Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bennem van a hiba? fórum

Bennem van a hiba? (beszélgetős fórum)


1 2
39. 2a69f78972 (válaszként erre: 38. - 303b0747dd)
2012. márc. 19. 15:18

Hahó! Ébresztő!

Pont az ellenkezője a kérdés, mint ahogy Te értelmezed!


...csak kihagyott egy szót, ("abból") de később javította!:)

38. 303b0747dd (válaszként erre: 1. - 64333b026e)
2012. márc. 18. 00:56
Minden fórumon valaki feltesz egy ilyen kérdést 5percenként ebből a korosztályból..Mindenki frankónak érzi magát.Hát akkor mondom,hogy nem vagy komplett,és nyálas vagy mint a huzat.Nemcsak egy fajta szórakozásból áll a világ,ahol mindenki részeg.Nézz csak filmet,olvass könyvet,ez mind szép,de ha nem csinálsz ezen kívül semmit,élettapasztalatod a nullával lesz egyenlő.Mert szerintem most is az.
37. 6dc2fe5805 (válaszként erre: 36. - Noncsi18)
2012. márc. 17. 23:36
Írtam privit, mert már full edzéssel kapcsolatos fórumot csináltunk itt. :D
36. Noncsi18 (válaszként erre: 35. - 6dc2fe5805)
2012. márc. 17. 23:22
Rekaban engem az idegesit, amikor folyamatosan mondja, hogy ne add fel, itt vagyok veled, ne tedd le a labad, tudom hogy megcsinalod, es kozben ott gugol es amig en belegebedek, hogy vegig csinaljam, o meg megall, es ez ugy elvette a kedvem. Persze tudom, hogy megtudja csinalni, de akkor csinalja velem vegig. Meg ilyen kis apro dolgok benne, hogy jajj lecsusztam a szonyegrol es ezert leteszi a labat, hogy arrebb menjen, meg jajj de jo a zene, elkezd tancolni es addig is lazit, szoval emiatt hagytam abba. Szanidtol a Nyerj idot kezdtem el. Tudsz tole jo anyagot ezen kivul? Benne nagyon tetszik, hogy olyan mint egy kis tanarneni :) es mindig mondja, hogy most milyen izom dolgozik, van a tornaban egy kis "koreografia" amitol erdekesebb es gyorsabban elmegy az ido, es nem az van, hogy fel oraig egy labbal dolgozol, hanem folyamatosan csereljuk, ami konnyebb :) Na ezt jol kielemztem :D Czanikot nem is ismerem :D
35. 6dc2fe5805 (válaszként erre: 34. - Noncsi18)
2012. márc. 17. 23:14

Kereskedelmet tanultam.

Réka, Alexandra, Norbi, Czanik. :D Nagyobb arányban Réka és Norbi. Engem Réka kifejezetten feldob egyébként, nagyon lelkesít, pozitívvá tesz. :D De tudom, hogy sokan nem bírják a stílusát. :) Az edzőtermet viszont határozottan jobban szeretem, ott kardió és súlyzó is megy.

Alexandrától melyikre tornázol?

34. Noncsi18 (válaszként erre: 33. - 6dc2fe5805)
2012. márc. 17. 23:03
En nem akarok fogyni, csak izmosabb, erosebb lenni. Csak ugy noiesebb, feszesebb :D Rekat csinaltam eddig a 20 perc onmagadert, de nagyon nem jon be :S Nem csak az edzessel van bajon, hanem inkabb Rekaval. Most Beres Szandira tornazom, tok aranyos :) Es tok jol megmozgatott, nagyon tetszik :) Nekem annyival konnyebb, hogy nem kell figyelnem a kajara, mondjuk nem is nagyon tudnek :) De amugy is egy eve nem tudok hizni, pedig nagyon szeretnek, ugyhogy azert is gondoltam a tornara, hogy akkor azzal formalodom egy kicsit. De mindig van kifogam egyebkent :D A mai az, hogy megjott is gorcsol a hasam :D Es ilyenkor mindig elhatarozom, hogy holnap fogok, meg nem kell mindennap stb... :D De igy nem leszek nyarra feszesebb.... Te otthon mire edzel? Mi a vegzettseged?
33. 6dc2fe5805 (válaszként erre: 32. - Noncsi18)
2012. márc. 17. 22:52

Igen, vannak. :) Nemsokára meg neked is ott lesznek akkor, ami jó. :))

Én csak pár hete fogyózom még. Nem tudom, hogy mennyit adtam le eddig, mert megfogadtam, hogy egy ideig nem mérlegelek, hogy nagyobb (a kisebb a nagyobb alapon :D) pozitív meglepetés legyen, mikor megmérem magam. :P De a ruháimon már érzem, hogy jó úton vagyok most. :) Igazából nekem az edzés a kisebb gond, mert mozogni szeretek, de cserébe enni is (ami ugye jobban befolyásolja a fogyást, mint a mozgás :(). Persze velem is van olyan, hogy mégsincs kedvem edzeni, főleg az itthoni tornáknál... Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy nyáron mennyivel normálisabb ruhákat tudok majd felvenni, mint eddig, ha erőt veszek magamon, és ez ad egy kis löketet, aztán vicsorogva, de nekiállok... :D Milyen mozgásformát végzel?

Állást keresek éppen, mellette pedig németet tanulgatok.

32. Noncsi18 (válaszként erre: 30. - 6dc2fe5805)
2012. márc. 17. 22:45
De akkor vannak barataid akkikel erre arra kimozdulsz nem? Amerikaban lakunk egy eve. Igen nekunk is kozre jatszott a tel, de akkor legalabb jobban elvoltam itthon, most hogy mar ilyen jo ido van, azert vagynek a csavargasra :) De ugy nez ki, hogy megoldodik ez a "hianyom", mert 3 het mulva jonnek barataink, akkor kicsit fellendul az elet :) Miota fogyozol? Hogy birod? Mennyit adtal le? Es mennyi meg a cel? Es adj tanacsot, hogy tudod magad ravenni az edzesre?? Januar ota mindig elkezdem, tart par napig, vagy egy ket hetig es megint szunet... es igy nem fog formalodni a testem :S :( Foleg jon a nyar is, es meg se ad eleg osztonzest :S Tanulsz meg, vagy dolgozol?
31. 6dc2fe5805 (válaszként erre: 30. - 6dc2fe5805)
2012. márc. 17. 22:39
Mondjuk azért teljesen nem vagyok behúzódva, de esténként nem nagyon járok sehova, max. sétálni. :D Bár az edzőteremben elég jó társasági élet zajlik, most megfelel nekem... :P :DD
30. 6dc2fe5805 (válaszként erre: 29. - Noncsi18)
2012. márc. 17. 22:36

Na, azért jól hangzik a külföld! :) Melyik országban vagytok?

Én még a "téli behúzódásomból" próbálok kivergődni, eddig nem túl nagy sikerrel... :D Meg mostanában a fogyókúrámmal vagyok elfoglalva leginkább, tudom, hogy nem jó, ha az embernek minden a testéről szól, de én kicsit végletes vagyok ebben... :) Meg aztán később jobb lesz új korszakot kezdeni csinosabban... :D

29. Noncsi18 (válaszként erre: 28. - 6dc2fe5805)
2012. márc. 17. 22:29

En se voltam mindig ilyen, meg lehet az elobb hulyen is fogalmaztam, mert attol, hogy valaki felnott, vagy komoly meg kell a szorakozas:) Nekem most az elet hozta igy, megszoktam ezt a helyzetet, igazabol kint elunk kulfoldon baratommal, nincsenek barataink, szoval mi ezert nem jarunk, de otthon se jartam mindig, de mar nagyon hianyzik a szorakozas. Nem feltetlen a disco, csak a baratokkal elmenni ide-oda-amoda :D

Te mert vagy most otthon punnyados korszakban? :)

28. 6dc2fe5805 (válaszként erre: 27. - Noncsi18)
2012. márc. 17. 22:02

Szerintem itt nem feltétlen a diszkóról van szó, hanem arról, hogy a fórumindító magányos. Hangsúlyozom: szerintem. Mivel írta, hogy nincsenek nagyon barátai, unatkozik... Jó program lehet egy-egy hétvégére, ha az ember otthon pihen, olvas, filmezik, internetezik (lám, én is ezt csinálom éppen :D), de lehet, hogy vágyik másra is... Nem kifejezetten a diszkóra, de egy kisebb baráti összejövetel estére, beülni valahova, ilyesmi...

Én egyébként 20 éves vagyok, és vannak kisebb korszakaim, most éppen én is ilyen hétvégente itthon punnyadós vagyok. :)

27. Noncsi18 (válaszként erre: 1. - 64333b026e)
2012. márc. 17. 21:50
En is 21 eves vagyok egy ev alatt ketszer voltam discoba az is most volt a multhonapban, szoval egy teljes evig nem voltam,. Nekem most ilyen idoszakom van, hogy nincs kedvem eljarni. Pont ma is hivtak, de inkabb itthon maradok :D Bar en mindig is komolyabb voltam a velem egyidosektol.
26. spinneli (válaszként erre: 1. - 64333b026e)
2012. márc. 17. 21:43
ja, nem kéne annyira besavanyodottnak lenni, hogy azt hidd, hogy szórakozni csak így lehet.
25. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - 64333b026e)
2012. márc. 17. 21:35
Hát...legalábbis emberek közé kéne járni, ismerkedni, barátkozni.
24. 6b006fc769 (válaszként erre: 22. - 6b006fc769)
2012. márc. 17. 10:44
jav: mindenkinek
23. 6dc2fe5805 (válaszként erre: 20. - 64333b026e)
2012. márc. 17. 10:44
Akkor bizony barátot/barátokat kell "szerezni". :) Nem csak unaloműzésre hasznosak, hanem sok másra is... :D
2012. márc. 17. 10:43
Szerintem mindenki a szórakozásnak azt a módját kellene választani, ami megfelel az igényeinek. Ha nem azt a módját választja, akkor benne van a hiba.
21. de Luca (válaszként erre: 18. - Féknyom)
2012. márc. 17. 08:43
Majd megismerkednék vele! :-)
2012. márc. 17. 08:14

Igen kihagytam egy szót...*abból


Igen kicsit néha unatkozok, mert nincsenek nagyon barátaim, akikkel el tudok menni, ezért érzem magam kicsit besavanyodva, persze itt nem a bulizásra gondolok, csak úgy valahova sétálni, ami egyedül nem olyan jó...na most jöttem rá, hogy nem is a valódi problémámat írtam le a kérdésben :S:D...mostmár mindegy :D


Régen amúgy jártam bulizni, de már zavar a hangos zene, meg nincs kedvem heringpartit játszani...meg társaság sincs...

2012. márc. 17. 06:53

Tök értelmes dolgokkal töltöd a szabad idődet :)

Nem is kötelező minden hétvégén senkiknek elvernie az összes pénzét, és arra sem emlékezni másnap milyen volt a buli, és mi történt.

Azért ne felejtsd el, hogy néha-néha nem árt "kiengedni" a fáradt gőzt ;)

18. féknyom (válaszként erre: 8. - De Luca)
2012. márc. 17. 06:46
Egyik haveromnak a nagybátyjának a főnökének az unokaöccsének a szomszédja állítólag már látott olyat, aki szerint úgy is lehet.:)
2012. márc. 17. 06:25

Nem benned van..én sem jártam el mindennap és ittam magam full részegre..még most sem,meg eddig sem..

vannak értelmesebb dolgok is..

16. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - 64333b026e)
2012. márc. 16. 23:48
Ha a "besavanyodott" szó jut esezedbe, akkor talán mégsem a legjobb módja a hétvége eltöltésnek. Vagy csak azt várod, hogy megsimogassuk a buksidat, hogy nagy lány vagy?
2012. márc. 16. 23:03
Beállítottság kérdése. De szerintem ha foglalkoztat a kérdés, akkor lehet, hogy mégis inkább kipróbálnál mást is. Ha rosszul gondolom, akkor viszont érezd jól magad a könyvek és a filmek társaságában, hiszen nincs abban semmi kivetni való. ;)
14. de Luca (válaszként erre: 13. - 6dc2fe5805)
2012. márc. 16. 23:02
:-D
13. 6dc2fe5805 (válaszként erre: 11. - De Luca)
2012. márc. 16. 23:01
Kettőt. Hosszú volt az éjszaka... :))
2012. márc. 16. 23:01
Ne a hibàt keresd magadban, hanem azt, ami neked örömet okoz. Egyébként az életben a kûlônbôzô dolgok rendszeres vàltakozàsa ad egy jo harmonikus életritmust. Ha megtalàlod a te ritmusod, akkor jol fogod érezni magad - szerintem.
11. de Luca (válaszként erre: 10. - 6dc2fe5805)
2012. márc. 16. 22:59
Titokban biztos vittél magaddal a buliba egy könyvet is :-D
10. 6dc2fe5805 (válaszként erre: 8. - De Luca)
2012. márc. 16. 22:58
Tapasztalatból írom, hogy igen. :D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook