Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bye-bye cigi háj! fórum

Bye-bye cigi háj! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
842. holdkő (válaszként erre: 841. - A9338a7669)
2009. júl. 24. 15:32
Köszi, drága vagy! Én is le akarok szokni ismét, ha majd beköltözünk.
841. a9338a7669 (válaszként erre: 840. - Holdkő)
2009. júl. 23. 14:53
Én is szoktam cigizgetni néha :S Viszont van, hogy napokig nem, de néha rámjön, vissza kell fogni magam megint. Gratulálok a lakáshoz! :)
840. holdkő
2009. júl. 22. 20:01

Sziasztok!


Én is itt vagyok, csak semmi jóról nem tudok beszámolni. Visszaszoktam a cigire, hízok. :-( Viszont van saját lakásunk!!!!!!! Természetesen ahogy rendeződnek a dolgaink, ismét visszatérek majd közétek. MIndenkinek puszA

2009. júl. 21. 15:40

Sziasztok Csajok! Régen hallottam rólatok. Remélem azért nem fogytatok el teljesen :)

Én kitartóan tornázgatok, a heti 3-4 alkalom megvan. A kajálásra is figyelek, bár a tegnapi napon nagyon elengedtem magam. Nem vagyok már annyira szigorú magamhoz, így jobb. Remélem azért nem jön vissza, amit sikerült leadnom :)

2009. jún. 6. 10:27
Húúú de nagy lett itt a csend! Nem baj jó fogyózást kerti munkát,futást mindenkinek!
2009. jún. 1. 14:28
Ne izgulj nekem 2 szelet pizza ment le egy XXL-esből...! Bánom is mint a kutya(reggel megint 69kg alatt voltam..)de finom volt.
2009. máj. 31. 11:29
Sajna nálunk egész nap esik az eső. hogyan lehet betartani így a diétát? Tegnap a gyerkőcöknek fánkot sütöttem. De csináltam csoki bevonatost is. Szerintetek? Ki lehet hagyni, azért 1-2 lement.
2009. máj. 30. 09:42
Nem nem adom fel,annál azért jobban szeretnék lefogyni és már tényleg "csak" 4-5 kg kéne. Nekem is a centik csökkenése tartja bennem a lelket..!
834. a9338a7669 (válaszként erre: 831. - Töhöske)
2009. máj. 28. 12:47
Nekem ezer éve nem mozdul a mérleg. Illetve múlt héten megmozdult, de most megint visszaállt. Viszont centikben van változás, szóval nem adom fel. Te se tedd!
833. töhöske (válaszként erre: 832. - 5a2a075e0e)
2009. máj. 28. 08:37
Köszi ebben bízom én is,hogy majd csak elindul. Nem hagyom abba a karikázást mert akkor bánatomban tuti elkezdek zabálni és visszahízom amit leadtam.
832. 5a2a075e0e (válaszként erre: 831. - Töhöske)
2009. máj. 27. 20:40

Helló!

Remélem jobban leszel, és lehet hogy ez a meleg viselt meg. Az én gyomrom sem olyan jó. Ráadásul most hogy van nagyon sok gyümölcsöt eszek. A súlyod miatt meg ne aggódj, megint el fog indulni. Én is így jártam, csak engem ez annyira megviselt hogy kb. egy hónapig nem tornáztam és nem diétáztam. Ma már tudom, hogy kár volt befejezni, már sokkal előrébb lehetnék, mivel megint megindult. De már mindegy. Szóval kitartás, újra menni fognak azok a kilók lefelé.

2009. máj. 27. 20:12

Na gratula mindkettőtöknek!!!

Én nagyon magam alatt vagyok csajok. A mérleg az kb. 2 hete nem mozdul illetve lehet hogy az elmúlt 1-2 napban feljebb ment.

Állandóan puffadok,néha nagywc gondom is van. Mától elkezdem hogy zöldteát kombinálok mályvateával és csak ezt iszom egész nap (ja meg tiszta vizet)minimum 2-2,5 litert, plusz naponta 1-2 aktívia mert az gyógyszer a gyomromnak. Drukkoljatok!

830. a9338a7669 (válaszként erre: 829. - Holdkő)
2009. máj. 26. 14:51

Nagyon ügyes vagy, gratulálok! És látszik már az eredmény kilókban? Bár nem is az a lényeg, hanem a centik, az meg tutira látszik már :)

Nekem is már van némi eredmény centikben, sőt hétvégén úgy tűnt, hogy a mérleg is megindult. Muszáj lesz neki! :)

829. holdkő
2009. máj. 21. 05:21

Sziasztok lányok!

Valóban eltüntem, bocsi. Lelki nyavalya-törés volt az ok, de már minden rendben van ismét. Az depi persze nem tett jót a kilóimnak, de már kezdek ismét magamra találni. Rose nagyon ügyi vagy a kitartó mozgás miatt, Töhöske meg a nem zabálás miatt!

A mozgás azért nálam is megmaradt. Eljutottam odáig, hogy egyben lefutom az 5,2 km-t!!!!! Ez 37 perc folyamatos futást jelent! :-)

828. a9338a7669 (válaszként erre: 827. - Töhöske)
2009. máj. 14. 14:07
Ügyes vagy, nekem sajnos még nincs ilyen sikerélményem. Azt hiszem többet kell pörgetnem azt a karikát :)
2009. máj. 14. 08:48

Szia/sztok! Hát igen a nagy zabálások a fogyókúra gyilkosai..!

Én 2 napja az ágyat nyomom,most már nem fáj semmim "csak" a torkom,meg egy kicsit kótyagos vagyok. Így a hullahopp is kimaradt az életemből,de mivel enni sem igen ettem,ismét lejjebb ment kicsit a súlyom. Lassan de biztosan haladok,és mondhatom csodás érzés!!! Bent a melóhelyen is kapom a pozitív visszajelzéseket,olyan trikók, halászgatya jön rám amiket másfél éve száműztem a szekrénybe szomorúan!

Ugyhogy kitartás lányok!!! Sajnos addig amíg/ vagy amikor nem figyeltem az étkezésre nekem sem mozdult a súlyom egy tapodtat sem.

2009. máj. 13. 20:55
Szerintem ahogy megjött a jó idő, mindenki kint van a szabadban. Nekem is alig van időm a gép előtt ülni. Ha meg lenne akkorra annyira fáradt vagyok, hogy örülök, ha az ágyat megtalálom. Sajna én már lassan egy hónapja hogy nem tornázom, de a súlyom is stagnál. Pedig mozgok eleget, de ezzel az étvágyam is megnőtt. Nagyon nehéz, de azért próbálkozom.
2009. máj. 13. 14:06

Hahó, merre jártok? :) Csak nem elfogytatok? :)


Én szorgalmasan ugrálókötelezek, hullahoppozok és taposok heti 3-4-szer, szóval mondhatom, hogy nagyjából elégedett vagyok magammal :) Viszont a kilók nem akarnak eltűnni, ez aggaszt. Ok, hétvégén volt nagy zabálás anyuéknál az igaz.

824. holdkő (válaszként erre: 823. - Töhöske)
2009. máj. 6. 08:23

Majd megkeresem otthon a receptet, és felrakom! :-)


Szerintem is hízlal, de talán még mindig kevésbé, mint a chips. Az tuti, hogy Rosenak van teljesen igaza, hogy répát kéne rágni, vagy ilyesmi! :-)

823. töhöske (válaszként erre: 820. - Holdkő)
2009. máj. 5. 15:55

Húú nagyon jó volt. Kint voltunk pénteken is szombaton is. Tényleg 600 ft egy szelet,de nagyon finom volt. Én nem tudom hogy kell csinálni,jó azt láttam mit tettek rá,de a tésztáját hogy kell csinálni?

Tabánba utoljára Korál-on voltunk az király volt.

Popcorn: kényes téma. Szeretjük mi is de szerintem hízlal. Egy időben állandóan volt otthon egy két csomag,aztán mikor elkezdtem fogyózni leszoktunk róla (rám való tekintettel a fiuk is) mert állandóan ettük a tv elött mi is. Most már csak akkor szoktunk venni ha vendégek jönnek.

822. a9338a7669 (válaszként erre: 821. - Holdkő)
2009. máj. 5. 14:13
Az tényleg nem a legjobb fogyókúra szempontjából :S De hát miért nem ropogtatsz sárgarépát? :) Vagy gyümölcssaláta? Bár azt is mondják, hogy az sem a legjobb már este, de még szerintem mindig jobb, mint a chips, nem? Mármint nem az íze jobb sajnos :)
821. holdkő
2009. máj. 5. 07:15

Sziasztok!


Rájöttem, hogy mi a bajom: Teljesen rá vagyunk szokva a párommal, hogy az esti tévénézés közben rágsálunk: tökmagot, kekszet, chipset, popcornt. Erről kéne leszoknom. Van valamilyen ötletetek? Mi a véleményetek a popcornról?

820. holdkő (válaszként erre: 819. - Töhöske)
2009. máj. 5. 07:13

Jó buli volt? A Tabán jó volt! :-)


A kenyérlángost én is imádom! A vicc az, hogy már 600-650 Ft egy szelet, pedig minimális költség elkészíteni!!!!!! Ja, és persze tök egyszerű megcsinálni! :-)

2009. máj. 4. 22:00

Jók vagytok lányok,"írigyen" olvaslak benneteket!

Én semmit nem mozogtam egész hétvégén. Most volt először hogy 2 napot is kihagytam. Viszont isteni kenyérlángost ettem a szigeten pici kürtöskaláccsal...,baromi jól esett.

De mától ismét jó kislány vagyok,már tekertem is 45 percet.

818. holdkő (válaszként erre: 817. - A9338a7669)
2009. máj. 4. 13:33

Tök jó! :-) Szerintem is nagyon szuper! Imádom! :-)


A kertészkedés és rámolás egy csomó kalória elégetést jelent!!!!!


Én nem voltam jó szokásomhoz híven a hétvégén, de ma már voltam futni, és megint nagy az elhatározásom! :-)

817. a9338a7669 (válaszként erre: 815. - Holdkő)
2009. máj. 4. 13:22
Holdkő, gondoltam rád, csináltam a négy napban "mártogatóst" :) Tök jó. Annyira nagy sikere volt, hogy a kutyák rászoktak a répára :D Párom meg is jegyezte, hogy már a kutyákat is rászoktatom az egészséges életmódra :)
816. a9338a7669 (válaszként erre: 810. - Töhöske)
2009. máj. 4. 13:21
Hú ennek nagyon örülök! Bár mostanában elhanyagoltam kicsit a mozgást, de ma már nincs kifogás :) Bár azért mozgolódtam a hosszú hétvégén, volt egész napos kertészkedés, kamra rámolás, stb., szóval nem pihentem végig :)
815. holdkő (válaszként erre: 814. - 5a2a075e0e)
2009. máj. 4. 12:26

Ancsa, a saslik nem hízlal, ne aggódj! :-) Remélem, jól sikerült a sütés!!!!!


Én ezen a héten végre a tettek mezejére lépek, úgy döntöttem! :-) Végre van gyomor-gyógyszerem is, így nincs olyan sok savam, nem vagyok állandóan éhes.

Ma voltam végre futni is, és ismét jól ment! :-) Megint emeltem a mennyiségen, és bírom! :-)

814. 5a2a075e0e (válaszként erre: 813. - Holdkő)
2009. máj. 3. 12:06
Remélem, mert ma délután saslik sütésre vagyunk hivatalosak. A nyárban csak ez a rossz, hogy mindig van valami eszem iszom mulatság.
813. holdkő (válaszként erre: 812. - 5a2a075e0e)
2009. máj. 2. 09:19
Szerintem ez is nagyon jó eredmény, mármint hogy csak kis adagokat ettél! Ehhez talán mnégnagyobb akaraterőre van szükség, mint ha teljesen megvonnád magadtól a dolgokat. Szerintem menni fog esküvőig a néhány plusz eltüntetése, ne aggódj!!!!!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook