Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Diaprin tablettáról? fórum

Mik a tapasztalatok a Diaprin tablettáról? (beszélgetős fórum)


2022. márc. 18. 18:58
Sziasztok!!Nekem nem jó véleményem van sőt úgy mond rossz!!Februárba rendeltem csak egy dobozt akartam próba kép, de úgy nem lehet csak több hónapra vagyis jó sokat fizettem valami 42 ezer körül akciósan,de úgy voltam vele hogy az egészségért mindent !Február 22 én elkezdtem szedni nagy bizalommal voltam majd ez segít cukor és pajzsmirigy betegségem ellen és majd ha ezek helyre jönnek akkor beindul a fogyás is !!Ennek ellentétbe03.18 megmértem magam és nem hogy fogytam de még 5 kg felhíztam a cukrom még rosszabb lett !! 22 én megyek a belgyógyászatra el se merem mondani az orvosnak!Nem beszélve a sok pénzről amit kidobtam az ablakon!!Soha többet nem csinálok ilyet!!Sajnos így jártam !
3. Sylvia 3 (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2020. aug. 23. 16:24
Én is rá kerestem, én is arra a megállapításra jutottam mint te, azért kérdeztem rá, hogy esetleg valaki nem-e ismeri, esetleg szedi is, mi a tapasztalata. Mindenképen megkérdezem az orvosom is. Köszönöm a választ. :)
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Sylvia 3)
2020. aug. 23. 15:16

Kerestem. Csak olyan oldalakon fordul elő, ahol nem látom a forgalmazót az engedélyszámokat. Rosszul, helytelenül magyarítottak a szövegek. Nincs ott az összetétele.

Most féláron!


Feltételezem valami egészségre nem káros, de a cukorbetegségre sem ható anyagokból készül.


Nem vásárolnék interneten gyógyszert.


Ha cukorbeteg vagy kérdezd az orvosod, hogy mit szedhetsz és mi a véleménye róla!

2020. aug. 23. 14:42

Sziasztok!

Valamelyik nap bele futottam egy cikkbe ami cukorbetegeknek szól. Tudom, nem szabad mindent készpénznek venni amit a neten találunk, de ez esetben érdekelne, hogy van-e valaki aki a Diaprin tabettát szedi és mik a tapasztalatok felőle. Örülnék ha lenne valaki aki már kipróbálta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook