyok és mindig nagyon zavart hogy miattam kellet megálni a busznak

betelt a pohár

4 éve próbáltam először leszokni de csak 2 hónapja sikerült Az IQS segítségével és azóte se hiányzik

2007. okt. 29. 20:47
Kata teljesen igazad van!! Bennem hónapokig érett az elhatározás. De ez már fél siker!! Hajrá, vágj bele, csak nyerhetsz!!
233. kata969
2007. okt. 29. 20:00

Mindenkit becsülök, aki le tudott szokni, nekem még nem sikerült, de már nagyon érik bennem a dolog. Úgy gondolom, talán ez lehet az első lépés.

Igazam van?

2007. okt. 29. 19:57

Sziasztok, én 2,5 éve nem cigizek, 20 évig szívtam, ma már baromi büdösnek érzem azt,aki cigizik.

De be kell valljam, annak ellenére,hogy ezen idő alatt SOHA nem gyújtottam rá, a bűze ellenére a mai napig kívánom.

Mindenkinek kitartás!!! MEGÉRI. Ja és biorezonanciával szoktam le, elsőre.

231. Blanc
2007. okt. 29. 18:26

Üdv mindenkinek.

A 6. hetemben vagyok, és a második héttöl tart a szédülés. Már nem olyan intenziv mint az elején, azaz nem akarok feltétlenül meghalni,de elég problémás a dolog.Ha mondhatok ilyet, örülök hogy más is tapasztalt hasonló problémákat, mert lassan mindenféle betegséget beképzelek magamnak,ami nem segiti a közérzetem javitását cigaretta nélkül.

Volt itt valaki aki talált megoldást a szédülés megszüntetésére ?

A válaszoket elöre is köszönöm.

230. b599e9ffd4 (válaszként erre: 229. - B599e9ffd4)
2007. okt. 12. 18:45

Még egy megjegyzés:

A cigi lerakását követően 3-4 hétig ne menjen senki olyan helyre, ahol dohányoznak. Természetesen itt nem a munkahelyekre gondolok, :-)) hanem olyan szórakozóhelyekre, ahol egymás hegyén-hátán gyújtanak rá az emberkék.

229. b599e9ffd4 (válaszként erre: 227. - Fabec1446f)
2007. okt. 12. 18:27

Szia timpus!

Én 2 és fél éve nem dohányzom. Amikor leraktam a cigit kb. 2-3 hétig éreztem úgy, mintha az első szálat szívtam volna el, miközben nem gyújtottam rá. Légy nagyon türelmes magaddal szemben! Ezt azért is írom, mert olvasom, hogy önerőből raktad le, ahogy én is annak idelyén. Nálam a második hónap végén volt egy nap, amikor - szószerint - magamra zártam az bejárati ajtót, mert gyilkolni tudtam volna egy cigiért. Nálad is lesz majd egy ilyen nap, lehet, hogy előbb, de lehet, hogy kicsit később. De semilyen formában nem fogod elkerülni. Ha azt az egy napot túléled úgy, hogy nem gyujtasz rá, akkor onnantól kezdve elindul egy folyamat benned, amit követően 1,5 - 2 év után ha megkinálnak cigivel, úgy fogod elutasítani, mintha sosasem cigiztél volna és nem ismernéd az érzést. Sajnos addig viszont kell neked is szenvedni. De, ha adhatok egy tanácsot, szerintem számold a napokat, heteket, hónapokat, hogy már milyen sokáig kibirtad, és ösztönözd magad, hogy még egy napig, hónapig, stb. kibirom, mert erős vagyok. :-)) Szorítok neked.

Tisztelettel:

Népmeth Tamás István

228. knori
2007. okt. 12. 13:02
Én sokadjára kezdtem hozzá ma reggel, 14 éve dohányzom, ebből 10 éve napi 1 doboz felett...a szokásos rituálé, este uccsó cigi, reggel tapasz...ami szerintem mindent visz: végignéztem egy csomó videót a neten, a video-nézős oldalon SMOKING KILLS címre rákeresve, és azt hiszem ez sokkolt- döbbentett annyira, hogy ha ezek után rágyújtok, akkor tényleg egy idióta vagyok.
2007. okt. 12. 09:59
Aki a leszokásnál szédült,meg tudja mondani meddig tart a szédülés?És miért szédülök?Nem használok semmiféle tapaszt,semmit,önerőből próbálkozok.Kb. úgy érzem magam,mintha másnapos lennék.Pedig évek óta nem voltam másnapos.:)
226. ba80 (válaszként erre: 225. - Wombat1)
2007. okt. 10. 11:54
Nekem nem megy........:(((((
225. wombat1 (válaszként erre: 224. - Ba80)
2007. okt. 10. 11:33

A harmadik hetemben vagyok, hurrá!

És eddig teljesen jól szuperált a champix.

Az első hétben elég levert voltam, aztán egyre jobb lett. Mostanra teljesen jól megvagyok, egyedül a bulizások alkalmával hatalmas a kísértés, de ott ugye van alkohol, meg amúgy is mindengi füstöl. Szóval akkor nem könnyű. De meg lehet csinálni!

224. ba80
2007. okt. 5. 09:17
Ez az e-cigi??
223. ba80
2007. okt. 5. 09:07
Sziasztok segitsetek leakarok szokni mit tegyek 1 jo modszert
222. wombat1
2007. okt. 2. 14:31

Hát ha valaki babát vár talán az a legjobb pszichés motiváció a leszokásra. Amúgy meg lusta dögök vagyunk és könnyen csábulunk, főleg ha van egy kis stressz vagy más dohányos körülöttünk.

Nekem semmi negatív mellékhatása nem volt a biorezonanciának. Igaz értelme sem sok volt:(

2007. okt. 1. 17:26
Én tegnap eldöntöttem( persze sokadszorra), hogy leszokok, kb. 5-6 éve cigizek, napi 10-15 szálat szívok. Volt egyszer, hogy 2 hétig nem gyújtottam rá, akkor kellet volna megállni. ma eddig 1 szálat szívtam el. a biorezonancának van vmilyen rossz mellékhatása?
220. kitta73
2007. szept. 30. 00:01
Mikor terhes lettem,akkor szoktam le. Azóta eltelt 2,5év és még nem gyújtottam rá.Még nem hiányzik!
219. wombat1
2007. szept. 28. 21:37

Sziasztok, jelentem a gyógyszert választottam és több mint egy hete GOND NÉLKÜL élem a cigi nélküli létet. ÉS ebben az időszakban több stresszes helyzetem is volt, azokat is simán vettem - számomra ez volt a nagy vízválasztó. Mindenkinek csak javasolni tudom a champixet, nem a legolcsóbb megoldás a leszokásra, de szerettem volna a lehető legbiztosabb módszert és most azt mondom, 100%-ban meg is éri a rááldozott pénzt. Hajrá mindenkinek és ha érdekel benneteket, akkor nézzetek el a www.eroaleszokashoz.hu-ra:)

Quabi, ezen én is átmentem már, a biorezonancia egy kalap szar, csak hogy megnyugtassalak, nem csak te vallottál kudarcot. Mókamiki, te mit szedsz?

2007. szept. 22. 19:33

Helló Mindenki!

Örülök hogy találtam végre egy olyan "gárdát", akik hasonló gondokkal küzdenek, mint én! A mai nappal kezdtem el szedni azt a gyógyszert, ami januárban jelent meg Mo.-n. Nagy reményeket fűzök hozzá, mert nekem a biorezonanciás kezelés semmit sem ért - pár óra elteltével egy slukkért is "ölni" tudtam volna. (Bár azt mondják a nálam tapasztaltabbak, hogy két egymást követő kezelésnek nagyobb a hatékonysága!) Lehet, hogy nem a legolcsóbb módját választottam a leszokásnak, de nekem szinte már bármit megér, hogy "tiszta" legyek! (Ja, nagy az elhatározás, remélem ezúttal az akaraterőmet is sikerül megacélozni!)

Sok sikert mindenkinek!

2007. szept. 21. 09:35

Sziasztok!

Én 6 évig dohányoztam, napi 1-1,5 doboz. Aztán néhány hónapja egyre kevésbé kívántam, ahogy elkezdtem a cardio-edzést.. Azelőtt is sportoltam, de nem cardiot... Aztán nem bírtam tüdővel úgy, ahogy azt az izomzatomtól el lehet várni és elhatároztam, hogy nem kell. Helyette rágózom. Egyre több helyről kitiltják a dohányzást, ez is lehet inspiráló tényező. Szerintem elhatározás kérdése, de azt hallottam, a tapasz sokat segít.

Sok sikert Nektek!!!

216. Quabi
2007. szept. 21. 08:53
Sziasztok! Tegnap délután voltam biorezonanciás kezelésen. Nekem nem vált be. Azt tudtam, hogy a pszichikai függőséggel nincs mit kezdeni, azzal meg kell küzdeni. Abban reménykedtem, hogy a dolog fizikai részét megkönnyíti, nos nem így történt. A kezelés után már fél óra múlva majd meg őrültem 1 szál cigiért - nem gyújtottam rá, de elszopogattam vagy 10 szem cukorkát, pedig útálom. Az éjjel kb. 1,5 - 2 óránként felébredtem, pedig egyébként jó alvó vagyok, de még ekkor sem gyújtottam rá. Reggelre már a fejem is elkezdett fájni, azonkívül szédülés, rossz közérzet, stb. Úgyhogy rájöttem, ezt ingyen is el tudtam volna érni. Ugyanúgy jelentkeztek az elvonási tünetek, mintha nem mentem volna kezelésre. Tudtok valamit amivel a rossz közérzetet el lehet kerülni vagy legalább csökkenteni?
215. hangyakutato (válaszként erre: 214. - Wombat1)
2007. szept. 17. 15:16
most jött Magyarországra az IQS nevű dohányzásleszoktató cég. Én velük szoktam le Amerikában
214. wombat1
2007. szept. 10. 17:28
Sziasztok, én is leszoknék, de eddig egymagam nem ment és kezd eldurvulni az aszthmám, szóval nincs mese, bele kell vágnom. tudtok nekem segíteni, hogy tapasz vagy gyógyszer? kinek mi vált be?
213. ryka (válaszként erre: 212. - Tmarcsika)
2007. szept. 8. 12:53
Privátra tudtam elküldeni. Sok sikert!:0)
212. tmarcsika (válaszként erre: 211. - Ryka)
2007. szept. 7. 09:42
És Debrecenben pontosan hol? Milyen utcán? Amúgy egy kicsit tartok tőle, mert nagyon vegyes dolgokat hallottam róla. Van, akik nagyon dicsérték, vannak, akik leszólták... egy biztos, valami segítség kell, mert bár nagyon szeretnék leszokni, egyedül, segítség nélkül sajnos nem megy...gyenge vagyok...:-(
211. ryka (válaszként erre: 210. - Tmarcsika)
2007. szept. 7. 08:41
Ez egy 20 perces fájdalom mentes kezelés, a nikotin éhség szünik meg.(sejt szinten segít) Derecenben 5000ft-ba kerül, szerintem érdemes kiprobálni, nekem sok ismerősömnek igy sikerűlt.
2007. szept. 6. 11:56
Mit takar a biorezonanciás dohányzásleszoktatás, mennyibe kerül és fájdalmas-e?
209. ryka
2007. szept. 5. 16:53
Sziasztok! Ha valakit érdekel biorezonanciás dohányzásleszoktatás, írjon privátba, és címmel, telefonszámmal tudok szolgálni. Igaz, ez debreceni, de vidékre is kimennek.
2007. aug. 25. 17:38
Jó annak aki csak úgy leteszi a cigit és kész...az emberek, a vétkesek többsége azonban akaratgyenge ha az elvonási tünetek jelentkeznek.gimis cigizések után a terhesség és a szoptatás alatt nem, majd igen kb.5 évig, majd megint nem kb 2 évig, majd igen kb 4 évig, majd most 5 hónapja megint nem. most gyógyszer segített, ami meggátolja az agyban a nikotínéhséget. eddig jól vagyok. ez is olyan, mint egy jo.jo efektus.az összes alkalom közül most közelítettem másképp a leszokáshoz , kellőképp utáltam magam, és enyhe fulladásom i8s volt fizikai megerőltetéskor. ha kellőképp utálod már magad a cigi miat, na akkor van itt a TE IDŐD::::::
2007. aug. 16. 10:16
13 évig dohányoztam. Baba várásomnak köszönhető, hogy már nem dohányzom. Remélem így is marad! Kimondottan zavar, ha cigi szagot érzek.
206. muk (válaszként erre: 203. - Rinyuska)
2007. aug. 4. 15:05
Én 28 évig dohányoztam,nagyon sokféle módszerrel próbálkoztam, de csak a biorezonancia segített.Már több mint 3 éve nem gyújtottam rá és soha többé nem is szeretnék! Mindenkinek csak ajánlani tudom a módszert, megérte az árát!Mindenkinek sok sikert a füstmentes élethez!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook