Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A babámnak egyszerre jön az alsó oldalsó és középső metsző foga. Valakinél volt már hasonló? fórum

A babámnak egyszerre jön az alsó oldalsó és középső metsző foga. Valakinél volt már hasonló? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 15. 23:32
Az én kisfiamnak,6 hónaposan az alsó 2 metsző,rá egy hónapra, felső metsző, és a mellette levők, egyszerre 4 fog. térdig jártunk a nyálban, de egyébként minden ok. Most 28 hónapos, megvan mind a 20 foga. Kb 3 hónapja az utolsók.
9. lanu (válaszként erre: 8. - Misz)
2010. febr. 15. 23:04
:D akkor nem az én babócám az egyedüli eset! :)
8. misz
2010. febr. 15. 22:45
A 7 hónapos kisfiamnak még nincs 1 foga sem, viszont a felső középső 4 jön ezerrel. Az alsóknál meg semmi mozgolódás. Hát Ő sem egy nagykönyvi eset. :))
7. sajert (válaszként erre: 6. - Lanu)
2010. febr. 15. 21:37

Köszi :-DD, így már értem.


Szerencsére nem szenvedett velük. Néha kentem csak be neki, mikor már végképp minden nyűgősségi lehetőséget kizártam.

6. lanu (válaszként erre: 5. - Sajert)
2010. febr. 15. 21:11

hűű,ez aztán gyorsan ment nektek! :)

nekünk az alsó középső kettő,ahogy te is írtad,de az, az melettiek is,jobbról és balról egy-egy. szóval 4 jön egyszerre. az alsó középsők még nem látszódnak,hanem a külsők törték át az ínyét előbb,ami a nagykönyv szerint majd csak az alsó és fölső kettő után jöhet.. érted? :)

2010. febr. 15. 21:02
Én nem tudom beazonosítani, melyik jön egyszerre a gyerekednek, gondolom az alsó kettő középen. A fiamnak 6 hónapos korára kint volt az alsó kettő+felső kettő, 5 hónaposan kezdte ő is :-D. Az alsó kettő egyszerre jött ki, rá két hétre meg jött egyszerre a másik kettő. 8 hós korára meg még kijött négy-ezek totálisan egyszerre. Aztán 15 hósan jött ki 8, itt is négyesével, két hét különbséggel, azóta semmi. Most két éves.
4. lanu (válaszként erre: 3. - Wanda8)
2010. febr. 15. 19:49
akkor jó,gondoltam,hogy nem jelent problémát,csak kicsit érdekes volt.. de a zsibbasztó nem sokat ér...
2010. febr. 15. 19:42
nekünk is egyszerre jött a kisebbik fiamnál
2. lanu
2010. febr. 15. 19:38
..de a domináns a középső metsző foga,az már látsziik is.. 5 és fél hónapos.
1. lanu
2010. febr. 15. 19:37
A babámnak egyszerre jön az alsó oldalsó és középső metsző foga. Valakinél volt már hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook