Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béres Alexandra: Súlykontroll program fórum

Béres Alexandra: Súlykontroll program (beszélgetős fórum)


184. Menyó (válaszként erre: 183. - Pici Lulu)
2007. márc. 22. 09:54

Szia Pici Lulu!

Örülök, hogy tetszik a módszer, akkor ezek szerint csatlakozol hozzánk? :) Mikor kezded?

Szerintem annyit tudsz ezzel a programmal fogyni amennyit szeretnél ez a jó benne. Te szabályozod, hogy meddig fogysz és mikor tartasz szinten.

Sok sikert kívánok!

2007. márc. 22. 09:29
Nos, megvettem én is a könyvet lassan már ki is olvasom és szerintem nagyon jó ez a Béres Alexandra súlykontroll program. Szerintem tökéletes, legalábbis számomra, bár én csak maximum 5 kgtól akarok megszabadulni... és amúgy is átakartam állni egy egészségesebb étrendre, mert manapság már minden "sz@rt" összeeszik az ember - magamból kiindulva-!
182. Menyó
2007. márc. 22. 08:37

Szabina!

Akkor most itt hagysz minket???

181. Menyó (válaszként erre: 180. - Léna79)
2007. márc. 21. 21:56

Rendben várunk ide és várom a fényképeket is.

Sok sikert kívánok!

180. Léna79
2007. márc. 21. 20:23

Sziasztok!


Köszönöm a kedves fogadtatást.Nagyon aranyosak vagytok.Menyó,ígérem teszek fel képeket.És csatlakozni is fogok:-)


Szabina,én megpróbáltam saját magamra szabni Norbi diétáját.Ez kb annyit jelent,hogy reggel tejeskávé,délben (ez nálam 11-1/212)bármi,délután szénhidrátmentes vagy semmi.Rásegítettem egy kapszulával,tapasszal.Ezek elveszik az étvágyat.:-)Nem tudom,hogy leírhatom-e.De most pár hete kicsit leállt.81 kilóval kezdtem és most 69 vagyok.

1 hete tornázom,és itt most Keresztesivel értek egyet.Én is a Ducii tréninget kezdtem el.Őszintén szólva fittséggel a béka segge alatt vagyok,így meg legalább van sikerélményem.De RR tornája is meg van,meg sok egyéb is.

A lassú,megtartó fogyás híve vagyok

179. sizsu (válaszként erre: 176. - Belyus)
2007. márc. 21. 17:53
Köszönöm. :)))
178. agoca
2007. márc. 21. 17:45
Hahó! Nagy hírem van ám :) Ma van a 3. napom, és reggel 2 kg- mal kevesebbet mutatott a mérleg. Bár reggeli előtt. Annyira örültem. Bár mindig is könnyebben ment az elején, aztán jött is vissza szépen. Bevallom, jövőhéten kicsit hűtlen leszek a súlykontrollos kajcsikhoz, mert már nem jönnek rám az előző nyáron hordott rucijaim (azok se voltak kicsik), és muszáj kicsit drasztikusabbra váltani, de aztán folytatom a II. szakasszal, és minden mehet tovább. :) Hajrá mindenkinek!!!!
177. belyus (válaszként erre: 169. - Pokocska)
2007. márc. 21. 17:35

szia!

A feta sajt jó az első szakaszban meg a mozarella is.

176. belyus
2007. márc. 21. 17:26

Sziasztok!

Új vagyok és én is próbálok megválni egy pár felesleges kilótól, ami a terhesség alatt rakódott le.

Mindjárt túl leszek a mai, 2. napomon a súlykontroll programban.

Eddig ez a legnormálisabb és a legbetarthatóbb, szerintem.

Sizsunak HAJRÁ!!!

Van már valakinek eredménye?? Mármint fogyási.

175. sizsu
2007. márc. 21. 16:02

Sziasztok!

Itt vagyok. Már majdnem a végére értem a könyvnek, nagyon inspiráló... Ma délben már gyogyósnak nézett a család, mert párolt karfiol-brokkoli mixet csináltam rízs helyett. A mai napom még biztosan nem tökéletes, mert hát nem értem még a könyv végére, de hatalmas az elhatározásom. Nekem is a gyorsan leadott, és utána még gyorsabban felszedett kilókkal van problémám.

Vettem két féle wasa kenyeret a dm-ben. Az egyikkel minden ok, a másikat(a szezámmagosat)finomított búzalisztből és cukorból gyártották. Gondolom akkor nem kéne az első pár napban ilyet enni.......

Tudtok erről valamit? A lányom egyis elropogtatja előlem, ő imádja az ilyen bio, rozsos, korpás kajákat. Négy éves, de tanulhatna bárki tőle. Annyira érzi, hogy mi az ami jó neki... Gondolom majd elrontják a suliban, ha oda kerül.

Három héte diétázok, ez alatt fogytam három kilót, a maradék 18-tól szeretnék most megszabadulni. :)

Holnaptól teljes erőbedobással belevágok. :)

174. keresztesi (válaszként erre: 57. - 4912cc9864)
2007. márc. 21. 14:08
Igazàn nem èrtem, mi a bajod a Norbival. Hogy tehet egy nagy szivessèget, meg mit tud felmutatni? Ducitrèninget. HA lefogytàl vele 25 kilòt annyira nem lehet rossz... Ez az Alexandra dièta is jò foleg a wasa kenyèr, bàr èn màr csak sùlyt tartok. De ha nem lett volna a duci trèning, èn soha nem kezdtem volna el tornàzni, mert a rèka meg a bères a. kazikat, nem tudtam megcsinàlni eleinte. Ma màr simàn vègigcsinàlom, a Rubint Rèka 3 at is, de ha pàr hònapig nem lettek volna azok a duciknak valòk, biztos feladom. Jò ez a dièta, elolvastam a konyvet, biztosan nagyon le fogsz tole fogyni. Te nagyon ugyes lehetsz ha rogton a komolyabbakra tudsz tornàzni, èn kipurcantam toluk... :-)
173. Menyó (válaszként erre: 170. - Léna79)
2007. márc. 21. 13:51

Szia Léna! Szeretettel köszöntelek nálunk!

Először is gratulálok a lánykádhoz! Tennél fel majd magatokról képet? Köszi. :)

Másodszor a már sikeresen leadott kilóidhoz gratulálok. Természetesen örömmel fogadunk újabb társakat. Akkor lehetséges, hogy a könyv elolvasása után csatlakozol hozzánk?

172. Menyó (válaszként erre: 169. - Pokocska)
2007. márc. 21. 13:46

A kérdésedre csak este fogok tudni válaszolni a könyvemből, de ígérem megírom.


Még valami! (sajnálom apránként jutnak eszembe a dolgok) :))

Minden étkezés előtt ajánlott meginni 3 dl vizet! Hogy ez a gyümis étkezésekre is vonatkozik-e nem tudom, nekem mindegy is, mert eléggé kacsa vagyok. Mindenhez klötyfölök állandóan, így a folyadékkal nincs gondom. Persze néha a második falatnál jut eszembe, hogy hoppá elmaradt a víz és gyorsan pótolom.

171. 4912cc9864 (válaszként erre: 170. - Léna79)
2007. márc. 21. 13:29
mivel fogytál ennyit eddig?
170. Léna79
2007. márc. 21. 13:21

Sziasztok Lányok!

Én ma rendeltem meg a könyvet.És elolvastam a hozzászólásaitokat.


És figyelem az eredményeket.Én is elfogom kezdeni ez már biztos.

Október óta 12 kilótól szabadultam meg,még 8 hiányzik.Ugye a terhesség csodálatos testi maradványa....


Szóval ha nem bánjátok néha bekukkantok hozzátok.

169. pokocska (válaszként erre: 168. - Menyó)
2007. márc. 21. 13:10
Oké, köszi! Kérdésem lehet? A feta sajt az első szakaszban megengedett?
168. Menyó (válaszként erre: 166. - Pokocska)
2007. márc. 21. 13:03

Ha megnézed a honlapot amit ajánlottam, ott lehet látni milyen termékekhez adta/fogja adni a nevét.

A tészták közül a Korona termékcsalád a nyerő, de másabb a csomagolása, mint az eredeti koronásnak. Az Alexandrás az zöld-sárga, rajta van a fényképe, meg hogy súlykontrollos és mennyi az indexe.

Egyébként úgy tudom áprilistól kezdve fognak inkább a termékek jönni.

Nem akarom reklámozni a márkákat, inkább nézd meg a honlapot.

167. Menyó
2007. márc. 21. 13:00

Ja, azt nem írtam, hogy fűszerezni bátran lehet, ha nincs vmilyen emésztőrendszeri problémád. Minél jobban variálod, annál változatosabban étkezel.

Kimaradt a káposzta! A káposzta minden fajtája jó. Párolt savanyút a husik mellé, kelből főzelék (saját sűrítés), rakott (rizs nélkül).

166. pokocska (válaszként erre: 165. - Menyó)
2007. márc. 21. 12:59
Már vannak Alexandrás termékek is? Még nem láttam! Ha bővebb lett a nadrágod, az már biztos fogyást jelent! Gratulálok! Csak így tovább!
165. Menyó
2007. márc. 21. 12:55

Mával kezdtem a II. szakaszt. Hogy fogytam-e nem tudom, mert kb. 2 napja van mérlegünk, de a nadrágom mintha bővebb lenne pocakban! :))

De ha mást nem is érek el vele csak azt hogy megszerettem a párolt zöldségeket már ez is eredmény. Eddig mindent krumplival, vagy tésztával ettem jó magyar szokás szerint. Most már inkább a zöldségre szavazom. A tészta kicsit hiányzott, de olyan jó, hogy ebben a szakaszban már azt is ehetek egy kicsit. Már vettem is Alexandrás tésztát!

164. pokocska (válaszként erre: 163. - Menyó)
2007. márc. 21. 12:26
Húú, de jó! Köszönöm, ez már egy jó támpont! Te mióta csinálod? Fogytál már vele?
163. Menyó (válaszként erre: 162. - Pokocska)
2007. márc. 21. 12:21

Értem, akkor írok pár szót hátha segít. Bár a könyvem otthon van, majd legfeljebb kiegészítem. :)

Az I. szakaszban 30 alatti index-el rendelkező élemiszerek fogyasztása megengedett, természetesen az ajánlott adag megtartása mellett. Adag mennyiségekkel fejből nem tudok szolgálni, de majd abból is igyekszem írni párat.

Tehát ide tartoznak a halak, a csirke és pulyka mell és comb lehetőleg bőr nélkül, a párolt zöldségek (kivéve a sárgarépát!!! és a krumplit is mellőzni kell), uborka, gépsonka, kígyóuborka, póréhagyma, sovány sajt, sovány túró, mozarella (5 dkg 1 adag), natúr joghurt, kaukázusi kefít. Jah és gyümi: körte, alma, szilva és talán eper (? erre nem emlékszem).

A kenyérről le kell mondani legalább az első szakasz erejéig, de helyette ehetsz wasa kenyeret. (szerintem finom, bár erről már korábban is elmélkedtem :) )

Egyébként ha ránézel a naplóinkra megtalálod, hogy ki mit eszik és tudsz abból is válogatni.

Remélem tudtam segíteni, ha van kérdésed írj nyugodtan, akár privit is.

2007. márc. 21. 11:05
mert várom Szaabina és/vagy Kisgé cikkét az első szakaszról. Jelenleg nincs lehetőségem megvenni a könyvet és nem tudom a "kódokat".
161. Menyó (válaszként erre: 160. - Pokocska)
2007. márc. 21. 11:00
Pokocska! Ne csüggedj! Miért nem tudod elkezdeni?
2007. márc. 21. 10:51
úgy irigykedem, hogy Ti már ennyire benne vagytok, én meg el sem tudom kezdeni! :o(
159. Menyó
2007. márc. 21. 10:42

Jó reggelt!

Én mától a II. szakaszba léptem! :) De nem tudok lemondani a wasáról, úgy megszerettem! :)


Lányok, hogy álltok?

158. Menyó (válaszként erre: 156. - Teleki_2007)
2007. márc. 20. 22:24

Szia!

Szerintem nem annyira szigorú, mondjuk attól is függ mit és mennyit ettél előtte. Én eddig is ettem joghurtot, sajtot, felvágottat, húsféléket ezeket mind lehet enni, persze mértékkel. A gyümölcsöt szeretem, de sajnos el szoktam felejteni, most tudom, hogy a tizi meg az uzsi vmilyen gyümi lesz mindenképp. A kenyér talán a gyenge pontom, mert bár mostanában csak graham kenyeret ettünk erről is lemondtam egy időre a jó ügy érdekében. És megszerettem a wasa-t, bár nem olcsó, de nagyon finom. Ma épp felfedeztem, hogy a dm-ben 349.-ért lehet kapni. A párolt zöldségeket eddig nem nagyon szerettem és most kell rájöjjek mi mindenről maradtam le eddig.

És tudod mi a fura? Hogy nem vagyok éhes egyáltalán. Még mintha sok is lenne az 5x-i étkezés és a megehető adagok.

Persze ez az én véleményem és nem akarok erőszakoskodni, mindenkinek azzal "kell" próbálkozni amivel úgy érzi sikerrel jár! Kívánom, hogy találd meg a programodat ami segít, hogy elérd a kívánt eredményt. Ha esetleg később mégis teljesíthetőnek tartod várunk ide szeretettel vissza!

Üdv!

157. Mókica (válaszként erre: 155. - Menyó)
2007. márc. 20. 21:06
köszönöm, megyek és elolvasom amit irtál korábban.puszi:D
2007. márc. 20. 20:59
Én megrendeltem a könyvet el is olvastam, jókat ír.De sok mindenben pont a norbi féle diéta ellenkezője. Ő is tiltja a szénhidrátféléket, hát én nem tudom, de nekem az első heti program nagyon szigorú. egyenlőre nem foglalkozom vele.
155. Menyó (válaszként erre: 154. - Mókica)
2007. márc. 20. 18:01

Szia!

Elvileg Szaabina és kisgé is írt róla cikket, de még egyiket sem aktiválták Hoxáék.

A korábban általam ajánlott (136. hsz) honlapon találsz leírást addig is.

Ha nem akkor kicsit később írok pár szót, de most mennem kell főzni. :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook