Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bioptron lámpa! Melyik szín mire jó? fórum

Bioptron lámpa! Melyik szín mire jó? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2011. jún. 26. 19:25
aranyérre milyen színű lámpát használjak?
190. 53dfddad18 (válaszként erre: 187. - Böbe071)
2011. jún. 24. 18:49

Ez új! Ezt is tudja?

A vesekő magától is elmegy...

2011. jún. 24. 18:42
Akkor sok sikert hozzá!!Tapasztalatod majd leírhatnád...
2011. jún. 24. 00:18
most használom először a lámpát.
2011. jún. 19. 21:14
ÉS a valódi vélemény fene tudja... vese kövem el vitte az tény!!!
2011. jún. 19. 21:14

A vörös


Aktivizál, élénkít, lendületesebbé tesz. Újra rendelkezésre bocsátja a mélyen rekedt energiát, a pangó, renyhe és redukálódó folyamatokat új lendületbe hozza, erősíti a gondolkodást. Melegítően hat, a vért mozgásba hozza, és jó minden olyan fájdalomnál, amit a vér pangása okoz. (alacsony vérnyomás, bénulás, ájulásra való hajlamra, serkenti a gyengén működő szerveket)


Gyógyítólag hat: vészes vérszegénység, impotencia, frigiditás, fogyás, izomgörcs, érrendszeri problémák kezelésére, legyengült bőr, cellulitisz, hátfájás.



A sárga


Erősítő, tonikus hatású, felderít. Serkent anélkül, hogy felizgatna, szétárasztja az energiát, erősíti a túl gyenge folyamatokat, erősíti az idegeket.


Gyógyítólag hat: gyomorbántalmakra, kövérségre, máj- és epebajokra, hasnyálmirigy, cukorbetegségre, izületi gyulladásra.



A zöld


Nyugtató, fertőtlenítő hatása is van.


Gyógyítólag hat: szív-, tüdőbetegségre, szemzavaroknál, szemhibáknál, fejfájásra, gátolja a sejtburjánzást, égésekre enyhítő, műtéti hegek megszüntetésére, lábszárfekélyre.



A narancssárga


Segíti a felépülést, élénkít, melegít. Az energiát lágyabban éleszti, mint a vörös és nyugodtabb a felépülés, oldja a görcsös folyamatokat, derűssé tesz.


Gyógyítólag hat: a pajzsmirigy és egyéb hormonzavarokra, izommerevedésre, agresszióra, bőrbajokra.


A kék


Megnyugtat, koncentrálásra késztet, hűt. Fájdalomcsillapító, gyulladásgátló, csökkenti a vérnyomást.


Gyógyítólag hat: különféle torokbetegségek (strúma, rekedtség, gégehurut), fogzási panaszokra, idegességre, lámpalázra, vizsgadrukkra, migrénre, lázra.



Az ibolyakék


Túlsúlyban a központi idegrendszert befolyásolja, fokozza az alvás késséget, nyugtat.


Gyógyítólag hat: az idegekre, epilepsziára, álmatlanságra, feledékenységre, hasmenés, hólyaghurutra, isiász, és lumbágó betegségekre.

2011. jún. 19. 21:12

VÖRÖS

Aktivizál, élénkít, serkent, felszabadítja a szervezet mélyben rekedt energiáit, a pangó, renyhe és csökkenésbe forduló folyamatoknak új lendületet ad, erősíti az érzékeket.


KÉK

Megnyugtat, fékez, csillapít, koncentrálásra késztet, hűt, összegyűjti és struktúrát ad az energiának, a túl aktív, rendellenes és gyulladásos folyamatokat újraszabályozza, csillapít, tisztaságot, nyugalmat ad.


SÁRGA

Erősítő, tonizáló hatású, megnyit, felderít, serkent, anélkül hogy felizgatna, szétárasztja az energiát, erősíti a legyengült folyamatokat, feloldja a merevséget, erősíti az idegeket.



ZÖLD

kiegyensúlyoz, feloldja a feszültséget, megnyugtat, a testi és pszichikai energiát dinamikus egyensúlyban tartja, csillapítja a feszült és fájdalmas folyamatokat, mély nyugalmat nyújt.


NARANCS

Segíti a felépülést, élénkít, felmelegít, izgat, az energiát lágyabban éleszti mint a vörös, és nyugodtabb a felépülés, oldja a görcsös folyamatokat, derűsebbé tesz.


IBOLYAKÉK

Inspirál, nyugtat, csökkent, magasabb szinten fejleszti az energiát, segít kiaknázni a szellemi folyamatokat, csökkenti az idegfeszültséget, oldja az idegi ingereket, enyhíti a fájdalmat.

2011. jún. 19. 21:10
Ott dolgoztam..mármint a zepter
183. Hitta
2011. jún. 19. 17:00

Itt egy jó kis leírás melyik szín mire jó :)

[link]

2011. jún. 19. 13:34

Sziasztok!

Nekem csak jó tapasztalataim vannak a lámpával kapcsolatban.Mi évek óta használjuk a családban.Ezért vettünk papának is /de ő nem hogy nem használta hanem szétszerelve a dobozban tartotta/most pedig sajna már örököltük.Szeretném ár alatt valakinek eladni akinek szüksége van rá de nem tud többszázezer forintot kiadni.A lámpa tökéletes állapotban ,dobozában,orvosi könyvel.Közepes kategória 10perces időzitővel!Gurulós állványos.Nagyon Ár alatt!!

181. szuszka 11 (válaszként erre: 178. - Tiramisú86)
2011. jún. 18. 22:32
Aranyérre melyik színt használjam,
180. tiramisú86 (válaszként erre: 179. - Tiramisú86)
2011. máj. 9. 08:50
*szepen!
179. tiramisú86 (válaszként erre: 178. - Tiramisú86)
2011. máj. 9. 08:50

Koszonom szpene!


...ez lemaradt :-)

2011. máj. 9. 08:50

Szisztok!

Penteken egy munkahelyi figyelmetlensegbol adodoan eros utes erte az orrnyergemet. Kisse bedagadt, erzekeny, piros veralafutasos...melle tarsult a fejfajas, emelyges es neha bizonytalansag erzet az egyensuly teren...ezt milyen szinnel erdemes kezelni?

3 honapos muteti hegre zold feny?

Nekem a legkisebb lampam van...

177. mvadri1
2011. ápr. 30. 18:48

Sziasztok!


Krónikus arcüreggyulladásra milyen színt javasoltok?

Gyereknek s felnőttnek is van ilyen gondja a családban :(


Köszönöm.

2011. márc. 20. 11:29

Sziasztok!

Kaptam egy kisméretű, régi lámpát aminek nagyon örülök, de nem tudom, hogy melyik színt mire lehet használni. Megköszönném, ha valaki segítene esetleg egy használati útmutatóval. Köszönöm

175. Bog
2011. febr. 15. 16:22

Sziasztok!

Tudtok nekem abban segíteni, hogy esetleg vesekőre, vesegörcsre használható-e a bioptron lámpa, esetleg milyen szín jó rá?

Köszönöm

2011. jan. 19. 09:06

Szia cupak!

Hólyaghurutra és kismedencei gyulladásokra elvileg a zöld színt írja a használati útmutató. Ezzel a színnel kell 4 percig az egész kismedencét pásztázni. Fényterápia esetén azt írja, hogy 6 perc köldökre + 6-6 perc mindkét petefészekre naponta kétszer. Amúgy felfázásra nekem a tőzegáfonya (Highland Clearly Cranberry) vált be.

2011. jan. 15. 08:18

Sziasztok!

Tudnátok segíteni?

Felfázásra melyik színt használjam?

172. bögre (válaszként erre: 171. - ANGELIK)
2010. dec. 15. 11:46
Felsőlégúti és bőrkiütés. :(
171. ANGELIK (válaszként erre: 170. - Bögre)
2010. dec. 13. 22:16
Milyen tipusú alergia?
170. bögre (válaszként erre: 169. - ANGELIK)
2010. dec. 5. 15:43

Allergiára tudnál ajánlani valamit?

Jó lenne!

169. ANGELIK
2010. dec. 1. 23:07
Sziasztok!Jó ideje nem jártam itt és ahogy visszaolvastam elég furcsát éreztem.Ez a sok kötözködés!Aki nem tartja jónak a lámpát miért van itt?Én kb 10 éve vettem meg az első lámpám,azóta a család nem szed gyógyszert.
168. bögre
2010. nov. 26. 11:06
Nekem se!
167. Tökfej. (válaszként erre: 166. - Cukormeister)
2010. nov. 26. 11:04
nekem nem hozza be ;(
2010. nov. 21. 19:34

Színterápia használata pdf-ben ;)


[link]

2010. nov. 17. 18:06
Sziasztok! Én kaptam egy tapasztalati leírást, ami gyulladásos folyamatokra talán a zöld színt ajánlotta - a műtéti sebem nem gyógyult és szebb sem lett, így váltottam a sárgára. Egy másik forrású leírásban a kékek írták, ami valóban csökkentette a gyulladást.
2010. nov. 17. 15:09
amúgy : [link]
2010. nov. 17. 15:06
marhaságot fogok kérdezni, de valamelyik szín nem jó mellnövelésre? X) megvan a lámpa+a színek
162. Brygy
2010. nov. 12. 21:16
És hogy milyen időközönként kell lámpázni?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook