Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diéta és torna 2011 februári kezdéssel fórum

Diéta és torna 2011 februári kezdéssel (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3649. szöszi71 (válaszként erre: 3648. - Kanalas)
2013. jan. 9. 12:50

Szia!


Mielőbbi jobbulást kívánok!

Szerintem addig míg beteg vagy nem érdemes kínozni magad, nehogy többel kösd be.

Én hétfőn csináltam, tegnap csak gyaloglás reggel munkába és haza (80 perc), ma reggel gyalog jöttem és úgy is megyek haza, utánna viszont Alexandra torna következik. Még nem tudom melyik DVD-je, de otthon majd eldöntöm. Ezt úgy csinálom, hogy leülök már beöltözve a DVD elé és megnézem melyikhez van kedvem.

Képzeld, reggel ráálltam a mérlegre és rosszul lettem, 67 kg-ot mutatott. Ez annyit jelent, hogy az eddigihez képest 3 kg jött fel az ünnepek alatt és, hogy 2 hónapot kihagytam a tornával. Sajna így van mit letornázni. Na, de megoldom úgy ahogy eddig is.

Legyen szép napod! :)

3648. kanalas
2013. jan. 9. 12:47

Sziasztok!

No, kiírtak egész hétre táppénzre, úgyhogy szombaton kell csak mennem 4 órát..

Tegnap gyalogoltam futópadon 30percet, annyihoz volt energiám, nem vagyok vmi fitt, na!

De majd ha rendbe jövök persze csinálom normálisan!

Nálatok hogy megy? Remélem nyomjátok keményen!

3647. szöszi71 (válaszként erre: 3646. - Kanalas)
2013. jan. 8. 11:28

Most ezek szerint kvittek vagyunk. Én se rajongok a tükörért sem, de azért csak bele kell nézni. :) Tudod mit mondok? Tuti, hogy hamar megoldjuk ezt a problémát és akkor már vidáman nézegetjük magunkat a tükör előtt. :D


Hajrá, mindent bele, irány a cél felé! :)

3646. kanalas
2013. jan. 8. 10:06

Én sem vagyok most a tükör rajongója, de próbálom nem tragikusan nézni a dolgokat, hátha jobban működik! :)

Szilveszterkor még szoknyát is felhúztam, én aki kb soha nem húz fel szoknyát! De ez is motivál valamilyen szinten, majd ha nem lesznek ilyen nagy lábaim, akkor jól fog állni a szokya is! :)

3645. szöszi71 (válaszként erre: 3644. - Kanalas)
2013. jan. 8. 10:00
Igazad van teljes mértékben. Nálam is inkább a tükör a mérvadó. Egy idő után a súly az úgyis csak átverés lesz. Nálam most a tükör is fuj, nem szeretem amit ott látok. Na, de azon vagyok, hogy ezt megoldjam. :) Tuti, hogy azt az 5 kg-ot hamar megcsinálod és ismét jól érzed majd magad a bőrödben.
3644. kanalas
2013. jan. 8. 09:35

Köszi :)

Én szerintem olyan 60kg lehetek most, legalábbis utoljára annyi voltam mikor mértem, fuj!

Cél nálam egy 5 kiló minimum. Bár inkább a tükröt próbálom most figye3ni, azért nem mérem annyira a kilókat, mert azzal csak felidegesítem magam :)

3643. szöszi71 (válaszként erre: 3642. - Kanalas)
2013. jan. 8. 09:23

Szia!

Jó reggelt!


Jobbulást Neked! :)


Hát...nem valami bizalomgerjesztő ahol tartom. Jelenleg 64-65 kg-nál és márciusig cél az 55-56 kg. Úgy tervezem, hogy ez most meg is lesz, ha törik, ha szakad akkor is.

Te hol tartasz? Neked mennyi a cél?

3642. kanalas
2013. jan. 8. 09:05

Szép jó reggelt!

Megelőztél Szöszi, most akartam írni én is :)

Én is most kezdtem el megint a tornát pár hete, tegnapra már le is betegedtem, de azért megpróbálok majd valamit ma ficeregni!

Hol tartasz most? És mennyi a cél?

3641. szöszi71
2013. jan. 8. 08:53

Sziasztok Csajok!


Jó lenne ismét felmelegíteni ezt a fórumot. Hallottam, hogy ismét tornázgattok. Én is 2 hó kiahgyás után ismét elkezdtem. Szülinapig (márc. 2.) el akarom érni a rég áhított súlyt és kinézetet. Sok sikert nektek!

3640. szöszi71 (válaszként erre: 3639. - Betsabé)
2012. szept. 25. 08:43

Köszi, de sajnos a nyaralás alatt visszajött 2 kg, így ismét kezdhetem leadni. Mostanában kb, 1,5 hónapot nem tornáztam és a gyaloglás is alább maradt. Most hétfőtől elkezdtem ezerrel a gyaloglást és elkezdtem járni egy héten 2 alkalommal Príma tornára. Így napi 80 perc gyaloglás ismét és heti 2x príma torna + otthon még egy alkalommal B.A.

A múlthéten hallottam erről a kedvenc tornámról ismét és elhatároztam ennyi jár nekem is. A párom italra költ, én inkább az egészségemre. Ezzel visszajön az önbizalmam és az álom alakot is így elérem.

A szívem rendbe van, szedem rá a gyógyszert, de szerintem hamarosan el is hagyhatom.


Legyen szép napod!

3639. Betsabé (válaszként erre: 3637. - Szöszi71)
2012. szept. 24. 17:34

Gratula a 62-höz! Csini súly!

Rendbe jött az egészséged?

Én még mindig el vagyok havazva. Ma reggel 6:10-kor indultam és 16:30-kor értem haza a munkából :-( Sok, de bírni kell! Még mindig 62 kg vagyok. Torna még nincs.

3638. szöszi71
2012. szept. 12. 15:17

Sziasztok Lányok!


Találtam egy jó cikket a neten (intuitív étkezés), amit betettem egy naplómba. Én egy ideje ezt csinálom, igaz nem tudtam, hogy tényleng jó-e, de nálam működik.

Érdemes elolvasni!


Legyen szép napotok!

3637. szöszi71 (válaszként erre: 3636. - Betsabé)
2012. szept. 10. 07:40

Szia!


Már nagyon hiányoztatok! Nem tudtam mi van veletek! Örülök, hogy ismét itt vagy! :D


Én is elértem a 62 kg-ot, kezet foghatunk! :D Én kb. 5 hetet hagytam ki a tornába. Odavoltunk 2 hétig, utánna pedig nem volt kedvem és erőm hozzákezdeni. Azt hiszem a hétvége fele eltudom ismét kezdeni.

Sajnos a nyaralást beárnyékolta egy bélgyulladás. Orvoshoz kellett menni vele. Nem tudom mitől, de 3. éve mindig előjön évente egyszer. Úgy érzem még mindig kínoz, de egy pár nap és kiderül, hogy még mindig az-e.


Legyen szép napod!

3636. Betsabé
2012. szept. 8. 09:17

Szia Szöszi!


Én jól vagyok, 3 hete dolgozom. 6 év kihagyás után nem egyszerű felvenni a ritmust. Még egy hét lesz ilyen húzós, aztán szeretném a tornát rendszeresíteni. Most 62 kg vagyok (3 hét alatt fogytam 2 kg-ot a stressztől). Tegnap meg is jegyezte egy ismerős, aki 2 hete látott, hogy fogytál? Jól esett. Alapvetően a feszesítés lenne a célom, nem a fogyás. Ez a +4 kg hamar lemegy ha rendszeres lenne a torna.


Veled mi újság? Kipihented magad? A súlyod tartod?

Próbálok többször jönni, 10 óra meló után már nincs energiám. Azért igyekszem.

3635. szöszi71
2012. szept. 3. 10:58

Sziasztok Lányok!


Hová tűntetek????!!!!


Itt vagyok ismét, 2 hét után visszajöttem, nem vállaltam be már a 3. hetet Pesten.

Mától visszaáll a rend, végre ismét tornázhatok.


Veletek mi van?

3634. szöszi71
2012. aug. 17. 09:39

Sziasztok Lányok!


Elköszönök tőletek 3 hétre. Ebből 10 nap nyaralás, a többi anyósommal Pesten. Combnyaktörése miatt segíteni kell neki.

Addig is tornázzatok sokat!


Szép napot Nektek! :D

3633. szöszi71 (válaszként erre: 3632. - Betsabé)
2012. aug. 9. 07:46

Szia!

Jó reggelt!


Én is ebben bízom. Bár, most kezd fájni neki a műtét helye egy hét után. Remélem ez nem jelent semmi rosszat! Köszi a jókívánságod! :D


Igen, reggel mindig banánnal és egy pohár langyosvízzel kezdem a napot. Nagyon jól bevált. Nem kerül sokba és még jó hatása is van. :D Csak ajánlani tudom neked is! :D

A súlyom szépen lassan megyeget lefele.


Leyen szép napod!:D

3632. Betsabé (válaszként erre: 3631. - Szöszi71)
2012. aug. 8. 14:53

Anyósod meg is gyógyul, mire odamentek. Nemrég volt ilyen a családban, és nagyon gyorsan felépült a Néni. Kívánom, hogy nálatok is így legyen.

Jó nyaralást neked, nekem már megvolt. A japándiétát csinálod még?

3631. szöszi71 (válaszként erre: 3630. - Betsabé)
2012. aug. 8. 13:37

Szia!


Örülök,hogy ismét itt vagy! :D

Én is azt mondom, hogy azoknak a legjobb akik tojnak a világba és a világra. Ők biztos nem lesznek betegek a sok stressztől. A gyógyszert nem szedem, mert 2 alkalom után azt mondtam elég volt, nagyon rosszul voltam tőle. Megvárom a 2 hetet, visszamegyek a dokihoz és akkor majd kiderül mi lesz. Nagyon jól elvagyok a gyógyszer nélkül is.


Én csak a múlt hetet hagytam ki a tornámból, valahogy nem éreztem jól magam és nem is fért bele a hetembe. Tegnap megint tornáztam. Az ugrálós részt nem bírtam, de azt ki is hagytam, a többi ment rendesen, folyt rólam a víz. Ma nem lesz, majd ismét holnap.


Én 21-től megyek szabira és nem leszek 3 hétig. 10 nap megyünk nyaralni, utánna pedig Pestre anyósomnak segíteni. Combnyaktörése lett, még kórházban van (78 éves).


Legyen szép napod!

3630. Betsabé (válaszként erre: 3629. - Szöszi71)
2012. aug. 8. 13:29

Hát ez kemény. Pont a lelkizős, érző szívű emberek leszenek szivesek. Mennyivel könnyebb azoknak, akik tudnak tojni mindenre?! Fel a fejjel. A gyógyszer normál szinten tud tartani, és akkor nincs miért aggódni.

Én idejét sem tudom mikor tornáztam utoljára, de jó régen volt.

21-én dolgozni kezdek, és akkortól szertnék tornát is beépíteni a napirendenbe.

3629. szöszi71 (válaszként erre: 3628. - Betsabé)
2012. aug. 3. 08:48

Szia!


Végre egy régi ismerős!:D

Én még itt vagyok. Majd 19-től nem leszek 2 hétig akkor megyünk nyaralni.


Képzeld, a sok stressztől kikészültem, a héten voltam a kardin. A doki szerint szívritmuszavarom van. Persze már több mint fél éve kínlódok, de mostanra éreztem azt, hogy elég volt a rosszullétekből. Mikor beindult a szívem és ment 90-100 fölötti pulzusszámon nagyon rossz volt. Most kaptam 2 hétre egy hordozható EKG-t amivel napi 2 alkalommal adatot kell küldenem, ha közte rosszullétem van akkor soson kívül is egyet. Mindent rögzítenek és 2 hét múlva a doki kielemzi. Szednem kell még szívritmusszabályzó gyógyszert is. Kár, hogy így lett. Ez mind a sok stressznek tudható be.


Ennek ellenére azért tornázom heti 3x és gyalogolok is. Jó látni az eredményt :D


Veled mi van? Megy a torna?

3628. Betsabé
2012. aug. 2. 16:01

Kihalt a fórum, vagy mindenki nyaral?

Ezért ez a kedvenc évszakom, mert sohasem unatkozom.

Éljen a nyár!

3627. szöszi71
2012. júl. 25. 13:50

Sziasztok Lányok!


Nagyon eltűntetek!

Hol vagytok???????

3626. szöszi71
2012. júl. 16. 07:36
:D Többek közt arra is!:D
3625. judy1974
2012. júl. 14. 08:46
gondolom hastánc bemutatóra gondolsz;)
3624. szöszi71
2012. júl. 13. 11:38
Sztem nem utcára való, de azért más helyen, helyzetben el lehet képzelni. ;)
3623. judy1974
2012. júl. 13. 11:34
Megnéztem a képet, így nagyon tetszik ,de azt nem hiszem ,hogy hordanám...de azért elfogadnám persze!
3622. szöszi71
2012. júl. 12. 12:05

Sziasztok Lányok!


Alakulásom a fogyival c. naplómba tettem be egy képet, sztem ti is elfogadnátok néha.

3621. szöszi71
2012. júl. 9. 11:18

Délelőtt voltam kinnt egy kicsit, míg átmentem egy másik épületbe, de azt hittem lefulladok, annyira nincs levegő. Vége lehetne már!!!!

Ma nem is fogok tornázni, mert nem bírnám!

3620. judy1974
2012. júl. 9. 10:16

Dehogynem volt! 2 napig alig tudtam járni, annyira fájtak a combjaim!


szerintem is enyhülhetne már egy kicsit, pedig én bírom a meleget, de ez már elég hosszúra nyúlik..

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook