Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béres Alexandra: Súlykontroll program fórum

Béres Alexandra: Súlykontroll program (beszélgetős fórum)


214. pokocska (válaszként erre: 213. - Sizsu)
2007. márc. 22. 16:13
én is megkaphatom, hátha Móki nincs itt!? Türelmetlen vagyok ! :)
213. sizsu (válaszként erre: 212. - Mókica)
2007. márc. 22. 16:07

Elküldtem. A mintaétrendben általában 2-3 féle alapanyagból válogat össze(reggelire). 7féle ebédre, a kis étkezések pedig gyümölcs vagy korpás keksz+gyümölcs.

Akkor hajrá! És sok sikert!

212. Mókica
2007. márc. 22. 14:01

Na akkor mától én is csatlakoztam hozzátok:)

Nekem 10 napos lesz az első szakasz!

211. Mókica (válaszként erre: 209. - Sizsu)
2007. márc. 22. 13:46

köszönöm drága:)))

És akkor várom a táplázatot is:)

Millió csók;)

210. sizsu (válaszként erre: 204. - Menyó)
2007. márc. 22. 12:53
A bicózáshoz, meg a tornához kitartást! :) Jöhet az az idézet, rám is rámfér...
209. sizsu (válaszként erre: 206. - Mókica)
2007. márc. 22. 12:36
Az első szakaszban 30-as indexig ehetsz mindent. Napi ötször. Plusz: korpáskeksz, zabpehely, zabkorpa, ropogós kenyér (pl wasa). Ezeket is lehet enni az első szakaszban. Az adagok konkrétak, legépelem délután a táblázatba. Indexeket is melléírom majd. Minden étkezés előtt három dl vizet igyál meg.
208. sizsu (válaszként erre: 204. - Menyó)
2007. márc. 22. 12:25

Ok. Keresek egy képet, de csak olyanok vannak, ahol nem látszok rendesen, csak a fejecském. :)))

Nem igazán vagyok büszke az alakomra, hát nem szoktam fényképészkedni. De lehet, hogy ma megkérem a barátnőmet, hogy csináljon egészalakosat is rólam, és azt felrakva egy-két hónap múlva milyen jó lesz majd visszanézni a változást.

207. Mókica (válaszként erre: 205. - Pokocska)
2007. márc. 22. 12:24
Ha megvan azonnal repitem:)
206. Mókica (válaszként erre: 201. - Sizsu)
2007. márc. 22. 12:23

konkrét? Hát igazából szeretnék mindent tudni az első szakaszról, hogy számolm ki az adagokat, meg mik ehetők, mert megnéztem az adott oldalt és ott nincs túl sok infó a kajákról,csak pár étel van felsorolva és kódolva:( Ennyit szabadna csak enni az első szakaszban?

Bocsika, ha túl sokat akarok, de tényleg semmi infóm nincs,....amint irtam külfüldön élek...stb...nagyon megköszönöm a fáradozásodat és azokét is akik segitenek!;)

205. pokocska (válaszként erre: 197. - Mókica)
2007. márc. 22. 12:22
Ha megtennéd, hogy nekem is átküldöd itt priviben, azt megköszönném!
204. Menyó (válaszként erre: 190. - Sizsu)
2007. márc. 22. 12:21

Raknál fel magadról fotót, ha megkérlek? Jól lenne látni legalább az arcodat. :) Köszi.

A tornát is változatosan kell csinálni, mint az étkezést, mert ha folyamatosan egyfajtát csinálsz rááll a szervezetet és már nem lesz olyan hatékony. Nekem van egy RR (1-2) dvd-m, egy BI has-fenék-popsi, illetve vmilyen zsírégető. Ez utóbbi kettőt tegnap kaptam még nem tudom milyenek. De RR-t nem szoktam végigbírni elsőre. Nem szégyen ezt bevallani, de ha belekezdek napról napra jobban megy.

Ma munka után elmegyek biciklizni, a lakásban pedig fogok tornázni is egy kicsit. Majd beszámolok róla. :)

Találtam egy nagyon jó idézetet, mivel nem jut eszembe szó szerint csak estére fogom tudni beírni. Ez is lelkesítő (?) lehet nem a legjobb szó rá. Motiváló, inkább! :)

203. Mókica (válaszként erre: 201. - Sizsu)
2007. márc. 22. 12:20

Jaj de aranyos vagy, nagyon-nagyon köszönöm:D

Puszi

Móki:DDDDD

202. Mókica
2007. márc. 22. 12:20
Nekem van Juice csinálom, csinálhatok szerintetek magamnak a megengedett zöldségekből és gyümikból juice-t? Most is kifacsartattam 2 grapefruit-ot és azt iszogatom:)szabad, ugye?
201. sizsu (válaszként erre: 191. - Mókica)
2007. márc. 22. 12:18
Napi egy evőkanál olaj fogyasztása szabad, mint főzéskiegészítő, így evvel nem kell számolni. Lehetőleg kevert olajat használj, vagy váltogasd: olíva, repce, lenmag, napraforgó olaj... Összekapom magam, és begépelem neked a mennyiségeket és a kódokat egy Excel táblázatba. Ha úgy jó lesz, akkor elküldöm a mail címedre. Még ma. Igyekszem. Ha valami konkrét érdekel, akkor szívesen segítek, ma itthon nagytakarítok. Kivéve, mikor itt csücsülök. :)))
200. Mókica (válaszként erre: 198. - Menyó)
2007. márc. 22. 12:17

Igazad van baba, csak én abban a helyzetben vagyok, hogy nem tudok hozzájutni a könyvhöz:(

Ha tehetném már megvettem volna, de inne Floridából elég nehézkes lenne:(

Bocsánat ha erőszakos vagyok...azonnal akarok mindent...

Mostantól Türelmese várok az infókra,igérem;)

Köszike

199. Menyó
2007. márc. 22. 12:10

Tudjátok szerintem nem véletlenül nincsenek fent a neten az indexek. Ugyanis ha fent lennének, akkor nem vennék meg a könyvet, mert elektronikus úton terjednének az infók.

Kiragadhatunk pár dolgot ami aktuális érdekel, de mégis az az igazi, ha Te magad olvasod a könyvből.

Mielőtt vki megvádolna vele, semmilyen érdekem nem fűződik a könyv megvásárlotatásához!

198. Menyó (válaszként erre: 194. - Mókica)
2007. márc. 22. 12:07

Mókica! Ne szomorkodj kérlek. Igyekszem minden tőlem telhetőt megtenni, de nem tudok állandóan itt lenni, illetve még nincs a fejemben az egész könyv, de igyekszem.

Ne vedd magadra a következőket, mert én is ilyen vagyok(voltam) - aki olvasta a könyvet fogja érteni amit mondok - az instant világban mindent azonnal akarunk.

197. Mókica (válaszként erre: 195. - Pokocska)
2007. márc. 22. 12:04

köszi drága:)


Én is pont azon gondolkoztam, hogy nem fogják engedélyezni a cikkek megjelenését:(

Majd megkérem esetleg Kisgét és szabinát, hogy küldjék el nekem ezeket priviben vagy a mail cimemre...az nagyon nagy segitség lenne..


anita_sch@citromail.hu

196. Menyó (válaszként erre: 192. - Csutka)
2007. márc. 22. 12:02

Szia Csutka!

A beígért cikkekről nem tudok semmit, de Szaabina mintha már nem akarná Alexandra programját követni. A Norbis fórumon írta, hogy újra ott kezdenek neki a fogyinak a férjével együtt. Megértem, ha már egyszer bevállt neki az akkor azt csinálják. Sok sikert kívánok Szabina!

Én Alexandra mellett tettem le a voksomat és nekem pedig ő fog segíteni, hogy elérjem a célomat. :)

195. pokocska (válaszként erre: 194. - Mókica)
2007. márc. 22. 12:02
De segítenek, én kaptam némi segítséget. Igaz, hogy ettől függetlenül meg kell vennem könyvet, mert szerintem ez az info még kevés, hogy rendesen lehessen követni ezt az életmódot. Nem értem, hogy mi van a 2 beígért cikkel!? Lehet, hogy nem engedélyezik a nyilvánosságra hozatalukat???
194. Mókica
2007. márc. 22. 11:58
itt nem segit senki senkinek?:((( szomorű vagyok nagyon:(
193. pokocska (válaszként erre: 177. - Belyus)
2007. márc. 22. 11:52
Köszönöm szépen!
192. Csutka
2007. márc. 22. 11:43

Sziasztok Lányok!


Hol vannak a beígért cikkek?

Tudtok róluk valamit?

191. Mókica
2007. márc. 22. 11:40

okés a tojás látom csak a második szakaszban ehető:)


Olaj használható az első szakaszban?

190. sizsu (válaszként erre: 187. - Menyó)
2007. márc. 22. 11:33

De meg ám!!!

Köszi az infót. A fibreset vettem én is, nincsen benne cukor, meg tk rozslisztből csinálták. Biztos jó, mert a biomániás leányom és csincsillám beburkolta tegnap a fél zacsit. :)

A tornához annyit, hogy bár nem szeretném reklámozni, a "Lendületben" dvd-je nagyon jó, ugyanazok a gyakorlatok vannak benne, mint a könyv hátulján, csak kicsit összetettebben, és hát nem lehet lazsálni, mert diktálja a tempót és bíztat, hogy hajrá. Nagyon lelkesítő az is. Követhető, bár elsőre szerintem senki nem tudja végigcsinálni, de hát ő is azt írta róla, hogy egy ilyen dvd kb egy évre elég... Végigküzdöm, amikor már nem bírom, akkor kicsit leengedem a lábam, vagy felállok a guggolásból, aztán egy-két másodperc után folytatom. Végig a zsírégető tartományban tartja a pulzust, ha vele együtt csinálom...

Csináltam már Norbit, 90naposat, tojásdiétát, Atkinst, koplaltam rengeteget... Újra itt vagyok a jojo miatt.

A lelkesedésem maximális. MEGCSINÁLOM! MEGCSINÁLJUK! :)))

189. Mókica
2007. márc. 22. 11:32

Most elkezdtem visszaolvasni az elejétől a fórumnak:)

Abban is segitenétek, hogy tudom kiszámolni, hogy mennyit ehetek?

Nagyon köszönm előre is:D

188. Mókica (válaszként erre: 163. - Menyó)
2007. márc. 22. 11:22

na itt van egy két támpont ezeket köszönöm:)


A wasa kenyérből mennyi ehető??

Itt is megvan szabva meddig ehetsz dolgokat?

Bocsánat, ha sok a kérdés, csak nmagyon érdekel és elszeretném kezdeni:(


Amiket felsoroltál kajcsikat, csak ezek tartoznak az első szakaszb?

Puszi


tojás? oliva olaj?

187. Menyó (válaszként erre: 185. - Sizsu)
2007. márc. 22. 11:18

Szia sizsu!

Jó a kérdésed nagyon. Igazából nem tudom rá a választ, de van rá egy "elméletem". A könyvben is található minta étrendet vettem alapul, ott pedig általában 3-4 féle kaja van felsorolva reggelire, ha ezeknek megnézed az adagjait, illetve megiszod az étkezés előtti 3 dl folyadékot szerintem bőven elegendő a mennyiség. Tekintve azt is, hogy utána tízóraizni kell a gyümit...

A wasából én a fibriset eszem. Bevallom, hogy miből készült nem néztük, hanem csak azt hogy mennyiből mi van benne és az alapján döntöttünk mellete.

A tornára nehezen veszem rá magam, de majd "megerőszakolom" magam!! :DD Vettünk nemrég egy kerót és azzal szoktam tekerni. Múltkor pedig azt tekintettem karidónak és utána még a könyvben javasolt gyakorlatok nagyrészét megcsináltam.

Elárulom neked, hogy már én is sokmindenbe belefogtam, de csak ideig-óráig követtem, mert nem bírtam betartani az utasításokat. Most hatalmas elszántsággal vetettem bele magam ebbe a programba és érzem, hogy ki tudok tartani mellette. Tetszik nagyon! Lehet enni, sokszor és nem nagyon kell magamtól megvonni dolgokat. Igazából nem is hiányzik semmi. A tészta hiányzott, de a második szakaszban már az is megengedett.

Úgyhogy hajrá! Kitartás! Ügyesek leszünk és megcsináljuk! Elérjük a célunkat! :))

186. Mókica
2007. márc. 22. 11:16

csajok!!!


Kérlek segitsetek egy kicsit nekem:(

Én külföldön élek és nem tudom megszerezni ezt a könyvet:(

Viszont szeretnék belekezdeni...de fogalammam sincs, hgyan is induljak neki.

Miből áll az első szakasz,mik a szabályok, milyen tartoznak az első szakaszba..stb..

Valahogy röviden letudnátok irni, hogy mi a lényege, miket szabad enni, hogy számolom ki amit kikell....stb...

Előre is nagyon megköszönöm:D

Móki

Puszi

185. sizsu
2007. márc. 22. 10:23

Egy kérdésem lenne. Nem sikerült még teljesen a végére érnem a könyvnek, mert kicsi lányom "terrorizált". :)Lehet, hogy a könyvben ott a válasz, de azért rákérdezek, mert ma már eszerint szeretnék kajolni.

Például egy reggeli. Hány félét ehetek egyszerre? Pl.: ha én szeretnék wasa kenyeret enni mozzarellával, uborkával és még tejet is innék hozzá, akkor megehetem a 3 kenyeret+3dkg sajtot+13dkg uborka+2dl tej... A kérdés az az, hogy ha még mindig szeretnék valamit burkolni, akkor még egy joghurtot is meg lehet enni, vagy van valami felső határ, hogy hányféle ételből lehet megenni az "adagot"?

Finom a wasa kenyér. :) A szezámmagosról tudtok valamit? A 175.-nél kérdeztem rá.

Tegnap már este elővettem a "friss és ropogós" Béres Alexandra DVD-met, és küzdöttem 50 percet rá. Ti is tornáztok?

Jó, hogy itt vagytok, így nem érzem magam egyedül: hogy már megint egy új program... Norbi nekem nem jött be, akkor megfogadtam, hogy soha többet... Annyira tetszett amiket írtatok erről, hogy meggondoltam magam. :)

Köszi, és sok-sok-sok sikert mindenkinek!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook