Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bye-bye cigi háj! fórum

Bye-bye cigi háj! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
662. holdkő
2009. ápr. 1. 08:56

Jó reggelt!


Ma megmértem magam hajnalban, és 40 dkg-al többet mutatott a mérleg!!!! Megőrülök!!!!! Ennyi sport mellett még hízok is. Ebbe az a megdöbbentő, hogy tegnap néztem fél szemmel teniszbajnokságot a tv-ben, és ott olyan nők voltak, hogy nem hittem a szememnek! Sportolónők nem kevés hájjal!!!!!!!!! Mi van, ha én is ilyen leszek!!!!! Sportolok, és marad a hurka mindenhol!!!! Fúj!!!!!!!

661. holdkő (válaszként erre: 660. - A9338a7669)
2009. márc. 31. 16:02
Jogos. Valaki azt írta egy futófórumon, hogy a fülre akaszthatós fülhallgató jött be neki igazán. Hát nem tom... Az enyém még sima séta közben is ki-kijön. :-(
660. a9338a7669 (válaszként erre: 659. - Holdkő)
2009. márc. 31. 15:31

Én is az itteni recept szerint csináltam, már másodszor és jó lett. Mondjuk az alakja nem egészen nokedlis, mivel nincs nokedliszaggatóm (meg aztán baromira értek az ilyenhez :) ), de jó lett, a célnak megfelel! :)

Tudom, hogy engedélyezett a zabkorpa és a pehely, csak próbálom azt is visszafogni esténként már, mert hajlamos vagyok nagyon bekajálni, az meg nem jó. Meg állítólag, ezek nélkül gyorsabban beindul a fogyás.


A fokhagymát imádom, feltétlen kipróbálom valamelyik este!


Nekem is sok energiámat elvette a füles tortúra, meg nagyon ideges lettem, majdnem abbahagytam hirtelen felindulásból :) Valahogy beleműtöm a fülembe, mert nekem az nagyon sokat segít, hogy szól a zene, akkor elrepül az idő.

659. holdkő (válaszként erre: 658. - A9338a7669)
2009. márc. 31. 15:25

Szia Rose!


Nagyon tuti az új cipő, nagyon érezhető a változás! Eddig Made In Chine papírvékonyságú talppal rendelkező cipőben futottam...


Kötelezzél csak, az nagyon jó kis mozgásforma!!!! A fülhallgató velem is mindig szórakozik. Ma egyedül mentem futni, de eszembe sem volt zenére futni, mert mikor egyszer próbálkoztam, folyton vissza kellett rakni a fülembe. Végül zsebre vágtam az egészet, de egy csomó energiát vett el ez a tortúra.


Béres Alexandra, meg Norbi is engedélyezi a zabot este: zabpehely, korpovit. Szóval ez nem gáz. Nekem mondjuk nem sikerült megcsinálni az itt lévő recept szerint, szétesett az egész főzéskor. Nem tudom, hogy mit baltáztam el!!!!


Mártogatósd próbáld ki, sima túróval is nagyon fini. Tegyél bele fokhagymát, ha szereted!!!!!

2009. márc. 31. 14:27

Sziasztok!


Holdkő, Te megint ügyes voltál :) Na és milyen az új cipő?


Ma én is megyek kötelezni :) Vasárnap szenvedtem egy sort, mivel egyfolytában kiesett a fülemből az egyik füles, aztán meg a kutyák orra akadt bele a kötélbe :) Ha nincs szél, nekem akkor is mindig jut valami :)


Ez a mártogatós tök jó, egyszer én is kipróbálom, kedvet kaptam hozzá. Én most a gombára kattantam rá, korábban soha nem szerettem, de már kétszer olyan jót ettem vacsorára. Jó kis gombapöri zabkorpás nokedlivel :) Oké, tudom, hogy az szénhidrát, de egy kicsit azért szabad enni néha :)


Gratula a párodnak is, ez tök jó! Jó lenne, ha az enyém is leszokna... Neki amúgy sem ártana hízni egy kicsit :)

657. holdkő
2009. márc. 31. 11:29

Sziasztok lányok! Mi újság van Veletek? Én megint voltam futni reggel, és tök jól sikerült. Azért most is majdnem elájultam a végén annyira lihegtem, de alakul. Legközelebb még könyebb lesz! :-)


Tegnap olyan fini salátát csináltam, hogy magam is elcsodálkoztam rajta! :-) Drága szerikém is eldöntötte, hogy edzeni fog járni konditerembe. Ő is leszokott a bagóról, és persze szépen formálódik a pocakja. :-) Nagy sportos család leszünk! :-)


Az esti nasi hasábra vágott répa volt, amihez csináltam juhtúróból és tejfölből meg fűszerekből egy mártogatóst. :-)

656. töhöske (válaszként erre: 654. - A9338a7669)
2009. márc. 30. 17:26
Szívemből szóltál..főleg a Magnumnál!!!
655. holdkő (válaszként erre: 654. - A9338a7669)
2009. márc. 30. 12:07
Igen-igen-igen!!!! A külső csoki a hibás! :-)
2009. márc. 30. 11:30

Szerencsére fagyi nélkül én is megvagyok. Meg majd csinálok magamnak, és akkor az light lesz :)

A jégkrém az már más dolog, de esküszöm, hogy én azt is inkább a külső csokiréteg miatt szeretem :)

2009. márc. 30. 11:29

Ha jobban belegondolok én is jobban szeretem a jégkrémet..!

Na jól van befejeztem,mert meglincseltek! Gyorsan el kell most ezeket felejteni hogy aztán nyáron már nyugodtan(nyugodtabban) ehessük!

652. holdkő (válaszként erre: 651. - Töhöske)
2009. márc. 30. 11:14

Én is centiztem, kíváncsi vagyok, hogy mi változik! :-)


A fagyi nem hízlal olyan durván! 2 gombóc belefér sztem heti kétszer! Szerencsére én csak ritkán fagyizok, nem annyira ugrálok érte. Bár most, hogy említetted... :-)

651. töhöske (válaszként erre: 650. - Holdkő)
2009. márc. 30. 10:02

Hát akkor ez egy bűnös hétvége volt,és ez csak fokozódik mert jön a jó idő..,fagyika stb. Tegnap úgy ettem volna egy gombóc fagyit,de szerencsére hamar elmúlt.

Helyes,abban szabad futni rendszeresen,azt mondják.

Én meg centiztem szombaton,majd hét végén megmérem magam megint, kiváncsi leszek.

650. holdkő
2009. márc. 30. 09:50
Ja! Vettem futócipőt is, holnap reggel jól kipróbálom! :-)
649. holdkő
2009. márc. 30. 09:49

Sziasztok!


Én is beállok a sorba! :-) A szokásos mozgás megvolt, mert szombaton futottam, és mindkét nap bicajoztam is egy kicsit, de a kajálással szokás szerint elcsúsztam. :-(


Most elhatároztam magam, hogy TÉNYLEG jó gyerek leszek. Hagytam magamnak engedményeket. Este már nincs szénhidrát, max. pufi, de reggelire engedek magamnak teljeskiőrlésű kenyeret, ebédre meg köretnek rizset, stb...

2009. márc. 30. 09:38
Látom itt is azért ment egy kis bűnözés hétvégén. Én se tudtam betartani a diétát, na meg tornázni se tornáztam. Ezért mától előröl kezdem.
2009. márc. 30. 08:54

Sziasztok Lányok!


Tegnap végre rászántam magam a mozgásra, 10 perc ugrálókötél, 13 perc taposó. Kezdetnek elég jó :)

Viszont ettem is hétvégén... Családi összejövetelek voltak, (kettő is, és persze este), szóval diéta szempontjából nem volt valami túl szerencsés.

2009. márc. 30. 08:02

Tegnap nem biztos hogy örültél volna ha helyetted is diétázom. Megettem 2 túrórudit,meg egy sajttal töltött pulykacicit zsömlével délután..,de olyan jól esett,nem tudtam neki ellenállni! Viszont este egy órát karikáztam megint.

Rose hogy megy a diéta?

Nagyon eltüntetek! Eredményes hetet mindenkinek,hajrá!

645. holdkő (válaszként erre: 644. - Töhöske)
2009. márc. 28. 12:52

Gratulálok Töhöske, nagyon ügyi vagy!!!!! Minket össze kéne rakni. Én mozognék, Te meg diétáznál helyettem is! :-)


Ma is voltunk futni, és megint csökkentettük a séták mennyiségét. Nagyon kifáradtunk mindketten, megbeszéltük, hogy most 2-3 alaklaommal ezt a szintet gyakoroljuk. 3 perc futás, 1 perc séta 3600 méteren keresztül.

2009. márc. 28. 10:30

Sziasztok csajok,csodás napra ébredtem!!!

Végre elmozdultam a 71,6-ról ma reggel 71,2-t mutatott a mérleg! Végre kezdem nem kínnak látni a diétát hanem könnyen betartom.

Délben rendesen megebédelek 2 körül,és utána már nem nagyon vagyok éhes. 4 óra után már semmi komolyat nem eszem csak vajas pirítós,joghurt,gyümi stb és ezeket is csak 6-ig.

Ha édességet kívánok azt is délelőtt eszem.

Úgy érzem megtaláltam az utam,csak többet szeretnék mozogni kicsit de majd az is összejön.

Hidd el meglesz a kitartó munka gyümölcse Holdkő!!!

Hát nem mondom én sem hogy nem csúszna le egy pizza néha,mert hát enni imádok..,de hát valamit valamiért!

Szép napot Nektek ma már nem leszek szerintem legfeljebb este!

643. 5a2a075e0e (válaszként erre: 642. - A9338a7669)
2009. márc. 27. 14:50
Jaj, ne is mondjátok! Én is milyen régen ettem, de nálam is lecsúszna egy kicsike! (-_-)
642. a9338a7669 (válaszként erre: 641. - Holdkő)
2009. márc. 27. 14:09
:) Én simán enném egész nap, sőt egész éjszaka, mert akkor a legjobb :)) Régen mikor még sütöttem nagy pizzákat, volt olyan, hogy egész nap azt ettem :))
641. holdkő (válaszként erre: 640. - A9338a7669)
2009. márc. 27. 13:43
Naponta 5-ször pizza?! Az azért beteg, de 2-szer elbírnék vele! :-)
640. a9338a7669 (válaszként erre: 639. - Holdkő)
2009. márc. 27. 10:24

Nyugi, nálad már fennállhat az a lehetőség, hogy izmosodsz :) A lényeg, hogy jól érzed magad a bőrödben, és úgyis meg fog indulni, ha ilyen kitartó vagy! :)

Idővel a kajálásban is megtalálod azt az utat, amit szívesen és könnyen betartasz. (nekem ez napi 5szöri pizzaevés lenne :) )

639. holdkő (válaszként erre: 638. - A9338a7669)
2009. márc. 27. 10:04

Nagyon csúcs vagy!!!!!


Sajna az én mérlegelési eredméyneim nem túl jók, de bízom benne, hogy végre megindulok lefelé... A kajálással kell még fejlődnöm, de már jó úton járok! :-)

2009. márc. 27. 10:01

Sziasztok!


Holdkő, annyira jó olvasni, hogy így megy a futás, és főleg, hogy élvezed is, és tényleg nagyon szépen fejlődsz vele. Remélem lassan én is ilyenekről számolhatok be Nektek, nem csak esti puncstora evészetről :) Jól van, volt egy kis családi összejövetel, és kellett ennem egy szelet sütit :) (ja, este 6-kor...) Viszont a reggeli mérlegelésnél örültem, mert 62 kg-t mutatott, vagyis tényleg megszabadultam már attól a ... 62,3-62,4-től. Még így sütievés után is :))

637. holdkő (válaszként erre: 636. - Töhöske)
2009. márc. 27. 09:55

Szia! Szerintem is kezdd el, nagyon felszabadító érzés, majd kirobbanok az energiától!


Ma már összesen 3600 métert futottunk úgy, hogy egy kört futottunk, egy felet sétáltunk. Szóval a futás része összesen 2400 méter volt! Holnap még valószínűleg ezt a tempót követjük, aztán jövő héten egy kör futás után már csak 100méter séta lesz megengedett, és emelünk egy kört is, hogy 4 km legyen az össz. Szóval mi is nagyon lassan csináljuk, de szerintem nem baj.

2009. márc. 27. 09:00

Bejön a jó idő lehet én is elkezdem a futást (kocogást)óvatosan. Először csak 5-10 percet,aztán

meglátom hogy bírom.

Szép napot mindenkinek..péntek van és én ezt úgy szeretem!!!

635. holdkő
2009. márc. 27. 05:22

Köszi csajok! :-) Igen egyébként, úgy fogyott le a srác 90 kg-ot, hogy el kezdett futni. Nyilván elöszőr csak sétált, aztán kocogott és sétált, már ott tart, hogy maratonokat fut le. Persze plasztikázni kellett a bőrét. Olvastam mostanában egy csomó futó blogot és fórumot, és ott is írták, hogy a srác a Margit szigeten futkározik, és ismerik is az ottaniak.

A kajálással kapcsolatban annyit mondott, hogy ugyan azt ette mint régen, csak nyilván sokkal kevesebbet mindenből.

634. töhöske (válaszként erre: 632. - A9338a7669)
2009. márc. 26. 19:08

Akkor nem csodálom hogy már nem a barátnőd....!

Én szoktam venni a Diéta/Fittnes ujságot és abban is volt már sokszor hogy a leghatásosabb mozgásforma a futás..ugyhogy hajrá!!

633. a9338a7669 (válaszként erre: 631. - Töhöske)
2009. márc. 26. 15:40
Na ugye, mondom én neki, és itt szerénykedik! :)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook