Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bye-bye cigi háj! fórum

Bye-bye cigi háj! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
752. holdkő (válaszként erre: 751. - A9338a7669)
2009. ápr. 22. 10:19

A bokádra tényleg vigyázz nagyon. Pihentesd, borogasd. Egy-egy napot hagyj inkább ki, hogy regenerálódjanak az izmaid, izületeid. Én is ott rontottam el múlt héten, hogy a hétfői 40 km bicaj után kedden és szerdán is voltam futni, és csodálkoztam, hogy egyre jobban fáj a hátam meg a lábam. Már jobban vagyok végre.


4800 métert futottunk minimális sétával a barátnőmmel!!!!! Végre meggyógyult, így ismét kettesben mehettünk. Valahogy olyan jó ritmust vettünk fel, hogy csak róttuk a köröket, és nem fáradtunk el. Még bírtuk volna, de dolgozni kellett jönnöm. :-( Pénteken ismét megyünk, és át akarjuk lépni az 5 km-es határt. Biztos menni fog.


Jutalmul magamnak, mert ilyen ügyi voltam ma reggel egészséges reggelit ettem: tzatziki salátát és egy zöld almát. :-) Lehet, hogy elindultam a jó kislány úton ismét? Megint van motiváció!!!!!!!!

751. a9338a7669 (válaszként erre: 750. - Holdkő)
2009. ápr. 22. 09:31

Kitartás, meg fogsz javulni! :)


Nekem az a bajom, hogy egyre jobban fáj a bokám az ugrálástól... Biztos nem bírja el a súlyomat... :))

Muszáj még egy darabig bírnom, de azért nem kellene tönkretenni se :S

750. holdkő (válaszként erre: 749. - A9338a7669)
2009. ápr. 22. 05:58

Szia Rose!


Kösz a felköszöntést, és wow a párod elismerése miatt! Az már valami! :-)


Én most megyek futni, remélem sikerül teljesítenem a távot. A hátfájás nem tett túl jót a sportolásomnak, meg az evést sem fogtam vissza, de majd csak megjavulok végre!

2009. ápr. 21. 14:54

Sziasztok!


Holdkő, boldog névnapot, kicsit megkésve! :)


Én jó gyerek vagyok ám, tegnap is, ma is ugrálóköteleztem már, meg múlt héten is elég szépen. :) Nagyon úgy néz ki, hogy 62 alá mentem :) Majd hétvégén jelentem, hogy tényleges fogyás-e. Bár a ruháimon úgy érzem, hogy az, és már a párom is megjegyezte, ami nagy szó :)


Kitartás mindenkinek!

748. holdkő (válaszként erre: 747. - Csigusz 79)
2009. ápr. 21. 12:34
Köszi! :-) Írok üzit Neked!
747. Csigusz 79 (válaszként erre: 746. - Holdkő)
2009. ápr. 21. 11:58
BOLDOG NÉVNAPOT!!!
746. holdkő
2009. ápr. 21. 10:50
Vajon mindenki azért hallgat amiért én? :-) Nem vagyok jó gyerek!!!!! Valamiért nem vagyok motivált. Tele van a hülye hűtőszekrény kajával. A Húsvét nagyon betett, most meg a névnapom volt. :-(
745. töhöske (válaszként erre: 743. - A9338a7669)
2009. ápr. 18. 08:08

Ügyi vagy csak így tovább,és kitartás Mindenkinek!!!

Én június első hetét tűztem ki célul..,kíváncsi leszek mi lesz belőle!

2009. ápr. 17. 19:28
A szekrény-pakolásnál csak az volt az a jó, hogy lássam mennyit kell még leadnom. Majdnem minden ruhadarabot felpróbáltam és mit is mondjak, van még mit. Igaz nyárra tettem a kitűzött célt, de már lassan itt van.
2009. ápr. 17. 08:42
Sziasztok! Mérlegeltem reggel: 62 kg. Vagyis nem 62,3-62,4 :))) Ahhoz képest, hogy mennyit ettem, mit ettem, zabáltam húsvétkor, kevesebb vagyok, mint egy hete :) Szerintem a mozgás, szóval folytatom ezerrel! :) Szép napot mindenkinek!
742. holdkő
2009. ápr. 17. 07:23

Sziasztok!

Erre a hétre feladtam a küzdelmet. Mikulás, húsvéti maradékok, szombaton névnapom. Jövő hét lesz a megoldás. Addig megpróbálom magam kipihenni.

741. a9338a7669 (válaszként erre: 740. - Töhöske)
2009. ápr. 17. 01:39

Nyugi, menni fog az. Én már nem is merek mérlegre állni, nekem meg sem indul a fogyás. :S


Most meg nem tudok aludni, tök jó. Éhes is vagyok, ilyenkor mindig, de már csak nem esek neki a hűtőnek :))

2009. ápr. 16. 18:47

Semmi jó hír lányok. Hétvégén tökre örültem megindultam lefelé,erre ma reggelre megint majdnem 72kg vagyok MEGŐRÜLÖK!!!!!!!!!!!!!!!

Nekem most múlt el 3 napja,akkor én mitől zabálok? Na jó nem zabálok de tegnap is megettem este 7-kor 2 vajas zsömlét paradicsommal. Jó,tudom akkor meg ne sírjon a szám,de éhes voltam.

Én ebbe beleőrülök!

Szekrénypakolást az este fejeztem be már ki is szanáltam azokat a téli cuccokat amiket évek óta nem hordok,a többit elraktam. Itt a sok jó nyári cucc...,hát nem tudom mi lesz!

739. a9338a7669 (válaszként erre: 738. - Holdkő)
2009. ápr. 16. 15:09
Akkor ez jó hír :) Olyankor én is mindig zabálok. Főleg édességet. Bár én mikor nem? :)) Most rákaptam a meggyre. Van valamennyi még a fagyasztóban, meglocsolom édesítővel és azt rágcsálom esténként :) Lefagy a pofázmányom, de annyira jó. Bár a gyümölcs állítólag nem a legjobb este, de valami kell és kész! :)
738. holdkő (válaszként erre: 737. - A9338a7669)
2009. ápr. 16. 15:01
Rájöttem az elmúlt napok evés rohamára, és a durva mérleg eredményre: Megjött a Mikulás...
737. a9338a7669 (válaszként erre: 736. - Holdkő)
2009. ápr. 16. 14:24

Én is pont így állok a szekrénypakolással :) Nyári ruhákat elővettem, téliek maradtak, szóval kell ám túrni rendesen reggelente :))) Jajj, hogy néz ki, hétvégén már rendet kell tenni.


Húsvét után újra ugrálok, remélem nekem is meglesz az eredmény. Holnap talán rámerészkedek a mérlegre :)

736. holdkő (válaszként erre: 735. - 5a2a075e0e)
2009. ápr. 16. 12:57

A szekrény-pakolás nálam is feladat, mert a nyári cuccokat már elővettem, de a télieket még nem raktam el, szóval most eléggé ömlesztett az egész! :-)


A diétám nem megy nagyon, de sokat mozgok továbbra is. Valami eredmény lehet, mert tegnap is megemlítette egy kolléganőm, hogy fogytam. :-)

2009. ápr. 16. 10:45
Sziasztok! Látom nagy a pangás. Mindenki ennyire diétázik- beszélek én aki ugyanúgy régen járt itt- tornázik. Most én is nagy munkában vagyok. Pakolom a szekrényeket, lassan elő kell szedni a nyári ruhákat.
2009. ápr. 14. 14:14

Sziasztok! Jó régen jártam erre. Inkább nem részletezem a húsvéti kajálásomat :) Ettem, ami jól esett, bár szerencsére leginkább sonkát, halat. Na jó, azért volt kalács is, abból is ettem :) Nem mértem meg, hogy mi lett az eredménye ennek a hétvégének, majd pénteken talán :)


Ha jól látom, Töhöske volt a legügyesebb, gratula! :)

733. holdkő (válaszként erre: 732. - Töhöske)
2009. ápr. 14. 12:37
reméljük, erről van szó! :-)
732. töhöske (válaszként erre: 731. - Holdkő)
2009. ápr. 14. 09:04
Húú az igen,te szegény! Előfordultak nálam is ilyen napok,bár már szerencsére nem sűrűn! Néha kellenek hogy az ember lelki egyensúlya helyrebillenjen hogy aztán annál nagyobb elszántsággal tudd folytatni.
731. holdkő (válaszként erre: 730. - Holdkő)
2009. ápr. 14. 06:07
Nem voltam túl jó kislány. Szentendrén voltunk bringával, ami több mint 40 km tekerést jelent összesen. Ettem fagyit, egy kókuszgolyót, sült krumplit majonézzel, és estére még pörköltet tésztával. Abban bízom, hogy a mozgás kompenzál egy kicsit....
730. holdkő (válaszként erre: 729. - Töhöske)
2009. ápr. 13. 09:05

Te nagyon ügyi vagy!!!!!! Tegnap én sem rosszalkodtam nagyon, vacsira a szokásos sonka-tojás párosításhoz salátát ettem kenyér nélkül.


M a még jöhetnek meglepetések, de nem hiszem, hogy gáz lesz!

2009. ápr. 12. 21:23

Sziasztok! Ma elvoltunk vendégségben egy kolléganőmnél,mézes-krémest sütött...,és én megálltam hogy csak EGYETLEN darabot ettem,de nem is kellett több!

Én elvagyok köszönöm szépen,nem állok meg,végre megindultam lefelé!!! Sütit nem sütök,kaját pedig csirkemellet csinálok ami nem vészes.

Páromék ettek este fagyit a fiammal,de én megálltam hogy nem ettem,most nem csorog úgy a nyálam az édesség után,kihasználom ezt az időszakot.

Csak rettenetesen fáj a nyakam meg a szárnyaim,(ülőmunka,hullahopp,izomláz stb.)nem győznek masszírozni a fiuk itthon,de hát majdcsak helyrejövök.

Na jó pihit mindenkinek,nem túl nagy kihagyást,aztán pedig teljes gőzzel kitartás!!!

728. holdkő (válaszként erre: 727. - 5a2a075e0e)
2009. ápr. 12. 17:23

Ne aggódj, két nap nem a világ! Én is keddtől tervezem a szigort előveni magamon!!!!

Persze nem fogom most csak azért is szétzabálni az agyam, de nem fogok koplalni csorgó nyállal.

2009. ápr. 11. 22:30
Sziasztok! Hogyan álltok? Hogy most jön a húsvét, feladtam. Nem bírom tovább, mindenki süt főz engem is beleértve és csak minimálisat ehetek. Így úgy döntöttem, hogy kedden húsvét után folytatom....ha ha ha .....megint bele vetem magam a fogyiba. Én ezeket a kisértéseket nem bírom. :(
2009. ápr. 11. 20:44

Szorítok hogy nálad is beinduljanak a dolgok,bár a futás tuti meg fogja tenni a jótékony hatását!!!!!


Rose képzeld vettünk ma a családdal délelőtt egy pár tollasütőt labdákat és egész délután tollasoztunk,nemrég jöttünk fel,tök király volt!!!


Egyébként boldog húsvétot mindenkinek!

725. holdkő (válaszként erre: 724. - Töhöske)
2009. ápr. 11. 16:20

Óriás gratula Neked!!!!!! Nagyon irigy vagyok!!!!!


Úgy érzem, most nálam is helyre fognak állni a dolgok, mert ismét el kezdtem szedni a gyomor-problémámra a savlekötőmet, amitől az anyagcserém is rögtön helyre állt, és nem vagyok folyton éhes.


Vettem ma tejsavóport, azt tervezem, hogy majd jól ezt fogom inni vacsira, meg tízóraira. Jó lesz futás után, hogy regenerálódjanak az izmaim.

2009. ápr. 11. 09:51

Sziasztok!

Csoda történt!!!!!!!!!!!!! Ma reggel végre 72 kg-ról lementem 70,8-ra.

Csodás napot mindenkinek,gyönyörű idő lesz ma is, lehet kimenni a szabadba!

723. holdkő
2009. ápr. 10. 06:32

Szia!

Egy ismerős srác használta ezt az e-cigit, és valóban jópofa, de én nem tudtam volna vele leszokni, mert ugyanúgy ontod a füstöt, szívod ezt a cuccot. Megmarad a kézmozdulat is. Én egy hétig tapaszoztam, aztán mindent elhagytam, és már elmúltam 3 hónapos. Nem híztam, mert kezdettől fogva vigyázok a kajával, és egyre többet mozgok, hogy ez ne történjen meg. Sajnos így is van 10-13 kg feleslegem, ha erre ráhízok, kardomba dőlök! :-)


Tarts ki Te is, és jó leszokást ill. nem hízást!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook