Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zöldárpa tablettáról immunerősítéssel kapcsolatban van tapasztalat valakinek, aki ismeri vagy használta? fórum

Zöldárpa tablettáról immunerősítéssel kapcsolatban van tapasztalat valakinek, aki ismeri vagy használta? (tudásbázis kérdés)


2022. márc. 19. 18:46

Hú, de jó régi témát találtam!

Én most kezdtem fogyasztani a zöldárpa port. Ha valaki szintén él vele, kérném szépen a véleményét.

11. Berenik (válaszként erre: 2. - 7dea0ad493)
2009. jún. 1. 20:19
Most hallottam, hogy a férjem munkatársának a felesége allergiás és asztmás volt. A zöldárpát szedte, sőt még szedi most is, és kb. fél év szedés után nem használ sem az asztmára, sem az allergiára semmit. Volt orvosnál, vizsgálták, és tünetmentes allergiás. Tehát az allergiát továbbra is kimutatja az allergi teszt, de tünetmentes. Én is megveszem, remélem használni fog.
10. zena01
2009. márc. 27. 23:30
Használ vagy nem? Kinek milyen tapasztalatai vannak?
2009. márc. 13. 17:27
NAGYON JÓ,DE CSAK TERMÉSZETES ALAPÚT EGYÉL,NE MESTERSÉGESEN ELŐÁLLÍTOTTAT
2009. márc. 13. 17:11
mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
7. 7dea0ad493 (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2009. jan. 10. 10:33

Akkor csak jó valamire :)

Neked nincs valami jól bevált gyógynövényeket tartalmazó immunerősítőd?

6. emagdi (válaszként erre: 5. - 7dea0ad493)
2009. jan. 10. 10:32

hát szakértő nem vagyok, csak azt tudom én is, amit a termékek ismertetőjében olvastam:)

de biztos az immunrendszerre is pozitívan hat.


a zöldárpa porról ezt írják:


Fogyasztása javasolt:

Minden korosztálynak, nőknek és férfiaknak egyaránt cukor- és fekélybetegeknek, rendszeresen, szünetek tartása nélkül, erős szellemi, fizikai leterhelés esetén.


Legfőbb hatóanyagai:

béta-karotin, B 1 -, B 2 -, B 6 -, C-, E-, H-vitamin, folsav, panthoténsav, nikotinsav, kálium, kalcium, magnézium, vas, réz, cink, SOD és egyéb enzimek, növényi fehérje, klorofill.

A zöldárpa por és tabletta az árpa friss tavaszi hajtásait tartalmazza.


Nem tartalmaz mesterséges színezéket, ízesítőt és tartósítószert.

5. 7dea0ad493 (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2009. jan. 10. 10:02

Értem.

Igazából valami jó immunerősítő szert keresnék, ami nem túl drága és lehetőleg gyógynövényt tartalmaz,és tényleg jó tapasztalatokkal bír.Anno ajánlották nekem ezt a zöldárpát mert sok minden található benne,de konkrétan még nem tudtam utánanézni hogy a lúgosításon kívül immunerősítésre is jó-e.

Ha járatos vagy benne megköszönném.

2009. jan. 10. 09:57

szia! én vettem régebben, tablettát is és port is.

konkrétan nagyon nehéz mondani bármit is, ezt azért nem igazán lehet lemérni hogy használt-e :))

ártani nem árt, az biztos.

de a zöldárpát inkább a lúgosításra szokták ajánlani szerintem.

2009. jan. 10. 09:09

Senki? :(

Kár

2009. jan. 10. 08:38
Sziasztok!Igazából kiváncsi lennék arra hogy valóban használ-e.A neten olvastam ugyan róla de érdemben nem tudom eldönteni hogy érdemes -e használni immunerősítés, és a téli vitaminhiányos állapotok kiküszöbölése céljából?
2009. jan. 10. 08:36
Zöldárpa tablettáról immunerősítéssel kapcsolatban tapasztalatokat szeretnék azoktól, akik ismerik vagy használták.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook