Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bennem van a hiba?? fórum

Bennem van a hiba?? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. okt. 25. 15:35
Azt mondták a régi bölcsek, hogy mindenkinek megvan a másik fele, csak meg kell találni. Bárhol lehet a világban, nem biztos, hogy épp a szomszédod az. :)
13. a1baa7edcc (válaszként erre: 10. - Judit71)
2008. okt. 25. 15:26
Az informatikus sraccal mi lett?
2008. okt. 25. 15:22
bennem aztán van,még sok is!GYŐZZÖN VKI ELVISELNI :) :)
11. Zizisicc (válaszként erre: 10. - Judit71)
2008. okt. 25. 15:21
Igen, sokak választják a könnyebb, de kevésbé, vagy egyáltalán nem egyenes utat, még azok közül is, akik egyébként megrögzött hívei az őszinteségnek. Csak épp nem mindig jön össze épp a döntő helyzetekben. El kell fogadni(nem egyet érteni!!!!) a viselkedésüket - még akkor is, ha ez bosszantó és dühítő, és Te másképp cselekednél - aztán el kell engedni Őket, belülről. Már csak a saját érdekedben is.
10. judit71 (válaszként erre: 8. - Zizisicc)
2008. okt. 25. 15:12
Nekem eddig mindegyik szürke szamarat játszott!!! Nem értem.... Annyit érdemel mindenki, hogy magyarázatot kapjon, hogy mi vezetett a szakításhoz. Mindkét fél épülését szolgálná... Szerintem... De a férfiak gyávák! Könnyebb menekülni, mint a másik szemébe mondani az igazságot!
9. judit71 (válaszként erre: 7. - 274c9996b8)
2008. okt. 25. 15:10
Köszönöm! Én ez év januárjáig éltem vígan az életem és nem hiányzott senki!!!! Pedig már akkor is már majd két éve nem volt párom. Aztán történt valami és bummmmm... Gondoltam, véletlenek nincsenek, érdeklődtem kicsit, megpróbáltam és .......... nem jött össze... Csinálhatok én akármit, rajtam már Joseph Murphy sem segít. :))))
8. Zizisicc (válaszként erre: 6. - Judit71)
2008. okt. 25. 11:55
Megértelek, szerintem is inkább meg kell beszélni, le kell zárni dolgokat, ha nem megy - még akkor is, ha ez kellemetlen, vagy kínos - , és nem csak úgy eltűnni, elsunnyogni, mint ama bizonyos szürke szamár .....
7. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Judit71)
2008. okt. 25. 11:53

Nem hinnem hogy , benned van a hiba ! Ulj le nyugodtan , gondold el mik azok a tulajdonsagok,kulsö jelek amik szamodra vonzok 1-ferfiben ! Ha , ez meg van , elmelkedj erröl a ferfiröl es kepzeld el , hogy TALALKOZTOK ! Kepzeld el hogy , Ö is pont olyan nöt keres mint amilyen Te vagy ! Ezzel a vaggyal ebredj es kelj ! Egy idö utan , ha nem görcsölsz , be fog következni !

Nemi segitseget nyujthat Joseph Murpy , Tudatalattid csodalatos hatalma c.könyv , ebben a könyvben sok JO tanacsot talalhatsz !

6. judit71 (válaszként erre: 5. - Döngicsélő méhecske)
2008. okt. 25. 11:51
Már azzal is próbálkoztam, nem egyszer, nem kétszer... Átvertek, és szó nélkül leléptek... Akkor is rossz, ha kap az ember magyarázatot, hogy miért szakítanak vele, de még rosszabb, ha nem... Most pihenek kicsit... Kapcsolatilag... Köszi :)))
2008. okt. 25. 11:48
Itt az interneten is kereshetsz magadnak tásat!
4. döngicsélő méhecske (válaszként erre: 3. - Judit71)
2008. okt. 25. 11:44
Ne add fel! Sose add fel!!!
3. judit71 (válaszként erre: 2. - 707655fba1)
2008. okt. 25. 11:34
Van hogy igen, van hogy nem... Azt a másik fél mentalitása is befolyásolja... De egyik taktika sem vált be :(( Lassan feladom... Nem próbálkozom tovább..
2008. okt. 25. 11:31

Nem lehet, hogy az a gond, hogy túl hamar megnyílsz egy kezdődő kapcsolatban?

A pasik egy része szereti, ha apránként fedezheti fel a nőt.

Egy kis titokzatosság izgalmas is lehet.

2008. okt. 25. 11:19
Hiába minden, nem sikerülnek a kapcsolataim úgy ahogy szeretném... Bennem van a hiba??? Miért találom meg mindig azokat embereket, illetve miért találnak meg azok az emberek, akiknek nem kellek csak időlegesen??? Naivitás részemről bízni az épp aktuálisban??? Vagy a neveltetésből adódik?? Az őszinteségért cserébe miért jár őszintétlenség???
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook