Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dohányzás - leszokás fórum

Dohányzás - leszokás (beszélgetős fórum)


1908. dancingqueen (válaszként erre: 1907. - Eddit)
2008. dec. 3. 11:45
én nem tapaszozom:)sose nem is tettem:Ptudod,én a gyógyszeres csajszi vagyok:)ahogy godo is:)
1907. eddit (válaszként erre: 1906. - Dancingqueen)
2008. dec. 3. 10:32
Szia! Még tapaszozol? Vagy esetleg pont azért nehéz, mert már nem használod? Nekem ez a 2. napom még :P, de nagyon örültem hogy tegnap egyáltalán nem gyújtottam rá. Persze egész nap fel-fel villant a fejemben a cigi, de a tapasz segített legyűrni az a vágyat, ami önerőből nem ment.
2008. dec. 3. 10:14

Jó reggelt mindenkinek!Hogy ti milyen csendben vagytok ma reggel?:)Alszotok,vagy pont hogy már ennyire dolgoztok?:)Nekem is elindult a nap,de remélem este kicsit lazíthatok barátokkal.


Amúgy 89. nap(és gyorsan hozzátenném,hogy rettenetesen,de valami borzasztó mód ideges vagyok két napja,és nem gyújtottam rá!!!jó,ha a akezembe adták volna,lehet hogy nem lettem volna erős,de így is azt hiszem magamhoz képest jó kis teljesítmény:)!


Füstmentes és derűs napot mindenkinek!


Újak,hogy vagytok?Bírjátok?

1905. dancingqueen (válaszként erre: 1904. - Eddit)
2008. dec. 2. 15:12
ugyan:)kedves tőled, hogy így érdeklődsz:)jól esik:)
1904. eddit (válaszként erre: 1903. - Dancingqueen)
2008. dec. 2. 14:30
Teljesen igazad van,költői kérdés volt csak részemről is....én sem szívesen teszem fel a képem mindenhová.
1903. dancingqueen (válaszként erre: 1900. - Eddit)
2008. dec. 2. 13:25
hát tudod, blogot is írok,és arra pl ráakadt exem, főnököm, ez az. Nem mindig szerencsés, ha tudják rólad, hogy ki vagy:)
1902. 1Marcsi (válaszként erre: 1898. - Dancingqueen)
2008. dec. 2. 12:36
Köszi. Ezekre a dolgokra küldön fogok figyelni. Az nekem biztos nem menne, ha lenne a közelemben cigaretta és egyedül lennék vele... Hát még egyelőre itt tartok. És a hétvége az elég gáz!
2008. dec. 2. 12:13
Siri drága: elküldtem:)
1900. eddit (válaszként erre: 1899. - Dancingqueen)
2008. dec. 2. 12:13
Ezek után nem értem miért rejtegeted magad...:)
1899. dancingqueen (válaszként erre: 1891. - Eddit)
2008. dec. 2. 12:12

hát,árban ugyan annyi volt nekem a színes,mintha sima lenne...neeeem,nincs képem még így:)De barna szemmel sincs,szeretném megtartani az anonimitásomat:)


igen,egészen jól hangzik a sötét barna zölddel:)Nekem egészen barna majdnem feketével párosul...festetem a hajam,kicsit világosabb(De még így is inkább barnás),a szem meg most diliből türkisz:)

1898. dancingqueen (válaszként erre: 1896. - 1Marcsi)
2008. dec. 2. 12:04
hajrá:)tapasztald ki a tested,a reakcióidatz...nagyon sokat segít,ha rájösz,milyen helyzeteket kell kerülnöd(nekem pl az unalom,főleg a kocsiban okozott gondot az elején),szóval,ha nagyjából tudod,hogy mire hogy reagál a kis szervezeted,az sokat segíthet. Én pl pikk-pakk rájöttem,hogy az unalom és a mozdulat: no,az unalomra remek idebennt a fórum,vagy keresztrejtvényt fejtek,mozdulatra meg sokáig csak fogdostam egy szál cigit(De soha nem gyujtottam meg,csak néha a számba raktam,és a kezemben volt:P, de szerencsére már erre sincs hosszú ideje szükségem)
1897. eddit (válaszként erre: 1896. - 1Marcsi)
2008. dec. 2. 12:04
Én is ettől félek, de meglátjuk...egyelőre önerőből még nem jutottam soha el addig, hogy délig egyáltalán ne gyújtsak rá. Most sikerült.Azt persze én sem mondom,hogy nem jut eszembe a cigi (sokszor is), de a vágy korántsem akkora, hogy rá akarnék gyújtani. És ez nekem bőven elég egyelőre. Az otthon töltött időre leszek kíváncsi,és legfőképp a hétvégékre, mert mindig ezek jelentették a legnagyobb problémát. De képzeld, ma reggel hogy felragasztottam (biztos a tudat miatt) de még kávézni is elfelejtettem. Érted? Szó szerint elfelejtettem. :)
1896. 1Marcsi
2008. dec. 2. 11:54

Sziasztok!Sajnos még csak a 2.nap, de most könnyebben érzem a hiányát, mint bűnbe esésem előtt. Eddit! Tapasszal sem valami könnyű, de

azért segít+ a Fórum nagyon sokat!

1895. dancingqueen (válaszként erre: 1893. - 7e2c501649)
2008. dec. 2. 11:32
ezt honnan tudod?:)úgy értem...mi lassan-lassan a 100 napot ünnepeljük...és azért nem mindig fáklyás menet:)
1894. Siri
2008. dec. 2. 10:45

Jó reggel Ádám!

Myard-ot láttam egy másik forumon egy pár napja!!!

1893. 7e2c501649 (válaszként erre: 1873. - AirMan)
2008. dec. 2. 10:44
21+28 napot kell kíbírnod-és utána teljesen tiszta vagy.Ennyi idő kell, hogy teljesen kitisztuljon a szervezeted a nikotinfüggőségből.
2008. dec. 2. 10:38

Sziasztok, jó "reggelt"! Most értem be.


3 hónaposoknak gratulálok, már lassan el is felejthetitek ezt az egész cigizős dolgot. :-)


Myard, hol vagy?

1891. eddit
2008. dec. 2. 10:29
Helyes lehet és feltételezem, nem olcsó. Nekem zöld szemem van sötétbarna hajjal, ami sokak szerint nagyon szerencsés összeállítás :), de világ életemben barna szemet szerettem volna....lehet,hogy ha összejön, később én is kipróbálom :p (persze az anyagi része nem elhanyagolandó).Van fent ilyen képed már? Mármint az új szemeddel? :)
1890. Siri (válaszként erre: 1885. - Dancingqueen)
2008. dec. 2. 10:28
Szia légyszi küld el nekem is az easvanyi@mtki.hu-ra köszi!!!
1889. Siri
2008. dec. 2. 10:26
Amúgy a hízásra visszatérve nálam úgy gondolom hogy megállt, a futás bejött csak az a baj hogy hétvégén általában mindig elkanászkodok és nem megyek. Bár most vasárnap voltam, de tegnap hétfőn már nem, ma is túlórázom úgyhogy biztos nem lesz energyám hogy fussak. Majd meglátjuk. Nekem mindjárt itt a 100. füstmentes napom azt hiszem én is megjutalmazom magam. Január 2-4.ig elmegyünk a párommal Zalakarosra az lessz a "jutalomfalat". Pussz mindenkinek és szép napot!!!
1888. dancingqueen (válaszként erre: 1887. - Eddit)
2008. dec. 2. 10:26
barnáról zöldes-kékre:)csak úgy:)amúgy szemüveges vagyok-azt hordok legalábbis az esetek 90 százalékában-csak hiusági okokból szoktam lencsét rendelni. No,a színes és az átlátszó most pont egy árban lett volna nekem,ezért gondoltam,megrendelem:)Mi baj lehet,kipróbálom,legfeljebb nem tetszik:)
1887. eddit (válaszként erre: 1886. - Dancingqueen)
2008. dec. 2. 10:24
Színes kontaktlencse? Milyenről milyenre? És főképp: miért? :) Az Allen Carrt olvastam, köszönöm!
2008. dec. 2. 10:07

No,de először is szia Mindenki!Myrad nagyon eltűnt,remélem"nem esett baja" és csak valóban elutazott, vagy ilyesmi:)Siri,pár nap,és én is 3 hónapos leszek:D:D:D(én szept. 4. én szívtam el az "utolsót"). nem is tudom mit mesélhetnék,-mondanám,hogy iszonyatosan rágyújtanék-mert annyira de annyira felhúztak idebennt,hogy elmondani sem tudom:((((de inkább azzal vagyok elfoglalva,hogy szokjam a szines kontaktlencsémet:Dez az egyik ajándék magamtol,hogy ilyen ügyes voltam,és letettem a cigit-tudnillik "annak az árából" vettek kb:)


szép és füstmentes napot mindenkinek-ma inkább gép közelben leszek,m tegnap.


Régiek,csak így tovább,kezdőik illetve újra kezdők: nagy lendülettel ugorjatok bele,és isten hozott minálunk:)

1885. dancingqueen (válaszként erre: 1871. - Eddit)
2008. dec. 2. 10:04
Az Allan carr-osat én is el tudom neked kuldeni,csak adj priviben mail cimet:)
1884. Siri
2008. dec. 2. 10:01

Sziaaaaaaaaaasztooooooooookkkkk! Drága Hoxás barátaim ma vagyok 3 hónapos szeptember 2-től december 2-ig. De jó!!!!! És jelentem jól vagyok!! Hétvégén kicsit még nehezebben, hol fennt hol lent, de kibírom!

Visszaolvastalak benneteket és nagyon jókat írtatok a legjobb ami tetszett AirMan írása


"Azt hiszem, hogy a könyvecske egy szuszra is könnyen olvasható, de valóban nem elegendő egy dohányzónak az elolvasása, ha nincs akarata szembenézni a "parazitájával", ami nap mint nap

szívja az életerejét."

1883. eddit
2008. dec. 2. 09:11
Sziasztok! Mivel sajnos rá kellett jönnöm, hogy önszántamból nem vagyok kellően erős, így tegnap megvettem a tapaszt. Ma ragasztottam fel magamra és nagyon bízom abban, hogy segítség lesz számomra....szeretnék már én is sikersztorit mesélni nektek.
2008. dec. 2. 07:16

Hogy hangzik jobban: 60 nap vagy 2 hónap? Ez a mai nap nagy problémája!:-)))

Tegnap nem szenvedtem, de nagyon sokszor rámtört a vágy. Többször rápillantottam a cigisdobozra, ami már hónapok óta fekszik 2 szál cigivel az egyik ablakban. Csak ránéztem, de nem fogtam meg. Ma reggel viszont a szemetesbe láttam meg a dobozt. Valószínűleg a férjemnek elfogyott a cigije, és ráfanyalodott erre a vésztartalékra. Hát igen, 2 hónapja neki sem veszek cigit, ő gondoskodik magáról.

Olyan jó nem dohányosnak lenni, remélem nem esek kisértésbe.

1881. 1Marcsi (válaszként erre: 1880. - Tóth Ádám)
2008. dec. 1. 16:37
Köszönöm szépen. Igyekszem. Ez sokat segít.
1880. Tóth Ádám (válaszként erre: 1879. - 1Marcsi)
2008. dec. 1. 13:38
Ez aztán hozzáállás! Szerintem sokan úgy vannak vele, hogy ha egyszer elcsábultak, akkor úgy sem fog menni. Pedig ők tévednek, nem Te! Szóval hajrá!!!
1879. 1Marcsi
2008. dec. 1. 12:52
Sziasztok!Sajnos a hétvégén elcsábultam, de ma reggel már úgy kelltem,hogy kellőképpen utálom magam érte.Csakazértis kifogom próbálni tapasszal, és legyőzőm ezt az undorító egészségtelen, bűdös, függő szokást. Tehát ma újra kezdtem. Persze ez a 20 év nem semmi. Nagyon szeretném hinni is és érezni is, hogy lehet cigi nélkül élni. Tehát újra neki fogok. Szép napot mindenkinek!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook