Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bye-bye cigi háj! fórum

Bye-bye cigi háj! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
512. dancingqueen (válaszként erre: 511. - A9338a7669)
2009. márc. 18. 11:31

hihihi:)))))akár,az is:)))))

reggelire megvoltak a gofrik,most jön a két szem zabsüti...ebéd szerintem valami leves lesz.


Nálatok?

511. a9338a7669 (válaszként erre: 510. - Dancingqueen)
2009. márc. 18. 11:23
Csokis tészta milyen jó az :DD
2009. márc. 18. 11:11

Sziasztok csajok:)!


Jólvan,beindultatok(már afórum),örülök nektek:)


Cipőtalpat én is szoktam rágcsálni,de csak ha nagyon musz este, kenyér helyett. Régen reggelire ettem,de telelett vele a hócsukám.

Irigyellek titeket tornások:)Otthon megpróbáltam egyszer-kétszer nekiállni,vagy a párom röhögött ki,vagy a cica ugrált rám lépten nyomon:Pszóval,az otthoni ugra-bugra sajnos nálam kilőve,jobb lenne a terem,de oda meg idő szűke miatt nem megyek. Viszont,jó hirem is van,tegnap már nem vacsiztam,és a zöldalmám is megmaradt,szóval,csak az uzsonna műzli csúszott le,meg is jutalmazott a mérleg,ismét 66-ot láttam:)de a hivatalos mérlegelés úgyis pénteken lesz(Csak kár,h szombaton meg "nagylány" leszek:S)

Valóban,én sem tudom már lassan követni,hogy mit szabad,és mit nem szabad,és főleg mikor enni..ezért próbálok mostmár a "saját magamra" hallgatni. Persze,szívem szerint tészát ennék csokival,szóval nem az édesszájú,hanem az ép eszű énemre hallgatok:)

(holdkő,azt mondták az egyik kis abc-mben,hogy holnap v a hétcvégén érkezik hozzájuk korpovit kekesz,addig pont elfogy a zabkorpa kekszem


jövök még,csak most meló esett be...

509. a9338a7669 (válaszként erre: 508. - Holdkő)
2009. márc. 18. 09:54
Igen, azért nem is vettem eddig, csak most akciós volt a Tescoban :)
508. holdkő (válaszként erre: 504. - A9338a7669)
2009. márc. 18. 09:38
Jogos! Az Óvári egyébként fincsi, csak drágább sajnos. :-(
507. a9338a7669 (válaszként erre: 506. - 5a2a075e0e)
2009. márc. 18. 09:34

Én sem veszem meg a drága update cuccokat. (na jó, tegnap pont vettem egy csokit :) ) Én a Norbi lisztet zabkorpával, zabpehellyel helyettesítem. Nagyon jókat lehet csinálni belőlük. Pl. zabkorpás muffin, piskóta :)

Tejföl helyett joghurtot is használhatsz, olcsóbb is, meg kevesebb a zsírtartalma is!

2009. márc. 18. 09:27

Köszönöm mindenkinek a szíves fogadtatást, nagyon jól esik. Egyébként nálam se azt jelenti, hogy csak update kajákat eszem. Szó sincs róla. Azért nem engedhetem meg magamnak, hogy ilyen drága kajákat vásároljak pl: Norbi liszt- az nálam teljes kiörlésű liszt. Light tejföl a Tescoban lehet venni 10% -os tejfölt és nem is drága. Mindent lehet helyettesíni csak szét kell nézni. Ráadásul még a család is eheti nyugodtan. Nincs olyan hogy ez az anyáé.

Holdkő gratulálok a kitartásodért, szerintem mindenki tudja, hogy micsoda erő kell hozzá. A pufit mi is szoktuk enni, de néha felcserélem a Profiban kapható Profis Extrudált kenyérrel (ez is teljes kiörlésű lisztből készült és úgy 100 Ft-ba kerül). Reggelire szoktam enni kenyér helyett. Ráadásul a fiam is szívesen elropogtatja.

505. a9338a7669 (válaszként erre: 496. - 5a2a075e0e)
2009. márc. 18. 08:49
Szia Ancsa! Üdv itt nálunk, végre tényleg erre tévedt már valami új arc is :) Gratulálok, hogy letetted a cigit, ügyes vagy!
504. a9338a7669 (válaszként erre: 492. - Holdkő)
2009. márc. 18. 08:47

Én is úgy tudom, hogy a gyümölcs már nem igazán jó estére, főleg kaja után.

De látom végül nem ez lett a vacsorád :) Néha annyira nem tudom én sem, hogy mi a jó, meg mi nem.


Ja, viszont van egy rossz hírem a sajttal kapcsolatban... Úgy tudom, hogy az Edámi sajt már nem 1-es... Mondjuk hülyeség, mert ha régen fogytak az emberek, akkor most is fognak. (viszont tény, hogy magas a zsírtartalma, kb. mint a trappistáé.) Én tegnap vettem Óvári sajtot, mert az állítólag még mindig 1-es, és meglepően jó íze van :) Még nem ettem előtte, vagy nem tudok róla.

503. a9338a7669 (válaszként erre: 502. - Holdkő)
2009. márc. 18. 08:45
Ez nagy örömhír számomra, mivel én is ilyen gondokkal küzdök, és gyanítom, hogy azért nem mozdul a mérleg... Szóval ma már tényleg ugrálok egy sort az udvaron :))
502. holdkő
2009. márc. 18. 06:45
Még annyi jutott eszembe, hogy a sok mozgástól úgy néz ki, hogy kezd helyre állni az anyagcserém! :-) Ez nálam kulcs kérdés, bocs a témáért! :-)
501. holdkő
2009. márc. 18. 05:27
Ja! A tegnapi vacsi kérdést végül salátával oldottam meg, szóval büszkék lehettek rám!!! Hazafelé leraktam a bringám a piac mellett, és jól bevásároltam hozzá mindenféle finomat, és azt ettem egy pufival. A pufi nálam a hamlet, azaz a puffasztott valamik. :-) Másnéven hungarocel. :-)
500. holdkő (válaszként erre: 499. - 5a2a075e0e)
2009. márc. 18. 05:26

Réka tornáit én is nagyon szeretem, régen nagyon sokat tornáztam rájuk. Tényleg nagyon nehezek, de jók. Mondjuk én Alexandra DVD-it is nagyon bírom, csak azok meg nagyon hosszúak. Most sikerült megszereznem tőle a Nyerj időt című anyagot, ami mindössze 30 perc, és nagyon jó!!!!! Ettől függetlenül futkározásra adtam a fejem, mert nagyon rég futottam, és a mai napig hiányzik.


Evés. Én nem tudom már. Igaziból általában ötvözök mindent. Számolok kalóriát, ne nagyon legyen több mint 1500cal, és figyelem az update dolgokat is, meg Alexandra súlykontrollját is. Amit valamelyik enged, azt eszem én is. :-) Például Norbi engedi az Edami sajtot este is, akkor azt eszem este is attól függetlenül, hogy Alexandránál a 2. kategóriába esik.


Most egyébként Dancingqueen után szabadon én is valami olyasmit próbálok majd összehozni, hogy 14 óra után nem eszek szénhidrátot. Persze ez nem ma lesz, mert megyünk a csoptársaimmal pizzériába...

2009. márc. 17. 20:05

Sziasztok! Egy biztos én szerettem cigizni és a mai napig imádok enni. A cigit csakis egy okból tettem le az pedig a kisfiam. Nagyon drága mulatság volt nekünk, mivel a párom is cigizik ( ő a mai napig) és azt az összeget inkább magunkra és a fiamra költöm. A kajálással meg úgy vagyok, hogy imádok enni, de minden falat meg is látszik. Na, ezért is kezdtem el a tornát.

Itthon volt Rubint Réka dvd. Lassan beszereztem a többi dvd-it is. Azokból szoktam összeválogatni a napi edzéseimet. Én kifejezeten nagyon szeretem mert hatásosak, igaz nehezek, de a CÉL-ért mindent.

Az evéssel meg úgy vagyok, hogy a Réka 2.dvd-én volt egy minta étrend. Leírtam és aszerint étkeztem és a mai napi is. Itt a lényeg az, hogy szénhidrátot csak 14 óráig lehet enni. Fehérjét pedig bármikor. Ki lehet bírni.......meg egyébként úgy vagyok vele, hogy nyaralásra nem szeretnék egy nagy fehér bálna lenni.

Ti hogyan csináljátok? Mit esztek? Ja és még egy gondolat, valahol olvastam és úgy benne maradt! :


" Az evés nagyon igazságtalan dolog: minden falat legalább két percig ott marad a szájban, két óráig a gyomorban, de három hónapig látszik a csípőn! "

498. holdkő (válaszként erre: 496. - 5a2a075e0e)
2009. márc. 17. 19:16

Üdv köreinkben, végre egy új arc! :-) Dancingqueen lelőtte a kérdéseimet, hogy mit mozogsz, és hogyan fogyizol...


Én 01.06-án tettem le a cigit. Nem vagyok nehezebb azóta, mert már az elejétől próbálok legalább nem hízni, de fogyni sem nagyon fogyok, mert rám is rámjönnek olyan kajálási rohamok, hogy az félelmetes!!!!! A mozgással már nincs problémám, mert bicajozok, és tegnap óta futok is, csak az evés gond. Nincs valami mantrád arra, hogyan fogjam vissza magam? :-) Ez olyan, mint amikor még cigiztünk. Tudtad, hogy hülyeséget csinálsz, de csak elszívtad azt a bűzrudat!!! Én ma így voltam egy ebéd utáni csokikával is. Tudtam, hogy nem kéne, de nagyon AKARTAM!!!!!

2009. márc. 17. 17:07

Szia Ancsa!Üdv minálunk:)Nagyon nagy gratula a cigihez,és talán még nagyobb, a diétához!Ha van kedved,mesélj be nekünk arról,hogy mit és mennyit mozogsz,milyen diétát tartasz,stb...


Mi is hasonló cipőben járunk,mint te,ezért(is) nyitottam a fórumot,mert mint tudjuk: együtt könnyebb:)


most szaladok lányok,holnap remélem fel tudok jönni megint,és szorítást kérek,h ma már ne egyek:Dmég van egy zöldalmám,ha minden kötél szakad,de most lehet,azt is elhagyom...és a vacsit pedig teljesen. Hiába,musz bűnhődni a hétvégi kéz zava-napért:( (reggel nem 66-ot láttam,annyit súgok:S)uh jojozóm fel-le...de most egy ideig nem lesznek ünnepek,meg családi izék(legalábbis nem tudok róla:D),és nincs kifogás:D

A mozgásra sajnos továbbra is van kifogás...még legalább 2 hétig ilyen hajtás lesz,mint volt:(((


pusza nektek

2009. márc. 17. 17:03
Sziasztok! Január elejétől én is letettem a cigit. Elmondhatom, hogy egyik napról a másikra........de nem is ezzel volt a gond. Egy hét alatt sikerült jó pár kilót felszednem. Ne tudjátok meg, hogy milyen éhes voltam és az volt a legelszomorítóbb hogy akkor mindegy volt, hogy mit eszem . Édeset a sóssal(még rendesen jól esett), a cukros ücsiket csak úgy nyomtam magamba. Na, utánna szántam el magam, hogy ez így nem fog menni, mert akkorára hízok mint egy ház. Elkezdtem a diétát, minden nap egy kis torna. Talán ezzel jobban ment az is, hogy ne akarjak rágyújtani.......mármint azzal, hogy jobban figyelek magamra. Mostmár jó pát kiló lement és a cigi se hiányzik.
495. dancingqueen (válaszként erre: 492. - Holdkő)
2009. márc. 17. 16:44
szerintem jól hangzik:)bár nem kötekszem,mivel már magam sem tudom,h mire gondoljak...hallottam,h nem biztos h jó estére,pláne kajcsi utána gyümölcs,mert hogy "megrohad" alatta a kaja(bocsi,nem akartam gusztustalan lenni,de vmit az erjedéssel kapcsolatban meséltek)de az igazság az,h tökre nem értek a dolgokhoz,és én ráérzésből azt mondanám,hogy nyugodtan egyél ananászt utána:)
494. holdkő (válaszként erre: 493. - Dancingqueen)
2009. márc. 17. 16:38
Nagyon kemény, örülök, hogy ez minket már nem érint!!! :-)
493. dancingqueen (válaszként erre: 491. - Holdkő)
2009. márc. 17. 16:27
hihi:)ez jó szlogen:)csak néha az éhség nagy(obb) úr:Dde jó,mert most beszéltem meg barátnőmmel egy találkát,ott max egy kapucsino,ami amúgy is elveszi az éhséget,és mentes víz:)igy legalább nincs csábító erő...bezzeg mennyivel könnyebb volt cigivel,mi?:Scsak elszivtam két szálat,és husssss....az éhség elszállt. Aprópó:láttátok,hogy mennyivel drágul a bagó?!?!?!azt hiszem,időben tettük le:)A pallmallt ma reggel 555ért vette egy csajszi!én még 540 ért vettem,előtte meg 520ért vagy 510ért nyomattam...és most írtam anyagot,hogy még 15 ft-tal fog nyártól!nem semmi,mi?!
492. holdkő (válaszként erre: 489. - A9338a7669)
2009. márc. 17. 16:26
Inkább hagyom holnapra a főzit, és estére főzök virslit, eszek hozzá pufit meg mustárt, ez így U1. Aztán max. egy kis ananász nasinak. Szerinted?
491. holdkő (válaszként erre: 490. - Dancingqueen)
2009. márc. 17. 16:25
Ne reméld, csináld! :-) Legalább Te ne legyél olyan mint én! :-)
2009. márc. 17. 16:06
uzsonna: most ette meg a műzli szeletemet,majd kicsit később lesz szerintem egy zöldalma...és mára remélem,hogy befejezem:P
489. a9338a7669 (válaszként erre: 488. - Holdkő)
2009. márc. 17. 15:49
Én szoktam enni, de nem "igazit". A liszt miatt elvileg gáz, de ha nem norbizol, akkor beleférhet szerintem. (ha nincs benne túl sok liszt)
488. holdkő
2009. márc. 17. 15:48

Én most nyomtam le egy Autos szeletet, most már meg kell emberelnem magam!!!!!


Szerintetek vacsira nem gáz főzeléket enni?

487. a9338a7669 (válaszként erre: 486. - Dancingqueen)
2009. márc. 17. 15:27

Én mérleg kérdésben nem tudok nyilatkozni... Nekem mindig hülyeségeket mutat.


Az étcsokiról meg... inkább nem kell csoki :) Az nem csoki. Akkor már inkább délelőtt Norbi csoki, és délután meg nem kell :)

486. dancingqueen (válaszként erre: 483. - A9338a7669)
2009. márc. 17. 15:14

hmmm...nem rossz ötlet:)lehet, hgy a falási rohamokra beszerzek egy párat...:)úgyis nemsokárra havi bajos leszek,és akkor bizony fal(nám)om az édességet!


Tényleg,nektek az agybaj előtt mikortól és mennyivel szokott többet mutatni a mérleg?


Aszonták nekem egyszer,hogy az étcsoki is jó ilyesmire: úgysem bírsz belőle sokat enni,de mégiscsak csoki...csak kár,h nem nagoyn szeretem:D

485. a9338a7669 (válaszként erre: 484. - Holdkő)
2009. márc. 17. 15:12
Zsír van benne, de a Norbi csoki is majdnem ugyanaz, (és azt 3-ig lehet enni), bár még nem hasonlítottam össze tüzetesen, csak átfutottam :) Én csak délelőtt szoktam enni, max. ebéd után. Annyit lehet :)
484. holdkő (válaszként erre: 483. - A9338a7669)
2009. márc. 17. 14:57
A diabetikus csokiban nincs cukor, csak édesítő, de zsír van benne nem? Szénhidrát? Hány óráig eszed?
483. a9338a7669 (válaszként erre: 482. - Dancingqueen)
2009. márc. 17. 14:52
Na most már én is megnézem ezt a zabkorpás kekszet :) Bár soha nem voltam kekszes, na de valamit kell rágcsálni :D Én most újabban a diabetikus csokira kaptam rá. Először Norbi csokit vettem, aztán azt nem kaptam, ezért "sima" diabetikus csokit. Egész jó :)
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook