Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Removyl nevezetű fogyis tablettáról? fórum

Mik a tapasztalatok a Removyl nevezetű fogyis tablettáról? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 1. 08:26
Kiváncsiságbol beirtam a keresőbe a tabletta nevét,mert rég szedtem egy darabig,és elkezdtem fogyni,főleg derékban ahol a legerősebb vagyok....nem emlékeztem már a nevére,de tegnap lomtalanitásnál megtaláltam a dobozkáját így a nevét is....nekem anno jó volt
2008. aug. 12. 09:51
Szeretném megtudni hol rendelhetem meg a Removyl étrend-kiegészitő tablettát
2008. ápr. 17. 07:11
Én nekem is le kéne adni pár kilót,de fogyó tablettát sosem használnék!
2008. ápr. 16. 23:40

sziasztok

nekem 2 éve bevált

majdnem 7 kilót sikerült vele leadnom

most nem tudjátok hol lehetne rendelni ilyet?

22. barackmag (válaszként erre: 7. - Aed3e137e4)
2008. márc. 15. 06:54
Régebben pont így jártam én is, ilyen kitépett papírt találtam a postaládámban... azt hittem valaki csak rossz helyre dobta be. Meg sem fordult a fejemben, hogy másnak is... Csak azért nem rendeltem belőle,mert éppen terhes voltam, gondoltam, majd ha megszülök. Aztán laradt a dolog. Ezek szerint szerencsére.
2008. jan. 26. 21:54
2006.augusztusában találkoztam először a Ramovyl tablettával. Akkoriban, hatalmas volt a túlsúlyom és annyi sikertelen fogyókúra után voltam, hogy utolsó esélyként kipróbáltam. Nagy örömmel vettem észre, az első hónap után, a mérleg -7 kg-mal mutatott kevesebbet. A körméreteim is egyre karcsúbbak lettek. 2007. januárjában 21 kg-mal voltam kevesebb, mint fél évvel azelőtt. Lehetséges, hogy nem csodaszer és azt is elismerem, hogy nem mindenkinek vált be. Nekem viszont Igen!
2008. jan. 3. 14:00
Hülyeség!!! NEM JÓ !
19. supin
2008. jan. 3. 13:15
Nekem nem vált be
2008. jan. 3. 10:13

YessPlus webáruház Slim Spahe étrendkiegészítője viszont nagyon hatásos.

Vele, plusz egy betartott diéta rendszerrel (amit magam találtam ki saját magamnak:D), 9 hónap alatt lefogytam 78 kg-ról 62 kg-ra.

Akinek már van egy megtervezett és értelmesnek mondható (nem fel*zott diéta-rendszere) csak ajánlani tudom.

Interneten rákereshettek.

2007. máj. 30. 10:47

Sziasztok!

Elsőnek én is bedőltem a Removylnak!!Megrendeltem csakhogy a posta elöbb hozta mint kellet és szerencsésen lemaradtam róla ugyania ez idő alatt pont a Balcsin voltam!Még az Isten se akarta hogy megegyem az a szemetet!Nem jóó!

16. dori79
2007. máj. 25. 22:29
nem hallottam róla még!
2007. febr. 9. 22:36

Removyl

Keressétek a Gazdasági Versenyhivatal honlapját és ott a GVH Versenyhivatali dötések alatt elolvasható a D-BS Magyarország Kft. ellen inditott eljárás.

2007. febr. 8. 11:20
Ők forgaémazzák a Removylt is azért írtam le.
2007. febr. 8. 11:19

Sziasztok !


Ajánlom figyelmetekbe az alábbi oldalt. A Lipotrexen kivül még 6-8 terméket forgalmaz ez a cég akiről az alábbi oldalon olvashatsz. A cég két néven is fut: Direct Best Sellers kft (DBS) és Fit-In-Life. Gondolom az alábbi ítélet miatt vették fel a második nevet.


Utánna ha akarjátok még mindíg kidobhatjátok a 10000 forintokat.


[link]

2007. jan. 26. 17:54

Sziasztok!

Sokan kérdeztétek, hogy milyen ez az új termék.

Hát én most elmondom neketek! Mikor az újságcikkben megláttam a hírdetést, nagy öröm fogott el. Én naív azt hittem, hogy talán ez tényleg beválik, és lefogyok. A következő történt : megrendeltem ezt a tablettát , ráadásul a radikális kúrát, amit rögtön el is kezdtem szedni. Betartottam mindent, amit csak lehetett. Letelt az egy hónap egy dekát nem fogytam. A csomagot visszaküldtem , viszont a pénzt a mai napig nem kaptam vissza(4 hónapja küldtem vissza). Telefonon nem lehet a reklamációs osztályt elérni, így buktam kb. 19000 ft.-ot. Így rendelje meg mindenki ezt a fantasztikus csódaszert. Ha netalán tán visszakapom a pénzt azt is megírom!

Ja és még vmi. A Vichy narancsbőr elleni krémzselének se dőljetek be! Nem ér semmit.

Most a Fatminatorral próbálkozom tegnap vettem, majd írok róla egy hónap múlva.

Ha bárkinek vmi kérdése van szívesen válaszolok, elég sok mindent kipróbáltam már...

2006. dec. 23. 22:50

Régebben én is sokat gondolkoztam rajta, hogy kipróbáljam-e, de a nem mellett döntöttem. Csupán azért, mert a cég, aki hirdeti, még 3!!!!!!!!!! hasonló tablettát is hirdet, amelyeknek hasonló a hatása. Nekem csak az a fura ebben, hogy olyan szép színes oldalakon át írják le, hogy mit tud a tabletta, de az előtte / utánna képek mégis fekete fehérek, illetve rossz minőségűek.

Valamint az sem tetszik, hogy nem lehet őket elérni telefonon, csak sms-ben tudsz rendelni.

2006. dec. 22. 17:31

Aki kövérnek érzi magát, az inkább diétázzon és mozogjon egy picit.

Milliószor írtam már én is, hogy csodaszerek nincsenek. Fogyni csak akkor lehet, ha kevesebb kalóriát viszünk be, mint amennyit a szervezetünk felhasznál. Teától, kapszulától, portól lefogyni nem lehet... (maximum ha az adott szer komoly gyógyszer, akkor viszont a mellékhatásokkal is számolni kell. No meg azzal, hogy a gyógyszer szedése után simán visszajön minden, ha az ember semmin nem változtat)

2006. dec. 21. 21:35
Én csak azt szeretném elmondani, hogy megvettem a Removylt. Mondanom sem kell, hogy azonnal a radikális kúrát kezdtem el, mert sokat akartam fogyni. Kaptam egy 4 hónapra elegendő csomagot. Az első egy hónapban egy grammot sem fogytam. Utána megindult. A 4 hónap alatt lefogytam 10 kg-ot. Most hogy ez azért volt, mert szedtem ezt az izét, vagy azért mert amúgyis idegbeteg, és depis voltam az utóbbi időben, nem tudom. Lényeg a lényeg, hogy lement a 10 kg. Ez úgy történhetett, hogy szinte semmit sem ettem, mert egyátalán nem kívántam az ételt. De olyan szinten, hogy már mindenki velem üvöltött, hogy miért nem eszem. Ennek már kb. 3 hónapja, hogy abbahagytam, azóta is naponta kb. egyszer, maximum kétszer eszem és még nem jött vissza semmi. Mellékhatásokat nem észleltem, úgyhogy mindenkinek szive-joga, hogy bepróbálkozik-e vele, vagy sem. Aki 160 cm és 50 kg. az marha könnyen mondja, hogy nem kell kipróbálni. Aki kövérnek érzi magát, az meg úgyis kipróbálja, márcsak azért is, hogy magát megnyugtassa akkoris, ha csak a szarnak adott egy pofont. Viszont a tornát ajánlom mellé, különben plöttyedt lesz a seggetek.
2006. nov. 21. 20:24
Szóval emberek, csak óvatosan ezzel!
2006. nov. 21. 20:24

Meg ezt:


"Sziasztok! Elmesélném a történetetemet a Removylról! Kezdjük azzal, hogy 20 éves vagyok, 176 magas és mikor elkezdtem szedni 84 kg voltam! Enyhén szólva túlsúlyos! Na másmost! Egyik nap megtaláltam a postaládámban ezt a hirdetést, mintha kilett volna tépve egy újságból, hátulján teljesen más cikk, meg személyes ajánlás Annától! (azt hittem a szomszédom dobta be, mert ő tudja hogy állandóan fogyók*rázok) . Ohhó mondom ez kell nekem! Én marha beles e gondoltam, hogy ekkora mértékű fogyás ennyi idő alatt, hát abba bele is lehet halni! HÁl Istennek nem haltam bele! Szedtem már kb kéthete a tablettát, mikor iszonyatos migrének jelentkeztek! Jahh az alhasi görcsökről nem is beszélve! Tűrtem tűrtem, és persze szedtem tovább a Removylt! Végül a sok orvosi herce hurca után kiderült, hogy ettől a sz*rtól vannak migrénjeim, ráadásul csökkent a májfunkcióim és magas vérnyomásom is lett! Jahh és persze fogyni nem fogytam egy dekát sem!!!!

Szóval én azt mondom, hogy mindenki gondolja meg jól, hogy megveszi- e ennyi pénzért és megkockáztatja hogy beteg lesz!!!"

2006. nov. 21. 20:23

Ezt találtam:


A hamburgi fogyasztóvédelem honalpjáról töltöttem le, mivel itthoni honalpokon tényleg nem elérhető a Removylról semmiféle info. Nem is tudom, ki terjesztheti. Ha nem haragszol lefordítom mi áll itt a Removylról, ami egyébként mindenféle fajta gyógynövényi, ásványi anyagot és enzimet tartalmazó készítményre igaz:


"Die Produkte bestehen aus den unterschiedlichsten Mischungen von Mineralstoffen, Vitaminen, Kräutern, Tees, Algen, Enzymen und sonstigen pflanzlichen Auszügen.


Ezek a termékek ásványi anyagok, vitaminok és gyógynövények, teák, algák enzimek és egyéb növényi kivonatokból állnak.


Die Hersteller behaupten oft phänomenale Wirkungen, z.B. dass die Fette im Körper aufgespürt und abtransportiert werden oder im Magen gebunden und aufgelöst werden, sind nur zwei von vielen Aussagen.


A termékek gyártói gyakran látványos hatást ígérnek, mint. pl., hogy a testben rejtőző zsírok lebomlanak vagy a gyomor megköti és feloldja azokat. De ez csak két példa.


Bewertung: Nicht empfehlenswert


Értékelés: NEM AJÁNLOTT


Es gibt keine Wundermittel, die schlank machen. Die Hersteller bleiben den wissenschaftlichen Nachweis für ihre Versprechungen schuldig.

Schlank wird höchstens der Geldbeutel.


Nem létezik oylan csodaszer, ami lefogyaszt. Ezen termékek gyártói adósok maradnak a szerek tudományos hátterével.

Maximum a pénztárcánk fogy le.

5. 7130b15964 (válaszként erre: 2. - 991217)
2006. okt. 17. 22:44

Az. Hihetetlen.

Gondolod, hogy lenne kövér ember, ha igaz lenne, amit mondasz? Majd hülyék lennének az emberek edzeni, meg normális étrendet követni, ha egyetlen tabletta megoldaná az egészet, amit ráadásul még reklámoznak is, tehát mindenki tudhatná, akit érdekel, hogy mivel lehet fogyni!

4. 991217 (válaszként erre: 3. - Emike)
2006. okt. 17. 18:49
Nem tudod hol találom meg? Beírtama keresőbe de nem dobott ki semmit! szivesen utánaolvasnék, azért ez már sok amit leírnak róla!
3. emike (válaszként erre: 2. - 991217)
2006. okt. 17. 18:46
Ha minden igaz,itt a hoxán is van róla infó.A tapasztalatok szerint kamu az egész,volt aki hónapokig szedte,és nem történt semmi.
2006. okt. 17. 16:04
Hihetetelen amiket a készítményről írnak, egyszerűen nem akarom elhinni. Állítólag azt eszel amit akarsz, egyetlen dolgod hogy éhgyomorra a nyelved alá teszed ezt a kis tabit, ami elovad, és lehántolja rólad a zsírt! Aki tud róla valamit, írja meg!
2006. okt. 17. 16:01
Hallott már valaki a Removyl nevezetű fogyis tablettáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook