Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diéta és torna 2011 februári kezdéssel fórum

Diéta és torna 2011 februári kezdéssel (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3619. szöszi71 (válaszként erre: 3618. - Judy1974)
2012. júl. 9. 07:47

Szia!


Örülök, hogy tetszett az új hely!:D

Nincs izomlázad?

Én is tornáztam péntek délután, mert éreztem, hogy muszály. Otthon a lakásban 32 fok volt és van még mindig. Jöhetne már az enyhülés, mert egyre nehezebben viselem ezt a hőséget!


Legyen szép napod!

3618. judy1974 (válaszként erre: 3617. - Szöszi71)
2012. júl. 6. 12:54

Jó volt a terem, nagyon modern, klímás meg minden, de azért én maradok a régiben. Egyrészt ez drágább, meg hétvégén reggel nem nyit olyan korán amikor én szoktam menni.

De jó gépeik vannak, és megállapítottuk, hogy a modern gépeken dolgozni is könnyebb, értsd: könnyebben tudsz több ismétlést végezni, mert mások a súlyok, a csigák, más a gép "áttétje", így könnyebbnek tűnik. Jól megdolgoztattuk a popsit, combot, hasaztunk kicsit, aztán futópad és ellipszis, jó zene szólt, úgyhogy klassz volt!

3617. szöszi71 (válaszként erre: 3616. - Judy1974)
2012. júl. 5. 14:30

Szia!


Köszi!:D

Nagyon jó, hogy ismét visszaálltál!:D Nagyon ügyes vagy Te is!

Majd elmeséled milyen volt az új terem?


Igen, Kanalas nagyon eltűnt! Biztos nagyon dolgozik.

3616. judy1974
2012. júl. 5. 14:07

Sziasztok lányok, szia Viki itt is!

Szerintem a mozgást, ha beálltál rendszeresre, nem lehet fokozni. Valószínű a kajánál lehetne vmit változtatni/csökkenteni bár nem tudom miket eszel, holnap majd benézek a naplódba. Nekem segített, hogy ráálltam a minimum 3x evésre naponta (előtte 2 volt) de inkább 4x! és mindig keveset!

Szöszi, nagyon kis ügyes vagy, nyaralásra még csinibb leszel. Igen, visszaálltam, ma épp megyek a lányommal egy új termet kipróbálni. Esténként futunk, vagy ha nagyon meleg van sétálunk/gyaloglunk, a reggeli 20 percesek pedig mennek rendületlenül, hol ez, hol az.

Kanalas nagyon dolgozik, alig látjuk itt:(

3615. szöszi71 (válaszként erre: 3614. - Ydaviki)
2012. júl. 4. 12:39

Szia!


Az is elképzelhető, hogy az izom miatt tűnik úgy, hogy a súlyod nem változik, mivel az izom nehezebb, mint a zsír. :D

Centiket szoktál nézni magadon?

Én már régóta erre adok, de ma reggel azért a kíváncsiság űzött és mérlegre álltam.

3614. ydaviki
2012. júl. 4. 12:05

Segítsetek 5 kilót még fogyni! 2 éve rendszeresen mozgok, futok, de a súlyom stagnál 63 kiló a 157 centimhez sok. Akkor is ha a 46-t töltöttem.

Jó itt olvasgatni benneteket!

3613. szöszi71 (válaszként erre: 3612. - Judy1974)
2012. júl. 4. 10:48

Szia!


Igen, szépen fokozatosan minden szépen alakul. Ma ráálltam a mérlegre merő kíváncsiságból és jót láttam. Megint ment le egy kicsi. Ma S-es szoknyát vettem fel és kényelmes. :D Inkább a centik beszélnek. :D Ebben a nagy hőségben se adom fel a tornát, folytatom ahogy eddig, hisz látható, érezhető eredménye van. Egyedül még a hasammal nem vagyok jóban, de majd alakul az is.


Te visszaálltál a tornára?


Legyen szép napod!

3612. judy1974 (válaszként erre: 3611. - Szöszi71)
2012. júl. 4. 10:24

Köszi Szöszi! Én is örülök nektek!

Megy minden rendben? (fogyi)

3611. szöszi71 (válaszként erre: 3610. - Judy1974)
2012. júl. 3. 07:46

Szia!


Jó, hogy ismét itt vagy!:D

Megnézem majd a képeket a naplódban.

3610. judy1974
2012. júl. 2. 23:32
Sziasztok lányok! Megjöttünk a nyaralásból, a naplómba tettem pár képet, ha akarjátok megnézni gyertek! Egyébként nagyon klassz volt, ha tehetném, már ma visszamennék:)
3609. szöszi71 (válaszként erre: 3608. - K.anett)
2012. júl. 2. 07:31

Szia!

Üdvözöllek köztünk!:D


Lehet, hogy mégiscsak a kaja körül kell körbenézned, hogy mi az ami okozhatja az ingadozást. Édességgel hogy állsz? Mit és mennyit eszel? Az viszont nagyon jó, hogy este semmit sem eszel. Én azt csinálom, hogy estére répát, vagy magában csirkehusit eszem. Ez nagyon bevált dolog. Heti 3-4 alkalommal tornázom otthon és szépen alakulok.


Egyébként a súly elég buta valami. Mindig föl-le ugrál. Ha rendszeresen edzel akkor viszont inkább a centikre figyelj, mert az izomnak van súlya és nehezebb mint a zsír.

3608. K.anett
2012. jún. 29. 12:23

Sziasztok!

Viszonylag uj vagyok itt.

Az en gondom a kovetkezo.Eleg nagy sulyfeleslegrol indulok.Majus 21-en vettem kondiberletet.Azota heti 3x 4x jarok,csokkentettem a kaja mennyiseget,es nem vacsorazok.(van hogy du-an 1utan mar nem eszem.)

Ehhez kepest,lement kb. 5kg es mostanaban 2 visszajott!!Olyan merges vagyok.....Hat maskor ha csak a kajara figyeltem oda,akkor ugraltak le rolam a kilok(mozgas nelkul),erre most.....

Mit tanacsoltok??Mit csinalok rosszul???:(

koszi mindenki!!!!

3607. szöszi71
2012. jún. 28. 12:15

Sziasztok Lányok!


Nagyon eltűntetek!:(


Most olvastam, hogy egy 33 éves nőnek a célja 720 kg-ra hízni, jelenleg 230 kg. Az orvosa se tudja róla lebeszélni.


Látjátok, mi itt küzdünk azért, hogy csinosak legyünk, mások pedig ilyeneket csinálnak.


Legyen szép napotok!

3606. szöszi71 (válaszként erre: 3605. - Judy1974)
2012. jún. 22. 10:45

Szia!


Jó pihenést és jó időt kívánok!:D

Érezd jól maga!:D

3605. judy1974
2012. jún. 22. 10:29

Sziasztok lányok! Nálunk éjjel olyan vihar volt, hogy alig tudtam aludni tőle. Viszont a levegő jól elhűlt...

Elköszönök a jövő hétre, mert nyaralni megyünk, vigyázzatok magatokra, igyatok sokat, próbáljatok kicsit mozogni, ha a nagy meleg engedi...Utána jövök, sok puszi nektek!!

3604. szöszi71
2012. jún. 22. 07:16

Szia!


Éjszaka nagyon meleg volt a lakásban, nem is igazán lehetett így aludni.

Már most reggel esett egy kis eső, kellemes lett az idő. Minden ablakot kinyitogattunk itt az irodában. Nagyon jó lenne, ha nem kellene a klíma.

Ma délután már jó lenne egyet tornázni, hisz a héten még nem tudtam.


Legyen szép, kellemes, hűvös napod!:D

3603. kanalas
2012. jún. 22. 07:01

Szia!

Hát én nagyon nem bírom őszintén szólva, főleg hogy a klíma nem ér el hozzánk a munkahelyen, de most kaptunk pár ventilátort, szóval most már jobban elviselem bent :)

3602. szöszi71
2012. jún. 21. 15:14

Sziasztok Lányok!


Hogy bírjátok ezt a nagy hőséget?

Én totál kész vagyok tőle. Már alig várom, hogy enyhüljön egy kicsit.


Legyen szép napotok!

3601. szöszi71
2012. jún. 20. 09:22

Sziasztok Lányok!


Itt vagyok ismét, nem voltam 2 napig. A havim nagyon betett és még ami előtte volt napokig ideg is + a nagy hőség.

Viszont ha elmúlik nem érdekel a kánikúla akkor is a szokásos torna marad. Ma reggel gyalog jöttem dolgozóba, jobb volt mint busszal.


Legyen szép napotok!

3600. judy1974
2012. jún. 18. 12:37
Sziasztok! Timi, az ügyfelek tudnak igazi energiavámpírok lenni! Gyakran kérdem én is magamtól ,hogy kell ez nekem? De sajna persze hogy kell:( Most a nagy melegben a mozgás is nehezebb lesz, de próbáljuk nem elhanyagolni csajok, hogy mindenki büszke lehessen az eredményeire!!
3599. szöszi71 (válaszként erre: 3598. - Kanalas)
2012. jún. 15. 08:01

Szia!


Örülök, hogy itt vagy!:D

Ismerős a dolog amit írsz. Egyre inkább szembesülök én is azzal, hogy vannak régi dolgaim amik szépen feljönnek rám. Csak jó hatású amit csinálok! Ez nagyon ösztönző erő számomra. Most egy pár napig nagyon erőtlennek éreztem magam. Azt hiszem a sok ideg ami mostanában ért teljesen leszívott. Még gyalogolni se úgy tudtam mint máskor. Tegnap viszont már tudtam tornázni és ma reggel ismét gyalogolni. Bízom benne, hogy visszatér az erőm. Igaz hétfőtől piroska nálam lesz a egy pár napig és így egy pár nap szünet miatta, ja és persze olyan a szerencsém, hogy jön hozzá a 30 fok fölötti kánikúla amit nem bírok. Együtt veszett rossz napjaim lesznek!


A hólyagos láb is ismerős, szegény Te , nem irígyellek. Nemrég jártam így én is többször. Felvettem új cipőt a 40 perc gyaloglásomhoz. Szerinted normális vagyok?


Legyen szép hétvégéd!

3598. kanalas
2012. jún. 14. 18:26

Sziasztok!

Kicsit el vagyok tűnve én is, haldoklom estére úgy kinyírnak az ügyfelek, de most vagyok!

Jó, hogy nem jut időm az evésre egész nap, mert ma reggel felpróbáltam egy nadrágom, ami 2 hónapja fel sem jött a nagy hátsómra, ma viszont abban mentem :) Tornát kicsit hanyagolom most egy hete, tiszta hólyag az egész lábam, nesze nekem új cipő.. de remélem hamarosan visszaáll az is, eltűnik a lustaságom is és nyomhatom tovább :)


Veletek mizu? mindenki halad szépen? :)

3597. szöszi71 (válaszként erre: 3596. - Judy1974)
2012. jún. 14. 07:28

Szia!


Köszi!:D

Jó is lenne, ha "S"-es méretem lenne, de már ezzel is ami van megvagyok elégedve. Látim, hogy van haszna annak amit csinálok.


Te is nagyon ügyi vagy!:)

Gratulálok!:)

3596. judy1974
2012. jún. 13. 15:34
Sziasztok lányok! ritkábban vagyok, bocsi, a naplómba is csak amolyan címszavakban irogatok. hétvégén ballag a kisebbik lányom, majd erről dobok képeket. Szöszi, gratulálok, a végén még tényleg S-es leszel!!! Betsabé, a befőzés alatt én sem jártam esténként futni, egyszerűen nem volt időm rá. Így most kihasználom, hogy leérett a meggy, viszont más még nincs, most aztán FUTÁS esténként!! a reggeli 20 perceket pedig ki nem hagyom, ahogy a vasárnap reggeli edzést sem! Úgy vagyok vele, hogy ha él egy kép a fejemben magamról, akkor valamit valamiért!!
3595. szöszi71 (válaszként erre: 3594. - Betsabé)
2012. jún. 11. 07:53

Köszi!:)


Igen, engem ez amit látok magamon nagyon dominál a továbbiakban!:D

Ne is foglalkozz vele, majd tornázol megint, ha lesz rá időd!:)

Ma reggel felvettem egy "M"-es szoknyát és azt tapasztalom,hogy bő a dereka:) Végülis ennek örülök!:D A végén még "S"-es lesz a méretem!:D


Legyen szép napod!

3594. Betsabé (válaszként erre: 3592. - Szöszi71)
2012. jún. 10. 19:48

Gratulálok! Minden áldozat megéri ha az ember ilyen pillanatokat élhet át!

Én most totál állóvíz vagyok. Mindennel foglalkozom, csak magammal nem. Annyi teendőm van. Nem telik el nap úgy, hogy ne gondolnék a tornára, a light-os kajákra, de mindig találok egy jó kifogást. Pl. hogy +2kg miatt ne gyötörd magad! Meg ilyenek.

3593. Betsabé (válaszként erre: 3591. - Judy1974)
2012. jún. 10. 19:44

Én is csak ingyen gyümölcsből szoktam befőzni. Pl. epret is csak annyit vettem, amennyit megettünk.

Nálunk mindenki eszi a dzsemeket, befőtteket, szóval évi 100 üveg simán elfogy. Szoktam kapni is, ajándékozni is. Most legjobban a kajszit sajnálom, mert tavaly rengeteg volt a fán, és sokat is főztem be. De mind elfogyott. Most pedig 1 szem se lesz rajta. A kajszi-dzsem azért a legjobbak között van.

A befőtteket idén cukor és tartósítószer nélkül teszem el( tavaly készítettem 5 üveget, hogy próbáljam, és bevállt). A megmosott gyümit üvegbe teszem, lezárom, és lábasban forró vízben addig forralom, míg a gyümölcs megfő (elváltozik a színe). Arra az egyre kell figyelni, hogy az üveg teteje sértetlen legyen. Ne legyen rozsdás, karcos, stb.

A dzemeket még nem próbáltam cukor nélkül, viszont nem sok cukorral szoktam amúgy sem. 1 kg gyümölcshöz 20-30 dkg cukrot szoktam tenni.

3592. szöszi71
2012. jún. 7. 11:21

Sziasztok Lányok!


Hogy haladtok?


Képzeljétek, tegnap megint sikerélményem volt!:D

Vettem két szoknyát amik "M"-es méretűek. Egyiket se próbáltam fel, csak ránézésre. (Nem szeretek próbálgatni.) Hazamentem és otthon próbáltam fel mindkét szoknyát, hát.... nagyon kényelmes volt mindkettő. Annyira örültem ennek. Legalább látszik, hogy amit csinálok az jó. A mérleg már nagyon nem is érdekel, hisz a centi az ami önmagáért beszél. :D


Legyen szép napotok!

3591. judy1974
2012. jún. 4. 15:29
70 üveg???nem vagy semmi! Én meg büszke vagyok a kis semmi mennyiségemre...mentségemre legyen mondva,hogy csak annyit teszek el, amennyi tényleg el is fogy egy tél alatt, meg csak azt teszem el, ami ingyen van, tehát kapjuk, vagy szedjük. Azért nem adok ki pénzt, hogy dolgozhassak...viszont ami van, az ne menjen kárba, így lesz belőle diétás dzsem és befőtt!
3590. szöszi71 (válaszként erre: 3589. - Betsabé)
2012. jún. 4. 10:57

Szia!


Jó munkálkodást neked a nyárra!:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook