Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tényleg bennem van a hiba? fórum

Tényleg bennem van a hiba? (beszélgetős fórum)


22. 6b006fc769 (válaszként erre: 19. - Bueno77)
2015. jan. 19. 07:39
Szóval nem a gyerekeivel volt...? Vagy mire ez az elszállt bizalom?
2015. jan. 19. 07:24
hiba mindenkiben van,nincsen ember hiba nelkul.
20. syria (válaszként erre: 19. - Bueno77)
2014. dec. 29. 16:44
Akkor tedd azt! Ha nincs más mód, hogy meglelt a békédet, amitől 3 gyerek békéje is függ.
19. Bueno77 (válaszként erre: 18. - 1fd6a9f0bc)
2014. dec. 28. 20:05

Szerintem teljesen mindegy, hogy szeretem e még....

A bizalom elszállt..... Tudom és ismerem magam az első alkalomnál a fejéhez vágnám, hogy mit tett. igen még szeretem most is, de tudom, hogy ha visszaállítanánk a családmodelt én soha nem lennék nyugodt... soha nem csináltam ilyet, de tuti nézném a telefonját, kutatnák az üzenetek között.

18. 1fd6a9f0bc (válaszként erre: 1. - Bueno77)
2014. dec. 28. 12:38
De szereted még?
2014. dec. 28. 12:14
Szabad óráid vannak, egy Anyának ritka pillanatok. Végy egy forró, habos fürdőt, közben egy arcpakolás, kényeztesd magad, aztán bújj be a jó kis meleg ágyikódba, és olvass,vagy nézz meg egy jó filmet, vagy simán csak pihenj. Próbálj pozitvan gondolni erre a helyzetre. Legalábbis én igy tennék. Kivánom, hogy érezd jól magad!
16. syria (válaszként erre: 15. - Bueno77)
2014. dec. 28. 12:04
Dehogy szar egyedül! Én olyankor élvezem a világ legjobb társaságát. :) Szeresd magadat is!
2014. dec. 28. 11:59

Mindenkinek köszönöm a hozzászólást.

Tudom ezen csak én tudok változtatni és fogok is........


Nem vagyok én egy rinyagép.... de ez a karácsony annyira nehéz.

Nincs bennem rossz érzés, hisz a gyerekeim az apukájukkal vannak. És tudom boldogok ott is.



Csak szar egyedül........ XD

2014. dec. 27. 11:34

Nézz körbe, gondolkozz, mi az, amit már régóta meg akartál csinálni, akár a lakásodban is, és fogj hozzá. Kötsd le magad, kezed-lábad-agyad, és meglátod, percek alatt eltelnek ezek az órák.

Vagy öltözz fel, menj el sétálni, tégy egy nagyobb gyalog-túrát, szívd meg magad friss levegővel...

A legrosszabb, amit most teszel, hogy otthon ülsz, agyalsz, sajnálod magad... pedig ezeket az órákat nézhetnéd úgy is, hogy lehetőség olyasmit csinálni, amire egyébként nincs időd...

13. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Bueno77)
2014. dec. 27. 10:59

Barátnőm friss elvált. Mivel nem tudtak semmiben megegyezni, gyerekek minden szünet első hete Apukáé!

Na, annak lehet szörnyű, hogy az EGÉSZ KARÁCSONYT ott töltik a gyerekek.

Vigasztalás akart lenni. :))

12. rinike
2014. dec. 27. 09:59
Kedves Bueno77! Beleolvastam a naplódba, hogy neked tulajdonképpen az anyukád hiánya fáj a legjobban, ebben szorulnál egy kis vigasztalásra, csak most nincs itthon senki, aki vigasztalt volna. Remélem, hogy azóta már túl vagy ezen, és azokra a szép pillanatokra gondolsz a karácsonyból, amiket a naplódban olvastam. 26-án délben mentek el a családtagjaid. Veled töltötték az egész karácsonyt! Visszajönnek! Szeretnek! Nekem ennyi elég lenne, és szerintem neked is az. Továbbra is áldott ünnepeket!
11. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Bueno77)
2014. dec. 27. 09:37

azért rinyálsz, mert a gyerekeid most az apjukkal vannak, a párod pedig a saját gyerekeivel? tán élvezd ki a kis szabadságot, és foglalkozz magaddal :)

próbálnám megérteni, hogy a szemét pasi nem ejti a gyerekeit, pedig te még csomagoltál kaját is nekik, mert szereted a faszit, de valahogy nem tudom mégsem megérteni ezt a gondolatmenetet :)

10. rinike (válaszként erre: 1. - Bueno77)
2014. dec. 27. 09:20
Válásunk első évében (20 éve) a 2 éves fiam az (egyébként nem is keresztény) apjával töltötte a szentestét és a karácsony első napját, én meg egyedül. Nagyon hiányzott a fiam, így én azzal a gondolattal tettem túl magam ezen, hogy ez csak 24 óra az évből (24-én délután 16.00-tól 25-én 16.00-ig), és mivel az év többi napján rendben vannak a dolgok, így ennyit ki fogok bírni, méghozzá boldogan várva a gyermeket. Ha nálad is csak 24-48 vagy 72 óra telt el úgy, hogy úgy érzed a "kutyának sem kellek", és az év többi részében elvárásaidnak megfelelően alakulnak a dolgok, akkor tedd túl magad rajta, esetleg kicsit jövőre szervezzetek jobban. Ha azonban egész évre jellemző a problémád, akkor változtass rajta. Javaslom, hogy ha még ma meg is hozod a változtatásra a döntést, ne az ünnepek alatt vidd véghez, mert ilyen nem lát tisztán az ember. Ráérsz januárban elkezdeni is.
9. fincsi5 (válaszként erre: 7. - Luijza)
2014. dec. 27. 09:15
Az övéi csak most mentek el ,karácsony lévén, az apjukhoz. A párjának szintén " gyerekes " napja van. :)
8. syria (válaszként erre: 1. - Bueno77)
2014. dec. 27. 08:10

Attól tartok, igen. :(

De azért ne keseredj el nagyon! Vedd figyelembe a 4. hozzászólást!

2014. dec. 27. 08:01

Nekem még hiányzik néhány részlet. Tudták, hogy főzni fogsz rájuk, vagy meglepi volt? Meg volt beszélve?

Miért nem mentek?

Miért vannak a tieid az apjukkal? Miért nem hívod őket?

2014. dec. 27. 07:25
Igen.Felnőtt ember vagy gyerek attitűddel.Találd fel magad és ne rinyálj.Az olyan embert senki sem szereti aki màrtírkodik.
5. BESTia ☺ (válaszként erre: 1. - Bueno77)
2014. dec. 27. 06:56
Jol ertem, a gyerekek nem kozosek?
2014. dec. 27. 06:46

Egyetértek Panna33-al!

Hozzátennék még annyit: kiborultál, mert ilyen furcsán történtek a dolgok:/

és mindent sötétebben látsz, mert ünnep van és egyedül maradtál.

(Lehet, hogy máskor fel sem tűnne ez.)

2014. dec. 27. 06:09

Rosszul jött ki a szervezés, s most egyedül maradtál. Nem hiszem, hogy bárkit hibáztatni kellene. Sem magadat, sem a partneredet, sem a gyerekeket.

És azt sem hiszem, hogy attól, hogy jól elvannak mással a szerelmed és a gyerekeid, téged ne szeretnének.

2014. dec. 27. 03:54

Benned van a hiba, vagy gyorsan kizárod a partnereket, vagy nem keresed a megfelőtt a sok leheéges létező ellenére.


Túl kényezteti sem kel egybőll az embert, gyorsan elriadnak a férfaik ettől, mert túl nagy elvások feltételznek.

2014. dec. 27. 03:15

nem egyszerű a történetübnk,

Két felnőttt ember, gyerekekkel.............



Én mindent megteszek, hogy annak a pasinak jó legyen.................


Én sütit csomagoltam. Húst pácoltam,hogy gyerelel jót egyemek............... Teszem ezt,, mert szeretem----------------



Én meg itt ülök dél óra egyedü----------a kutyának sem kelllek................. Neki nem, hisz boldog a gyerekeivel.....................

Az enyémek meg boldogok az apjukkkal..............

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook