Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki tudja, hogy milyen színű bioptron lámpa hatásos a pikkelysömörre? fórum

Valaki tudja, hogy milyen színű bioptron lámpa hatásos a pikkelysömörre? (tudásbázis kérdés)


1 2
34. grizus
2015. dec. 6. 00:43
Az a kérdésem, hogy körömágygyulladásra melyik színt használjam és meddig, milyen gyakran? Rossz állapotban van. Köszönöm.
2015. dec. 5. 14:09
Tudnátok segíteni tyúkszemre melyik színt kell használni?
32. Dior3 (válaszként erre: 30. - Rm_astra)
2013. máj. 5. 11:04

Üdvözlöm!


Sajnálom ,hogy csak most olvastam ...

Amennyiben kis kézi lámpa van :

Alapszínnel pontról pontra kezelni -10-12 percig aztán a zöld szín pásztázva 8-10 percig .

S mellette van olyan színterápiás program :

kiválasztás és salakanyag eltávolítás -ezek már kúrák amit 2 hétig kell csinálni ..Segíteni fog de kitartónak kell lenni ..

Naponta 2 szer kell kezelni / ha van rá több idő akkor persze nem árt ha többször!/

Szép napot !

2013. ápr. 22. 19:48
Én sárga és zöld színt használtam körömgombára fél éven át napi 3x,de semmi nem változott.A gombát a szervezetből kell kiirtani,ami igen nehéz,de ne add fel!
2013. ápr. 17. 09:56
Kedves Dior03. Kérlek, adj tanácsot: láb körömgombára milyen színnel? Pattogó és közepesen fájdalmasan, nehezen mozgó kéz-ízületekre milyen színt javasolsz ? Köszönöm: Miklós
29. Jázmyn (válaszként erre: 28. - 8d16d49c24)
2012. aug. 26. 17:44
Köszi,majd utána nézek a könyvnek:)
2012. aug. 24. 13:37

Szia!!


Ajánlanám neked:Dr DEÁK Sándor :Gyógyítás fény és színterápiával !/nem drága könyv és szinte mindenhol kapható!!

A problámás bőr kezelése :

Zöld:fertőtleínő és nyugtító hatású

Narancs:kifejezett bőrproblémákra!

De az igazi átfogó hatásta 12 öngyógyító program használatával éred el !!!

Ezt kúra szerűen kell alkalmazni !Napi 10-15 percet vesz igénybe !

Először a méregtelenítést végezd el kb 2 hét aztán kifejett bőrproblémákra leírt progarmot!!

Sajnos makacs betegséggel van dolgod és nem megy egyik napról a másikra a gyógyulás de hidd el segít!!!

2012. aug. 24. 09:41

Azért bemásolok egy részletet,de igazából a dokival kéne megbeszélni a kezelését...


Tehát ha fény terápia akkor:


"Fényterápia (Fototerápia)


A psoriasisban szenvedő betegek közel 80%-a tapasztal egyfajta javulást bőrének állapotában, napon való tartózkodást követően. A fényterápia lényege, hogy a bőrfelszínt orvosi felügyelet mellett a nap ultraibolya sugárzásának teszik ki. A kezelés heti háromszor történik, kórházi körülmények között. Látványos eredmény eléréshez körülbelül 30 kezelésre van szükség.



PUVA terápia

A PUVA terápia, az egyénileg meghatározott, emelkedő dózisú ultraibolya A (UVA) besugárzás illetve egy psoralen nevű gyógyszer kombinációját jelenti. Ez utóbbi, fényérzékenyítő hatása révén, növeli a bőr UVA befogadóképességét, és ezáltal fokozza a kezelés hatékonyságát. A psoralent tabletta, vagy kiterjedt tünetek esetén fürdő formájában kell alkalmazni a kezelés megkezdése előtt.



UVB terápia


Az UVB terápia során a bőrt egy meghatározott időintervallumra mesterséges UVB besugárzásnak teszik ki, természetesen kórházi környezetben, orvosi felügyelet mellett. "

26. Jázmyn (válaszként erre: 25. - Pumukli1985)
2012. aug. 24. 08:29
Szia!Ezért vagyok tanácstalan,mert ajánlottak citromsárgát,majd zöldet,narancs színt és most te a lilát.Azt hiszem,marad a kísérletezés:)
2012. aug. 23. 16:53
A psoriasisra lila fényt használj!
24. Jázmyn (válaszként erre: 23. - 8d16d49c24)
2012. aug. 23. 12:24
Köszönöm a segítséged,akkor most a narancs színűvel fogok próbát tenni:)
23. 8d16d49c24 (válaszként erre: 22. - Jázmyn)
2012. aug. 16. 10:52

Szia!


Most visszapörgettem ,hogy a kérdésedet megtaláljam ..de amit kérdeztél régebben arra válaszoltam is ...Narancs és zöld szín..de ha elkerülte volna a figyemem esetleg akkor ne haragudj .Igyelszem mindenkinek segíteni aki hozzám fordul ..

Én nem könyvből hanem tapasztalatból próbálok segíteni ...és szívesen teszem..

Programokat csináltál??(színterápiával)..

Lement a nyári szünet én is gyakrabban tudok feljönni ...várom leveled!

22. Jázmyn (válaszként erre: 21. - 8d16d49c24)
2012. júl. 30. 23:47

Köszi a lelkesedést,én is ezt tenném,de épp a kérdésre nem válaszoltál,pedig látom,értesz hozzá?

Nekem itt áll a lámpa hónapok óta,és mindenki mást mond a ps-el kapcsolatban.

2012. júl. 25. 18:40

Üdv Nektek!!


Lelkes és kevésbé lelkes Bioptron lámpa használók!!

A lámpa nem csodaszer de rendszeres kezelésekkel szép eredményt lehet elérni!

Ami nagyon lényeges ,hogy mellékhatások nélkül segít!!Nem beavatkozunk a szervezetbe csak rásegítünk a gyógyulási folyamatokra!!

Használjátok egészséggel a lámpát!!

20. cikicakk (válaszként erre: 19. - Jázmyn)
2012. máj. 8. 22:40
Köszönöm a biztatást.Nem is annyira én hittem benne,inkább a férjem,bár én sem tiltakoztam nagyon ellene.Örültem,hogy végre elértünk egy olyan útszakazhoz,mikor keres gyógyírt a betegségére,reméli a gyógyulást és hisz is benne.Abban 100%-ig igazad van,hogy a hit sokat számít a gyógyulásban.
19. Jázmyn (válaszként erre: 17. - Cikicakk)
2012. máj. 8. 09:36
Ellenvélemények mindig vannak,nem csak a lámpával,hanem mindenféle természetes "orvoslással" kapcsolatban.Te a hitedre hallgass,mert biztos azért vetted,mert javulást vársz tőle.Aki nem hisz a gyógyulásában,annak kidobott pénz nem csak a lámpa,hanem minden egyéb,amit rákölt.
18. Jázmyn (válaszként erre: 16. - 8d16d49c24)
2012. máj. 8. 09:32
Szia!Köszönöm a választ,akkor ezentúl a zöld és narancs színnel próbálkozom:)
2012. máj. 3. 19:38
Mi 4 hónapja vettük kb a Bioptron lámpát.Itt a Hoxán megkérdeztem kinek mi a véleménye róla és kaptam egy linket,amiben benne van ez a lámpa mint egy gagyi árú címszó.Akkor nagyon elkeseredtem,mert komoly összegbe került.Örülök, hogy azt olvasom még is használ sokaknak.Ma este megint előveszem és legalább a méregtelenítést megint elkezdem.Köszönöm, hogy írtatok róla,mert elkönyveltem már, hogy jól rászedtek bennünket.
2012. máj. 3. 17:24

Szia!


Pikkelysömörnél az öngyógyító progarmokat ajánlanám+a felületi kezelést.1 salaktalanító program (2hétig)aztán az immunerősítő programot !!S közben a felületet is kezelheted (zöld és narancs színnel)!!A progarmokhoz kellenek a gyógynövények !

2012. márc. 25. 13:56

Sziasztok!

Én kölcsön kaptam egy Bioptron lámpát a talpamon kezdődő pikkelysömörre.Az útmutató szerint lámpázások előtt ajánlott az Oxi-spray,kiegyenlítő gél és kristálykrém.Én ezeket nem használnám,mivel nincs,és helyileg alkalmaznám a lámpát,nem az immunrendszer erősítésére.A füzet szerint 4-4 percig kellene kék,majd sárga színnel.Ti viszont zöldet és narancs színt javasoltok,és most bizonytalan lettem.Ha van valakinek új tapasztalat,léci írjátok meg,köszönöm.

14. bögre (válaszként erre: 13. - Doki13)
2011. okt. 2. 16:59
Hát jó lenne valami a léguti allergiámra+kiütések. :((
13. doki13 (válaszként erre: 1. - 59906b3b8a)
2011. szept. 22. 14:28
A zöld a jó rá.Ez biztos.Anyu bioptron lámpás szakértő.
2011. jan. 16. 18:38
Én azt olvastam,meg az egyik ismerősöm is mondta,hogy a szolárium jó rá.Valaki hallott már erről???:)
11. 59906b3b8a (válaszként erre: 9. - Babszibobó)
2011. jan. 15. 21:04
hát túlsúlyos az nem vagyok(csak beképzelem magamnak:D amúgy 47 kg vagyok:) ),szóval marad a stressz. De nyáron is voltak "problémáim",sőt durvábbak mint most,és akkor meg nem jött. Vagy ennyi idő kell neki,amire előjön???
10. babszibobó (válaszként erre: 8. - 59906b3b8a)
2011. jan. 15. 20:54
Szívesen!!!:-)
9. babszibobó (válaszként erre: 7. - 59906b3b8a)
2011. jan. 15. 20:53

Ugye ott kezdődik, hogy van a hajlam/örökölhető is...

És igen a Népesség nagy részének a stressz a kiváltó/előhívó ok :-(

A másik rizikó tényező a túlsúly, vagy ahogy nekünk tanították a "hízékonyságra hajlamos embereknél" is gyakori..

ha a stresszre vezethető vissza, akkor a "krém is úgy hat, ahogy az idegi állapotod engedi"...

lehet, hogy most stresszesebb vagy, így a krém hatása is belassul :-(, hisz maga a kiváltó ok sem csillapszik, "gyógyul"

8. 59906b3b8a (válaszként erre: 6. - Babszibobó)
2011. jan. 15. 20:50
De jó:), akkor kipróbálom mindenképp,remélem tényleg hatásos!:/ Még egyszer nagyon szépen köszönöm,tényleg:):).
7. 59906b3b8a (válaszként erre: 5. - Babszibobó)
2011. jan. 15. 20:49

Tudom:S. Elvileg lelki okai (is) vannak,stressz stb...

Most azért idegesít, mert máskor tényleg szinte magától elmúlt, max. 2x kellett bekennem,aztán ennyi. De most...most nem:((

6. babszibobó (válaszként erre: 4. - 59906b3b8a)
2011. jan. 15. 20:48

Egyébként nem ártasz vele, mármint ha a sárgát használod, mondhatni bármelyik színt használhatod, csak más ütemű lesz a javulás!

De a narancs a szupi erre!

Kitartás :-)

5. babszibobó (válaszként erre: 4. - 59906b3b8a)
2011. jan. 15. 20:46

Sajnos a Pikkelysömör egy alattomos betegség, gondolom a bőrgyógyász is elmondta, hogy a tüneteit bár lehet kezelni, el nem fog múlni :-(

Ráadásul ma már Népbetegségnek minősül :-(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook