Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetélés után 6 hónap eltelt és nem jön össze, valakinél hasonló? fórum

Vetélés után 6 hónap eltelt és nem jön össze, valakinél hasonló? (beszélgetős fórum)


13. bubiguppi (válaszként erre: 11. - Bubiguppi)
2019. okt. 3. 19:31
Van valakinek aszpirines tapasztalat?
12. 7700c510ac (válaszként erre: 9. - E9d12f9aa7)
2019. okt. 1. 11:21

Kedves Namélia!


Természetesen konzultáltam a nőgyógyászommal és az endokrinológusommal is. Mindketten egy ciklust kihagyást javasoltak. A vetélés után rendesen kitisztult a méhem, napra pontosan jött meg utána a következő menzeszem.

2019. szept. 30. 19:54
Megcsinálta a dokim a 3.ès 21.napi vèrtedztet ,tökèletes.Acizalep (aszpirin)T kell szednem ,mert darabos a vèrzèsem ,ès csodákat olvastam az aszpirinről teherbe esès ügyileg😊így hát várom a csodát meg bízom a dokimbsn,jó orvos.
10. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 6. - 7700c510ac)
2019. szept. 30. 16:06
A tiedre írtam az előbb...de nem nyomtam rá a nevedre.
2019. szept. 30. 16:05
Mellettem elvetélt egy kismama régebben... és azt mondták neki,hogy 6 hónapig ne próbálkozzanak, lehet korai neked ez? Nem tudom....helyedben konzultálnék egy nőgyógyásszal,aki megmondja ,hogy van-e valami akadálya,vagy nincs.
8. 7700c510ac (válaszként erre: 7. - Panna07)
2019. szept. 23. 08:45

Szia!

Köszönöm szépen a jókívánságodat! :)

Amint megtudtam, hogy terhes vagyok, rohantam az endokrinológusomhoz, még januárban a lelkemre kötötte, hogy ha sikerült, rögtön menjek. Így is tettem, azonnal emelt a gyógyszeradagon.

7. Panna07 (válaszként erre: 6. - 7700c510ac)
2019. szept. 20. 12:26

Szia! Drukkolok, hogy mihamarabb sikerüljön! :)

A pozitív teszt után változtattak a gyógyszer adagodon? Pajzsmirigy alulműk.nél fontos, hogy teherbeesés után soron kívül megnézzék a TSH-t, a vetélés elkerülése miatt.

2019. szept. 20. 12:01

Sziasztok!

Pajzsmirigy alulműködésem van, e mellett a cukromra nagyon oda kell figyeljek.

Mi január óta próbálkozunk a babával. Június végén teherbeestem, 5 hetesen elveszítettem. Természetes úton ment el, nem kellett befejezni. Egy ciklust vártunk ki. Azóta próbálkozunk. Tehát vetélés után egy sikertelen cikluson vagyunk túl.

Trimeszter és c vitamint fogyasztok egy hónapja, vagyis ebben a ciklusban kezdtem.

Nekem nem javasoltak semmilyen vizsgálatot sem, mivel tehrebeestem a petevezetőim átjárhatóak, a többi "mérhető" értékem pedig rendben van.

Szerdán voltam ultrahangon, mely szerint éppen ma lökődik ki az érett petesejtem.

Én azt olvastam, hogy vetélés után könnyebben összejön, remélem,hogy én is azok közé a nők közé fogok tartozni és ezeket kívánom nektek is, s minden társunknak, aki gyermeket szeretne.

5. 1db9001d3a (válaszként erre: 1. - Bubiguppi)
2019. szept. 20. 11:03

Én is hasonló cipőben járok.

Sajnos két spontán vetélésem volt 2018ban.


Áprilisban már próbálkozhattunk, de még semmi. Pedig az első kettő 3hónapon belül jött.


A nőgyógyászom a harmadik sikertelen próbálkozás után javasolt vizsgálatokat.


Nekem köszönöm, két próbálkozás elég volt. Nem a testi érzések miatt akarom elkerülni, hanem a lelki fájdalmak és a várakozás, a felesleges idő kiesés miatt.


Elmentünk meddőségi vizsgálatra. Páromnál a sűrűségben találtak hibát, de nem aggasztó a helyzet. Nálam trombózis hajlamot találtak. Ezért inszeminálást javasolt a orvos.

Előtte még elküldött az átjárhatósági vizsgálatra. Itt mindent rendben találtak és 3 hónapnyi próbálkozást javasoltak.


Most tanácstalan vagyok eléggé. Próbálkozzunk nyugodtan, bízva abba, hogy nem ismételődik meg. Vagy mindenképp inszemre menjünk?



Te voltál már valamilyen vizsgálaton?

2019. szept. 3. 13:18
?
3. Alessandro (válaszként erre: 2. - Bubiguppi)
2019. aug. 23. 19:09
Írj a Modinak, ő kijavítja.
2019. aug. 23. 19:04
Vetèlès akart lenni,nem tud kijavítani
2019. aug. 23. 19:01
Várom a tapasztalatokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook