Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bioptron lámpa! Melyik szín mire jó? fórum

Bioptron lámpa! Melyik szín mire jó? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
71. badonyimariaeva (válaszként erre: 62. - CILLI)
2008. máj. 23. 21:54

Írd be a google-be Dr Deák Sándor.

Itt megrendelheted a könyvét,amiben minden kérdésedre választ kapsz.

Annak idelyén Zepter tanácsadó voltam,de nagyon sokszor a mai napig elő kell vennem a könyvet.

Tudod a lámpát szakszerűen kell használni,mert nehogy több kárt csináljunk mint hasznot!



Dr DEÁK SÁNDOR - GYÓGYÍTÁS FÉNY- ÉS SZÍNTERÁPIÁVAL

Bolti ár: 2.100 Ft

Az Ön egyedi ára: 1.995 Ft

(internetes kedvezmény 5%)

Megjelent a(z) ZAGORA 2000 KÖNYVKER. KFT. gondozásában.



Nálad a kicsi lámpa van ami két percenként sípol egyet.

A közepes lámpa 10 centis és ezt max:8 perce lehet állítani.Nagyobb területet tudsz vele gyógyítani,könnyű és állvány nélkül is oldalfekvésben tudod a testedre pakolászni.

Azt kívánom,hogy minden családnak legyen egy ilyen lámpája!

70. badonyimariaeva (válaszként erre: 63. - CILLI)
2008. máj. 23. 21:30

Biztos vagyok benne,hogy a Zeptertől nincs jobb lámpa!

A világon a legjobb,ezt a tények is bizonyítják!

69. badonyimariaeva (válaszként erre: 64. - Hogre)
2008. máj. 23. 21:27
A közepes lámpához nincs színterápia és nem is kell.
68. badonyimariaeva (válaszként erre: 66. - B05507d180)
2008. máj. 23. 21:26
Jól használjátok,elég a 10 centis távolság,nem kell közelebbről.
67. badonyimariaeva (válaszként erre: 65. - Vaszilij)
2008. máj. 23. 21:23

Jól használjátok,a narancsárgát kell most már.

Az első pár nap kellett volna a zöldet használni.

2008. máj. 23. 20:33
Milyen közel kell tartani a lámpát?Mi a kéket használjuk arcüreggyulladásra,de nem tudom a kb.10 centis távolság megfelelő e?Vagy egész közel kell?
2008. máj. 23. 19:33

Szia!

A kisfiamnak ( 2 éves ) most varrták össze a homlokát egy baleset után kb.:2 hete milyen színt használjunk rá?

Nekem a narancsot mondták de hallottam azöldet is melyik a jó?

64. hogre
2008. máj. 20. 15:31
Közepes lámpához vennék színterápiát akár használtan is
63. CILLI
2008. máj. 19. 13:03
Köszönöm azoknak, akik privát üzenetben válaszoltak nekem, a neten történő további vadászatom eredményeként kiderült,hgy többféle polarizált fényű lámpa kapható a piacon. Tudtok-e mondani valamit arról, hogy melyik jó vagy jobb és biztos-e, hogy a Zepteré a legjobb?
62. CILLI
2008. máj. 18. 18:22

sziasztok,

Keresek használati utasítást a sima (sárga fényű) lámpához, nincsenek színeim, ez is kölcsönben van nálam, de mindenki mást mondott, hogy hogyan kell használni... Térdizületi gyulladást próbálok rendbe hozni vele, a színterápiás ún. kiegészítő használati utasításom megvan (szintén kölcsön), (amit az ír erre, attól még jobban fájt a lábam eleinte, majd jobb lett kicsit, utána az orvos azt mondta, hogy sokkal kevesebb ideig és messziről világítsam), de az eredeti leírásra lenne nagy szükségem, mert most egyénileg kitaláltam a használatot, de ez nyilván nem helyes így. A használati utasítás jó lenne bármilyen formában, ha lehetséges (fileban, fénymásolva, füzetben, könyvben, pénzért,kölcsön pár napra, bárhogy....)


Érdeklődnék, hogy a közepes és a nagy lámpa mekkora (gondolom, hogy nálam a kicsi van, akkora, mint egy hajszárító és kb 4 cm az átmérője), a nagyobbak mennyivel hatékonyabbak és melyiket milyen áron lehetne beszerezni, akár használtan is érdekelne, bár tudni kéne, hogy hány óra üzemidő ezeknek a teljes élettartama?

Az is érdekelne, hogy tényleg annyival többet tudnak-e a kiegészítő színek, mint az alaplámpa? Akikkel beszéltem, mind azt mondták, hogy teljesen jó az alaplámpa és feleslegesek a színek, mert ez is mindent tud és használ.


Érdekelne esetleg új lámpa, valami részletfizetéses megoldással is... Igaziból most nagyon nincs pénzem, viszont nagyon kéne a lámpa, mert ez a kölcsönlámpa mégsem maradhat nálam a végtelenségig és a különböző problémák a családban elég gyakran jelentkeznek.


Szívesen fogadom a választ priviben is, ha bárki bármelyik fenti dologban tudna segíteni, nagyon szépen megköszönném.

2008. ápr. 17. 13:30
Igen az a legjobb anyag szerintem is!
60. sodrak
2008. ápr. 7. 13:18
Ajánlom Dr. Deák Sándor: Gyógyítás fény- és színterápiával című könyvét. Ebben sok betegségre részletesen van leírva a fény- és színterápia használata.
2008. ápr. 1. 21:02
Nagyon jó a zöld szín,mert a kéket nem szabad 10percnél tovább használni,mivel nagyon blokkolja a szerveink folyamatait.Hiszen nagyon hűt.A narancs viszont gyógyító,műtétek után,a kék és a zöld után a narancs a gyógyító.Melegen ajánlom:-)))
58. sziszi71 (válaszként erre: 57. - ANGELIK)
2008. ápr. 1. 19:12
Köszi, Angelik!
2008. ápr. 1. 17:52

Szia sziszi71!

A könyv kék színt ajánl a zuzódásokra.

2008. ápr. 1. 13:21

Sziasztok!

Eltörtem az orrom. Borzasztó véraláfutás van a szemem alatt. Melyik színt használjam? Tud valaki segíteni?

Köszi!!

2008. márc. 31. 10:03
Sziasztok! Nem tudtok véletlenül kölcsönözhető lámpát? 3-4 hére kellene. Műtéti hegem, meg egy kissé begyulladt köldököm van, azt szeretném kikezelni.
2008. márc. 10. 12:24

Sziasztok!


Tudnátok segíteni?

mi a különbség a lámpák között? csak a méret?

Nekem volt egy mellműtétem és 3 hónapja nem múlik a hegem.hegesedés alakúlt ki.

Erre jó a lámpa?


segítségeteket köszönöm.

53. Hexen
2008. márc. 7. 12:19

Szia Marcsika!

Ha lehet az andi@dioshosp.hu címre eltudod küldeni?

52. marcsika74 (válaszként erre: 51. - Hexen)
2008. márc. 6. 16:35
Szia! Nekem talán nemsokára küldik,ha gondolod lemásolom neked s elküldöm,ha nem tudod addig beszerezni.
51. Hexen
2008. márc. 6. 16:07

Sziasztok!

Anyukámnak van egy Bioptron lámpája, de a használati utasítása valahol elveszett. Ha valaki tud egy másolatot küldeni kérem értesítsen.

2008. márc. 1. 15:32

Sziasztok!

Tud e nekem valaki segíteni abban ha szeretnék kezeléseket csinálni a legnagyobb biotronlámpával,milyen végzetség szükséges hozzá hogy ki tudjam válltani a vállalkozóit.

2008. febr. 25. 10:00
MI MOST VETTÜK A BIOPTRON LÁMPÁKAT ÉS NAGYON JÓ
2008. febr. 6. 00:14

Sziasztok Mindenkik!

Van egy új állapotú 11 cm átmérőjű (közepes) Bioptron lámpám, nagy stabil állvánnyal!


A kicsi, amit lentebb írtam elkelt...


Ezen hívjatok: 70/618-4642, mert hamar el szoktak kelni ezek a "használt" lámpák.

2008. febr. 2. 19:31
Dr.Deák Sándor:Gyógyítás fény és színterápiával
2008. febr. 2. 19:22

Esti program

1.Fenék;fényfolyadék,vörös szín 2perc

2.Köldök;fényfolyadék,narancssárga2perc

3.Mellcsont;fényfolyadék,zöld szín1perc

4.fenék,köldök,mellcson-kristálykrém

2008. febr. 2. 19:19

Immunerők fokozása

Reggeliprogram:1.száj-és garatüreg,narancssárga:2perc

2.Nyak-kulcscsont fényfolyadék nyakra és a kulcscsontra;vörös szín 1percig nyakra az állkapocscsont vége alatt jobbra és balra;

kiegyenlítő gél nyakraés a kulcscsontra

3.Mellcsont;(mellcsont gödör alatt)

fényfolyadék;zöld zsín:1perc kristály krém

4.Lép fényfolyadék;sárga szín 2perc;kiegyenlítő gél

5.Kezek(a hüvelykujj és mutató ujj között)

fényfolyadék;sárga szín1-1 perc

6.Lábfej-talp fényfolyadék kiegyenlítő gél

44. Yndre
2008. jan. 29. 14:31

Érdeklődni szeretnék, hogy az immunerősítő program miből áll?

Tehát milyen testrészeket kell ennek érdekében lámpázni?

A vérképző szerv működését hol kell serkenteni?

43. ametisst (válaszként erre: 42. - ANGELIK)
2008. jan. 17. 21:44
Sziasztok!Tudnátok segíteni,hogy a vesén lévő policystára melyik szín lenne a megfelelő? vagy esetleg egy hozzáértő tel.számát megadni?Előri is köszönöm!
2008. jan. 14. 08:23
Sziasztok!Nekünk évek óta van lámpánk,nem is használunk azóta semmi gyógyszert.Van hozzá eredetileg egy könyv amiben a terápiás kezelések bennevannak.Ha valakit érdekel valamelyik szívesen leírom.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook