Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bioptron lámpa melyik színe hatásos pikkelysömör kezelésére? fórum

Bioptron lámpa melyik színe hatásos pikkelysömör kezelésére? (tudásbázis kérdés)


9. Jázmyn (válaszként erre: 7. - Papp Szilvia)
2012. ápr. 14. 20:06

Úgy tűnik,hogy erre a fórumra már nem ír rajtunk kívül senki.

Én bekapcsolódtam egy másik ps fórumba,sztem nézz be te is,talán ott kapsz hasznos tanácsokat,amit a férjednek át tudsz adni.

Remélem,a welnesz jól sikerült:)

8. Jázmyn (válaszként erre: 7. - Papp Szilvia)
2012. ápr. 4. 17:22

Köszönöm,hogy így bátorítasz!Én már most,az elején érzem,hogy ez a betegség az ember lelkét is tönkreteszi.Szerencsés a férjed,hogy vígasztalod,tereled a figyelmét,ez óriási támogatás lehet neki.

Tegnap visszamentem a természetgyógyászhoz,és azt mondta,hogy természetes,hogy még mindig erősödik a tünet,hisz a fémek,gombák,mérgek kivezetése a szervezetemből még csak 1,5 hónapja folyik.Kaptam újabb Joalis cseppeket,tengeri sós kenőcsöt,de csak tegnap kezdtem.

Igen,majd megírom,ha lesz változás.

7. Papp Szilvia (válaszként erre: 6. - Jázmyn)
2012. ápr. 4. 16:06

szia,


sok sikert mindenképpen,és ne keseredj el soha!!! télen nem jó dolog mert nem süt a nap de tavasztól szig próbálj minél többet napon lenni egy topban és az jót tesz:)))) nem múlik el de halványodik majd:)))


sajnos a férjem is nehezn viseli néha, pedig pasi és nem egy olyan típus aki nagyon felvenné hisz megszokta, de idén télen nagyon csúnya lett a bőre(engem nem zavar,nekem az lenne már fura ha nem lenne,így szeretem:P), szvl most szegényem folyton napozik ha hazaér a kertben mert welneszelni megyünk és látom h nagyon bántja h mit fognak mások mondani a háta mögött, esetleg mutogatni is rá:((((((

rossz érzés, de majd próbálom elterelni a figyelmét:)))


ha beválik vmi megosztod velünk?:P

2012. ápr. 2. 14:15

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a jó tanácsot.Én még az elején járok,és eléggé meg vagyok rémülve attól,amit mások írnak a betegségről.Minden praktikát,tapasztalatot kigyűjtöttem,aztán most kezdődik a kísérletezgetés.

Sajnos fémallergiám van,és nem biztos,hogy nekem jót tenne ez a paplan,de kívánom,hogy férjednek beváljon,ha beszerzitek.

Szívesen veszem,ha más pozitív tapasztalatot is megosztasz velem,mert látom,hogy segítőkész vagy.

2012. ápr. 1. 14:50

én a lámpát nem ismerem de egy tanács:

páromnak is van,és elég brutálul a fejét leszámítva mindenhol és nagyon pirosak!

megoldás:

apósomnak is van szintén nagyon csúnya már,ő 50 feletti és mindent kipróbáltak,sok pénzt öltek bele,és 3éve megtalálták ami nagyon jó:)

vett 120 ezerért(tudom csillagászati öszeg) egy ezüsszálaspaplant,konkrétan kettőt,egyet tett maga alá lepedőnek eggyel meg takarózik...

el se hiszitek de kb 2hónap után már alig látszódott! nem múlt el,de jó közelről kell bámulni pl a karját hogy lásd h van neki,mert 2-3méteres távolságból még halvány rózsaszín szín sem látszódik:)))


tudom drága,mi se vettünk,de épp ma láttam h a dormeo is gyárt már ezüstszálas fedőmatracot,mert viszont én nagyon szemezek azzal,elég drága de nem 120zer ft, és memória habos is legalább:P


szvl lányok,párom is sok krémet próbált már,de világszerte bizonyított h nincs még megoldás rá:(


nálunk tapasztalatból írtam ezt le, de borsos az ára:(viszont használt! egyszer mi is veszünk,mert idén a tél nagyon betett a bőrének,ilyen "csúnyán"még nm nézett ki soha!


ugye a szoli segítene,de olyan fehér a bőre h a 6perces régi csövektől is megég:S


nézzetek körül ezen az ezüstszálas részen hátha más is ír róla...

én már másra nem költenék tapasztalatból


sok sikert:)

2012. márc. 30. 10:26

Akkor türelmesen várjuk,biztos jön valaki,aki segíteni tud nekünk ebben.

Makacs betegség,én még az elején járok,és igyekszem minden lehetőt megtenni én is.

2012. márc. 30. 09:48
Ez engem is nagyon erdekelne,hol es mennyiertlehet egyebkent ezt a lampat beszerezni?Meg csak nem is hallottam ilyenröl.Aparomnak vannak ilyen jellegü problemai es talan segitene rajta miutan az x-ik kencefice sem segitett rajta amit az orvosok felirtak,vagy a patikaban magunktol vettünk:(
2012. márc. 30. 09:35
Helyi kezelésre gondolok,nem az immunrendszer erősítésre.
2012. márc. 30. 09:34
Bioptron lámpa melyik színe hatásos pikkelysömör kezelésére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook