Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bennem van a hiba?? fórum

Bennem van a hiba?? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
104. PRyka (válaszként erre: 103. - Judit71)
2008. nov. 13. 17:45

Szia Judit :)


Nem szabad rágódni rajta, nem ér annyit az egész, bár Én beszélek :) akinek még mindig eszébe jut az exe :-(


Igyekszek felejteni de nem könnyű, megpróbálok neten ismerkedni, hátha szerencsém lesz ha meg nem így jártam :)


Állami cégnél dolgozom, iktatom az ügyeket, határidőbe teszem, irattározom, és expediálom amit postán kell küldeni. Elég sok a munka, de Én szeretem csinálni :) Na segítségre mi se nagyon számíthatunk, csak magunkra, de szerencsére még elbírom, de ezzel az új programmal sajnos megsokszorosodik a munka, amit viszont már nem fogunk elbírni, de majd lesz valami :)


Az a rossz hogy ugye jövőre lesz nekem is az államvizsga, szakdolgozat befejezése meg minden, de csak túl leszek sikeresen rajta :) bár még egy nyelvvizsga is kell hozzá :)


Én gyógyulgatok bár még nem tökéletes. A dolgozatot befejeztem remélem a tanár elfogadja, tanultam is, így remélem sikerül a vizsgám is :)


Holnap a keresztfiam fellép, megyek délelőtt megnézem, olyan jó hogy pont itthon vagyok és eltudok menni megnézni :) 3 éves de olyan okos és ügyes :)


Szép estét! Puszi :)

103. judit71 (válaszként erre: 102. - PRyka)
2008. nov. 12. 18:53

Szióka! Áááááá, csak hirtelen felindulás volt, nagyon kiakadtam.... Ma volt épp elég dolgom ismét, úgyhogy nem nagyon volt időm ezen rágódni! Láttasm, hogy elolvasta amit írtam, úgyhogy ki is töröltem a levelet!


Jó kis makacs nátha kapott el, ha még mindig tart! Lázad is volt? Szedsz vitamint, vagy valami hasonlót? Bár ilyenkor már nem tudom mennyit segít :((


Az sem piskóta munka... A kis adminisztrátor kolleginán látom, hogy mennyi melóval jár az iktatás és a számlák kezelése, szerződések írása, postázás, stb... Vagyunk az Intézetben vagy 25-en, plusz vagy 4-5 óraadó. Minden szerződést Ő készít el, de néha olyan "alapanygból" dolgozik, mint amit a kutya szájából húztak ki... Ha van időm, akkor segítek neki, amit tudok... Szeretem acsajost nagyon, olyan kis kedves, közvetlen...


Én már nagyon várom a vizsgaidőszakot!! :))) Már ki is találtam, hogy felújítom a rozsdás büretta állványokat. Már beszéltem a főnökömmel is. Megveszem ami kell hozzá és szépen rendbeteszem őket. Mint mérleg nő itt jön ki többek között a szépérzékem. :)))) Bár kértem az illetékestől árajánlatot, de az minimum 35-40 ezer lenne szerintem. Hát kíváncsi leszek,mennyire fog vastagon a ceruzájuk. :)))


Én vigyázok magamra, Te pedig gyógyulj meg minél hamarabb!! Jó pihenést és dolgozatírást!! Puszi, Judit

102. PRyka (válaszként erre: 101. - Judit71)
2008. nov. 12. 18:11

Szia Judit! Én is nagyon szeretném ha már rendbe jönnék mert nagyon nem jó. De holnap majd pihenek, na meg a dolgozatot megcsinálom. Kivettem két nap szabit :-)


Szerintem ne foglalkozz a dokival, nem ér annyit az egész, ha ennyire bamba volt így járt :)))


Nem szabad utálni a férfiakat, jó hogy vannak és majd lesz nekünk is aki csak a miénk lesz :)))))


Iktatással foglalkozom, ügykezeléssel.


Helyes felejtsd el és ne foglalkozz vele!


Vigyázz magadra! Puszi Rika :)

101. judit71 (válaszként erre: 100. - PRyka)
2008. nov. 11. 19:29

Szióka! Remélem hamar rendbejössz náthailag! Van vaalmi a levegőben, mert a kolleganőm is táppénzen van! Engem is elkaphatna valami, hogy legyen okom táppénzre menni! Már lassan két centivel alacsonyabb leszek, mert elkopik a lábam! :)))))


A dolgozaíráshoz kitartást!!!


Az 52-53 kilóval már én is ki lennék békülve, bár kérdés, hogy milyen ruhát tudnék felvenni! Mert szinte mindegyik 36-os mostanában. :))


Megdícsért az exed??? Én biztos válaszoltam volna valami krucifixet... Mondjuk, hogy az új pasim ledolgozza rólam :))) Nézett volna nagyokat :)))


Én ma kiakadtam... A dokim, aki anno szimpatikus lett majd egy hónap hallgatás után annyit írt, hogy szakmai kérdésekben szívesen segít, de kizárólag abban!!! Több mint három hete megkérdeztem tőle, hogy van-e esély arra, hogy jobban megismerhessem... Erre kapom ezt a reakciót, ezer évvel később!!!!!! Frásznak írt már,amikor tök rendben voltam.... Akkor sem hagyom, hogy elszúrja, amit eddig elértem... Már rég túltettem magam rajta, most meg belerondít az életembe...

Annyit válaszoltam azért, hogy szerintem félreérthető volt a viselkedése és hogy nem is értem miért írt már majd egy hónap csend után... Meg hogy tudom, hogy hibáztam... Utálom a férfiakat, egyik sem komplett... Komolyan...


Milyen új programot kaptok? Csak nem bérszámfejtéssel foglalkozol? TÜSZ program?


Amúgy jól vagyok és próbálom elfelejteni, ami történt... Ha lesz időd, majd jelentkezz! Addig is puszi, Judit

100. PRyka (válaszként erre: 99. - Judit71)
2008. nov. 11. 18:14

Szia Judit!


Örülök hogy jól érzed magad, mármint lelkileg, ez nagyon fontos :)))


Én is jól vagyok, bár a náthám ne lenne, mert ez kikészít :-(


Én úgy vagyok vele, hogy élem a mindennapi életemet aztán majd lesz valami :))))


Holnap dolgozom, aztán kiveszek két nap szabit, remélem a főnök elenged, és csütörtökön megcsinálom, kapok egy kis segítséget is hozzá remélem sikerül kiegészítenem :)


Nekem hálistennek most nincs sok munkám, igyekszem is rendbe rakni őket, hogy eljövök két napra, mert ketten vagyunk az irodában és ha egyikünk távol van csinálni kell a másik munkáját is és nem egy kellemes dolog, főleg hogy új kolléganőt kaptam és szegény még nem igazán jártas a dolgokban, de majd bele tanul :)


Ráadásul januártól új programot kell használnunk, de teljesen készen vagyok attól is, ma néztük meg úgy konkrétan, hát elég lesz, ráadásul van olyan dolog amit gőzöm sincs hogy kell megcsinálni benne, és még a kézikönyvbe sincs még véltelenül se le írva :)


Na igen hízni Én is szeretnék, bár nekem sikerült a nyár óta kb 3-4 kg-t felszedni, és a kedves kollégáim szerint jó helyre ment is :)) de így is kb. 53 kg vagyok,de ez így jó. Majd hízok ha úgy alakul :)) Én örülök, hogy bármit megehetek, nem kell fogyókúráznom :)


Exem kérdezte, hogy hogy vagyok Én ilyen csinos, biztos fogyizok, de ki kell ábrándítanom belőle :)


Hát a körmöm még szép színes biztos kell egy kis idő mire rendbe jön :)


Jó pihenést! Vigyázz magadra! Puszi

99. judit71 (válaszként erre: 98. - PRyka)
2008. nov. 10. 17:42

Szióka! Fárdat vagyok, de amúgy lelkileg egész jól! :))) Én magam is csodálkozom ezen! :))) De tök jó érzés nem görcsölni a magánéletemen! Tudtam, hogy sikerülni fog csak idő kellett hozzá!


Remélem sikerül időben megcsinálnod azt a dogozatot! Nem kis munka tudom, mert a barátnőm meg Miskolcon csinálja a történelem szakot és Neki is rengeteg ilyesmit kell csinálnia! Ráadásul három pici gyerkőce van! Nem semmi egy csaj! :)))


Én ma hajnali fél kettőkor feküdtem le, mert meg kellett csinálnom azt a vegyszer listát! Fene egye, ráment az egész hétvégém, pihenni szinte semmit nem tudtam! Ezért ma fél négykor elengedtem magam a munkahelyről! :)) Különben is én már fél nyolckor bent vagyok reggel, ebédelni meg nem járok át a kajáldába. Ami a többieknek minimum egy 45-50 perc!!!!!!!! No komment....

Ma is két négyórás gyakorlatom volt, a délutánit egyedül csináltam, mert az oktatónak a főnökhöz kellett mennie!!! De hogy ezt miért nem lehet munkaidő után vagy a gyakorlat után???

Holnap is két négyórás gyakorlat, itt is egyedül leszek, mert a kolleganőnek kiment a bokája!!! Jövő héttől meg én megyek táppénzre! :))))) Már nem bánnám ha vége lenne a félévnek, mert nagyon fáradt vagyok!


Híznom nemsikerült a múlt hét hétfő óta, sőt, ma raggel még kevesebb is voltam, mint egy hete reggel! Ennyit a császárszalonnáról és a tepertőről!!! :))) Majd egyszer... Talán...


Köszönök lassan, majd írj, hogy mi újság van Nálad! A körmöd már remélem lenövő félben van :)))) Jó pihenést, puszika, Judit

98. PRyka
2008. nov. 10. 17:17

Szia Judit!


Bocsi, hogy nem jelentkeztem eddig, de sikerült megfáznom, így próbáltam pihenni több-kevesebb sikerrel :-)


Na igen sötétben abszolút nem szeretek vezetni, főleg ha nem tudom merre kell menni, de ettől függetlenül elindulok, ha más nem megállok és megkérdezem merre van :-))


Szerintem sok jó pasi van felétek :)) kezdem megszeretni a helyet, csak sajnos ritkán jutok el....


Akkor nem unatkozol, igen mindig tologatja az ember a dolgokat, mikor meg szorít a határidő akkor meg igyekezni kell, most Én vagyok így egy beadandóssal, hogy ó majd megcsinálom, most pénteken le kell adnom, de még semmi nincs belőle.


Pénteken lesz az utolsó vizsgám nagyon remélem és akkor befejeztem erre a félévre :)


Hogy vagy? Minden oké veled?


Szép estét! Puszi Era :)

97. judit71 (válaszként erre: 96. - PRyka)
2008. nov. 8. 14:16

Szió! Hát, ha valaki nem járatos valahol, annak elég nappal is odajutni, ahová szeretne, nem hogy sötétben! :))) Én még néha nappal is nehezen tájékozódom! :))) Pedig születésem pillanatától itt lakom...

Nálunk sok jó pasi?????? Én nem nagyon láttam egyet sem :(((( Bár ma a visszapillantóban érzékeltem kettőt. :)) Gondoltam is, hogy integetek, hátha észreveszi... De aztán mégsem tettem... Egyszer már befürödtem a kezdeményezéssel....

Én meg itthon is dolgozom, mert le kell adni az összes létező vegyszerről egy listát és hétfőre le kell adni!!! Igaz, már tudom egy hete, de időm ugye nem nagyon van rá három féle gyakorlat mellett!!! Rengeteget kiselejteztem, amikor elkezdtünk költözni, meg utána is, és a régi már nem jó. A múltkori tűz miatt van szerintem... Jó, hogy észbe kaptak! Már úgy ahogy elrendeztem a pincében a vegyszert, most meg kitalálták, hogy ki kell onnan vinni őket, mert veszélyes... Pakolhatok majd megint... Hurrá!!!! Na mindegy...

Puszika, megyek csinálom azt a vacakot. Ha lesz időd, majd írj! Már biztos túl vagy mostanra a vizsgán is! :))

96. PRyka
2008. nov. 6. 21:11

Szia Judit!


Semmi gond :-) Tegnap este voltam megint Nyíregyen, de azt hittem megőrülök :-))) kimentünk a Tescoba, de gőzőm nem volt hogy merre kell menni, előre tájékozódtam,dehát nem olyan az mikor tudja az emberre, hogy merre kell menni :) ráadásul a hugira hallgatok, jól elnavigál, minél messzebb a tescotól :) de sikerült megtalálni, csak este már nem nagyon szeretek vezetni :-(


Dehogy mennyi jó pasi van felétek :) csak ámultam és bámultam :) többször kell járnom felétek :-))


Írok a vizsgáról, szerencsére írásban lesz, így eredmény később lesz, de lesz dolgom szombaton, könyvtárba is mennem kell, egy beadandós dolgozatom van, szorít a határidő ideje megcsinálnom :)


Délután meg sütni szeretnék pizzát :) úgy hogy nem fogok unatkozni:)


Én holnap fél2-ig dolgozom, aztán haza jövök és tanulok.


Kellemes hétvégét és jó pihenést kívánok! Puszi Era :)

95. judit71 (válaszként erre: 94. - PRyka)
2008. nov. 6. 19:21

Szia! Bocsi hogy csak most írok, de szerdán fennforgás volt. Vittem a bátyámat az állomásra, utána meg már nem volt erőm a gépet bekapcsolni. Ma is este hat után estem haza... No komment... A főnököm Pesten az ujszülött unokáját látogatni, a két kis kollegina pedig eltűnt, mint a büdösség... Az egyik állítólag Debrecenbe ment a desztillálóba gyantapatronért, és egész nap nem talált vissza... A másik meg már olyan kettő körül lelépett!!! Ketten maradtunk a kolleganővel, meg az adminisztrátor kollegina... Ebből is látszik, hogy kinek mennyi munkája van.... Na mindegy, nem durrogok, árt a szépségemnek :)))

Szerintem próbáld meg a műkörmöt! nekem két és fél évig volt, igaz utána elkezdett lepotyogni. De én sokat vegyszerezek és mosogatok. Eddig bírta... Eleinte fura volt, de miután megszoktam szerettem... Te választod meg, hogyx mekkorára hagyja, mert a tipp, amit felragaszt úgy körömközéptől az hosszú. Én négy hetente jártam töltésre... A géppel sem lesz gondod, hidd el... Én is gépeltem sokat műkörömmel! :)))

Sok sikert a vizsgákhoz, majd gondolok Rád ls szorítok! Az eredményt majd írd meg, jó? Puszika, Judit

94. PRyka
2008. nov. 4. 18:27

Szia Judit :-)


Hát nem tudom mi volt rájuk hatással :-))))


Jaj Te tessék jobban vigyázni, Én ujjam már rendben van csk még lila a körmöm :)))


Én ritkán lakkozom, műkörmöt szeretnék, dehát egésznap géppel dolgozom, így nem biztos, hogy a gépelés jót tesz neki, na meg még nem tudtam rászánni magam :-)))


Na igen Én is csak magamtól kapok elismerést mert mástól nem sajnos, nem nézik semmibe az embert.


Tudom hogy csak mosolyogni, de nem megy mindig sajnos, de igyekszem :-))


Készülnöm kellene a hétvégi vizsgáimra, ugyanis kettő is lesz a változatosság kedvéért :)))) szabit meg nem akarok kivenni mert pénteken csak fél2-ig dolgozom :-))


Neked is szép estét! Szia :)

93. judit71 (válaszként erre: 89. - PRyka)
2008. nov. 4. 17:58

Szióka! Ez tényleg nagyon jó lehetett, nekem is jólesett volna!!! :))) Biztos mosolygós voltál! Az hat rájuk nagyon!!!

Én ma az ujjam vágtam el! Törött üveg... Frankó nagyon, a kisujjam körme alatt... Mindig a jobb kezem cs...em el... Bár ez azt jelenti, hogy használom! :))) Januárban volt egy csúnya törésem, mindig azzal küszködök!

Remélem haamr rendbejön a körmöd, és legközelebb csak a körömlakktól lesz lila! :))) Én mostanában nem is lakkozom, mert úgyis lekopik a sok vegyszertől és mosogatástól!

Holnap már szerda, és haladok a vegyszeres dologgal is! :))) Olyan ügyi vagyok! :))) Meg szoktam néha veregetni a vállam, mert mástól úgysem kapok elismerést a munkámért, csak magamtól. :)))

Csak mosolyogni, mosolyogni... Látod, hogy van remény... Ha a két srác így reagált, akkor biztosan pozitív kisugárzásod volt! :)))

Ha lesz időd, kedved, akkor írj! Jó pihizést estére! Pussz, Judit

92. PRyka
2008. nov. 3. 21:04
Kép megoldva ;-)
91. PRyka (válaszként erre: 90. - Sanya197*)
2008. nov. 3. 21:01
Az nem baj hogyha kedvesek velem :-)
90. Sanya197* (válaszként erre: 89. - PRyka)
2008. nov. 3. 20:10
Ha lenne képed a lapodon, akkor meg tudnám mondani, hogy miért ennyire kedvesek a pasik veled.
89. PRyka (válaszként erre: 88. - Judit71)
2008. nov. 3. 20:09

Szia Judit! :-)


Ma szerencsére a rossz mellett történt jó dolog is ami nagyon jólesett :-)


Benzinkúton jártam és fizetni akartam és kérdezte a srác hogy akarok-e még valamit, mondom nem, erre ő biztos?! Nem, miért kellene? :)) Azt mondja nem nem :)) erre adott valami rágót :)) jólesett :)


A Pennybe összefutottam egy volt osztálytársam sráccal akivel voltunk együtt, ő tőle csokit kaptam :)


Nem tudom mi volt ez az adakozás a fiúknál :))) De sokat lendített rajtam :)


Igen Ő az 5-en van:) Én Hböszörményben tanulok szociálpedagógiát, ez az utolsó éve de már nem bánom. Nyelvvizsgát angolból csináltam, a szóbeli sikerült, de az írásbeli sajnos nem :( de januárba megyek megint remélem összejön.


Igen mondta a hugi is hogy már szerda este haza jöhet, csak az utolsó busz már 16.20-kor eljön Ő neki még van valami akkor.


Igyekszem nem elkeseredni, és összeszedni magam :-) Bár igyekszek tanulni is a péntek estéből mert tényleg nagyon gáz volt, és igyekszek túllenni is rajta de nem könnyű.


Köszike szépen inkább megvettem volna a lila színű körömlakkot mint így legyen rajta :)


Köszönöm szépen, neked is szép estét! Vigyázz magadra! Azért ne dolgozz sokat :) Puszi Erika :-)

88. judit71 (válaszként erre: 87. - PRyka)
2008. nov. 3. 18:32

Szia! Igen, próbálj meg mihamarabb túllépni ezen a történésen... Már csak a saját jóléted érdekében is! Én mostanában kakilok arra, hogy kinek hogy jó!!! Egy határon belül persze... Az a lényeg, hogy nekem jó legyen!!!

Akkor nem ismerhetem a hugidat, bár egy szinttel lejjebb dolgozom. Az ének tanszék az ötögiken van, én meg a negyediken! De kicsi a világ!!!! Te mit tanulsz a fősulin? Ide jársz Te is, vagy máshová? Én most arra próbálom magam buzdítani, hogy újra foglalkozzak az angollal!

Én mára már ledolgoztam egy fél hetet, azt hiszem. Holnap sem fogok unatkozni és azután sem. Bár őszi szünet van csütörtöktől, de lesz egy rahedli munka akkor is. Majd csak vége lesz a hétnek... Legalább gyorsabban telik...

Tessék szíves nem elkeseredni :)))) Amikor csak lehet, mozdulj ki.

Jaj, szegény ujjad!!!! Az nagyon vacak dolog! Most úgyis divat a lila szín :))) Mielőbbi gyógyulást az ujjacskádnak! Puszi, írj, ha időd és kedved van! Puszi, szép estét Neked! Judit

87. PRyka (válaszként erre: 86. - Judit71)
2008. nov. 2. 16:58

Szia! Azt hiszem ezt a hétvégét szeretném örökre elfelejteni, ma sikerült a jobb kezem hüvelyk ujját oda zárnom a kocsi ajtóval, de rendesen, nagyon fáj :-( de körömfestés megoldódott :-))))


Igen túl leszek rajta,mert muszáj lesz....


Hugommal fogok tudni elmenni bulizni, sajnos barátnőim messze vannak,meg akik vannak közel nekik családjuk van.


Ének-zenére jár a hugi,szereti nagyon :-)


Egyenlőre nem akarok inkább élvezem a szabadságot,aztán meg majd lesz valami,meg amúgyis itt a fősuli nekem is van elég dolgom.


Kevés munkát jövö hétre! Puszi

86. judit71 (válaszként erre: 85. - PRyka)
2008. nov. 1. 19:00

Szió! Ilyen össze szeretnék veled költözni című fejezet nekem is volt úgy négy éve az aktuálissal. Aztán szépen faképnél hagyott azzal a felszólalással, hogy "nincs olyan tested mint a volt feleségemé" !!!!! Elmegy, ahová gondoltam... Persze csak taalfonon keresztül hallottam, mert a heverjával voltam, Ő vígasztalt a szakítás után és ki volt hangosítva a telefon!!! Durva volt nagyon!!!! Nyugi, pár nap alatt túl leszel rajta, ilyenkor én is kötekszem, vagy teljes némaságba burkolózom...

Nagyon helyes!!!!! Tessék járni bulizni, amikor csak lehet!!! Főleg ha van kivel!!! Mit tanul a hugod itt a fősulin? Ismerhetem???? Siránkozz csak nyugodtan, én bármikor meghallgatlak és ha tudok segítek!! Hasonló helyzetben vagyunk, fene egye... Én alakulgatok szépen lassan, de nem könnyű, az tény! Igyekszem lekötni magam, hogy ne járjon mindenféle ökörségen az agyam! Én sem vagvyok egy nagy flörtbajnok, de azért próbálkozz ha lehetőséged van rá! Én drukkolok Neked, nagyon!! Szép hétvégét Neked is! Puszika!

85. PRyka (válaszként erre: 84. - Judit71)
2008. nov. 1. 17:37

Szia Judit!


Jaj sajnos nagyon nagyon gáz volt a pasi :-((( Legszívesebben elsiettem volna a találka helyről :-) Én se vagyok a világ szépe, de szegénykém meg pláne nem :-)


ÁÁÁá sajnos nagyon készen vagyok, ma egész nap is csak kötekedtem és rossz kedvem volt.


Igen Ő szakított, érdekes kapcsolat volt, összeköltözést tervezett velem meg mindent és erre elhagy, mert érzett irántam de nem volt meg a tűz meg a láng amit keresett...kb. 2 hónapja vagyunk külön.


Hugom a nyíregyházi fősulin tanul, és hív bulizni van valami hely ahova idősebb pasik járnak, azt hiszem bele vetem magam az éjszakába, egyrészt bulizok egy jót, és hátha majd egyszer sikerül valami, bár a tegnap este után nagyon tartok :-(


Nem tudom hogy fogok túl lenni rajta.


Neharagudj hogy siránkozok, nem akartam, csak engem nagyon felkavart.


Veled mizu? Minden ok?


Kellemes hétvégét! Puszi

84. judit71 (válaszként erre: 83. - PRyka)
2008. nov. 1. 11:37

Szia Drága! Jaj, ne légy már úgy elkenődve.... Gáz volt, felejtős.... Majd jön egy jobb, hidd el! :)))) Most lazíts egy kicsit, ne keresgess... Én is próbálok észhez térni és nem foglalkozni azzal, ami nem ér egy fabatkát sem - utolsó próbálkozásomra céloztam :))))

Az exed, mióta az exed? Ha nem vagyok indiszkrét? Ha nem túl régen és mondjuk Ő szakított, megértem, hogy nem volt jó érzés újra látni! Én lehet, hogy élveztem volna a helyzetet, még ha gáz is a pasi, akivel vagyok éppen... Nagyokat nevettem volna, mintha valami vicceset mondott volna a másik... Vagy közelebb húzódom a palihoz... Mindenképp cukkoltam volna az exet, hogy lássa, Te vidám vagy Nélküle is... És van életed Nélküle is... Ez mondjuk a másik pasival szemben nem fair, de Ők fair-ek velünk??? Ennyi jár nekünk is, hogy hülyére vegyük néha Őket egy nemes cél érdekében... :))) Légy vidám, és írj, ha kedved van! Pussz, Judit

83. PRyka
2008. okt. 31. 21:39

Én azt hiszem feladom a párkeresést nagyon gáz estém volt :-( randiztam, nagyon gáz volt a pasi ráadásul az exemmel is összefutottam úgy hogy volt sírás :(


Miért olyan nehéz???

82. PRyka
2008. okt. 28. 19:27

Én nem tudom mi voltam előző életembe :-)))))


De tényleg olyan érdekesek a pasik, na meg mi is :) de legtöbb azt mondja hogy neki plaza cicás csaj nem kell közbe meg csak olyanokat választ, vagy aki teljesen hülyére veszi pl. a volt osztálytársam is ilyen lány után szaladt, holott Én is itt lennék neki, de tőlem nem akar semmi komolyat csak épp szexet, hát Én meg ebből nem kérek. :)


Én most megpróbálok nagyon tudatosan élni, kíváncsi leszek mi lesz belőle :)


Szép estét! Eljön a mi időnk is egyszer tuti :)

81. judit71 (válaszként erre: 80. - PRyka)
2008. okt. 28. 18:47

Szióka! Igen, abban lehet valami, amit az ismerősöd mondott! Minden férfi (vagy csak pasi?) azt mondja, hogy érett, okos nőket szereti... Aztán amikor szembe találja magát egyikünkkel, akkor meg fejvesztve menekül. :))) Meg hogy nem kell hisztis csaj... Jaaaaj, kamu duma... Minél hisztisebb, annál jobb nekik... Főleg ha külsőleg is kinéz vaalhogy és lehet vele repizni a haverok előtt!!! Ha csak ezért kellenék egy hímneműnek, akkor inkább nem, köszönöm... Kaptam én már olyan beszólásokat exektől, hogy nem győztem kapkodni a fejem...

Az a kislány tényleg gyönyörű lehetett, én is elhoztam volna kapáásból! Sajnos tényleg nem könnyű az örökbefogadás, és a házasságban élők esetében is komoly háttértanulmányokat végeznek... Legalábbis ennyit tudok róla nagyjából... Egyezzünk meg abban, ahányan csak ebben a helyzetben vagyunk, hogy nem keseredünk el és bízunk a jószerencsénkben... Én a karmám miatt gondolom, hogy nekem már nem fog összejönni... Ne nevess/nevessetek ki ezért, de egyszer azt olvastam, hogy előző életemben egy olyan nő voltam, aki kihasználta a férfiakat és több törvénytelen gyermekem is volt.... Hmmmmmmmmmmmm.... És én még ez előtt mondtam azt, hogy biztosan valami nagy k...va voltam előző életemben... Hát, lehet... De én már annyit törlesztettem, hogy igazán küldhetnének már a fentiek egy normálisat nekem!!! :))) Szép estét, Üdv, Judit

80. PRyka
2008. okt. 28. 18:31

Sziasztok!


Castellina sajnálom...Nem vagyok elkeseredve csak unom hogy jön egy kapcsolat pár hónap és vége és Én is szeretnék családot, tudom még nekem van időm, de nem szeretném vén lenni mire szülök :)


Bár van egy kedves ismerősöm Ő 40 év felett szülte az első babát, és kolléga a párja akivel évek óta együtt dolgoztak, de pár éve jöttek össze és 42 éves megszületett a kislánya :-)


Igen Judit kicsi a világ :) jó időt fogtunk ki és annyira kellemes volt sétálni ott :-)


És igen velem is az a baj hogy túl ragaszkodó vagyok, meg mindent megteszek ami épp elhagyja a szájukat :) na jó azért van hogy az Én akaratomat is érvényesítem de ritkán :)


Az örökbefogadás nem egyszerű dolog és nem olyan könnyű a menete....Én szociálpedagógiát tanulok, így jártam gyermekek átmeneti otthonában, és megláttam egy gyönyörű kislányt akinek olasz az apukája, román az anyukája, de gyönyörű göndör hosszú haja jaj nagyon szép kislány, és ne tudjátok meg hogy fájt a szívem érte, legszívesebben haza hoztam volna :))) annyira dobogott a szívem, hogy hihetetlen amit elindított bennem :) ezért mégegyszer visszamentem és megnéztem a Drágát, de egy éve voltam és most nem tudom mi van vele, mert a román nagymama azon volt hogy haza vigye.


Én úgy gondolom, hogy azért mindenkinek meg van a párja valahol, egyik ismerősöm mondja, hogy túl jók vagyunk és azért nincs párunk, lehet benne valami :) mert általában az olyan csajok kellenek a pasiknak, akik teljesen hülyének nézik a másikat szerintem :)


Na jó hosszúra sikerült :) Bocsánat :)


Szép estét :)

79. judit71 (válaszként erre: 78. - Castellina)
2008. okt. 26. 21:20
Szió! Csak közben kutyuztam is! A gyerekvállalást én is így gondolom, hogy joga van teljes családban felnőni!! Én ppár éve nézelődtem örökbefogadás ügyben, d hát egy egyedülálló nőnek közalkalmazotti fizetésből esélye nincs az örökbefogadásra!!! Ez negatív diszkrimináció, szerintem!! Nem azt nézik, hogy pszichésen ki felelne meg, hanem azt hogy legyen anyuci, meg apuci! Engem is egyedül nevelt fel anyukám a bátyámmal együtt, és mégis becsületes emberek lettünk!!! Na ennyit a magyar rendszerről!!! Tudok olyanról, aki 46 évesen szült. Igaz, nem az elsőt, hanem a harmadikat! Szerintem 45-ig belefér a dolog... Csak óvatosabbnak kell lenni, lehet gyakrabban kell dokihoz járni! Ne légy még annyira elkeseredve, gondolj RÁM!!! Majd tartjuk egymásban a lelket és bíztatjuk egymást! :))) Jó pihenést Neked és nézz be máskor is! Üdv, Judit
78. Castellina (válaszként erre: 76. - Judit71)
2008. okt. 26. 19:23
Én nagyon szeretnék gyereket, családot. Eleinte lazán vettem, hogy majd jön mgától.. most már ott tartok, hogy belegondolni sem merek, mert pánik tör ki rajtam. sokszor eszembe jut, hogyha nem sikerül találnom társat, akkor anélkül is lesz gyerekem. De tudom, hogy ez önzés, mert a ygereknek joga van apához. Ez amolyan végső döntés. Társat találhatok még életem végéig, de családra már nem sok esélyem van...
2008. okt. 26. 19:13
cipőt :))
76. judit71 (válaszként erre: 75. - Castellina)
2008. okt. 26. 19:13
Akkor mondhatom, hogy ugyanazt a cupőt húztuk fel!!! nekem sincs! Én is kicsit szomorú vagyok emiatt, de már azt mondogatom magamnak, hogy én már sem férjhez menni, sem gyermeket szülni nem szeretnék, csak egy megértő társra vágyom... Lassan már a kor miatt úgyis több a rizikófaktor, mint huszonávesen... De azért fel a fejjel!!! :))
75. Castellina (válaszként erre: 74. - Judit71)
2008. okt. 26. 19:07
nincs. ugyanis még nem találkoztam olyan férfival, aki mellett bevállaltam volna egy gyereket. ezért el is vagyik keseredve, hogy ha így folytatom, soha nem lesz.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook