Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dohányzás - leszokás fórum

Dohányzás - leszokás (beszélgetős fórum)


2008. nov. 28. 14:38

Üdv mindenkinek, így ezen a szép pénteki FÜSTMENTES napon! :) Az újaknak sok kitartást és akaraterőt kívánok!

Szerintem aki fejben eldöntötte, és önmagáért tett így, annak menni fog! Bár én még csak 2 és fél hónapos vagyok kb., még fiatalnak számítok ezen a téren, :), de azt mondom, hogy egyre jobb lesz, főleg amikor érzitek a pozitív következményeket! Szép napot és jó hétvégét mindenkinek! Én még egy darabig maradok sajnos a melóhelyen, de aztán kezdődik a lazulás :)

1817. garden
2008. nov. 28. 12:45

Sziasztok!

Csatlakozhatok?

Már egy ideje olvasgatlak titeket.

13. napomat gyűröm cigi nélkül.Kb 18-20 évet dohányoztam kisebb megszakításokkal.Tapaszt használok, rengeteget segít.

Hát egyelőre elég belőlem ennyi :-)

Siri: Bloomin'Gardens-t imádom, kedvencek között elmentve, szinte nincs nap hogy ne játszanék vele:-))

1816. 1Marcsi
2008. nov. 28. 12:18
Köszönöm a bíztatást.Hétfőn leszek csak újra számítógép előtt (legalábbis remélem) eléggé fájnak a szemeim a heti strapától. Remélem, hogy akkor már őszintén elmondhatom, hogy füstmentes hétvégém volt. Üdv. Mindenkinek. Tényleg kedvesek vagytok, hogy tartjátok az emberekben a lelket.
2008. nov. 28. 11:32

Sziasztok mindenki!


No,újra itt: tegnap szabin voltam(kivételesen,egy nap ügyintézés). Úgy volt,hogy ma is...dehát,mindegy:S

Sirikém,kitartás melóhoz!Könyvelsz?:)-csak mert ott(is) az év vége szokott meg a bevallási időszak gázos lenni,nem?Ha ez "megnyugtat" én itt leszek vasárnap is,az egyetlen szabad napomon meg anyóshoz megyünk...(ill még csak jelölt:P)


No,min kaptatok össze?Mi nem történt úgy,ahogy ö szerette volna?

tudjátok mit,az jutott eszembe,hogy nem most van Myrad a megnyert spanyol utazáson,és azért nem ír?:))))


Marcsi,hajrá,mi itt leszünk,ha bármi kérdésed,kérésed,óhajod,sóhajod van:)De abban csak te tudsz segíteni magadnak,hogy nem gyújtasz rá:)minden egyéb,trükk,ez-az itt is megtalálható:)!



Napsütéses és füstmentes napot mindenkinek!


u.i.:apu lehurrogta az e-cigit...:Sviszont: voltam hypoxi trainingen:)próbálta valaki más is?:)lehet bérletet kérek karira-csak mert elég húzós az ára:S

1814. 1Marcsi
2008. nov. 28. 10:45
Sziasztok! Köszi Ádám az érdeklődést, egyelőre még kitartok, bár nagyon-nagyon félek a hétvégétől
1813. Siri
2008. nov. 28. 08:26

Sziasztok! Morgen mindenkinek! Rengeteg volt a munka tegnap azért nem jelentkeztem. Ma is ez vár rám, hát igen az év vége erről szól. FB ülés lesz jövő héten és csomó anyagot elő kell készíteni. Na mindegy. Ma már jobb a kedvem, de kicsit be vagyok sokalva, szerintem kezd kikészíteni a sok meló + hétvégi meló, úgyhogy nincs egy pihi nap sem. A vasárnap meg semmire se elég!! Párommal nincs gond, csak őneki is meg kéne találni a kompromisszumot, nem úgy gondolni, hogy mindig minden úgy történjen ahogy ő akarja.

Szép napot mindenkinek. Itt olyan hideg van hogy majdnem lefagyott fülem, de már süt a naaaap és péntek van!!!!!!

1812. Tóth Ádám (válaszként erre: 1811. - E2add1f84e)
2008. nov. 28. 07:33
Hát, mondjuk 60 napja még tudtál volna simán, nem? :-) Én még a legnagyobb betegségemben is cigiztem...talán valamivel kevesebbet, de cigiztem. Most biztos nem tudnám elszívni...okéoké, rágyújtani sem gyújtanék. :-)
2008. nov. 27. 18:35
55 napos vagyok. És a megfázásos nyavalyám még mindig nem múlt el, így most azzal vagyok elfoglalva. 2 percenként köhögök, hogy tudnék így cigizni?
2008. nov. 27. 15:00

Hjaj elhavaz a sok munka!


Siri, kitartást, vannak nehéz időszakok, de túl lesztek ezen is! Pároddal mi a baj?


Marcsi, neked pedig sok-sok kitartást kívánok, tapasz ide vagy oda, szükséged lesz rá. :-)

Írj majd, hogy mi a helyzet!

1809. 1Marcsi
2008. nov. 27. 11:30
Kedves Mindenki! Üdv. Ma kezdtem el 20 év után. Tapaszsegítséggel. Remélem kitartok. Jelenleg elég elszánt vagyok.
1808. Siri
2008. nov. 27. 08:21

Ez a mai horoszkópom. Mindha rólam írnának és arra buzdítana hogy csomagoljak nem????

MÉRLEG 09.24. - 10.23.

Már korán reggel elhatározza, hogy változtat életén. Ha költözni akar, új lakás vagy ház után néz. Eléggé megfontolt már, hogy eldöntse, hol és hogyan szeretné folytatni (kezdeni) az életét.

1807. Siri
2008. nov. 27. 08:19
JÓ reggelt! Dancingqueen hogy vigasztaljalak én el tudok menni szabira de megyek egy másik helyre dolgozni ahol kb. 2x olyan nehéz a meló, szóval nekem sem jobb a helyzetem. Kiveszem a szabimat egy másik melóra jó mi?? Hát nekem is kezd teleleni a pupom az biztos! Sőt mostanában a párommal is úgy vagyunk hogy nem is igen találjuk a közös hangot, szóval szar az egész úgy ahogy van. Ez az építkezésnél a nincs pénz meg úgy sem lesz elég rányomja a bélyegét mindenre. És akkor várd a karácsonyt!!! Legszívesebben összecsomagolnák aztán elhúznák meleg éghajlatra egyedül semmi kedvem már ehez az egészhez. Szóval remélem nektek jobb kedvetek van!!!!
2008. nov. 26. 10:05

SZép jó reggelt mindenki!


82.nap-én írom naptárba,Siri,az sokat segít:DLehet,később majd leszokom erről is:)(már,hogy irogassam)


"remek" nap elé nézek,főnök tiszta idegbeteg. Fintorog mindenre,semmi nem tetszik neki,teszi a megjegyzéseket...ráadásul a fennmaradó szabijaimat sem tudom kivenni,úgyhogy az szépen benntmarad a cég számláján(kifizetni nem fizetik ki,és a jövő évre se tudjuk átvinni,jó,mi?:S"megérte" nyáron spórolni a két ünnep közére)


No,de nem is szeretnék ilyen negatív hangulatban indítani...szebb és melegebb napot mindenkinek:)


ui: én azért már annak is örülnék,ha apu ezt az e-dolgot szívná...ha már annyira ragaszkodik a nikotinhoz meg a mozdulathoz.


Myraddal mizu?eltűnt?v elromlott a gépe?

1805. Tóth Ádám (válaszként erre: 1804. - Siri)
2008. nov. 26. 09:40

Ha nem akarsz bagós lenni nem is leszel az! :-)


Én 10 év után tettem le így a cigit, hogy most akkor nem gyújtok rá többet. Mindenki más, mindenkinek máshogy sikerül...a lényeg, hogy sikerüljön.

1804. Siri (válaszként erre: 1802. - Eddit)
2008. nov. 26. 08:48
HI! hány napos vagyok??? Hát ehez már nekem számológép kell: 86. napot taposom. Most is használtam tapaszt kb. 4 hétig. Nekem bevállt utána mikor abbahagytam nehéz volt. Most érzem, hogy egy kicsit könnyebb, már hétköznap eszembe sem jut hétvégéim pedig egyre jobbak. Futás pedig vezeti az ezzel járó feszültséget. Remélem megérem a következő 86. napot mert igen is ezt szeretném és nem akarok bagós lenni soha többé!!!
1803. Siri
2008. nov. 26. 08:45
Megnéztem az e-cigit! Hát szerintem elég gáz, pl. anyumat aki 40 éve bagózik tuti nem tudnám rávenni, na akkor mostmár szívd ezt mert ez nem annyira ártalmas. (Mondjuk aki nem akar leszokni, csak álmodozik róla, de soha nem tesz érte semmit, az soha nem is fog). Nikotinos patront is lehet kapni. Szóval ez kb. otthonra lenne neki jó, de egy időután úgy sem használná, mert az utcán v. a buszmegállóba nem venné ezt elő azt tuti. Nem tudom hogy mennyibe kerülhet, de biztos nem olcsó.
1802. eddit (válaszként erre: 1801. - Siri)
2008. nov. 26. 08:43
Hány napos is vagy? Tapaszt most is használtál?
1801. Siri
2008. nov. 26. 08:38

Sziasztok! Jó reggelt mindenkinek! Hát én erről az e-cigiről most hallok először!


A Star wars-os mottó nekem is nagyon tetszik!!!


Titó írására különben a múltkor elfelejtettem ragálni. Én nem tudom hogy hogy tud valaki egyik percről a másikra azt mondani, hogy akkor mostantól nem gyújtok rá ("november 1 délben elszívtam az utolsó cigimet és azóta nem gyújtottam rá") és közben 20-30 évig erős dohányos az illető. Számomra ez megfejthetetlen, hogyha ez ilyen könnyű lenne, akkor mért nem hagyta már előbb abba??? Mennyi pénze és egészsége elment már rá???

Barátnőm apja ugyan ez a szitu. Egyik percről a másikra azt mondta, hogy most már nem fogok cigizni és letette, semmi segítséget nem kért! Én próbáltam a 14 év alatt egypárszor leszokni de idáig kétszer sikerült az mind a kétszer tapaszzal. Amikor csak úgy belevágtam, hogy akkor megpróbálom azt, hogy ma nem gyújtok rá akkor tuti, hogy kb. aznap délig bírtam. Vagy ahogy írtátok azért van ez mert mindenkinek hinnie kell valamiben és én a tapaszban hiszek???

1800. dancingqueen (válaszként erre: 1799. - Eddit)
2008. nov. 25. 16:23
hihi:)örülök,hogy nem csak nekem tetszik:)ez lesz a mottóm ezentúl:)
1799. eddit (válaszként erre: 1798. - Dancingqueen)
2008. nov. 25. 16:09
Ez jóóóóóó!!!! :D :D
2008. nov. 25. 15:26

hihi:)hogy én mennyire költői vagyok ma:)egyik kolleganőm küszködik,hogy leszokna,meg nem is,akarja is meg nem is..azt mondta: próbálom


Mire én: ahogy a nagy Jedi mester(Star wars)is megmondta. Vagy tedd, vagy ne tedd: de soha ne próbáld!:)

1797. a9338a7669 (válaszként erre: 1796. - Dancingqueen)
2008. nov. 25. 14:26
Én is kíváncsi lennék rá, hogy milyen, de még nem találkoztam olyannal, aki próbálta. Szóval valaki igazán megírhatná, hogy milyen :)
1796. dancingqueen (válaszként erre: 1795. - Tóth Ádám)
2008. nov. 25. 14:23

sima cigis tárca is elég. Otthon egyszer feltotlod mondjuk reggel és kész. Egészen jo dolgok vannak fenn neten rola...olyan méretu kb(kicsit nagyobb)m a rendes cigi,v egy nagyobb toll. Nem kell folyton töltőn lennie természetesen:)


a patront meg elég 3naponként kb cserélni...hmm...nem is tudom. Persze apumon mulik minden. Igy megvan a füstös,mozdulatos,pöfékelős feeling,de mégsem szipuzza be a sok kátjrányt,és hosszú távon még olcsóbb is. Első nekiindulásnak persze nem,de a patron olcsóbb m egy doboz cigi,és 2-4 dobozzal ér fel(legalábbis ezt írják).nikotin van"csak" benne(viz meg miegyebek mellett),a ktárányt és a minden mást igy ki tudod kuszobolni. Sot,jo hir skacok:)van nikotin mentes patron is:)igy tényleg csak fustolog az a micsoda,le is tudozheted,pedig csak goz az egész:D

1795. Tóth Ádám (válaszként erre: 1794. - Dancingqueen)
2008. nov. 25. 14:05
Nem macerás ezt az e-cigit mindig magadnál tartani? Ez valami szerkezet, nem?
2008. nov. 25. 13:32
figyu skacok...apum nagyon nagyon nagyon erős dohányos-legalább 30 éve,ha nem több. Arra gondoltam(most nézegettem neten)hogy vhogy szóba hoznám ezt az e-cigi dolgot. Most néztem,elég drága,de h karira összedobnánk neki családilag. Valkai próbálta már?tapasztlaatok?évekkel ezelőtt,mikor bejött,nem hallottam túl sok jót,de ezek már "utánfejlesztett" változatok vannak,hogy elnézem..
2008. nov. 25. 12:40

Nekem nagyon nagy szerencsém van az ismerősökkel, barátokkal: mindennap bezsebelem tőlük az elismerő pillantásokat. Sőt, a szomszéd bolt tulajdonosa szinte dicsekszik mindenkinek, hogy már nem dohányzom (ő soha nem volt dohányos). A boltomnak van egy terasza, ott szoktunk régen cigizni. Én most is kimegyek azokkal, akikkel kicsit dumálgatni szeretnék, és ők rágyújtanak, de tapintatosan másfele fújják a füstöt (a szél ugyis visszafújja, de ők ezt nem érzik). Reggel, amikor kinyitok, akkor automatikusan kiteszem a hamutartót is.

Más: tegnap este mutattam a lányomnak, hogy nézd milyen szép öngyújtókat vettem! Hát a szemeivel ölni tudott volna, mire elnevettem magam, és mondtam, hogy nem cigihez, hanem szükségem van a boltban elégetni a cérnákat, mert valaki mindig lenyúlja az öngyújtómat, és amikor szükségem lenne rá, akkor nem találom. Erre megnyugodott, de azért a biztonság kedvéért megszagolta a kezem.

1792. dancingqueen (válaszként erre: 1787. - Siri)
2008. nov. 25. 10:44
látod,milyen ügyike vagyol:)noigen...itten jön a statisztika (Titó:P),hogy milyen nehéz is letenni,és az emberek nagyon nagy százalékának nem sikerül(persze,hogy "véglegesen" sikerült-e,azt egyelőre mi sem tudhatjuk,csak rajta vagyuk az ügyön:P). Hát,ezért se menne egy koca dohányzás...először cska itt,aztán csak ott gyújtanék rá,aztán csak kávé mellé,aztán csak ebéd után...és máris ott tartanék,ahol elkezdtem-vagy ahogy írtad,még rosszabb helyen
1791. dancingqueen (válaszként erre: 1788. - Eddit)
2008. nov. 25. 10:42
Szerintem elég fura az a könyv, én is elolvastam(aki kéri,szóljon,mert megvan pdf-ben!:P). Elág szúggesztív-bár ebből kkifolyólag szerintem baromi unalmas:)Alap gondolataiban jó,és segít,csak kár,hogy ugyan azt a 20sort ismétlik 90 oldalon keresztül:S
1790. Tóth Ádám (válaszként erre: 1789. - Dancingqueen)
2008. nov. 25. 10:32

Tőlem eddig egy ember kérdezte úgy, hogy "nem dohányzol még mindig?", olyan hangon, hogy tudtam, hogy szívesen adna egy szálat....


De mások nem kóstolgattak még...szerintem már nem is fognak. :-)

1789. dancingqueen (válaszként erre: 1786. - Siri)
2008. nov. 25. 10:09
na igen,erre mondják,hogy mindenki a maga portáján sepergessen először:)jól tetted,hogy helyre teremtetted:)Engem szerencsére már nem izélgetnek idebent,csak néha megkérdezik,hogy "még mindig nem bagózol"?Egy gyors "nem"-el elintézem,majd hosszú órákig ecsetelem,hogy mennyi mindent vettem már az árából:)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook