Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kimutattak már valakinél kromoszóma rendellenességet a vetélés okaként? fórum

Kimutattak már valakinél kromoszóma rendellenességet a vetélés okaként? (tudásbázis kérdés)


2013. dec. 8. 19:05
Sziasztok! Most olvasgattam a fórumot. Nem tudom kell e még az inófó, de lombik+PGD segíthet, bár nekünk mindíg volt 1-2 embrió amit visszakaptam nem tapadtak meg. Érdeklődnék, hogy ilyen rendellenességgel szült -e már valaki spontán egészséges babócát
6. Sylvia81 (válaszként erre: 5. - PAnncsika)
2009. dec. 26. 17:09
Nagyon szívesen, bár túl sokat nem tudtam segíteni. Most várjuk a második gyerekünket, és mindkettő spontán, tervezés nélkül fogant. Szóval ezért is nem vagyok otthon ezekben a témákban. -Tudtommal még a családban sincs senki, akit érintene. Csak itt a Hoxán találkoztam ilyen emberekkel.
5. PAnncsika (válaszként erre: 4. - Sylvia81)
2009. dec. 26. 15:37

Köszi!

Leiden-mutációt már néztek, az szerencsére nincs.

PCOS nem hiszem, hogy vagyok, már sokat olvastam róla itt a hoxán is. Annak vannak tünetei is. Csináltam már tesztet róla, nemleges válasz adott. Ha igaz és jól tudom, amit tudok róla. Azért a fórumot megkeresem, de mintha már beszélgettem volna ott. Azért megkérdezem őket, hátha tudnak segíteni.

Mindenesetre köszönöm a te segítségedet is.

4. Sylvia81 (válaszként erre: 3. - PAnncsika)
2009. dec. 26. 15:27
Sajnos többféle rendellenesség is van. :( Én nem sokat tudok róluk, de ha beírod a Hoxa keresőjébe, hogy PCOS, ki fog dobni pár fórumot, kérdezősködj esetleg ott. De van Leiden is, arról is találhatsz fórumot. De amíg nem tudjátok pontosan, mi a baj, sokkal nem jutsz előlrébb. Viszont a kezdeti vizsgálatokkal kapcsolatban biztos tudnak infót adni. Ssajnos ők majdnem mindannyian átestek azon, mint te, így kerülnek dokihoz. :(
2009. dec. 26. 14:51

Nem, még nem is voltam a vizsgálaton. 3 elhalt terhességemet kellett műtéttel befejezni. Most utoljára Utrogestant is kaptam meg mindenféle vitamint és a dokim szerint elképzelhető, hogy krom. rendellenességünk van a férjemmel, mert a terhesség kellőképpen meg lett támogatva gyógyszerekkel, így más oknak kell lennie a babák elhalásának. Január végén kell visszamenni kontrollra és akkor elküld Debrecenbe a vérvételre.

Arra lettem volna kíváncsi, hogy mire számíthatok, mert még babánk az nincs és már 35 vagyok. Viszont kicsit megtört ez a 3 eset és gondoltam hátha valaki más is küzd ezzel a rendellenességgel és biztatni is tudna valamivel.

2009. dec. 26. 14:19
Milyen jellegű a rendellenességed? Mi a neve, megmondták? Mert sajna van egy csomó féle... Itt is vannak olyanok, akik küzdenek ezzel-azzal.
2009. dec. 26. 14:17
Kimutattak már valakinél kromoszóma rendellenességet a vetélés okaként?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook