Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 41 napja diétázom, tornázom, de egyszerűen nem mozdul a mérleg, esetleg valakinek tanács? fórum

41 napja diétázom, tornázom, de egyszerűen nem mozdul a mérleg, esetleg valakinek tanács? (beszélgetős fórum)


1 2
38. Biga89
2011. ápr. 5. 08:14
nagyon szepen koszonom mindenkinek a jotanacsokat...probalok egy kicsit majd valtosztatni...
2011. ápr. 3. 09:32
Ahogy már más is írta, a pajzsmirígy működést is ellenőriztetheted, márcsak azért is, mert az egész életedre ható dolog. Tehát a jövőben is nagyon befolyásolhatja az anyagcserédet.Ez egy sima vérvétel, ami erre is kiterjed. Ha alulműködés van, nincs komolyabb tünete, de befolyásolhatja pl.a fogyást. Adnak rá gyógyszert, ennyi.
36. bogancs71 (válaszként erre: 1. - Biga89)
2011. ápr. 1. 15:07
Szerintem a 3 kg 41 nap alatt nagyon szép teljesítmény, főleg, hogy a ruháidon is érzed a változást. Én rendszeresen mérem magam (derék-has-csípő-comb), mivel rendszeresen tornázom, ezt az értéket inkább elfogadom, mint a kg-ot, hiszen az izom sűrűbb, nagyobb tömegű, mint a zsír.
2011. ápr. 1. 12:20
Én február 7-én kezdtem és egészen pontosan 5,8 kilót fogytam.Szerintem is teljesen jó a havi 3 kg minusz.Ne add fel ez a lényeg!!! A fogyókúra próbára tesz.Nekem is volt,hogy már alig ettem és megállt a fogyásom,sőt napokig csak ment vissza és vissza,de nem adtam fel és utána újra-és újra beindul!Sok sikert!
34. Biga89 (válaszként erre: 33. - Évi anyuka)
2011. ápr. 1. 11:40
Gratulalok, nagyon ugyes vagy....koszonom a tanacsokat
2011. ápr. 1. 11:38

Nekem volt hogy délután 4 után nem ettem. Írtóra kínlódtam, vért izzadtam, de megérte!

Viszont nem vontam meg magamtól semmit, csak keveset! Feleztem az étrendemet.

Ja még annyit, nekem saját magam által kitalált diéta volt.

32. Évi anyuka (válaszként erre: 6. - Biga89)
2011. ápr. 1. 11:33

Nekem havi 2 ment le, mikor fogyóztam. Tornával, diétával.

Sztem az a 3 kiló pont jó. Ne siettesd, az nem jó. a lassú tartósabb.

Én 24 kilót fogytam összesen, és egy éve tartom az 52-őt.

31. Biga89 (válaszként erre: 29. - 7cdf5b0d96)
2011. ápr. 1. 11:21
Koszonom szepen...aranyos vagy...hat remelem, vagyis inkabb tudom hogy meglesz az eredmeny....:)
30. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 22. - Zsanci79)
2011. ápr. 1. 11:06
A norbis honlapnál meg lehet nézni a termékeiket,azt hiszem ott írják is,hogy mi miből áll. (Ha nem,akkor bocs :-) )
29. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 17. - Biga89)
2011. ápr. 1. 11:05

Semmi okod az elkeseredésre,hidd el a 3 kiló is eredmény.Persze,mindenki szeretne gyorsan,sokat,de az általában nem megy.Én akkor is azt mondom,jó úton jársz,és hogyha a ruháidon érzed,akkor teljesen mindegy,mit mutat a mérleg.

Példát is tudok neked erre mondani.Rubint Réka szervezett talán februárban valami alakreform versenyt,3 vagy 4 lánnyal,akiknél az volt a cél,ki tud 1 hónap alatt többet leadni az update módszerrel (nem követem az update-et,ezt már most mondom :-) ).A legnagyobb darab lány,azt hiszem Puskás Melinda szemmel láthatóan tök sokat fogyott,de tényleg,szinte képről képre lehetett látni a változást nála.A hó végi mérlegeléskor jött a legnagyobb döbbenet: a 4 lány közül ő fogyott a legkevesebbet (!),talán 1-2 kilót,viszont centiben a legtöbb róla ment le,van ahonnan 8-10 is.Szóval ezzel azt akartam mondani,hogy mindenki szervezete más,másként indul el a dolog,másként reagál a több mozgásra,az új kajákra.De tényleg az a legjobb,ha szépen,lassan,módszeresen,tartósan.Meglesz ez,hidd el :-).

28. Biga89 (válaszként erre: 27. - Zsanci79)
2011. ápr. 1. 11:01
koszonom szepen a biztato szavakat...
27. zsanci79 (válaszként erre: 26. - Biga89)
2011. ápr. 1. 10:57

Ja, nem, annyira nem érdekel. Csak megütötte a szememet, mert nekem úgy tűnt, hogy az update-tel mindent el lehet akkor adni. Persze engem nem izgat ez. Én is sokszor fogyóztam, igaz nem ekkora mennyiségeket kellett ledobnom, csak szülés után, de az is "simán" ment, kb 1 év alatt, lassan, pedig csak kicsit kevesebbet ettem (nem volt időm :) )és mászkáltam a gyerkőccel :)

Hát, nem is jött vissza egy dkg sem, mint azelőtt mikor gyorsan fogytam. Akkor könnyen jött könnyen ment, úgyhogy ne aggódj, hogy lassan, de biztosan haladsz:)

26. Biga89 (válaszként erre: 22. - Zsanci79)
2011. ápr. 1. 10:26
sztem ha rakeresel a neten akkor biztos megtalalod hogy mi van benne, vagy ha esetleg szeretned jovo heten le tudnam neked irni.
25. Biga89
2011. ápr. 1. 10:25
hat igen pont igy vagyok vele...szeretnek eredmeny latni, de en se hipp-hopp fogyit szeretnek, hanem ami tartos, es nem karos a szervezetemre. es ha bele gondolok 1 honapra az a 3 kg nem is olyan keves mert ha bele gondolok akkor 10 honap alatt az mennyi.de hat tudom magamrol hogy hiu vagyok, de hat ki nem, es varna az ember a visszajelzest a merlegtol is.
24. Pufóka6 (válaszként erre: 22. - Zsanci79)
2011. ápr. 1. 10:23
Állítólag ugyanaz, mint a rendes, csak a szénhidrát tartalmát nagyon sokkal lecsökkentették.
23. Pufóka6 (válaszként erre: 21. - Biga89)
2011. ápr. 1. 10:23
Nagyon szívesen! Remélem beindul és eléred a kívánt célod! Minden esetre elhiszem, hogy most nagyon belelendültél és kell a visszajelzés a mérlegtől, de ne siettesd a folyamatot! Adj elég időt a szervezetednek, hogy megszokja az új tempót, étrendet, mindent és elengedje a fölösleget. Te csak koncentrálj arra, hogy helyesen étkezz, tornázz heti több alkalommal és élvezd, hogy egyre aktívadd és energiával teli leszel! A többin ne görcsölj, a szervezeted elintézi a többit előbb vagy utóbb! Az emberek különböznek egymástól, ez így van a fogyásban is! És nem biztos, hogy az a jó, ha valaki hamar ledobja magáról a felesleget! Lassan, de biztosan :) Hajrá!
2011. ápr. 1. 10:21
Kíváncsi lennék hogy az update lisztkeverékben és az update cukorban mi van, miből áll össze, mert a lisztek, cukrok garmada kilőve
21. Biga89 (válaszként erre: 19. - Pufóka6)
2011. ápr. 1. 10:17
Nagyon tunder vagy, koszonom szepen a jotanacsokat....igyekszem betartani :)
2011. ápr. 1. 10:17

1. TILOS enni és inni:


Liszt:


- finomliszt,


- teljes kiörlésú liszt,


-durum liszt,


- graham liszt,


- és minden olyan pékáru, tészta, cukrászati sütemény illetve étel,


amiben ezek megtalálhatóak


Cukor:


- finomított fehér cukor,


- barna cukor,


-nád cukor,


- burgonya


- rizs


- chips


- müzli, müzliszelet


- magvak ( dió, mogyoró, mandula)


- szárított, aszalt gyümölcsök


- bármilyen tejtermék ( joghurt, tejital ) amiben cukor van


- 100%-os gyümölcslevek


- üdítők amelyek cukrot tartalmaznak


- szeszes ital


2. SZABAD enni és inni:


Liszt:


- update lisztkeverék és minden olyan pékáru, sütemény, édesség,


amely ebből készül


Cukor:


- update cukor


- édesítőszer: maltit, xilitol


Tejtermékek, felvágottak:


- sovány ( 0.5 illetve 1.5 %-os ) tej


- 1.5 %- os tejföl


- sovány túró


- update 1 gyümölcsjoghurt


- update 1 tejital


- update túró rúd


- natúr és diétás joghurt,


- kefír


- update felvágottak (más nem a benne lévő cukor miatt!!!)


- update virsli


- tojás ( bármilyen formában: főtt, tükör tojás, rántotta)


- sovány sajtok :


-mozzarella


- Anikó sajt


- Update 1 sajt


Levesek (tészta nélkül vagy update tésztával)


Főzelékek (kivéve burgonya főzelék) :


habarása update liszt -


Hús és halételek:


- a rántott ételeket csak update lisztben


és update panírmorzsában lehet panírozni


- grill és sült húsok


Zöldségek:


-paradicsom


- paprika


- uborka


- retek


- hagyma


- gomba


- borsó


- karfiol


- brokkoli


- karalábé


- répa


- káposzta


- jégsaláta


- kukorica TILOS


Savanyúságok, amelyek édesítőszerrel készültek. A salátákra olíva olaj és balzsamecet tehető.


- Gyümölcsök:


- eper


- málna


- ribizli


- szeder


- graphfruit


- citrom


- más gyümölcs a magas glikémiás index miatt TILOS!


Majonéz (update 1), Ketchup (update 1), Mustár (update 1)


Zsíradék:


- kacsa és liba zsír,


- olaj


- vaj (soványan)


Ital:


- kávé


- tea


- ásványvíz ( szénsavas, szénsav mentes)


- light cola,


- diétás üdítő italok (Diet, Slice)


- update 1 Sió leve


- diétás szörp

2011. ápr. 1. 10:15

No hát akkor mégsem az van, hogy nem mozdul az a mérleg! 41 nap alatt 3 kiló az teljesen rendben van és egészséges tempó!

Kicsit belenéztem a naplódba. Azért volt jó pár nap, amikor becsúszott valami nem diétás, vagy épp nem tudtál tornázni, vagy nem ittál elég folyadékot... Ezek mind befolyásolják a fogyást szerintem. És én még annyit jegyeznék meg, hogy szerintem vacsira semmiképpen sem jó ha bármi szénhidrát tartalmút eszel! Láttam, hogy sokszor update sütit vacsizol vagy esetleg gyümölcsöt. Ezeket kerüld inkább pár napig vacsikor és tedd át reggelire, tízóraira, hátha így megjön a változás :) Vacsira próbálj meg inkább csak fehérjét fogyasztani nyers zöldséggel.

Réka januárba indított egy fogyi versenyt és étrendet is mutatott hozzá, hogy mit szabad és mit nem. Mindjárt megkeresem és bemásolom. Sok sikert!

2011. ápr. 1. 10:14
fogd meg és tedd arrébb
17. Biga89 (válaszként erre: 13. - 7cdf5b0d96)
2011. ápr. 1. 10:12
tudom hogy nem jo ha sokat fogy valaki, de ahogy olvasom itt a hoxan a naplokat es latom masok eredmenyeit kicsit elkeseredem...de kitartok, mert parom szerint jobb a kozerzetem miota tornazom
16. Biga89 (válaszként erre: 9. - 3fd432567f)
2011. ápr. 1. 10:10
nem hinnem draga...par eve megprobaltam a 90 napost es akkor nem volt vele gond...
15. Biga89 (válaszként erre: 8. - Peggy Ruth Carpenter)
2011. ápr. 1. 10:09
szioka...hat ha jol szamolom akkor 4-5x, es melle meg a zumba
14. Biga89 (válaszként erre: 7. - Keress)
2011. ápr. 1. 10:08
gratulalok nagyon ugyes vagy...megprobalom kiiktatni a 18 utani hamizast..kenyerfelet csak updatot eszem...
13. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 6. - Biga89)
2011. ápr. 1. 10:08
Pont Réka mondta,hogy nem a mérleget kell alapul venni,ha nem azt,ami szemmel látható.Tehát ha a ruháidon már érzed,jól haladsz.Ne ess abba a hibába,hogy rövid idő alatt akarsz nagy eredményt elérni.Mindenkinél más az üteme a fogyásnak,és az edzésektől izmosodsz is.Az izomnak pedig súlya van.Szerintem jó úton vagy.
12. Peggy Ruth Carpenter (válaszként erre: 5. - Sirga)
2011. ápr. 1. 10:08

41 nap alatt ennyi teljesen egészséges!!!

Szerintem tarts ki tovább, ennél sokkal gyorsabban fogyni nem egészséges!!

11. kubin
2011. ápr. 1. 10:07
próbálj egy kicsit levesebbet enni, lehet hogy már beállt a szervezeted erre a mennyiségre, és azért nem fogy. Szóval egyél egy kicsit kevesebbet, legyen meg a napi 5* kicsi evés, és lehet, hogy újra megindulnak a kilók lefele :)
10. Biga89 (válaszként erre: 5. - Sirga)
2011. ápr. 1. 10:07
nem tudom minn kene valtoztatnom, 2-3 litert iszom, feher kenyer abszolut vagy max fel szelet.tornazom..ugyhogy esetleg valami tanacsod lenne szivesen fogadnam.
2011. ápr. 1. 10:06
Biga, nem lehet,hogy esetleg a pajzsmirigyeddel van valami probléma? Nem ijesztgetni akarlak, csak az is benne lehet a pakliban, hogy amiatt nem tudsz fogyni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook