Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bennem van a hiba?? fórum

Bennem van a hiba?? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
44. ce8b002a07 (válaszként erre: 42. - Judit71)
2008. okt. 26. 16:36
Szabad megkérdezni, mivel foglalkozol?
43. mandella (válaszként erre: 40. - Judit71)
2008. okt. 26. 16:36

jó, oké, pihengess csak

lehet, nekem is azt kéne... :)

42. judit71 (válaszként erre: 37. - Ce8b002a07)
2008. okt. 26. 16:35
Próbáltam másikat keresni, de itt szabolcsban, sőt még az országban sem láttam olyat, ami fekszik nekem, illetve amihez elég a végzettségem és a 12 éves laboránsi gyakorlatom! Mást meg őszintén megvallva nem szeretnék csinálni. Nem tudnék pl. egy irodában ülni napi 8-9 órát. Én olyan kis mozgékony fajta vagyok. :)))
2008. okt. 26. 16:34
Ha jól látom most arról van épp szó h mikor érdemes szülni...Én erről sokat nem tudok mondani de sztem 30 és 35 között a legideálisabb persze ez csak az én véleményem :)
40. judit71 (válaszként erre: 36. - Mandella)
2008. okt. 26. 16:33
Cuki vagy!!!! Pusszantalak! Ááááá ég nem adom fel, csak pihi van, tudod!!!
39. mandella (válaszként erre: 32. - Ce8b002a07)
2008. okt. 26. 16:32
na igen, ez egy darabig megy is, hidd el, de nincs a világon már annyi hobbi, annyi munka...
38. judit71 (válaszként erre: 32. - Ce8b002a07)
2008. okt. 26. 16:31
Ezt én is így gondolom, szóról szóra, ahogy írtad!!!! Köszönöm, hogy írtál! :)))
37. ce8b002a07 (válaszként erre: 33. - Zizisicc)
2008. okt. 26. 16:30
Egyetértek. Ha most, kb egy éven belül megismerkedsz valakivel, akkor 38-39 évesen még bőven elég babát szülni (exbarátom nővére 39 évesen szült, majd 40 évesen, és boldog családanya). Inkább a munkahelyeden változtass, ha módodban áll.
36. mandella (válaszként erre: 31. - Judit71)
2008. okt. 26. 16:30

Nem, Judit!

Te sem adhatod fel!

ÉN NEM ENGEDEM!!!

2008. okt. 26. 16:29

Sziasztok!

Láttam ezt a fórumot és gondoltam írok pár gondolatot mert ez engem is érdekel!

Azt gondolom ha vki már egy párkapcsolatban magában keresi a hibákat akkor ott már gond van.

Egy kapcsolat csak akkor működik sikeresen ha tudnak egymás közt kompromisszumot kötni és akkor meg lessz a gyümölcse :)! Puszi nektek

34. Zizisicc (válaszként erre: 32. - Ce8b002a07)
2008. okt. 26. 16:29

Ebben nagyon igazad van!!!


Sokan azt hiszik akkor lesznek boldogok, ha megtalálták életük párját, de ez nem így van. Ha egyedül nem tudsz az lenni, mással sem fog menni, csak ideig óráig.

33. Zizisicc (válaszként erre: 31. - Judit71)
2008. okt. 26. 16:26
Te sem teheted meg! A 37 év még nem kor! :o))
2008. okt. 26. 16:25
Még mindíg jobb egyedül lenni, mint egy rossz kapcsolatban, ez az egyik. A másik, hogy tudni kell egyedül is jól érezned magad. Ha ez nem megy, akkor lehet, hogy van egyéb probléma is, ami miatt boldogtalan vagy. Nem egy másik emberbe kapaszkodva kell megtalálni a boldogságot. Ha kiegyensúlyozott az ember, és sugárzik, biztosan könnyebben lép vele kapcsolatba egy másik ember. Keresni kell dolgokat, hobbit, bármit, ami boldogg á tesz, és megjön a Férfi is!
31. judit71 (válaszként erre: 30. - Mandella)
2008. okt. 26. 16:25
Látod, Te Drága! Te legalább a munkádban sikereket könyvelhetsz el!!!!! Ez óriási dolog!!!! Nekem még ebben sincs sikerélményem!!! Nap mint nap bemegyek dolgozni, próbálok úgy csinálni, amint akit érdekel!!! Lehúzom a napi 8 órát és ennyi... Elismerés óne.... Mert minek is az!!!! De ez van, ezt kell szeretni!!! Meg kell csinálni, mert ezért kapom a fizetésem! Te még CSAK 31 éves vagy!!! Én már 37 is elmúltam!!!! Te csak ne add fel légyszíves az álmaidat! Én már lassacskán megtehetem, de Te még NEM!!!!!!! Emelt fővel, mert szuper csaj vagy!!!!! Pussz Neked :)))
30. mandella (válaszként erre: 29. - Mandella)
2008. okt. 26. 15:53

és azt hiszem, mondanom sem kell, de nem ezt képzeltem magamnak 31 éves koromra, mint ami most van

ne értsetek félre, nem panaszkodni akarok, tulajdonképpen "mindenem" megvan, csak egyvalami nicns. és ugyebár gondolom, ez így működik valahogy, hogy mindig az kell, ami nincs meg.


talán ha nem lennék ilyen sikeres a munkámban... ;-)

29. mandella (válaszként erre: 27. - Df2a740c00)
2008. okt. 26. 15:52

amúgy 31 leszek novemberben...

ja, ez juditnak ment volna, bocs

28. mandella (válaszként erre: 24. - Judit71)
2008. okt. 26. 15:51
köszönöm!
27. df2a740c00 (válaszként erre: 25. - 274c9996b8)
2008. okt. 26. 15:27

Nézd már!! Én is ippeg az agykontrollt akartam javasolni:)) Igaz, én magam még nem végeztem el:p

Nade ahogy öregapám mondná "minden zsák megtalájja a maga fóttját":))) Nem fogtok egyedül maradni! És nem kell keresni, meg különösebben foglalkozni ezzel. Jönni fog magától, és majd el se lehet kergetni!

26. judit71 (válaszként erre: 25. - 274c9996b8)
2008. okt. 26. 15:06
Megkaptam a privit, ment a válaszom. Köszi, aranyos vagy! Üdv, Judit
25. 274c9996b8 (válaszként erre: 23. - Judit71)
2008. okt. 26. 15:05
Az agykontroll elvegzese is sokat segithet az önbecsules , öntudat , nöi mivoltod helyes iranyba valo terelesehez !
24. judit71 (válaszként erre: 22. - Mandella)
2008. okt. 26. 15:01
Drága mandella! Nem szeretnélek elkeseríteni, de a Titok című könyvből nem leszel okosabb, csak ha hiszel abban, hogy ha pl. az ágyad felét szabadon hagyod, tehát nem az egész felületén Te alszol, akkor nagyobb esélyed van arra, hogy megtalált a Neked szánt férfit! Mert ilyesmi okosságokkal van Tele. Az adatlapodon nem látom hány éves vagy!!! A J. Murphy könyvet nem ismerem, így arról nem nyilatkozom!! Én is olvasgattam ilyen "szakirodalmakat". Ettől nem lesz könnyebb a pártalálás hidd el nekem! Bár most én is vacakul érzem magam, olyan üres vagyok, de most csak pihenő státuszba állítottam magam, és egyelőre nem is szeretném, ha bárki is közeledne! Szerintem próbáld meg lekötni magad valamivel, ami érdekel! Ha vannak barátaid, mászkálj velük minél többet! Lazíts egy kicsit, és próbálj meg nem arra gondolni, hogy egyedül vagy! Én is ezt teszem, és idővel mindig sikerül! Kitartás drága, lesz ez majd jobb is! Fel a fejjel, mindkettőnknek! :)))))
23. judit71 (válaszként erre: 21. - 274c9996b8)
2008. okt. 26. 14:54
Kedves Solyom! Nekem sajnos nem egyszer-kétszer nem jött össze, hanem sosem. Nem volt túl sok kapcsolatom, nem voltam sosem egy férfifaló Nő!!! Eddig mindig én vártam, hogy közeledjenek a fárfiak de úgy sem jött össze. Kb. 2-3 évente belebotlottam egy olyanba, aki felbolygatta az életem, aztán eltűnt. És nem hiszem, hogy én tettem tönkre a kapcsolatokat! Sosem voltam féltékeny vagy hisztis! Sőt... Volt hogy két hetet vártam, hogy beszélhessek az épp aktuális partnerrel... És pont a belső értékeimet nem veszik észre... Ez az ami bánt... Nagyon...
2008. okt. 26. 12:03

sajnos én is judit sorsára kerülök lassan

manapság bennem is az motoszkál: kész, befejezem, nincs semmi értelme, én már ÍGY maradok.

tökéletesen megértem judit negatív gondolatait.

(de azért még talán adok magamnak 1-2 utsó lehetőséget, fölírtam pl. a Joseph Murphy könyv címét, meg mások ajánlották a Titok címűt... hát ezeket még megpróbálom, aztán kész)

Úgy érzem, én már nem tehetek többet.

21. 274c9996b8 (válaszként erre: 9. - Judit71)
2008. okt. 26. 11:32

Azert mert 1-szer , 2-szer nem jön össze valami , az nem jelenti azt hogy , soha többe !!

Hinni kell a sajat ertekeidben , amiröl megvagyok gyözödve hogy , ott lapulnak a belsö enedben ! Ne , hogy azt hidd , hogy itt vagy , barhol mashol "valaki!?" megoldja a gondjaidat ? A sajat erödböl kell talpraallnod es rajönni hogy , igenis Te is megerdemelsz minden jot es szepet !!! Meg 1-nosmalis , joravalo pasit IS !

20. judit71 (válaszként erre: 15. - Chrissy26)
2008. okt. 25. 15:54
Köszi, én azt hiszem minden tőlem telhetőt megtettem már... Úgy látszik ennyi járt nekem... El kell fogadnom, ha nem akarok a diliházba jutni! :))) Nektek sok boldogságot kívánok! Üdv, Judit
19. judit71 (válaszként erre: 14. - 41a68f3cab)
2008. okt. 25. 15:52
Köszke! Hát, nem is a szomszédom volt... :))) De már mindegy is...
2008. okt. 25. 15:52

Az mindenképp kell, kell hogy kitisztuljon elötted mit is szeretnél az élettöl és hogy mit kell tenned érte!

Hidd el sokan vannak hasonló, vagy voltak hasonló cipöben, úgyhogy sok sikert hozzá!

17. judit71 (válaszként erre: 13. - A1baa7edcc)
2008. okt. 25. 15:51
Szia! Ááááá, semmi szerintem... Elvan mint a befőtt, annyira nem érdeklem... Ha msn-en beszélünk egyre inkább azt figyelem, hogy Ő tök jól elvan magával és nem igazán figyel rám... Annyira engem sem érdekel... Időtöltésnek jó! :))))
16. judit71 (válaszként erre: 11. - Zizisicc)
2008. okt. 25. 15:50
Ezt fogom tenni! Kössssszönöm :))))) Csak én számítok, és nem éri meg, hogy tönkretegyem magam... csak kell egy kis idő! :)))
2008. okt. 25. 15:47

Szia Judit71,

egy kicsit ahogy olvastam a történetedet magamra ismertem. 2 évvel ezelött lett vége egy 7 éves kapcsolatomnak, amiben 1 évig foyamatosan csaltak, a lányt ismertem is egy barati kör, na mindegy nem ez a lenyeg, utanna jött egy pár honapos kapcsolat, ott a srac depresszios volt, meg agressziv egyben, ez megint egy hosszu sztori. Aztan jött a következö áldozat, akibe nagyon szerelmes lettem, csakhogy a srac elfelejtett szakitani az elözö baratnöjevel, akit törtenetesen ugyanugy hivtak mint engem, igy meg össze sem tevsztette a nevünket. Kiderült az igazsag, mert ugye elöbb-utobb ezek a dolgok kiderülnek, es jött egy masik srac az eletmbe, aki meg belem volt szerelmes, csak en nem, mert meg nem hevertem ki aze lözö csalodasaimat...hogy is sikerült volna, ha közben meg zaklatott az akinek parhuzamosan volt baratnöje. AN mindegy besokaltam es egy szep dec. 1jei napon ugy döntöttem megprobalkozom az internetes tarskeresessel...és bejött!most lesz egy éve, hogy együtt vagyunk a párommal, és kiköltöztem hozzá Németorszagba, jövöre tervezzük az esküvöt, gyerekvállalas...stb.

ugyhogy ne keseredj el, mar amikor minden veszve lattszik, akkor jön be valami, kívanom hogy neked is bejöjjön amire tenyleg vagysz, es soha nem magadba keresd a hibat, persze senki sem tökeletes:-)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook