Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Candida diétával mennyit fogytatok? fórum

Candida diétával mennyit fogytatok? (tudásbázis kérdés)


14. Noorah (válaszként erre: 13. - Vfszilvi82)
2012. szept. 25. 15:29
Fú én miután megvettem, akkor találtam róla képeket. Sok amerikai ember teljesen beszürkült tőle és visszafordíthatatlan. Mintha fekete-fehér képeket nézegettem volna. Persze ahhoz már nagyon nagy mennyiséget kell felhasználni, mindent csak mértékkel. :)
13. vfszilvi82 (válaszként erre: 12. - Noorah)
2012. szept. 25. 15:23

Hű ezt még nem hallottam a kolloidról, mondjuk én csak a diéta alatt ittam, meg utána talán 2 hónapig.


Igen teljesen egyetértek abban, amit leírtál, a fogyókúrába nagyon bele kell ásni magát az embernek, meg ugye mindenkinek másképp reagál a szervezete a dolgokra. :)

12. Noorah (válaszként erre: 10. - Vfszilvi82)
2012. szept. 25. 15:16

Igen a hit az egésznek az alapja! :)

Ezüstkolloidról és sok rosszat olvastam, állítólag elszínezheti a bőrt, az üvegén is rajta van. Inkább grapefruit csepp és fokhagyma, az még erősít is. :)

11. Noorah (válaszként erre: 8. - Vfszilvi82)
2012. szept. 25. 15:14

Én most nyáron csináltam. Lehet húst enni, ha nagyon nem bírjuk, de tanácsos az elején kihagyni azt is. A legtöbb neten szálingózó diéta a tojást is írja, pedig az ezernyi bacit szabadít fel az erjedésekor bennünk és nagyon nem jó ilyenkor. A tej meg amúgy sem jó semmire, manapság ezt már sokan tudják.


Az alma tudtommal csak akkor hoz fel savat, ha összeesszük mással, vagy desszertnek fogyasztjuk. A gyümölcsöt önmagában kell enni, étkezés előtt vagy után 2-3 órával. (Attól függ melyik meddig emésztődik, az alma kb. 2 óráig).


De itt tényleg felesleges ilyenekről beszélni, hisz a fogyókúra teljesen más. :)

Régen én update-eztem, fogytam tőle, de ma már nem csinálnám. Mint írtam, a betegeskedésem alatt megismertem a helyes táplálkozás összes szabályát, sok új ételt, adalékot stb. Ezeket kellene átböngészni alaposan a fogyni vágyóknak és saját, egészséges táplálkozást kialakítani.


Miért kéne candida diétázni, ha az tiltja a vitamindús gyümölcsöt? Egyszerűen csak meg kell találni azokat az élelmiszereket, melyeket minden diéta tilt az emészthetetlensége vagy káros hatásai miatt. Persze a cukrokat, gabonákat, margarinokat általában mindenki tudja, de az adalékokat már nem, vagy mint említettem: a tejet.

De nme vagyok én senki, hogy itt okoskodjak, mindenki teszi, amit akar, csak gondoltam megosztom tapasztalataimat. :)

2012. szept. 25. 15:14

hát én egy orvostól nem is várom ezt, hogy azt mondja igen használ..

nekem az akkori nőgyógyászom miatt nullára ment az immunrendszerem, mert a gombára antibiotikumot írt. Azt nem is említem, hogy olyan hüvelyi tünetem volt hónapokon keresztül, hogy ülni alig bírtam..

A diéta és az ezüst kolloid segített, azóta nem jött elő. én hittem és hiszek a diétában, lehet azért is sikerült :)

9. bd55e3f068 (válaszként erre: 8. - Vfszilvi82)
2012. szept. 25. 15:06
Nekem kb. 5 éve azt mondta az orvosom, hogy ő még nem látott klinikai alátámasztást, így ezek a közkézen forgó receptek elég képlékenyek.
8. vfszilvi82 (válaszként erre: 6. - Noorah)
2012. szept. 25. 15:02

2006-ban csináltam, már annyira nem emlékszem, de a hús nem rémlik, hogy azt tiltotta volna.

Most terhes vagyok és a savanyú almától a savam az egekben van, azért írtam az előbb :D hiába diétázom, nem használ.. :(

Nekem szerencsére azóta nem jött elő a candida, úgyhogy hatásos volt a diéta :)


Viszont, ha a fogyás miatt akarja valaki ezt a fajta diétát csinálni, akkor az szerintem nem a legjobb. Nagyon sok mindent elvonsz a szervezettől..

2012. szept. 25. 14:48
Ű=ú sz@r billentyűzet
6. Noorah (válaszként erre: 5. - Vfszilvi82)
2012. szept. 25. 14:47

Pedig pont azért ajánlja minden candida diáéta csak a savanyű gyümölcsöt, mert azok lúgosítják a gyomrot. :) Refluxos vagyok, tapasztalatból mondom, hogy az édes gyümölcs savasít a magas cukortartalma miatt!

A szigorúbb candida diéta se hűst, se tejterméket, se tojást nem enged! Az utóbbi kettő nagyon tiltott, a hús - ha nagyon nem megy - csakis kevés szárnyas, de leginkább hal legyen!



Sok sikert hozzá!

5. vfszilvi82 (válaszként erre: 4. - Noorah)
2012. szept. 25. 14:41

A savanyú gyümölcs savat okoz nagyon, diéta mellett az sem jó :(


Én natúr csirke vagy pulykamellet ettem zöldségekkel a legtöbbet, üres húslevest..

Meg kell nézni melyik gyümölcsöt, zöldséget lehet és abból azért össze lehet állítani egy jó étrendet.

2012. szept. 25. 14:25

Én azt hittem candidám van pár hónappal ezelőtt ezért elkezdtem diétázni elég szigorúan, de savanyú gyümölcsöt pl. ettem. Őssz-vissz 5 kilót fogytam (annyi feleslegem is volt), de szerintem azéárt is, mert alig bírtam enni, annyira puffadtam.


Fogyás terén szerintem sokkla jobb, egyszerűbb é gyorsabb a paleolit "diéta", ez a candidás szerintem inkább arra jó, hogy megtanulj helyesen és egészségesebben táplálkozni!

3. vfszilvi82 (válaszként erre: 1. - Snow_ball)
2012. szept. 25. 14:12

Ha a szigorú diétát tartod be, akkor mennek le a kilók..

Én 4 hónap alatt 7 kilót fogytam, azért kellett abbahagynom, mert már elértem az alsó határt.

A diéta mellett ajánlom az ezüst kolloidot is!

Kitartást a diétához, nagyon nem egyszerű, de megéri!!!

2012. szept. 25. 14:09
Semennyit, de elmúlt a folyton visszatérő candidám, és ez volt a cél. Amúgy én nem pont azt csináltam, amivel tele van az internet.
2012. szept. 25. 13:55
Candida diéta?Tapasztalatok fogyás terén? =)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook