Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bennem van a hiba?? fórum

Bennem van a hiba?? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
134. PRyka
2009. febr. 28. 20:39

Szia Judit!


Neharagudj hogy eddig nem írtam neked, de elég sok minden történt velem és nem igazán vagyok gépközelben :)


Beindult a suli is ami teljesen kiakaszt alig várom hogy túl legyek rajta és elfelejtsem :) közben nyelvvizsgáztam de nem tudom hogy sikerült-e de bízok benne :)


És van egy jó hírem is időközben vagyis 1,5 hónapja megtaláltam a páromat :) nagyon boldog vagyok és jól érzem magam :) igaz szegény páromnak vagy két hónapot udvarolnia kellett mire beadtam a derekamat de szerintem megérte :)))


Te hogy vagy? Veled mi a helyzet? Minden rendben van?


És hidd el hogy nem veled van a baj, a pasik túl vakok :-))) tisztelet a kivételnek :))


Én is ilyen vagyok gondoskodó, megértő és nem hisztis és szerencsémre a páromnak pont ezek jönnek be, de nagyon ritka....


Kívánom hogy Te is találd meg életed párját! Még jelentkezem!


Kellemes hétvégét! Puszi :)

133. 8ee31e318f (válaszként erre: 132. - Judit71)
2009. jan. 18. 01:51
kosz a bokot. ez most jol esett :)
132. judit71 (válaszként erre: 131. - 8ee31e318f)
2009. jan. 14. 11:43
:)))) - ez aranyos
131. 8ee31e318f (válaszként erre: 130. - Judit71)
2009. jan. 13. 13:29

lehet hogy te vagy az en parom ;)

bar mar van valakim :(

130. judit71 (válaszként erre: 129. - 8ee31e318f)
2009. jan. 13. 11:43
Én azt nagyon jól tudom, hogy mi a fontos számomra, csak eddig még a pasik nem vették észre, hogy én spontán vagyok olyan, amilyen, semmit nem erőltetek magamra. Valószínűleg genetikailag vagyok gondoskodó, de nem rámászós, segítőkész, de nem akaratos, és még sorolhatnám. Csak az a vicc, hogy minden pasi azt mondta, hogy jaj, de jó, hogy te nem vagy hisztis, mint az exem; jaj de jó, hogy te ilyen megértő vagy nem úgy mint az exem... Aztán pár hét múlva leléptek! Akkor csak bennem van a hiba, nem??
2009. jan. 13. 00:53
szerintem nincs baj veled. egyszeruen ismerkedned kell, es sok uj pasival megismerkedni. nem mindel agybabujni, csak aki igazan megerdemli. de ha nincs osszehasonlitasi alapod, elkepzelesed sincs milyen lehet a parod. mi a fontos szamodra.
128. judit71
2009. jan. 11. 18:12

Itt az új év új reményekkel... De eddig csak a remények vannak, akció semmi!


Még mindig nem tudom, hogy mi a baj velem, hogy mért nem sikerül egy normális kapcsolatot kialakítanom. Koromnál fiatalabbnak nézek ki, nem vagyok annyira bányarém sem, eszem is van, sőt némi humorom is... A viselkedésemre sem lehet panasz úgy gondolom... Akkor MI A BAJ VELEM???? Bennem van a hiba, vagy csak rosszkor vagyok mindig rossz helyen?

127. judit71 (válaszként erre: 126. - PRyka)
2008. dec. 30. 17:38

Szió!


Köszönöm, eltelt, volt már jobb is... Kicsit csalódott vagyok...

Remélem jól telik majd a Szilvesztered Pesten! Remélem nem kezdik újra a sztrájkot, azt ígérték, erre az évre befejezték! Én is készülök menni 31-én, 16 év után először, és látom anyán, hogy nem tetszik Neki. Nem tudom miért ilyen... Fel tudnék robbanni ilyenkor...


Nagyon Boldog Új Évet Neked és családodnak is! Párosat, mindenképpen! Puszi, Judit

126. PRyka
2008. dec. 29. 20:48

Szia Judit! :-)


Hogy vagy? Hogy teltek az ünnepek :))) Nekem egész jól, tele csavargással :) mostanában nem voltunk ennyit oda de jó volt nagyon :)


Holnap pedig utazok fel Pestre barátnőmék, és majd csak 2-án tervezek haza jönni, ha a vasutasok nem kezdenek sztrájkolni :)))


Ezúton kívánok BOLDOG ÚJ ÉVET Neked és családodnak!


Puszi :-)

125. judit71 (válaszként erre: 124. - Survivor3)
2008. dec. 26. 10:05
Szia! Ez nagyon jó, fő a pozitív hozzáállás! Nagyon jó apa lehetsz!!! Kalapot emelek!! Üdv, Judit
124. survivor3 (válaszként erre: 123. - Judit71)
2008. dec. 25. 11:14

Szia!


Nem, dehogy nehezebb.

Így könnyebb, hogy van nekem.

123. judit71 (válaszként erre: 121. - Survivor3)
2008. dec. 25. 08:39

Szia! Valamelyik fórumban olvastam, hogy mi történt Veled... Nagyon sajnálom, nem volt korrekt eljárás, az tény! Sem férfiban, sem nőben nem tolerálom ezt a típust! A nevedben benne van, hogy Túlélő vagy!!

Tudod, azt a tartja a mondás is, hogy valószínűleg sok nem megfelelő emberrel kell találkozzunk ahhoz, hogy megtaláljuk az Igazit!! Tudom Neked ott a kisfiad, így nehezebb... Fel a fejjel! Üdv, Judit

122. judit71 (válaszként erre: 120. - PRyka)
2008. dec. 25. 08:33
Szia! Köszönöm szépen, én is Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok Neked! Puszi, Judit
121. survivor3 (válaszként erre: 1. - Judit71)
2008. dec. 24. 18:02

Szia!


Nem vagy egyedül.

Szerintem az ellentétek miatt van.

Nevelés, család, erkölcs,sőt még politikai hovatartozás is dominálhat.

Szar ügy, tudom milyen.

120. PRyka
2008. dec. 24. 17:00

Szia Judit!


Kellemes Ünnepeket kívánok neked és családodnak!


Puszi Era :)

119. judit71 (válaszként erre: 118. - PRyka)
2008. dec. 15. 19:05

Szia Era! jaj, dehogy haragszom, tudom, hogy sok dolgod van! :)))

A székek még a kárpitosnál remélem, a héten már telefonál, hogy mehetek értük! 3000-ért megcsinálja a hármat. Ez nem sok szerintem! Csak szép legyen!!!


Én is megvettem minden ajándékot, már nem veszek semmit, mert nem nagyon van miből. Bár most év végéig megkapom a helyettesítési pénzt, de az kell majd nyári gumira! Az is lesz vagy 40.000 Ft tavasszal. Hát addig nyújtózkodom, ameddig a takaróm ér!


Én már a héten sterdától szabin vagyok egészen január 4-ig. Ötödikén megyek először dolgozni, és aznap lesz egy éve, hogy eltört a kezem!!!!! Hogy elment ez az év!!!!!


Neked kitartást a hosszú héthez!!!! Ha van mit csinálnod, akkor gyorsan eltelik!! :))


Az Y kromoszómásokat ne is emlegesd... :))) Kb. ott tartok, ahol Te is :))) Én is élem az életem aztán lesz, ahogy lesz!

Most sokkal jobban izgat az, hogy fáj a fejem reggel óta és már három gyógyszer van bennem és nem múlik! :((( Meg a kezem is fáj! :(((


Idén már csak egy napot kell dolgoznom! :))))))


Puszi, ha lesz időd, majd írj! Judit

118. PRyka
2008. dec. 14. 19:49

Szia Judit!


Neharagudj, de rég jártam erre, olyan sok dolgom volt hogy csak épp annyira ültem le a géphez hogy kaptam-e valamit vagy sem....bár szerintem karácsonyig ilyen napjaim lesznek :)))


Elég hosszú hét előtt állok, ugyanis szombaton is meló :-( de két ünnep közt szabin leszek így hosszú lesz a szabadságom :)))


Ma letudtuk a nagy bevársálást, de még hiányzik egy-két ajándék remélem a héten sikerül letudni azt is :)))


Veled mizu?


Pasikkal továbbra is sehogy se állok, de már nagyon nem tud érdekelni :))) annyira elegem van az egészből, hogy inkább magammal törődök és élem a csendes kis életemet, ha akar jön a Nagy Ő ha meg nem akkor így jártam :))))


Remélem minden rendben van veled! Székeket sikerült megcsináltatni?


Szia Erika :)

117. judit71 (válaszként erre: 116. - PRyka)
2008. dec. 6. 17:07

Szia Era


Én jól vagyok, köszi, most valahogy rendeződtem. :))


Remélem hamarosan letudod ezt a húzós és fárasztó időszakot! Én már kissé lazulok, még a jövő héten egy gyakorlat és kész! :))))) Még elmosogatok egy rahedli eszközt és februárig nyugi lesz! Majd keresek valami elfoglaltságot magamnak!


Karácsonyig már nekem sem lesz párom, az biztos... De majd jövőre! :))))) Már teszek lépéseket az ügyben. :))))


Jaj, nekem most fülig ér a szám! :)))) Sikerült a konyhába széket vennem anyának a régiek helyett!! Még elviszem egy kárpitoshoz, mert csak fa ülőrésze van és fognak rátenni szivacsot meg olyan textilbőrt, ami tisztítható! Ezt a jövő héten szeretném elintézni! Most bevittem a székeket a fősulira, mert itthon nem tudom hol tárolni.

Remélem nem lesz túl drága ez a manőver, mert így is 12.000 volt a három szék...


Azért remélem egyébként jól vagy! Ne hajtsd agyon magad! Puszi! Judit

116. PRyka
2008. dec. 4. 18:49

Szia Judit!


Hogy vagy? Mi van veled???


Én sokat dolgozom, emiatt fáradt is vagyok :( oktatásra kell járnom is, szakdolgozat ügyében is jártam már és sok időt vett el, meg totál lefárasztott...


Úgy hogy kedvem lenne írni, csak sokszor időm nincs, van hogy csak megnézem a dolgaimat, zuhi, és pihenés...


Nem tudom egyszerűen kipihenni, és hiába jön a hétvége van annyi dolgom, hogy eszméletlen...


Karácsonyi ajándékokkal is még sehol nem állok pedig két hét és itt van, hogy mikor fogom megvenni gőzöm sincs :-(


Nagyon várom, hogy túl legyek a sulin, és a munkahelyen is belerázódjunk az új programba és akkor talán lesz egy kis nyugalom :)


Remélem veled minden ok.


Karácsonyt sajnos pasi nélkül ünneplem :( de ettől függeltenül biztos szép lesz :)


Írj. Szia Era

115. judit71 (válaszként erre: 114. - PRyka)
2008. nov. 29. 09:43

Szió! Örülök, hogy túl vagy a vizsgákon és minden sikerült! :)))


A szakdolgozat készítés nem piskóta, én is csináltam már anno... Kemény meló, kitartást hozzá! :)))


Remélem, nem leszel beteg! Engem eddig szerencsére még elkerült minden, bár a múlt szombaton reggel elég vacakul voltam. De az a fronttal járt szerintem, mert egy óra múlva már rendben voltam.


Vagyogatok, köszi, hogy jobban, hol kevésbé... Ma reggel is láttam a srácot, aki év elején gipszelt és együtt dolgozik a dokival... Hát, nem jött jól... Mindig eszembe juttatja valaki, pedig már most is egészen jól éreztem magam és nem is nagyon jutott eszembe... Majd elmúlik... Javíthatatlanul romantikus vagyok, azt hiszem! :)))


Már próbálok karácsonyra nézelődni, de ugye pénz kérdése minden... Ma is készültem a városba, de esik elég rendesen és nincs kedvem ernyővel a kezemben mászkálni! Majd jövő héten, remélem akkor jobb idő lesz! Hómentes, mert azt nem szeretem :((


Jó tanulást Neked, túl leszel ezen is nemsokára! :)))

Ha van időd és kedved, majd írj! Puszi addig is, Judit

114. PRyka
2008. nov. 25. 19:28

Szia Judit!


Bocsi hogy nem jelentkeztem eddig, de néha nem sok kedvem van gép elé ülni sem :-(( hétfőn hiába laza napom volt ettől függetlenül fárasztó volt nagyon.


Most meg nem igazán érzem jól magam, fej fájás meg ilyenek, nem igazán jönne jól ha beteg lennék.


Ma megtudtam az utolsó jegyemet is, és most már tudom, hogy minden vizsgám sikerült, túl vagyok rajta :-)


Jaj de összekell szednem magam és angol tanulás, szakdolgozat készítés, pedig nem sok kedvem van hozzá :)))


Veled mizu? Hogy vagy?


Szép estét! Puszi

113. judit71 (válaszként erre: 112. - PRyka)
2008. nov. 21. 21:12

Szia! Na, ez nagyon jó hírt, örömmel hallom!!! :)))) tartsál csak egyszerre több vasat a tűzben, a pasik is ezt csinálják! :))) Hajrá, én drukkolok!! Lehet, én megyek Hozzád pasilesőbe! :)))


Az ünnepet én is szeretem és várom is, csak előtte vagyok egy kicsit szomorkás, mert úgy szeretnék már a családon kívül a páromnak is ajándékot venni karácsonyra! :((( Ilyen még nem volt az életemben, szeretném, ha egyszer sikerülne! :)))


Nem foglalkozom én vele, de jön magától az infó, és nem akarom tudni! Majd legközelebb szólok előre az illetékesnek, hogy ne mondjon semmit. :)))


Jaj, akkor húzós lesz a hétvégéd!! Angolból nyelvvizsgára készülsz?? Nekem is rá kellene feküdni megint, pedig van jó anyagom is. Itt ajánlotta az egyik csajos. Tényleg jó, hanganyag is van hozzá. Csak estére már túl fáradt vagyok. De tudom, ez csak kifogás... :)))


Azért pihenj is a sok tanulás mellett! Szép hétvégét Neked is! Puszi, Judit

112. PRyka
2008. nov. 21. 20:07

Szia :)


Nemsokáig tartott a kiegyensúlyozottság, bár ettől függetlenül nagyon jól elvagyok :) de megismerkedtem egy sráccal és nagyon helyes pasi :) de egyenlőre még csak dumcsizgatunk, aztán, hogy mi lesz nem tudom....de ettől függetlenül ismerkedek másokkal.


Ne foglalkozz a doktor úrral nincs értelme.


Én szeretem az ünnepet még akkor is ha egyedül vagyok, mert azon vagyok, hogy minél meghittebb, és szép legyen minden, hogy jól érezzem magam :) ma már vettem gömböket a fárra, szalagot, mert tavaly is csináltam kis csokrokat a fára olyan aranyosak :-)))


Igen várom az utolsó jegyet, mert legalább biztosan fogom tudni hogy letudtam, de annyira nem izgatom rajta magam :)


De hétvégén csinálom a szakdolimat, és az angolt, úgy hogy nem fogok unatkozni :)


Remélem jó hétvégéd lesz :) jó pihenést! Puszi

111. judit71 (válaszként erre: 110. - PRyka)
2008. nov. 20. 17:51

Szia! irigyellek, hogy ilyen kiegyensúlyozott vagy! Én egyáltalán nem vagyok most az! Pedig annyira igyekszem... De ahogy közeledik az ünnep, mindig pedis leszek, hogy már megint társ nélkül és a családon kívül nem tudok másnak ajéndékot keresni... :((((


Ügyes vagy, hogy a hét közepére utol érted magad! Lassan én is lazíthatok egy kicsit, bár a szabinak lőttek. Ma is dolgoztam, mert nem tudtam befejezni szerdán, meg megyek holnap is, mert van egy rakás mosogatni valóm! Ma is fél napot vízben ázott a kezem! Érzem is, húzódik rendesen, tökre kiszáradt. Pedig indulás előtt vagy háromszor bekentem!!


tegnap hallottam doktor uram felől, nem tudom elkerülni.... Emiatt is frusztrált vagyok egy kicsit... Meg iwiw-en látom, hogy Gábor ismerősnek jelölt! A frász kerülgetett... De egy másik Gábor volt :((( Bár az után az egysoros urán mit is várhatnék még... Semmit, kétszer átlőve :))))))


Remélem meglesz hamarosan az utolsó jegy is, amire vársz és nem kell tovább izgulni!! Szép eredmények ezek, ügyes vagy!!!

Most már pihenj Te is egy kicsit, ha nincs több vizsgád!

Szép estét, puszi, Judit

110. PRyka
2008. nov. 19. 17:25

Szia Judit!


Na igen ez a hétfői nap általában ilyen szokott lenni :))))


Én a múlt héten hogy nem voltam két napot, elég sok munkát, ott hagyott a kolléganőm, mikor megláttam, na mondom ez a héten nem lesz meg :) de szerencsére tegnap sikerült rendbe raknom, ráadásul nagyon jl is teljesítettem, mert tegnap is volt egy kis időm délután, a mai napom is nagyon laza volt, de lehet már a holnap nem lesz az,de hátha :-))) Néha jó egy kicsit lazítani :)


Én teljesen jól érzem magam lelkileg, testileg :) annyira jó érzés tud lenni, passzol minden :) semmi nem tud ilyenkor felidegesíteni :) remélem sokáig marad így :)


Már van olyan vizsgaeredmény amit tudok, hármasnál rosszabb jegyem nincs, már csak egy jegyem hiányzik :-))))


Vigyi magadra! Szép estét! :)

109. judit71 (válaszként erre: 108. - PRyka)
2008. nov. 18. 18:15

Szia!


Köszi a kérdést! :))) A hétfőm kicsit zűrös volt... Eleve két négy órás gyakorlat szinte szünet nélkül és a gyakorlatvezető oktató még ki is oktatott engem már korán reggel... Tudtam én, hogy nem kellene bemennem! Nem csíráztak ki a búza szemek hétfőre, mert a "láblógatás" mellett amit bent csináltam mostnaában megfeledkeztem róluk. Le szoktam fedni, amíg megduzzadnak utána gyorsabban csíráznak. Na ez emaradt... Én elismertem, hogy hibáztam, alnézést kértem és alternatívákat javasoltam, de az nem volt jó... Mondtam hogy van bab, kukorica és borsó, azokkal helyettesíthetnénk... De az nem JÓ csak a BÚZA.... Hiába raktam be még egy adagot, az sem csírázott ki, pedig szombaton direkt emiatt menem be, hogy megnézzem hol tartanak, mert ha elkezdett csírázni inkább hazaviszem és felügyelem őket... Közölte velem, hogy vannak szakmai előírások, és legközelebb termosztátban 30 fokon csíráztassak!!!!!!!!!!!! Hiába mondtam, hogy évek óta szobahőmérsékleten csíráztatok, csak most elfeledkeztem róluk, ennyi történt.... Én nem értem, hogy miért kell folyton belerúgni emberekbe... Aztán úgy fél óra múlva jön nekem, hogy az asztalon van nekem egy szem konyakmeggy... Hát majdnem mondtam, hová tegye!!!!!!! Azóta is ott van, nem is fogom megenni!!!!!!!

Én meg folyton csak panaszkodom... Bocsika... :))


Az a fickó, akiről legutóbb írtam, hogy megint írt, hogy találkozzunk, tegnap felhívott és kérdezte, hogy nem gondoltam-e meg magam. Mondtam, hogy nem!!! Határozott NEM volt!!! Mert én legalább nem hülyítek senkit!!! Erre jön az sms, hogy nem is láttam, nem is ismerem, ahhoz képest elég kegyetlen vagyok vele... Érdekel engem???? Erőszakos emberre nincs szükségem! Ha egyszer azt mondom, hogy nem, akkor az nem!


A társkeresőről is töröltem magam tegnap! Írtam egy pesti fickónak, amira másnap kaptam is választ... De milyet... Égnek állt a hajam tőle... Én annyit írtam, hogy Judit vagyok, nyíregyházi, ha van kedve megismerni egy kedves, intelligens nőt, akkor várom válaszát! Ebben szerintem nics semmi rossz. Erre azt a választ kapom! Figyelj:


"Kedves Szerény Judit!

Hát hogyne :) Önbizalom rendben? :)"


Hát válaszoltam is hogy teljesen rendben van az önbizalmam, köszönöm és hogy válasznak ez kissé fura volt tisztelt Fennsőbbséges Úr! Elmehet... Tuskó... Elküldtem és töröltem is magam. Pedig írtam egy nyíregyi fickónak is, de már mindegy...


Hát ennyi történt nálam...


Mikor tudod meg a vizsga eredményét????


Hát igen, ez van ha az ember elmegy egy-két napra, tornyosul a munka! Én most azon gondokodom, hogy csütörtök-péntekre kéne két napot kivennem. Egy kicsit pihenni, mert már nincs akkora hajtás, szerencsére. Meg szétnéznék egy-két helyen már karácsonyilag! Bár csak lájtosan :))


A szemüvegemnek az orrtámasztójából is elhagytam a kis csavart, nem találom sehol. Azt is meg kellene csináltatni, mert így nyom és ferdének rézem.


Remélem sikerült pihenned tegnap, biztos húzós volt!! Szép estét, puszi, Judit

108. PRyka
2008. nov. 17. 21:24

Szia Judit! :)


Hogy telt a hétfői napod? Nekem elég húzós volt, mert elég sok munkám volt, még maradt holnapra is belőle sajnos, de majd meg lesz :)))


Örülök, hogy jól sikerült a buli :))


Sajnálom hogy barátnőmmel ritkán tudunk talizni, pedig néha annyira jó lenne :)


Neharagudj, hogy ennyit írok, de fáradt vagyok és megyek pihenni, csak nem akartam, hogy ne írjak!


Remélem minden oké veled!


Jó éjt! Puszi :)

107. judit71 (válaszként erre: 106. - PRyka)
2008. nov. 16. 16:02

Szia!

Örülök, hogy túl vagy rajta!! Én is felraktam magam az egyik társkeresős oldalra, de nem várok nagy dolgokat tőle... Eddig hárman írtak, ebből az egyik egy biszex csaj volt... Hát törltem is mindhárom levelet. A másik kettő ugyan "férfi" volt, illetve Y kromoszómás, de az egyik nős volt, a másik meg bűn ronda... Enyit az eddigi sikerekről a neten. :)))))

De azért nem akarlak elkeseríteni... Semmi sem lehetetlen... Valahol még én is bízom a jó szerencsémben... Ha más nem, a lottón! :)))


Jó volt a csajbuli nekem is, bár most korábban hazaértam, mint a múltkor. Még egy volt fősulis csoporttársammal is összefutottam, beszéltünk egy kicsit. Aztán visszamentem a csajokhoz.


Abba a pizzériába ülj be máskor is!!! Akár egyedül is!!!! Hátha akkor bátrabb lesz a srác! :))) Ha odanéz, mosolyogj rá, ezt állítólag szeretik. :)))


Engem szeptemberben keresett egy pasas, a társkeresőn látott meg és mivel ott volt a számom, írt sms-t, meg utána felhívott. Megbeszéltük, hogy másnap találkozuznk, de igazán nem volt szimpatikus a hangja sem és akkor költözködtünk még vissza és baromi fáradt is voltam, azt sem tudtam, hol kezdjem a pakolást... Egész nap hívogatott, meg sms-t küldött, amire nem reagáltam... A végén amikor hívott, már felvettem és kértem, hogy hagyjon békén, nem szeretnék találkozni vele. Most vagy 10 perce küldött megint sms-t.... Ezek szerint nem törölte a számom, mert most nem írtam be direkt a regisztrációkor, hogy ne forduljon elő ilyesmi még egyszer... Hát nem jött össze... Nem reagálok semmit, remélem nem fog megint zargatni!!!


Azért próbálj meg pihenni egy kicsit!! Szép estét Neked! Puszi, Judit

106. PRyka
2008. nov. 16. 15:09

Szia Judit!


Szerencsére túl voltam a vizsgán, ez volt az utolsó jöhet egy kis lazítás :))


Majd meglátjuk mi lesz a társkerin, de nem igazán foglalkozok vele, nem hiszem hogy itt fogom megtalálni azt akit keresek, bár nem lehetlen :-)


Nagyon aranyos volt a keresztfiam, nagyon sokat nevettem, annyira édes és ügyes volt hogy eszméletlen :)


Tegnap este Én is taliztam barátnőmmel, Pestről jött haza és összefutottunk, rég volt már ilyen, de nagyon jó volt :)))


Beültünk egy pizzériába, jó kis pasi volt ott :) csak kár hogy nem tudom hogy hívják, iwiw-n rákeresnék :)))) Akárhányszor bejött mindig odalesett, igaz mi kitartóak voltunk és elég sokáig ott ültünk és jót beszélgettünk :)


Igaz ez előtt még Nyíregyházát is megjártam, aztán kicsit fáradt voltam, de elviselhető volt :)


Most meg pihenhetnék és nem tudok :))))


Holnap meg majd szenvedek :)


Szép napot! Puszi :)

105. judit71 (válaszként erre: 104. - PRyka)
2008. nov. 15. 15:51

Szió! Remélem már sikeresen túl vagy a vizsgán! Nem rágódom én már rajta... Csak felbosszantott, hogy miért írt majd egy hónap után... Teljesen felesleges volt, ráadásulúgy, hogy én már töröltem azt a neki írt levelet, amire válaszolt!!!!!!!!! Tehát láthatta, hogy töröltem!!!!!!!! Ááááááááá, nem komplett egyik sem....

Én is próbálkozom a neten, de eredmény nuku.... Már rutinos vagyok, nem is tudom hány éve próbálkozom szakaszosan...

Jól elfér ott a reg. lapom, de nem igazán várok tőle semmit!


Milyen volt a keresztfiad fellépése??? Gondolom aranyos volt nagyon! Nekm egy 9 éves unokaöcsém van, én is voltam az elsős évzáróján tavaly előtt. Verset mondott, nagyon ügyes volt!


Jó pihenést, szép hétvégét Neked! Én ma megyek csajbulizni!! :))))))) Puszi, Judit

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook