Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet, hogy bennem van a hiba? fórum

Lehet, hogy bennem van a hiba? (beszélgetős fórum)


23. Mézes-Krémes (válaszként erre: 21. - Don quijote 6)
2018. máj. 29. 15:04
Egyébként meg látod, minden nő mást és mást gondol. Erre nincsen recept.
22. Mézes-Krémes (válaszként erre: 21. - Don quijote 6)
2018. máj. 29. 15:04

A hazahozásról nőként az a véleményem, hogy simán elfogadnám attól akit ismerek, hogy elvigyen haza. Minden hátsó gondolat nélkül. Szerintem itt első körben nem a hazahozás a probléma, mert megcsalni lehet anélkül is, hogy elvinne haza, és hűségesnek is lehet lenni akkor, ha egy hímnemű egyed engem eldob haza.


Figyelj, írtam már korábban, ha én a helyedben lennék, és gyanakodnék, semmiképpen sem a megtiltósdit választanám... :S Még ennek ellenére sem. Ugyanis ha nincsen közöttük tényleg semmi, akkor csak olajat öntessz a tűzre, és tényleg szánalmasnak hat a dolog női szemmel. Ne haragudj, de szerintem ez így van.


Ha pedig van közöttük bármi is, vagy éppen alakulóban van, akkor pont így nem fogod tudni se kideríteni, se megakadályozni ezt a dolgot. Igazából megakadályozni semmilyen esetre se fogod tudni, bármit is csinálsz, ha erről lenne szó.


A helyedben én elhinném, amit a párom mond. Látszólag legalábbis biztosan. Ha nagyon gyanakodnék, akkor akár még bocsánatot is kérnék tőle! Ha tudja, hogy gyanakszol, és tényleg jók a megérzéseid, akkor a gyanakvásoddal, számonkérésekkel és kikötéseiddel csupán az óvatosságát erősíted, ezt ne feledd.

Ha szeretnéd lebuktatni, szeretnél bizonyítékot, akkor hitesd el vele, hogy elmúlt a féltékenységed, és úgy nézzél a körmére...

Adj pár hetet a dolognak, majd közöld, hogy iszonyatos hátfájásod van, és úgy gondolod jót tenne neked is egy kis úszás. Menj el vele úszni.

Vagy hívd át a pasast és a feleségét. Ezekből szerintem számtalan dolog ki tud derülni.

Azzal, hogy megtiltod neki, hogy valaki elvigye haza, vagy beszélgessen valakivel, csak a veszekedést szítot, az újabb titkokat és hazugságokat. Szerintem.

2018. máj. 28. 20:55
kedves mézes krémes!az öbizalmammal köszönöm nincs gond!nem gondolom,hogy Ő a tulajdonom vmit nagyon félre értesz.mint már írtam 3évig hagytam, abszulút nem zavart a dolog.miután 5-6 heten keresztűl naponta 30-40percet a párod elkezd arról a ffiról vagy nőről beszélni akivel együtt edz v úszik már 3 éve. majd haza is viszi az uszodából nem tudom ki,hogy reagálna rá.természtesen az ,hogy beszélget bárhol ffiakkal miért lenne gond.eddig sem vol hiszen Ő női-ffi fodrász.azt sem hiszem,hogy ffiatlan és szánalmas lennék mert szólni mertem azért,hogy ne hozza már haza senki .szóljon nekem ha annyira kimerűlt az úszásban és elmegyek érte.a mi kapcsolatunkban eddig nem volt ilyen /vagy nem tudtam róla./ja és Ő még mindíg úszik ugyan azokkal továbbra is./mert az uszodába úszni jár az ember elvileg/.csak mert szánalmas és féltékeny vok.ja,és minden évben 2hetet horvátogi appartmanunkban vannak a barátnőível,mert szánalmas és féltékeny vok és még sorolhatnám.szóval erről ennyit.a fórumon azért szólítottam meg hölgyeket,mert arra voltam kíváncsi,hogy más nők mit gondolnak errőla helyzetről /a ffiak véleményét nagyjából sejtem..reméltem majd a kommentekből megtudom,hogy mit gondól a NŐ .hát ennyi, köszönöm a válaszokat!boldog gondnélküli párkapcsolatot mindenkinek.
20. Mézes-Krémes (válaszként erre: 19. - Don quijote 6)
2018. máj. 28. 10:32

Hát én nem tudom, hogy van-e közöttük valami vagy nincsen, vagy miről szólhat ez az egész.


Egyet biztosan tudok, ha nekem a pasim meg akarná szabni, hogy kivel úszhatok egy sávban az usziban, meg kikötné, hogy ott csak nőkkel beszélgethetek, akkor rohadtul hamar lapátra tenném. Könyörgöm, senki nem a tulajdonod, nem TIÉD. Mégis hogyan gondolod, hogy nem csak a hűséget várod el, hanem azt is szabályozni és felügyelni akarod, hogy kivel beszélgethet? Igazából ezt elolvastam, és férfiatlan, szánalmas! Az önbizalmadat rendezned kéne talán...

2018. máj. 27. 14:45
Sziasztok!Hát nagyon köszönöm a hozzászólásokat.Többen írtátok,hogy féltékeny vagyok,nem nem voltam az addig a bizonyos napig /amíg haza nem hozták/.Azóta probáljuk megbeszélni a dolgokat több kevesebb sikerrel.Ő azt nem érti,hogy én azt szeretném,hogy az uszodában ne vele ússzon hanem csajokkal.a pihenőknél ne vele beszélgessen hanem csajokkal és természetesen csajokkal jöjjön haza is.azt mondja szerinte nincs ebben semmi rossz csak barátok és csak együtt úsznak.csak ahogy írtátok is sztem nincs barátság ffi és nő között.mert előbb utóbb vki többet akar.csak az a baj,hogy hazudott.mert sokat utazom külfőldre 80%ban ő is jött velem .ezek után ha itthon marad mire fogok gondólni?elveszett a bizalom egyenlőre.de,majd az idő megoldja v nem.köszönöm a hozzá szólásookat.
18. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Don quijote 6)
2018. máj. 23. 15:11

Nos hát igen, ez a hazugság dolog rohadtul rosszat sejtet szerintem is... :S Ellenben könnyen lehet, hogy a féltékenykedéssel Te voltál az, aki generálta azt, hogy hazudjon, ne mondjon igazat, még akkor sem, ha alaptalan az egész.


Ha én a helyedben lennék, akkor azt csinálnám, hogy elengedném a féltékenység dolgot, adnék pár hetet, hogy benne is ülepedjen, elhitetném vele, hogy nem gyanakszom, és aztán ahogy a többiek is írták, nyitnék afelé, hogy elmenjek úszni én is, vagy a faszit megismerjem. Meghívnám őket a feleségével együtt, vagy valami hasonló.

Ha a féltékenységednek alapja van, akkor ott egyből kifog derülni szerintem, mert akkor 10 körömmel fog a közös úszás ellen a párocskád tiltakozni, meg a közös program ellen is... Vagy ha mégis bemutatja, akkor ott is, ha alapvetően nem vagy féltékeny típus, akkor ösztönösen fogod érezni, hogy van-e alapja az aggodalmaidnak.

Mondjuk ha esetleg betegesen féltékenykedős vagy, akkor minden helyzetben alapot fogsz gondolni, akkor is, ha tényleg nincsen... Ezt neked kell tudni, neked kell ismerni magadat.

17. VersEmber (válaszként erre: 10. - Vacsa)
2018. máj. 23. 01:20

Tudom, hogy női fórumozókat kérdezett a fórum indító, de mondok egy pár szót féfiként, ha nem gond.

1) Lehet nő és férfi között barátság anélkül, hogy szexre gondolnának egymás között.

(Vagy nem......???? A fenébe, elbizonytalanodtam.)

-------

Nem azért mondom, mert egy vénember (59) vagyok.

Huszon éves korom óta vannak nő barátaim is - igaz, jellemzően tudományos együttgondolkodás, világnézeti hasonlóság van ebben a barátságban és leginkább orvosi eszmecsere, konzultáció lehetősége.

Most, hogy visszagondolok az elmúlt 30-40 évre ilyen szempontból, akkor azt kell mondanom, hogy ha nem lett volna mindig olyan női partnerem akivel jól éreztem magam, akkor ezen női, szakmai barátaim egyikének-másikának lehet, hogy megpendítettem volna a szexet...

Hogy ők hogy gondolkodtak/gondolkodnak :))) erről, azt nem tudom.

-------

2) A feltett kérdésre a véleményem:

Ha az a barát az uszodában egy "filosz", és szeret okos emberekkel kapcsolatban lenni (legyen az nő vagy férfi), mert jókat tudnak dumálni, akkor nincs vész.


3) De olyan "filosz", aki Mercédesszel jár uszodába... olyan nincs.

Pu.cira megy.

Ne legyenek illúzióid.............!

Biztos, hogy van akkora dumája, hogy behúzza a meleg fészket az éhes madárkának.


Csak az élettapasztalat beszél belőlem - azért ne dőlj a kardodba!

Ez egy játék, egy próba a kapcsolatotokban.


(Tudod mennyi másik meleg fészek van.......?

Ne haragudj, nem akartam az érzelmedet sérteni, és ne is úgy értsd!)

16. VendrinerPiroska (válaszként erre: 13. - 12d083b51b)
2018. máj. 23. 00:13
Jó ötlet. Szerintem, ha tényleg ennyire csak a haverságról van szó, akkor a párod biztosan szívesen bemutatja a fickót, sőt a fickónak sincsen ellenére egy közös program, ahová elhozhatja az asszonykáját is. Ha húzódozna, akkor biztos van valami közöttük. Bár abból, amit leírtál, szerintem megalapozott a gyanakvásod.
15. don quijote 6 (válaszként erre: 14. - Töprengő)
2018. máj. 22. 23:56
szia.a pasi jár sielni a haverjaival
2018. máj. 22. 22:24

13. hsz, Hópihe14..

Jól írja. Összeülni, megdumálni...

Azért érdekes hogy a pasi felesége meg síelni jár a barátaival.

jól olvastam? sok óra van, ;)

2018. máj. 21. 14:12

Igen! Leülni, elbeszélgetni egymással, tiszta vizet önteni a pohárba. Megmondani őszintén, igen, féltékeny vagy, de nem akarsz naponta cirkuszolni, stb.

Ha valóban csak barátság van közöttük, akkor hozzatok össze egy közös vacsorát négyesben, egy bográcsost, vagy akár fehér abroszost a ti otthonotokban. Azért, hogy te is megismerhesd az ő feleségét, és utána még sok-sok közös programot is tudnátok szervezni. Itt a nyár, miért is ne!!!


Ha így feldobod a labdát, nagy kérdés, párod hogyan reagálja le!! Hiszen ebben az esetben őneki is bele kell nézni a feleség szemébe!!

2018. máj. 21. 13:07

A barátnőd talált egy számára izgalmat, újdonságot jelentő pasast.

Az első hazugság kibukott. És ha nem vigyázol, több hazugság lehet még a dologból ami lehet ki sem derül.

Szerintem le kellene ülnötök komolyan beszélni erről. Nem vitatkozni, vádaskodni, hanem normálisan elmondani neki,hogy azért vagy féltékeny, mert nem akarod elveszíteni. Nyomatékosítani, hogy minden megcsalás így szokott kezdődni, és a "barátja" miatt már így is a szemedbe hazudott.

3 év bőven elég ahhoz, hogy ellaposodjon a kapcsolat. Emlékeztesd rá, hogy miért van veled. Apró cukiságok: aranyos üzenetek, apró meglepik Kezdj el udvarolni neki, amolyan csavard el a fejét még egyszer, mint a kapcsolatotok legelején.

Ha nem megy így a dolog, vagy eljárnék a párommal úszni, vagy bemutatkoznék a pasasnak, persze nem a tesztoszterontól túlfűtött állapotban... ha pedig olyan erős barátság szövődne, felajánlanám azt a lehetőséget, hogy barátilag én is szívesen megismernéd a feleségét...

11. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 1. - Don quijote 6)
2018. máj. 20. 16:18

Én sose hittem a férfi-női barátságban.

Engem is zavarna a helyedben.

10. vacsa
2018. máj. 20. 12:18

Klassz lenne ha lenne férfi-nő közt barátság, de nincs.

Sajnos nincs.

9. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - Don quijote 6)
2018. máj. 20. 11:17

Belehajszolod a megcsalásba!


Beteg a gerince,fájdalmai vannak és lehet hogy az a srác megérti hogy mit él át,ezért szoros a kapcsolatuk,de ha cseszteted vele csak még jobban "odalököd"!

8. kisj
2018. máj. 20. 07:39

Tényleg ne akard őt bezárni.

Ha állandóan erről a barátjáról mesél neked, akkor nincs köztük semmi.

Majd ha már nem fog róla mesélni, akkor kezdjél el aggódni.


Bár az. hogy letagadta azt, hogy a pasi hozta haza, már egy intő jel.

2018. máj. 20. 07:04

Nekem is fájna, ha a párom napi szinten mesélne a "barátjáról" (férfi-nő barátságban nem hiszek, az csak addig tart, amíg az egyik tovább nem akar lépni), majd hazugságba keveredne miatta.

Itt már elromlott valami köztetek.

2018. máj. 20. 06:59
Én a helyedben nem hinnék neki.Hazudott egyszer, fog máskor is.Én amikor valakivel kapcsolatban vagyok nem engedek ilyen közel magamhoz egy ellenkező neműt.Ha téged szeret tesz azért hogy bízhass benne.Meg kellene beszélnetek.
2018. máj. 20. 06:14
Talán csak azért hazudott, mert nem hiányzott neki, hogy szekáljad a féltékenységeddel. Én világ életemben fiúkkal tudtam jobban ellenni, rengeteg közeli férfi barátom van, soha nem történt köztünk semmi. A páromnak eleinte furcsa volt, de megértette és már nem zavarja a dolog. Az lehet, hogy az a pasi többet akar a barátnődtől, de ez sem biztos. Ha mégis, akkor is a barátnődön múlik, meddig engedi elmenni, de ha szeret, nem lesz semmi. Ha mégis, akkor hadd menjen. De az tuti, hogy ha folyamatosan cseszteted ezzel, okot adsz rá, hogy elege legyen belőled.
2018. máj. 20. 00:35

Fáj a gerince hadd ússzon.

Egyébként bárhol megismerkedhet bárkivel, gerinctornán is, a 6-os villamoson is, a közértben is.

Kár, hogy hazudott, nem tudom, hogy higgyél-e neki.

2018. máj. 20. 00:24
Nincs ffi nő barátság szerintem...
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Don quijote 6)
2018. máj. 19. 23:28
Én nem hinnék neki. Szerintem volt ott már más is. Vagy van. Vagy lesz.
2018. máj. 19. 23:04
sziasztok!azért regisztráltam az oldalon,hogy hölgyek nők véleményét kérjem ki 1 párkapcsolati problémával kapcsolatban.Hosszú ideje élünk párkapcsoatban a barátnőmmel, tök jól megvoltunk addig a bizonyos napig.Az történt ugyanis felütötte fejét a zöldszemű szörny vagyis a féltékenység /részemről/a történet a következő:a barátnőm /nóri/gerincproblémái miatt rendszeresen uszodába jár /3éve/.mivel a medence pici így többen úsznak egy sávban ,pontosabban 4en 2,férfi 2,nő.október körűl 2 maradtak ő,és tamás.kezdtek egyre többet beszélgetni /amit nóri mindíg el is mondott nekem/különösebben nem foglalkoztam a dologgal mert megbíztam benne/ ő elmondásai szerint mindíg rólam beszélt. a tamás csak hallgatta soha nem beszélt a feleségéről,gyerekeiről családi dolgairól.ellemben,hogy ő milyen menő vállalkozó,mennyi pénze van.kedden mercivel jött úszodába csütörtökön terepjáróval, továbbra is együtt úsztak és pihenőknél beszélgettek.nóri mondta a tamásnak,hogy én tudokróla hogy együtt úsznak.ő is mondta a feleségének ?a válasz az ő felesége nem féltékeny ő síelni is a haverjaival jár.szóval a lényeg,márciusban már nem telt el úgy nap,hogy nóri ne beszélt volna tamásról.kérdeztem,hogy ez most mi ?azt mondta mit féltékenykedek csak együtt úsznak,ők csak barátok.azt véletlenűl 1 barátom az uszodából kijövet látta amint beszáll a tamás autójába.mindjárt hívott engem a barátom mondta mit látott.nóri hazaért kérdeztem mi vol az usziban ,kiveljött haza? mire ő hát a csajokkal,2x kérdeztem tuti, persze mondja megint a csajokkal. mondtam,hogy látták akkor bevalotta,hogy a tamás hozta haza és ez volt a második eset.azeste csúnyán összevesztünk azóta is hetente előjön a dolog mert ő uszodába jár azóta is.szerinte nem történt semmi,csak barátok én fújom fel a dolgot.ne akarjam őt bezárni.szóval szerintetek ???nem tudom hihetek-e neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook