Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti milyen diétával fogytatok le, vagy hogyan fogyóztok? fórum

Ti milyen diétával fogytatok le, vagy hogyan fogyóztok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. márc. 29. 18:44
sziasztok... én rengeteget olvastam a témában és mentem az eszem után :)))
61. Anda39
2010. márc. 29. 16:19
Nekem a 90 napos vált be. Ha betartottam a szabályokat (mert volt, amikor nem...), akkor szépen fogytam.
2010. márc. 28. 11:56
várom még a sikeres diétás módokat :)
2010. márc. 27. 10:02
az biztos sokat löktetek rajtam az elhatározás útján :) most olyan erőt érzek magamban mint még soha! meg csinálom :) én is vékony leszek és kész! írom ezt mikor bundás kenyeret majszolgatok :P na de ez volt az utolsó, mert meg kell változnom és ha változom akkor le is fogyok!
58. a908366fdb (válaszként erre: 55. - Globus)
2010. márc. 27. 10:01

Sajnos ez nem mindenhol van így, de tény, hogy a legtöbb helyen nem foglalkoznak ilyennel.

És a baj az, hogyha valakinek rossz tapasztalata van az ilyen helyekkel kapcsolatban, akkor utána már nagyon nehezen szánja rá magát, hogy ismét elmenjen...

De a lényeg, hogy nem szabad foglalkozni a rosszindulatú emberekkel...

Csak a saját érdekeinket kell nézni és nem azt hogy más mit mond vagy csinál...

57. 67ee1a7bd3 (válaszként erre: 56. - Szilvácska7)
2010. márc. 27. 09:56
Vedd úgy aki itt segit az mind egy iránymutatás és mi terelünk a helyes vágányra :D Ahogy Obi-Van mondta : Erö legyen veled !
2010. márc. 27. 09:54
abban igazat adok mindenkinek nem fogyozni kell hanem életmódot váltani! nekem is erre kellene rá állnom és mikor sínen vagyok akkor irány a konditerem minden gátlás nélkül!
55. globus
2010. márc. 27. 09:42
Igaza van Svengolnak. Bármilyen tornára jártam, soha, senki nem fikázta a másikat, és nekem sem jutott eszembe hasonló gondolat. Lehet valaki kövér, sovány, görbe lábú, nagy hasú, elcseszett alakú, a kutyát se érdekli ilyen helyen. Hogy ezt megtapasztald, el kell menni. Addig én sem hittem el!
54. 67ee1a7bd3 (válaszként erre: 53. - Szilvácska7)
2010. márc. 27. 09:35

Marhára letojják ki hogy néz ki, te csak azt magadnak képzeled el hogy mindenki téged néz.

Ezzel ne is foglalkoz, lehet hogy egyik-másik téged irigyel, hogy nekem miért lapos a fenekem, neki meg formás kerek. Szóval a girnyó azért megy , hogy ne legyen girnyó :D

2010. márc. 27. 09:30
na de mikor be megyek mint aliasz tehén és ott meg mindenki giliszta akkor irtó gáz és ha lenne legalább 1 olyan aki hasonlít rám akkor jobb lenne de átlagban nincs mert már mindenki lefogyott csak én nem :P
52. 67ee1a7bd3 (válaszként erre: 49. - Szilvácska7)
2010. márc. 27. 09:30
Én egyedül edzek, teljesen klasszul levezetek minden felgyült stresszt. Egyébként megfigyeltem edzöteremben hogy a hölgyek is egyedül edzenek, de mikor kettö jön edzeni azok mindig csacsognak és félóra múlva hazamennek. De ha nincs konditerem azon kivül is van ezernyi más mód a testmozgásra.
51. flasch (válaszként erre: 49. - Szilvácska7)
2010. márc. 27. 09:20

erre párom szkta mondani, azért kell elmenni, hogy utána már legyen kivel következő edzésre menni:) de tudod igaza van, csak kicsit magabiztosabbnak kellene lenni. mert ahogy itt igy el tudunk egymással beszélgetni, ugyanigy lehetne személysen is, és már van is egy edzőpartner.

csak valahogy szemtől szembe tele vagyunk gátlásokkal, nem? én valahogy igy érzem.

nagyon óvatosan barátkozom, mert már többször volt, hogy nagyon megnyiltam egy-két beszélgetés után, és visszaéltek vele...

mert alapból meg úgy működöm, hogy minnél több embert ismersz, annál jobb.:)de van akinél óvatosnak kell lenni,mármint a magánügyek kiteregetésével, meg hasonlók.

de edzeni eljárni már egy témául szolgál.hát ahogy egyre többet irok erről, egyre jobban beszélem rá magam :):)

lehet még megjöna bátorságom lányok!:)

50. 67ee1a7bd3 (válaszként erre: 44. - Flasch)
2010. márc. 27. 09:19

Igazábol nem fogadkozni kell, hanem reggel felpattan az emberke szeme és eldönti mától ezt csinálom. Aki meg kezdöként kezd el el edzeni legyen ez a kardio vagy alakfomráló vagy mindkettö, érdemes az ottani edzövel megbeszélni és nem 2 órás edzéssel kezdeni.

Meg ha valaki fogyó kúrázni kezd az csinálja orvosi kontroll mellett, én hosszútávon tökéltem el magam és havonta erre szakososdott orvos kivizsgál, nehogy elszálljon pl a vesém mert eléggé fehérje alapú a diétám. De figyelni kell a folyadékpótlásra meg arra ne edzés közben éhezz el, mert utána nem biztos hogy a legjobban érzed magad. Néha munkahelyen én is el felejtek inni és begörcsöl a vesém és ilyenkor egy üveg ásványviz rendberakja. Szóval apróságokra is figyelni és kitartás kitartás kitartás.

2010. márc. 27. 09:13
szerintem sem a távolság lenne a gond inkább az hogy nincs ki motiváljon, mert ha ketten vagyunk akkor több a motiváció
48. flasch (válaszként erre: 47. - Szilvácska7)
2010. márc. 27. 09:10
valahol a közelben sincs? de ami nagyobb gond az szerintem inkább az, ha egyedül kell mennie az embernek. Ha ketten mennek még az önbizalom is duplázódik, egyedül meg....minimum feleződik, nem?:)
2010. márc. 27. 08:51
sajna nálunk nincsenek kondi termek :( na meg az sincs akivel elmehetnék
46. flasch (válaszként erre: 45. - 5e48d37001)
2010. márc. 27. 08:43
:D ez jó hasonlat, de tényleg. kell a húzóerő a kondihoz :)
45. 5e48d37001 (válaszként erre: 44. - Flasch)
2010. márc. 27. 08:42
Értem,Én is a barátnőmmel megyek fitnes terembe,úgy látszik ez is olyan mint szórakozó helyen csak barátnővel kertessük fel a toalettet.D
44. flasch (válaszként erre: 40. - 5e48d37001)
2010. márc. 27. 08:37

van, hogy nekiállok, de amikor egyedül vagy, könnyen leállsz, könnyebben mondod, jó mára ennyi, nmajd holnap többet, aztán persze holnap már egyáltalán nem. Nem lustaságból, hanem mert nekem kell aki hajt, és nem állhatok le, ezért pl suliban tök jó volt aerobikra járni, mert vitt magával a tömeg, nem is érzetem nyügnek,sőt, jól esett.

Ezért irtam, ha lenne itt vki, akivel járhatnék, már rég elmentem volna, csak valahogy egyedül besz***ri az ember lánya ilyen helyeken...:)(legalábis én, sajna)

ááhh, csak lüke vagyok, biztosan csak az első alkalommal érezném magam kinosnak, de lehet ezzel meg a többiek is voltam első alkalommal....

43. a908366fdb (válaszként erre: 41. - A908366fdb)
2010. márc. 27. 08:34
ja és amikor elkezdtem járni a kisfiam 3 hónapos volt, őt is mindig vittem magammal, a mai napig jön velem, ha megyek, mostmár 7 hónapos múlt:):)
2010. márc. 27. 08:33
igen az biztos a megtartás a legnehezebb!! én is ebbe a hibába estem :( lefogytam de elengedtem magam és lassan ott vagyok ahonnan elindultam! és most még nehezebben akar elindulni sőt el sem akar indulni!
41. a908366fdb (válaszként erre: 39. - Flasch)
2010. márc. 27. 08:32

az edzéssel én is így voltam, (erről írtam is egy cikket, ez itt a reklám helye:D)


És az első egy-két alkalom után, már hiányzott ha nem mentem....

pedig nagyon szarul éreztem magam, mert csak én voltam az egyedüli dagadt.

mert tényleg az voltam

sőt még most sem vagyok kis darab, de már tök jól érzem magam így 13kg mínuszután is....

olyan mintha 30kg -ot fogytam volna:D:D


és mostmár imádok kondiba járni:D


sajna mostanában nincs rá lehetőségem...:(

40. 5e48d37001 (válaszként erre: 39. - Flasch)
2010. márc. 27. 08:32

Otthon nem szeretsz tornázni?

Én is terembe jártam a gyerkőc előtt vagy futni,de ezt már nem tehetem és akkor kezdtem otthon tornázni.

Én nagyon szeretem,senki sem néz ki,hogy kínaiban nyomom,akkor tornázok amikor kedvem és időm van,nem kell előtte készülődni,csomagolni a cuccokat,nem adok ki súlyos ezreket bérletért vagy napi jegyért.

39. flasch (válaszként erre: 30. - 67ee1a7bd3)
2010. márc. 27. 08:29

teljeen igaz! tavaly év közben több lelki trauma is ért, nem is ettem, nagyon lefogytam(amúgy átlagos testalkatú vagyok)

de most látom, ez a nadrág is feszül, az is...szóval észre se vettem szinte,. de ahogy megnyugodtak a dolog lassan visszaszedtem a kilókat :(

Ja, igen. És minden héten megfogadom, na ma elmegyek edzeni.

Szerintetek elmegyek? Nem. Egyedül nekiindulni...nincs lelkierőm.

Meg van bennem egy rögeszme, hogy ott mindenki már jó alakú, csinos, nincs önbizalmam elmenni közéjük. Barátnőm(olyan aki hajlandó megmozdulni) :) ebben a városban nincs...

:(


Pedig nagyon érzem, hogy jót tenne a mozgás. És egyszer úgyis rászánom magam, mert hajt, hogy jobban kéne kinézni.

Szóval, én eddig úgy fogyóztam, hogy egyszerűen nem eszem...

Aminél nagyobb butaság nincs is, de ez volt a legkönnyebb(látványosabb), amig be nem következik a jojo-effektus...:(

2010. márc. 27. 08:26

nekem az a véleményem, hogy az ember csinálhat bármilyen csoda diétát, vagy bármilyen életmódváltást, vagy akármit, ha nincs kitartása és akaratereje, akkor ba**hatja az egészet.


És ha már lefogytunk 20-30 kg-ot ki mennyit akar, akkor azt meg is kell tartani.

És szerintem az nehezebb lesz, mint leadni...

37. bf5264a5b9 (válaszként erre: 27. - A908366fdb)
2010. márc. 27. 08:26

Pontosan! Nem elég lefogyni, meg is kell tartani! Ezt pedig csak úgy lehet, hogy az áhított súly elérése után sem szabad visszatérni a régi rossz szokásokra, mert akkor ez egésznek semmi értelme sem volt.


Amilyen módszerrel sikerül leadnod az áhított kilókat, olyannal kell tartani az elért súlyt, csak lehet kicsit light-osítani rajta. Ezt a lightosítást ki kell tapasztalni, hogy mi az ami még súlytartó. Aztán ha megvan a súlytartó módszer is, akkor azt bizony következetesen tartani kell mindig. Ha bűnözik az ember néha, akkor vissza kell térni egy pár napra-hétre a korábban követett súlyvesztő módszerhez.


Szerintem ez a titka az egésznek.


Legalábbis én anno 18 évesen 86-ról lementem 62 kilóra, ezt tartottam is egészen tavalyelőttig, amikor megfogant a kisfiam, akkor elszaladt a ló (125 kiló is voltam sajnos, ami nagyon durva, mert a kényelmes súlyomnak pontosan a duplája)... most igyekszem megint visszatérni a régi kerékvágásba :) Soha nem voltam vékony, vagy sovány, de jól éreztem magamat a bőrömben, és ez a lényeg! Nem csak a számok, hanem a közérzet és a pozitív énkép a fontos, sőt lehet hogy ez utóbbi fontosabb!

36. 5e48d37001 (válaszként erre: 2. - Szilvácska7)
2010. márc. 27. 08:24

Én az update előtti Norbi módszerrel+ torna,mozgás ezerrel.

Viszont,a módszer mellékes ,fejben dől el minden,egyébként a legtutibb diéta,vagy nevezzük életmódváltásnak nem ér semmit.

2010. márc. 27. 08:24

Na mentem csajok, vár a házimunka...:)

Hátha elégetek vele némi kalóriát:D:D:D


Persze a edzésnél nincs jobb mozgás, legyen az torna, vagy futás, úszás bármi...:)

2010. márc. 27. 08:23
idáig a hűtőszekrényes módszer tetszik a legjobban :P
33. a908366fdb (válaszként erre: 30. - 67ee1a7bd3)
2010. márc. 27. 08:22

Ezzel egyetértek...

:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook