Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bye-bye cigi háj! fórum

Bye-bye cigi háj! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. ápr. 9. 21:48
Sziasztok! Megint sikerült beesnem hozzátok. Még most végeztem a dolgaimmal. A kincsem már alszik, ruha elpakolva, játékok összeszedve stb stb. Azért egy pici gyerekes anyukának van mozgási lehetősége, nem? ÓÓÓHHHH, most sincs kedvem tornázni, igaz a súlyom 1 helyben áll, de mintha az izmaim kezdenének olyan puhány alakot ölteni. Nem olyan feszesek mint mikor tornáztam....... szóval nincs mese megint tornázni kell. De azt is látom hogy nektek nincsennek ilyen gondjaitok, mindenki olyan ügyes. Irigy vagyok, de nagyon.
721. töhöske (válaszként erre: 719. - A9338a7669)
2009. ápr. 9. 20:31

Hát igen ott a sok jó cucc a szekrényben..,milyen jó lesz majd amikor ránk jönnek és JÓL nézünk ki bennük.

Egyébként ma 71,3-at mutatott a mérleg,nagyon boldog voltam de most vigyázok hogy ne fölfele hanem lefele menjek.

720. holdkő (válaszként erre: 717. - A9338a7669)
2009. ápr. 9. 09:14

A zabkoch nagyon jó lett, csak édesebbre kell csinálni mint a receptben volt, és jó sok gyümi kell bele legközelebb. Főztem rá csokipudingot, de az sem lett kellőképp édes, szóval mindent utólag kellett édesítőzni. :-)


Egyébként nekünk egy kicsit nagy ez az adag, legközelebb fele mennyiséget csinálok csak. Nagyon fini!!!!!

719. a9338a7669 (válaszként erre: 718. - Töhöske)
2009. ápr. 8. 14:26

A leszarom tablettára nagy szükségem lenne amúgy is! Tök jó, mert mozgás után máshogy látok dolgokat, kijön belőlem a feszültség.

Nem adom fel, mivel itt a jó idő, és muszáj lefaragni magamból, hogy fel tudjam venni a ruháimat :)

718. töhöske (válaszként erre: 717. - A9338a7669)
2009. ápr. 8. 14:21
Ennyi mogzás után biztos hogy nem fog többet mutatni,vagy ha ne adtj'Isten mégis AKKOR SEM SZABAD FELADNI!! Tedd félre akkor egy-két napra a mérleget és vedd be te is a leszarom tablettát. Nem szabad neked sem feladni mert nem sok hiányzik ahogy elnézlek!!!
2009. ápr. 8. 14:05

Sziasztok!


De jó új arcokat látni! :) Én most elégedett vagyok, ami a mozgást illeti, ugyanis tegnap este is 20 percet ugrálóköteleztem, plusz még guggolást, felülést csináltam, és ma reggel is ugráltam. Sőt ma még véletlenül túl is teljesítettem a 20 percet 3 perccel :)) Pénteken talán rá merek állni a mérlegre, csak félek, hogy elkeserít megint, és akkor hajlamos vagyok feladni...


Holdkő, milyen lett a zabkoch? :)

716. holdkő (válaszként erre: 715. - Csigusz 79)
2009. ápr. 8. 12:59
Az tök jó! Én is eldöntöttem, hogy a bicajozás és a futás mellett kénytelen leszek némi hasizom és kar meg vállgyakorlatokat csinálni, mert ezek nagyon kimaradnak!!!!
715. Csigusz 79 (válaszként erre: 711. - Holdkő)
2009. ápr. 8. 11:24

Sziasztok!


Töb mozgás!!! Sok víz ivás.Tegnap Youtubon találtam egy 8 perces gyakorlatot hasra,tegnap megcsiáltam,ma picit érzem :)

714. holdkő (válaszként erre: 713. - Töhöske)
2009. ápr. 8. 09:28

A mérleg nekem is ezt mutatja. :-( 71,3 volt asszem a csúcs, negatívan meg 73,4?! Valami ilyesmi. Az istennek sem akar 70 alá menni.


A kitartásod engem is ösztönöz. :-) Majd csak lesz valahogy! Ennyi mozgás mellett, el kell, hogy induljak lefelé! A csüggedés valóban odáig vezet, hogy kirámoljam a hűtőt!

713. töhöske (válaszként erre: 705. - Holdkő)
2009. ápr. 8. 08:24

Az édességtől kategórikusan elzártam magam,2-3 naponta egy túrórudi..,ennyi és nem több!

Tényleg nem görcsölök a mérlegen hogy mennyit mutat,mert beleőrülnék. Kereken 1 hónapja mozgok ezen a 72,5-72 illetve egyszer 71,2-n. Most ugye megint 72 vagyok magyarul még mindig csak 4 kilónál tartok pedig lassan 2 hónapja fogyózok hol keményebben hol lazábban.

Az a lényeg hogy ne adjam fel!! A diétát betartom,

én este 6 után nem eszem semmit,vagy ha mégis megpusztulok az éhségtől akkor egy fél zsömle egy szelet párizsival,de ez ritka.

Majdcsak lesz valahogy igyekszek nem csüggedni mert attól csak elkezdek zabálni.

712. holdkő (válaszként erre: 710. - Naomi12)
2009. ápr. 8. 05:52

Nekem a du. 4 óra nagyon korai, addig haza sem érek melóból! Ráadásul nem nagyon tudom elképzelni, hogy a kedvesem mellettem nyomja anagy vacsikat, én meg csak csorgatom a nyálam. Az a baj, hogy éhesen el sem tudok aludni. :-(


Ha ennyire nem bírod Te sem, mi lenne, ha egy nagyon picit ennél? Például feldarabolt zöldségeket, joghurtot vagy ilyesmit.

711. holdkő (válaszként erre: 708. - Csigusz 79)
2009. ápr. 8. 05:50

Csiguszkám!!! Örülök, hogy látlak!!!!!! A fránya mérleg valóban tud érdekes dolgokat mutatni sajnos. :-(


Pont beszéltük egy kolléganőmmel, hogy simán el lehet hízni, ha valaki nem figyeli rendszeresen önmagát. Nekünk például régen nem volt egész alakos tükrünk és mérlegünk sem, így nem nagyon láttam önmagam, és csak nagy ritkán centiztem. Az sem tűnt fel, hogy egyre nagyobb számozású gatyákat veszek, mert vagy nem emlékeztem, hogy a legutóbbi hányas volt, vagy az össze-vissza számozásra kentem a dolgot. Aztán egyszer csak megvilágosodtam én is. :-(


Szóval több mozgás? Diéta?

710. naomi12 (válaszként erre: 707. - Holdkő)
2009. ápr. 7. 19:52
Du. 16.00 után nem enni. Addig viszont bármit. Nekem ez mindig bejött. Ezzel a módszerrel életem során már vagy ötször lefogytam. Egyrészt azért jó, mert lélektanilag sokkal könnyebb, mert tudod azt, hogy holnap négyig újra ehetsz bármit, másrészt a fogyás egyenletes és tartós. Nem hízol egy hét alatt vissza ha abbahagyod. Csakhogy! Iszonyú nehéz megállni, hogy este semmit de semmit ne egyél. Pedig máskor olyan ügyesen csináltam. Hát ez itt a gondom.
709. Csigusz 79 (válaszként erre: 708. - Csigusz 79)
2009. ápr. 7. 19:41
Ja átlagsúlyom kb 52-53 körül szokott lenni,hasikára többet kellene edzenem :)
2009. ápr. 7. 19:39

Hellósztok!


Hát nem gondoltam hogy ebbe a topicba is jövök :)))


Ugyebár nem cigizem és műtét miatt nem mozogtam,ahogy lehetett elkezdtem megint stepperezni,felüléseket csinálni erre kiváncsiságbol ráálltam a mérlegre pedig csak dísznek van,mit mutat? 57KG!!!!!!!!!! soha nem adtam arra hány kilo vagyok a tükör volt a mérvadó,de ez most meglepett engem is :-O szóval üdv.mindenki :)

707. holdkő (válaszként erre: 706. - Naomi12)
2009. ápr. 7. 19:21

Üdv a klubban Naomi! :-) Én is sajnos a mindig megszegem korszakomat élem, de bízom benne, hogy már nem tart soká! :-) Ma csináltam zabpehely-kocht, amit az Update fórumon ajánlottak. Szóval van nasim is, nem szabad máshoz nyúlkálni. :-)


Milyen fogyit fogsz űzni? Én most a néha valamit megengedős fogyit űzöm, mert sajna hajlamos vagyok arra, hogy mindent megvonok magamtól, aztán meg csodálkozom, hogy egyszer csak kitőr belőlem az állat, és mindent felfalok.

706. naomi12
2009. ápr. 7. 18:39
Sziasztok! Most már engem is érint a téma, nem is kicsit. Közel 4 hónapja nem dohányzom, a hetedik kilónál tartok. Csatlakozom Hozzátok, ugyanis a leszokós fórum őrületesen sokat segített a leszokásban. Hátha ez a fórum ugyanolyan támasz lesz a fogyáshoz :) Én azt tapasztaltam, hogy mivel ugyanannyit eszem, hiába mozgok sokkal többet, nem fogyok egy grammot sem. Muszáj fogyókúrába kezdenem. De sajna nekem csak az este nem evés hatásos. De most még ehhez sincs erőm. Mindig megszegem. Mától viszont tényleg elkezdem! Komolyan!
705. holdkő (válaszként erre: 698. - Töhöske)
2009. ápr. 7. 16:20

Engem a leszarom tabletta érdekelne! :-) Bár ma tényleg olyan jól indult a napom, hogy csak na. :-)


Tegnap megkérdeztem a gyógyszertárban, hogy tudna esetleg vmi olyan bogyót adni, amitől nem leszek állandóan éhes? Nem nagyon tudott semmit adni, viszont az kiderült, hogy a gyomorsavam a ludas a dologban. Egyébként is refluxom van, savlekötőt kéne szednem, csak most egy vizsgálatra várok, és addig nem szedhetem. Szóval még másfél hét, amíg küzdhetek az éhségérzetemmel.


Persze ha hungarocellt ennék ilyenkor és nem csokikát, az is egy megoldás lenne...

704. töhöske (válaszként erre: 703. - A9338a7669)
2009. ápr. 7. 16:17
Igen ha rendszeresen csinálnánk biztos!
703. a9338a7669 (válaszként erre: 702. - Töhöske)
2009. ápr. 7. 16:09
Én is elfáradtam hamar, amikor egyszer ütögettünk egyet, de szerintem ebbe is belejön az ember!
702. töhöske (válaszként erre: 701. - A9338a7669)
2009. ápr. 7. 16:06
Jó bizony én is gondolkodtam rajta! Én is nagyon szeretek csak hamar elfáradok.
701. a9338a7669 (válaszként erre: 700. - Töhöske)
2009. ápr. 7. 15:58

Nagyon jól nyomod tényleg! :) Régen én is csináltam, de azért nem ilyen sokáig. Most meg hétvégén gondoltam, hogy pörgetek egy kicsit, erre sehogy se jött össze, ott bénáztam az udvaron, a szomszéd gyerekek jót röhöghettek :))

Összeszedem magam! :) Meg arra gondoltam, hogy páromat ráveszem egy kis tollasra, az is jó kis mozgás.

700. töhöske (válaszként erre: 699. - A9338a7669)
2009. ápr. 7. 15:55
Szerintem mindenképp érdemes. Én nagyon szeretem csinálni mert érzem és látom hogy milyen hatása van. Ez az egyetlen vigaszom. Mostanában már másfél órát is tudom nyomni.
699. a9338a7669 (válaszként erre: 698. - Töhöske)
2009. ápr. 7. 15:48
Fú, nekem is kellene karikázni is, de azt annyira nem szeretem. De most, hogy írod, hogy milyen szép eredményt érsz el vele... most erősen elgondolkoztam, hogy valahogy ráveszem magam :)
2009. ápr. 7. 15:44

Sziasztok. Látom mindenkinek volt egy kis holdpont,már jobban vagyok én is. Mult héten nagyon szar kedvem volt a zabálhatnékom miatt,és hétvégén visszamentem 72 kg-ra..,hát ettől teljesen kivoltam. De helyrejöttem bevettem a leszarom tablettámat,lekarikázom az egy órámat naponta, EGYRE LAPOSABB A HASAM ÉS A DEREKAM! a kikók meg majdcsak megindulnak lefele! Akkor is lefogyok!!!!!!!!!!!

Kitartás lányok,hajrá mindenkinek!

697. holdkő (válaszként erre: 696. - A9338a7669)
2009. ápr. 7. 15:29
Hajrá Rose, ugrálj sokat! :-)
696. a9338a7669 (válaszként erre: 693. - Holdkő)
2009. ápr. 7. 13:58

Ma nekem is muszáj lesz megint ugrálnom, nem akarom, hogy kiessek a formából :)) Ma délután is fogok, meg holnap reggel is.

Kitartás mindenkinek!! És örüljünk, hogy végre itt a jó idő, és hamarosan szépen lefogyunk, szóval jöhetnek a nyári ruhák! :)

695. holdkő (válaszként erre: 694. - 5a2a075e0e)
2009. ápr. 7. 10:25
Ha állandóan kint dolgozol a kertben, akkor bőven mozogsz, ne aggódj semmit!!!! Ügyes vagy! Mire túl leszel a tavaszi kertújításon, olyan leszel, mint álmaidban. :-)
2009. ápr. 7. 10:22
Sziasztok! Régen jártam erre, mi újság? Engem teljesen elönt atavaszi munka. A kertben, az udvaron olyan sok a teendő, hogy arra nincs szinte időm, hogy az e-mailjeimet megnézzem. A fogyit még csak-csak tudom tartani, de tornázni viszont nem nagyon tudok. Pedig kellene. Később majd még benézek, ha lesz rá időm, de lehet csak este. Mindenkinek ragyogó napsütéses időt.
693. holdkő
2009. ápr. 7. 09:09

Csodás szép napot mindenkinek!!!!

Rendbe tettem az agyam. Eldöntöttem, hogy ma jó napom lesz mindenféle szempontból. Az elmúlt héten nagyon nem voltam önmagam. Rossz kedvem volt, folyton zabáltam, és a sport sem ment úgy, ahogy régen.

Szombaton nem futottam végül semmit, mert nem volt energiám, tegnap is csak a fele távot bírtam. Ma aztán ment a 10 kör, tehát 4 km-en vagyok túl. Persze ebben még mindig benne van 6 perc séta, de nem számít. Nem volt így sem könnyű, de legyőztem magam!!!!! Pedig nem jött a barinőm sem futni, mert elaludt.

Legyetek jók!!!!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook