Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bye-bye cigi háj! fórum

Bye-bye cigi háj! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
692. holdkő (válaszként erre: 691. - A9338a7669)
2009. ápr. 6. 14:25
Láttam itt hullahoppos fórumot is, jól nyomják a csajok!!!!! :-)
691. a9338a7669 (válaszként erre: 690. - Holdkő)
2009. ápr. 6. 13:48
Azért annyira még nem megy :) Kis szüneteket tartottam, addig sétálgattam, de nem volt sok ilyen tényleg :) Szóval magam is meglepődtem, hogy mennyire jól megy. Aztán próbálkoztam még hullahopp karikával is, de most sehogy se akart összejönni :)
690. holdkő (válaszként erre: 689. - A9338a7669)
2009. ápr. 6. 13:38
Egyhuzamban lenyomtad a 20 percet?
689. a9338a7669 (válaszként erre: 687. - Holdkő)
2009. ápr. 6. 13:22

Sziasztok!


Ettem ám :) Szombaton jöttek anyuék, és mivel tesóm is imádja a pizzát, ezért "kellett" csinálni egy hatalmas példányt :) Amúgy meg még dél körül ettem, szóval annyira nem lehet vészes. De nem is álltam mérlegre, most valahogy nem érdekel. Tegnap ugrálóköteleztem 20 percet!! Nagyon meglepődtem, hogy addig bírtam, és főleg, hogy rendesen jól is esett. Na igen, tudtam én, hogy ha jön a jó idő, akkor több kedvem lesz :) Nagyon jó volt, ahogy sütött a nap, szólt a zene és tökre elrepült az idő.

688. holdkő
2009. ápr. 6. 11:34

Sziasztok!


Én egész hétvégén rosszalkodtam, mert egy pötty energiám sincs, és így nem is tudok arra koncentrálni, hogy kitartsak. Ma meló után alszom egyet, holnap ismét futás, és kitartás!!!!! Le fogok fogyni és kész!!!!!!!

687. holdkő (válaszként erre: 682. - A9338a7669)
2009. ápr. 6. 11:20

Szia Rose!

Ettél igazi pizzát?

686. töhöske (válaszként erre: 685. - A9338a7669)
2009. ápr. 3. 17:37

Na lehet hogy az jót fog tenni a lelkednek és a pocidnak,egy kis igazi finom pizza..,hogy aztán hétfőn ujjult erővel folytathasd a fogyókúrát.


Nem tudom mi a helyzet nálam egész héten nem álltam mérlegre,ugye a diétám kicsit befuccsolt,meg a nagywc-vel is voltak gondjaim egy-egy nap ugyhogy semmi jó szerintem,de holnap reggel rápattanok a mérlegre majd akkor meglátjuk.

2009. ápr. 3. 11:21
Köszi a tanácsokat, lehet, hogy azt fogom tenni, nem tudom még. Nem kezdek el azért zabálni most, de valahogy nem érdekel a dolog. Kár idegesíteni magam rajta. Inkább tényleg mozogni fogok többet. Persze attól még próbálok odafigyelni, hogy mikor mit eszem, de nem csinálok már belőle hatalmas problémát. Sőt, ennek örömére hétvégén igazi fehér lisztes pizzát fogok sütni, és enni! :)
684. holdkő (válaszként erre: 682. - A9338a7669)
2009. ápr. 3. 10:18
Tényleg nagyon eleged van!!!! Tarts egy kis pihit, vagy ellenkezőleg: tarts egy kis gyüminapot, vagy lébőjtöt!!!!
683. holdkő (válaszként erre: 682. - A9338a7669)
2009. ápr. 3. 10:16
Tényleg nagyon neki vagy keseredve!!!!! Talán valóban tartanod kéne egy pihit. Vagy inkább egy kis gyüminap, vagy lébőjt????
682. a9338a7669 (válaszként erre: 681. - Holdkő)
2009. ápr. 3. 09:47

Sziasztok!


Nekem elegem van, én befejeztem azt hiszem. Reggel újra 62,4 voltam. Ettől megőrülök már tényleg. Legyek 62,1 vagy 62,6, de nem 62,4!!! Ilyen nincs tényleg. Minek mondjak le mindenről, hogy nincs eredménye? Még ha lenne, akkor oké, elvagyok, de így...

681. holdkő
2009. ápr. 3. 08:58

Sziasztok!


Eldöntöttem, hogy holnap mérek, és centizek is. :-) Persze mindkettőt szigorúan futás után! :-)


Ma is mentünk 4 km-t!!!!!! percet sétáltunk ugyan, de majd javítunk az arányokon! Azt vettem észre, hogy a futóknak nem csak a lábuk szép, hanem a fenekük is. :-) Nem csak a fiúknál vettem ezt észre. Ma lent volt egy nálunk idősebb csaj, és tök jól nézett ki!!!!!! Na, majd én is ilyen szép leszek!!!! Kiszámoltam, nyár végéig 70. edzésen leszek túl. Ma volt a 9. :-)


Ti hogy vagytok? Elmúlt a zabálhatnék? Nekem nem annyira, de rajta vagyok az ügyön. Észrevettem, mikor hazaérek melóból, akkor mindenképp rágnom kell valamit. Olyan dolgot, ami sokáig tart. Tegnap volt még otthon maradék sali, azt lapátoltam be. Ma délutánra sárgarépát terveztem, azzal el van egy darabig az ember. :-) Utána már kibírom vacsiig. :-)

680. töhöske (válaszként erre: 678. - A9338a7669)
2009. ápr. 2. 14:19
Én is szoktam így lenni. Már írtam is a cigis fórumba hogy ha bulizom (3-4 havonta)el szoktam szívni egy szálat. De egyébként meg a mindennapokban meg utálom már a füstöt,szerintem csak a mozdulat hiányzik. Remélem egyszer elmúlik.
679. holdkő (válaszként erre: 678. - A9338a7669)
2009. ápr. 2. 14:02

Nehogy elcsábulj cigi ügyben!!!!!


Nekem is néha átsuhan a fejemen a gondolat, de aztán el is megy. Tegnap voltam egy koncerten, és reggel olyan bagó szagú volt a bőröm, hogy rosszul lettem. :-(

678. a9338a7669 (válaszként erre: 676. - Holdkő)
2009. ápr. 2. 13:49

Örülj neki :) Szerintem tényleg jobb, ha hetente méred magad, úgy jobban látszik a különbség. (már akinek...)


Képzeljétek, most, hogy itt a jó idő, az utóbbi egy-két napban már többször eszembe jutott a cigi. Voltam egy irodában, és ott cigizett a nőci, (igen, bent az asztalnál) és annyira jóízűen fogta, hogy majdnem csorgott a nyálam. Akkor a másik kiscsaj meg egész nap kint lóg az üzlet előtt és szívja a cigit. Na de majd csak túl leszek rajta :)

677. 5a2a075e0e (válaszként erre: 675. - Töhöske)
2009. ápr. 2. 12:52
Köszi szépen, csak egy baj van vele, hogy talán soha nem fogom elérni, ha mindig megbolondulok és nem bírok magammal. Mármint az evéssel kapcsolatban. Olvastam hogymásnak is ez a gondja. De szerintem ez azért van mert megjött a jó idő( amira mindenki várt) és többet vagyunk a friss levegőn........és talán mindenki tudja hogy a friss levegő= jó étvágy. Szerintem nekem is ez a bajom. De megpróbálom ellensúlyozni több mozgással. Azért milyen jól hangzik, nem? Aztán majd meglátjuk mit tudok ebből megvalósítani.
676. holdkő
2009. ápr. 2. 12:18
Sziasztok! Az én mérlegem is meghibbant!!!! 1,4 kg-al mutatott kevesebbet ma, mint tegnap!!!!!! Eldöntöttem, hogy tényleg a heti egyszeri mérést fogom mérvadónak venni, de az is lehet, hogy átlagolom a napokat. Bizonyára igazatok van, és számít a víz is...
675. töhöske (válaszként erre: 670. - 5a2a075e0e)
2009. ápr. 2. 10:54
Néztem a bemutatkozó oldaladat,te nagyon szupi vagy,mindjárt célba érsz az álomsúly eléréséhez.
674. töhöske (válaszként erre: 673. - A9338a7669)
2009. ápr. 2. 10:16
Na ja én is egyfolytában pisilni járok éjszaka ha este még iszok,pedig a mályvateát akkor kell inni lefekvés elött. (ha gondom van a nagywc-vel)
673. a9338a7669 (válaszként erre: 672. - Töhöske)
2009. ápr. 2. 08:52

Lehet, hogy át kellene állnom, hogy reggel joghurtot, pelyhet egyek.


A víz az tényleg jó! Csak az nem, hogy éjszakánként nem tudom hányszor kell kimásznom a mosdóba :))) Újabban esténként már nem szoktam inni, már amikor eszembe jut, mert automatikusan nyúlok a vízért mindig :)

2009. ápr. 2. 08:49

Sziasztok.

Igen msot egy pár napja megálltam mérlegre rá sem merek állni majd talán hétvégén,hogy ne kapjak agyvérzést.

Mit szoktam reggelizni? Mikor mit. Melóhelyen barna kifliből sonkás szendvicset,sonkás zsömlét,ha meg otthon vagyok akkor gabonapelyhet tejjel. Tegnap vettem egy virslis croassont,nagyon szeretem és már régen ettem.

Én úgy tudom a sok víz az jót tesz mert gyorsítja az anyagcserét..,vagy nem így van?

671. a9338a7669 (válaszként erre: 670. - 5a2a075e0e)
2009. ápr. 2. 08:43
Én sem értem a mérlegeket. Mondjuk az biztosan számít, hogy mennyi folyadékot ittál, és, hogy voltál-e WC-n. Remélem, hogy én azért vagyok néha több, mert rengeteg vizet iszom :)
2009. ápr. 2. 08:41
Én most főtt tojást abonett kenyeret és kefírt reggeliztem. Előtte meg is mértem magam de rendesen csodálkoztam, mivel a mérleg 20 dkg mutatott többet mint a legkevesebb súlyom a mérlegelőben. Pedig tegnap este megint sikeresen bevacsozáztam. Hogy lehet ez?
2009. ápr. 2. 08:19

Sziasztok!


Látom nem csak rajtam van a zabálhatnék. Nem tudom mi van, pedig most már tényleg itt a jó idő, erre vártam, hogy ez majd erőt ad. Az a szerencse, hogy azért diétás, normális kajákat tömök magamba, na de mennyit... Ma reggel is 3 szelet kenyér volt. Jó, nem nagyok, az igaz, de akkor is. Ti mit szoktatok reggelizni?

668. 5a2a075e0e (válaszként erre: 667. - Töhöske)
2009. ápr. 1. 22:18
Látom neked is gondjaid vannak a ditával. Nekem most valahogy nagyon nehezen megy. Ma is vacsiztam, nem bírtam megállni, ráadásul még a fejem is elkezdett fájni. Szóval most nagyon nehéz, pedig a felén már túl vagyok!
2009. ápr. 1. 17:12

Sziasztok!

El vagyok kicsit keseredve,befuccsolt a diétám picit! Állandóan zabálnék!!!Persze diétás kajákat,csak tegnap még este 6-kor is ettem zöldséges csirkét, közben meg sírok hogy dagadt vagyok.

Egyetlen vigaszom a hullahopp,hogy annak tényleg érezhető hatása van(bár tegnap az sem ment úgy jól voltam lakva)

de ma már ismét belevetem magam,itt a nyakunkon a nyár és én még mindig csak a -5kg-nál tartok!!

Na mindegy,próbálok visszatérni a helyes útra diéta ügyben is.

666. holdkő (válaszként erre: 664. - 5a2a075e0e)
2009. ápr. 1. 09:55
Ügyes csaj vagy, sikerülni fog!!!! :-) Végre itt a jó idő is, már nem lehet a rossz időre fogni, hogy depi vagy és eszel! :-) Sok zöldség és gyüminek lesz itt a szezonja! :-)
2009. ápr. 1. 09:53

Sziasztok! Tegnap ugrálóköteleztem, és a 10 perc helyett 15 lett, nagyon örültem neki! Rendesen jól esett. Persze ez nem folyamatos ugrálás, sétálok is közben.

(rájöttem, hogy ha nem a betonon ugrálok, hanem a fűben, akkor nem esik ki a füles :)) )


Szép napot és kitartás mindenkinek! :)

2009. ápr. 1. 09:22
Sziasztok! Én szép lassan alakulgatok, mármint a hétvégi bűnözés és lustálkodás miatt. Azért nem gondoltam volna, hogy amit hétvégén alhalasztottam és amit megettem, azt ilyen nehéz lesz rendbe hozni. De már itt az április, szóval bele kellene húzni. Ráadásul a hónap végén ballagásra megyünk, addig valahogy bele kellene fogyni a nadrág kosztümömbe. Legalább annyira,hogyha leülök, ne szakadjon szét a seggemen. :-))))
663. holdkő
2009. ápr. 1. 08:58
Egyébként nem vagyok így elkeseredve, csak nem esett jól a dolog. :-( De nem baj, innen lesz szép a győzelem!!!!! Harcra fel!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook