Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béres Alexandra: Súlykontroll program fórum

Béres Alexandra: Súlykontroll program (beszélgetős fórum)


304. Menyó
2007. márc. 24. 09:24

Mókica! Tegnap este már épp írtam neked a hsz-t amikor is szerverhibát jelzett nekem, na de most akkor pótolom. :) Szerintem, ha amúgy is rohangálsz, takarítasz egész nap nem fontos olyan sűrűn tornáznod, mert Te így egész nap mozogsz. Én viszont irodai munkát végzek nekem muszáj! :)


belyus! A kenyér nekem is hiányzott, de már megszoktam, a wasa tökéletesen kielégíti az igényemet. Mondtad a férjednek, hogy ne a kenyereknél keresse? Én láttam a mi tesconkban, bár azt hiszem nem a puffasztott cuccok mellett volt az édesség osztályon, hanem a szotyi, mogyi, ropi környékén. Ja és természetesen alsó polcon eldugva! :) De Rossman vagy Dm nincs nálatok? Ott szerintem hamarabb megtalálná.

Ha mérlegeltél írd meg az eredményt, kíváncsian várom.


Szia dundy! Örülök, hogy Te is haladsz. Kalács? Hát elvileg kenyér már ehető a második szakasztól, így szerintem ha kívánod akkor eheted, de azért lehetőleg ne mindennap.


sizsu! Milyen a Vitalitás dvd? Vagy nem azt próbáltad ki az este? Bár nem nagyon akartam, de meghoztad a kedvem a mozgáshoz, így este még én is lenyomtam a friss dvd első lemezét (2 program) egyben. Tényleg nem ugrálós, de alaposan megdolgoztat érzem a lábaimon. :))


agoca, NOA, pokocska mi a helyzet veletek?


Most megyek az utazási kiállításra begyűjteni néhány prospektust, majd csak később leszek.

303. belyus (válaszként erre: 293. - Sizsu)
2007. márc. 24. 07:51

Úgy látom, te ebben profi vagy. De nem is tudok minden nap tornázni, lelkierő is kell hozzá, meg némi idő, amiből nem sok van. Igaz, hogy még csak 16 hónapos a fiam, de én már szeptemberben visszamentem dolgozni.

Szülés előtt nem voltak problémáim, mindig 56 és 60 kg özött mozogtam, bármit ehettem, kosárlabdáztam. ( mindez a 178centimhez)

De most megszenvedem, ugyanis 26 kiló ugrott fel a terhesség alatt, veszélyeztetetten feküdtem, így nem csoda.

Na mindegy, ma mérlegelek, kíváncsi vagyok.

302. belyus (válaszként erre: 292. - Menyó)
2007. márc. 24. 07:46

Jó reggelt! Tegnap nem tornáztam, de a mai 40 percem megvolt!

Majd este még ugrókötelezek egyet!!:-))))

A nagyfiú Kristóf és nagyon rossz, mert alig hagy tornázni. Amint lefekszem a földre, már rajtam ül.Kb. minden másnap tornázok, mert a suliban is eleget rohangálok, ráadásul a 45 perces óráim alatt is végig mászkálok, as mai gyerekek mellett nem nagyon lehet leülni.:-)))))))

Ma van az ötödik napom, és már hiányzik valami kenyér, mert én sem Wasa kenyeret sem semmi mást nem eszek. Ebben a prfészek Szigetváron semmi nincs, A férjem pedig nem talált Pécsett a Tescoban. FÉRFIAK!!!!!

Mindegy, valahogy kibírom!

301. dundy
2007. márc. 24. 07:08

Sziasztok!

Én pár napja írtam ide, azóta sem,mert kb 1 hete csinálom de vegyesen eszem az 1-2 szakaszból, fogytam már 1 kilót. A mai tornám már meg volt, 5 km-t gyalogoltam, 283 kcal-t írt ki az órám.Az lenne a kérdésem, hogy a Norbi 1-es kalácsa szerintetek belefér az 1-2 szakaszba ( kb 2 szelet reggelire) ?

300. pokocska (válaszként erre: 299. - Mókica)
2007. márc. 24. 06:48
Szerintem, ha egyésznap rohangálsz, akkor nem kell annyit tornáznod, mert a zsírégetésed megvan (mint utdjuk a takarítás, kertészkedés,...ilyesmi is éget kalóriákat). Szerintem Neked elég, ha heti néhány alkalommal erősítesz.
299. Mókica
2007. márc. 23. 21:24

Hú csajok, én nem biztos, hogy annyira sűrűn fogok tornázni mint ti,mert mire hazaérek a munkából én eléggé leszivódom:(

Egész nap talpon vagyok és rohangálok....magánházakat takaritok,napi 8-10 órát..csak számit ez is valmit:DDD

Ma bizos nem csinálok semmit....alig élek:(

298. Mókica (válaszként erre: 279. - Menyó)
2007. márc. 23. 21:22
Neked is gratulálok a 1.5 kilóhoz:) Ügyike vagy!;)
297. Mókica (válaszként erre: 278. - NOA)
2007. márc. 23. 21:21
Neked is sok sikert:)
296. Mókica (válaszként erre: 277. - Agoca)
2007. márc. 23. 21:19

Gratulálok a 3 kilóhoz:) Szuper vagy:D

Én bevallom igy a második napomon elég gyomorkorgós voltam....de majd az is összeszűkül...kitartok;)

295. Mókica
2007. márc. 23. 21:16

Hello baby,megyek visszaolvasok:) Most értem haza a melóból:(


A gatya már lassanleesik rólam...kezd távozni a viz:)))

294. sizsu (válaszként erre: 292. - Menyó)
2007. márc. 23. 21:02

Köszönöm! :)

Nagyon jók az ötletek... A szájbarágósság meg tetszik, mert így legalább nincsen plusz kérdésem.

A tescóban voltam én is husiér, nem láttam dvd-t, a Médiában vettem meg a Vitalitást. Jó a Norbi is persze... A lényeg, hogy mozogj sokat, intenzíven, dinamikusan, és akkor az igazi, ha nem fuldokolsz és görcsölsz, de azért gyöngyözik a homlokod...

Igazad van, ha jól emlékszem, akkor a könyvben is az van, hogy heti egy pihinapot be kell iktatni. Nekem az edzőm (régen) azt mondta, hogy cardiot és hasizmot ilyenkor is lehet csinálni, de hát van annyiféle vélemény erről, mint égen a csillag. A könyvben az van, hogy minimum heti háromszor kell tornázni... :) Az már megvan a hétre. Most jön a ráadás!!! Megyek izzadni egy kicsit.

293. sizsu (válaszként erre: 289. - Belyus)
2007. márc. 23. 20:54

Azért lehet tornázni, csak a nagyon fájó (tényleg fájó) részeket kell kímélni, mert a "rá kell mozogni" nem igazán állja meg a helyét. Mikor a lábaim fájtak, akkor fél órácskát hasazgattam, mikor a hasam, akkor fél órácskát kezeztem. Erre a Réka 3 tökéletes, de az sem baj, ha csak 15-20perces átmozgató nyújtást csinálsz. Majd ha csak izomfáradságot érzel az edzés másnapján, fájdalmat nem, akkor lehet nekiállni a zsírpusztítának.

És igen! Igaza van agocanak, az izom sokkal nehezebb a zsírnál... Nekem 77kg-osan kockás volt a hasam. Akkor gyúrtam. Most "csak" 8kilóval vagyok több, de annyira elpuhultam, hogy a mostani izmoltságomhoz 68kilóval lennék ideális. És még mindig nem lenne annyira alacsony a testzsírszázalékom, mint anno.

De nem azt nézem, hogy milyen voltam, hanem , hogy milyen leszek!!!

292. Menyó
2007. márc. 23. 20:44

Megjöttem, de nem jártam sikerrel. :-( Csak a visszaváltozós Alexandra dvd volt másmilyen nem. Egy kicsit el is vagyok keseredve. Amúgy megvettem Norbi duci összesét (4 az 1-ben) próbára, remélem ez is segít vmennyit. Végülis mindegy mire mozgunk csak mozogjunk, nem? :)


sizsu! A sütőzacsit igen így használom, husi befűszerez betesz zacsiba, zacsi bezár megszurkálom villával a tetejét, mert ha kivágom a sarkát kifolyik a fincsi szötymő! :) Jah, és nekem megpirul a zacsiban is, eddig még soha nem szedtem szét csak tálaláskor. Célszerű előre ráfektetni egy tepsire amiben majd bemegy a sütőbe, mert jobban el tudod helyezni a tartalmát. Sütés után egyből ki kell szedni az egészet, mert különben olyan irgalmatlanul beleragad, hogy a zacsit kell szopogatni a husival együtt! :))A felnyitásnál a felcsapó gőzre vigyázz! Régebben tettem bele krumplit is, akkor az is átvette az ízét. Egyébként a husi mellé hagymát, fokhagymát, paradicsomot és paprikát szoktam tenni. Vettem is parit a tescoban, így holnap vmi ilyesmit csinálok. Máris csorog a nyálam! :))

Remélem nem baj, hogy ilyen szájbarágósan írtam le, de én ezeket megtanultam a saját káromon. :))


belyus! Én a helyedben nem tornáznék mindennap, csak legfeljebb minden másnap. Ugyanis a szervezetnek is kell pihenni, mert akkor tud regenerálódni. Jók a képek, köszönöm! Hogy hívják a nagy fiút?

291. sizsu (válaszként erre: 288. - Agoca)
2007. márc. 23. 20:44
Köszi a tippet, már a sütőben izzad. :)
290. agoca
2007. márc. 23. 20:05
Addig ne mérj :) A torna kezdetben amúgy is lassítja a kilók fogyását, mert a zsírszövetnél nehezebb az izomszövet, ezért kell a centizés is, hogy az kitartást adjon :))
289. belyus (válaszként erre: 283. - Sizsu)
2007. márc. 23. 19:59
akkor ma ne tornázzak???
288. agoca (válaszként erre: 286. - Sizsu)
2007. márc. 23. 19:51
A zacsiban teljesen jó, amit leírtál, de rájuk is van írva, hogy hogy kell. Amúgy a könyvben a jénait és rómaitálat írják a zacsi mellett, abban se kell olaj elvileg. A zacsi sarkát jó egy picit kivágni, a tetejéből meg egy csíkot levágni, és azzal összekötni. És nagyon fini, mert benne marad minden, én az uccsó 10 percben szét szoktam nyírbálni a zacsit, és akkor jól megpirul a teteje:)
287. belyus
2007. márc. 23. 19:34

Köszi a bíztatást!

A lépcsőn alig tudtam felmenni ma a suliban, még a gyerekek is nevettek, mondván valami gáz van a járásommal.

Egyébként van fent képem, tettem fel.

286. sizsu (válaszként erre: 285. - Menyó)
2007. márc. 23. 19:16

Most indulok a Médiába... Remélem még megvan. Két darab volt belőle, amikor néztem utoljára! Este már erre fogok tornázni. A vitalitásra. :)

Még soha nem sütöttem sütőzacskóban. Símán rászórom a fűszert a husira, aztán be a zacsiba, majd a sütőbe? Lecsósra vágyok, szeletelhetek mellé paprikát+paradicsomot? Pedig tudok főzni, csak a jénai, a tepsi, meg a római tál eddig kielégített minden kívánalmat. Írtad a zacsit, ma veszek a tescóba. Kipróbálom. :)

285. Menyó
2007. márc. 23. 18:02

Szia Bea!

Kitartás az izomláz hamarosan elmúlik. És ahogy sizsu is mondta várjuk az eredményt, amint mértél vmit.

Tőled is kérném, ha lehet tennél fel képet? Csak hogy lássuk is egymást. :) Köszi.

Jah, és én is tápos vagyok, csak még nem annyira, így ma még rá szeretnék dolgozni. Húzok is mindjárt a tescoba.

Tényleg sizsu! Megvetted a dvd-t? Vagy nem te mondtad?

284. Léna79
2007. márc. 23. 17:59

Sziasztok!


Sizsu,köszi a tippet.Lassan két hete tornázom:-)


Megnézem a cikket:-)


Agoca,gratulálok!

283. sizsu (válaszként erre: 281. - Belyus)
2007. márc. 23. 17:43

:))) Más is. Három hete kezdtem el diétázni(házi kalóriaszámolós)+torna. Másfél hétig minden második napra jutott valami. Volt, hogy nem tudtam pisilni a tesco wc-ben, mert ráülni nem vagyok hajlandó, guggolni meg nem tudtam, mert annyira fájt... :)

Várd meg, amíg elmúlik az izomláz, mert a gyulladás miatt van egy picike vízvisszatartás, meg be is vannak duzzadva az izmaid, majd ha minden ok, akkor centizz+mérlegelj! Várjuk az eredményeidet.

282. belyus
2007. márc. 23. 17:36
Van köztetek olyan, aki Pécsen lakik?
281. belyus
2007. márc. 23. 17:35

sziasztok!

Ma van a negyedik napom, de még nem mertem méretkezni.

Alig bírok menni, nagyon izomlázam van. Más is ilyen "tápos" vagy csak én??

280. sizsu (válaszként erre: 279. - Menyó)
2007. márc. 23. 17:29
Hatalmas gratula! Jó, hogy így összejött ez a fórum, mert ha kicsit megingok, csak erőt kell merítenem más sikeréből.
279. Menyó
2007. márc. 23. 16:37

Hazaértem, de a tescoban még nem voltam. Dvd-vadászatra majd este megyek. :)


sizsu! Ha még nem is akar éppen leesni, azért 1,5 kilót már sikerült ledobnom hétfő óta. :)) Úgy örülök.

278. NOA
2007. márc. 23. 15:28

Sziasztok!

Olvaslak Bennetek és drukkolok.Ma kezdtem én is estére lesz csak könyvem.Nagyon belelkesitettetek estére még tornázni is fogok.

Sok sikert mindenkinek majd jövök.

277. agoca
2007. márc. 23. 14:40
Sziasztok! Ez az ötödik napom, és már 3 kiló lement. Tök jó :)) Csak enni alig bírok. Összeszűkölhetett a gyomrom, és nagyon soknak tűnik a napi 5 kajcsi. De muszáj, hogy ne tartalékoljon a szervezetem. :) Tornázni a teljesen kezdőknek a Cindy Crawfford (fogalmam sincs hogy kell írni) tornáit ajánlom, nagyon jól átmozgatnak, és nem annyira kemények, csak olyan kellemesen elfárasztóak.
276. Csutka
2007. márc. 23. 14:26
Megjelent szaabina cikke lányok!!
275. sizsu
2007. márc. 23. 14:01

Menyó!

Naci esik már lefele? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook