Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudnék változtatni magamon? Bennem van a hiba? Annyira magam alatt vagyok, teljesen... fórum

Hogyan tudnék változtatni magamon? Bennem van a hiba? Annyira magam alatt vagyok, teljesen... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
242. timycat (válaszként erre: 241. - D838452ed6)
2012. jan. 25. 23:22

Akkor abszolút érhető :) Gratulálok!


Én anno bőgtem és meghatódtam mindenen, ami egy hangyányit is szebb és cukibb volt, mint az ördög... a szentimentalizmus ilyenkor szinte "kötelező"

241. d838452ed6 (válaszként erre: 240. - Timycat)
2012. jan. 25. 22:58

Persze, igazad van.

Egyébként terhes vagyok, lehet, hogy azért fogalmaztam szélsőségesen.

240. timycat (válaszként erre: 237. - D838452ed6)
2012. jan. 25. 22:47

Magas lóról lehet a legnagyobbat esni.

Tényleg elhiszem, hogy tökéletes egy kapcsolat... de fiatalok vagytok még; enyhén "felelőtlenség" kijelenteni -pláne más nevében is- hogy soha...

2012. jan. 25. 20:22
Mert magasabb szinten vagyok?:) Köszi!
238. vacsa (válaszként erre: 237. - D838452ed6)
2012. jan. 25. 17:16
Nem vitázok veled, mert nem vagy azon a szinten:)
237. d838452ed6 (válaszként erre: 236. - Vacsa)
2012. jan. 25. 14:05

Ezek az értelmetlen viták, komolyan mondom.

Lehet, hogy szeretnél te olyan férjet, mint az enyém. Egyébként még olyat nem hallottál, hogy esetleg az embernek nem a párjával van baja, hanem magával, vagy az élete folyásával??

Tökéletes kapcsolat? Miért, ha két ember veszekszik, akkor az nem tökéletes? Az a tökéletes, ha soha senki nem akad ki semmim?? Jaj, ne viccelj már. Az nem tökéletesség, hanem színjátszás és magába fojtás és általában semmi mély nincs olyankor a két ember között.

Csak két tökéletes ember között lehet tökéletes kapcsolat? Igen, vannak a férjemben számomra idegen dolgok, és? Egész más családban nőttünk fel, és? Hidd el, van összehasonlítási alapom, és az alapján tökéletesen tudom, hogy jól választottam.

Ezen kívül ha két fél között valami nem "tökéletes", egyből megcsalja a másikat?? Ne fárassz már!

Ha már így okoskodsz, olyat még nem hallottál, hogy esetleg vannak emberek, akik nem megcsalós fajták? Mielőtt elkezdesz itt személyeskedni! Mégis milyen alapon személyeskedsz te?

Ha tudni akarod, amikor éltem egy nagyon boldogtalan kapcsolatban - bár hála a jó égnek csak egyszer fordult elő, az is rég, és rövidebb ideig - akkor is képtelen lettem volna megcsalni, vagy akár más férfivel akárcsak flörtölni! Pedig mondom, életemben sok fiúval flörtöltem. De kapcsiban képtelen voltam.

Ez van nagyokoskám..

236. vacsa (válaszként erre: 234. - D838452ed6)
2012. jan. 25. 08:10

"Most ez olyan elképzelhetetlen?"


Őszintén szólva igen. Már most sem tökéletes a kapcsolatotok...

De tőlem nyugodtan gondolhatod hogy minden csudijó és egymás kezét fogva öregszetek majd meg anélkül hogy valaha megcsaltátok volna egymást. Sok sikert:)

235. Tücke (válaszként erre: 232. - Andi6020)
2012. jan. 24. 21:40
van csak én még nem jöttem rá mi :D
234. d838452ed6 (válaszként erre: 233. - Vacsa)
2012. jan. 24. 18:37

Nagy megmondó.

Már miért lenne koppanás...

Most ez olyan elképzelhetetlen? Ezer más probléma lehet kér fél közt, nem csak ez.

Túl fáradt vagyok ezt boncolgatni....

233. vacsa (válaszként erre: 231. - D838452ed6)
2012. jan. 23. 19:10

Csak aztán nehogy óriási koppanás legyen a vége...

Az utolsó mondatod kicsit merész.


Én 19 éve vagyok együtt a férjemmel, nagyon jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást, ki is mondjuk, ki is mutatjuk, a szex is okés, a legjobb barátai vagyunk egymásnak, majdhogynem csodaszámba megy a kapcsolatunk, mégsem merném tényként kijelenteni

hogy mindig ilyen lesz. Pedig engem talán már feljogosítana rá valami:)

2012. jan. 23. 17:11

"És már most bizton kijelenthetem, hogy soha egész életünkben egyikőnk sem fogja megcsalni a másikat."


Ebben még 90 évesen sem lehetsz biztos.

Magadban sem, nemhogy egy másik emberben.


Bár van valami báj az ilyen naivságban.

231. d838452ed6 (válaszként erre: 230. - Mandulafa)
2012. jan. 23. 11:28
Hát nálunk a férjem messze nem olyan, mint a te férjed, hogy így hanyagol titeket, meg valószínű, hogy megcsalt..Lényegesen biztosabb alapra jön a gyermek, mint nálatok. És te, ha jól tudom, négy gyereket is szültél neki. Lehet, h te érezted, h megoldás a problémáitokra. Visszatérve ránk, nálunk nincs külföldözés másokkal, hajnali 3-kor hazajárás, stb. Az én férjem mindent az égvilágon megtesz értem! Na így már lehet gyereket vállalni. És már most bizton kijelenthetem, hogy soha egész életünkben egyikőnk sem fogja megcsalni a másikat.
230. mandulafa (válaszként erre: 228. - D838452ed6)
2012. jan. 20. 22:18

gyerkőc lesz?? gratula! :)

de ugye nem hiszed, hogy ez megoldás a problémáitokra? egy gyerek semmilyen helyzetet nem old meg, ez önámítás...ugye te írtad egy másik fórumon, hogy nincs minden rendben a kapcsolatoddal. Vagy úgy gondolod ez hiányzott és most jobban érzed magad? változott a helyzet nálatok?

2012. jan. 20. 22:16

sziasztok!

az utóbbi időben nem volt időm írni, sorban betegek lettek a gyerekek, de már túl vannak rajta.

Haladunk, de elég lassan, tudom türelmesnek kell most lennem, mert most tényleg sokat dolgozik, csak nagyon nehéz, mert alig látom. De a helyzet itthon nyugodtabb.

Viszont teljesen úgy érzem, hogy megcsalt valamikor(ő állítja, hogy nem) csak nem mondja el(persze mi értelme lenne), és most ezen őrlődök. Én nem tudom elfogadni azt a mondatot, hogy amiről nem tudunk, az nem fáj.

Hát kb ez van, de még mindig visszaesek néha az elkeseredésembe, de próbálok uralkodni rajta.

Szóval olyan kettős érzés van bennem, nem is tudom. De talán jobb, mint volt, de még messze vagyunk attól, amit szeretnék.

2012. jan. 17. 12:27

Mandulafa ,eltűntél. Tartod még a diétát? Mizújság?? Írj, hogy alakulnak a dolgok.

Nálam a diéta most jól alakul, de főképp annyiban ,hogy este már nem szoktam enni, elértem azt ,hogy már este nem vagyok éhes. Szerintem ez sokat számít.

És képzeld, pozit teszteltem. hihihi.

227. timycat (válaszként erre: 223. - Mandulafa)
2012. jan. 16. 15:44

Na ez már jó hír; remélem innen már sínen lesztek (abszolút jó értelemben)! :)


Hááát hogy a "nagylányt" mivel lehet leszerelni... pfff

226. Ami.
2012. jan. 15. 22:50
színház
225. Ami.
2012. jan. 15. 22:33
Örülök,hogy jól alakult minden.Légy természetes,ne izgulj mindig,ne akarj megfelelni.Színhát jó,mi is voltunk 2 hete a férjemmel:)
224. mandulafa (válaszként erre: 221. - B235ac96d5)
2012. jan. 15. 20:13
igen nem igazán az anyagi oldallal van a baj, hanem egyik nagyi már nincs, az én szüleim meg nagyon passzívak, szörnyű, inkább nem kérek tőlük szívességet. Így 4 gyereket nehéz rábízni valakire, sőt bébiszitterre csak napközben bízom(bíztam) őket. De, amit írtál az teljesen igaz, valóban nagyon alárendeltem magam a többi családtagnak, és ezen talán most itt az utolsó pillanat, hogy változtassak, ahogy írtam a nagylány(most lesz majd 7éves) totál tiltakozik, ha csak kilépek az ajtón nélküle, muszáj lesz neki is elmagyarázni, hogy nekem is kell kikapcsolódás, remélem megérti. (de ha látja, hogy ezáltal jobb kedvem lesz, tuti belátja ő is)
223. mandulafa (válaszként erre: 220. - Ami.)
2012. jan. 15. 20:10

az izgulás azért volt, mert egyszerűen elfogott az érzés, hogy ha hazajön épp mi nem fog tetszeni, miért fog kritizálni...

de semmi ilyen nem volt a hétvégén, nagyon jól telt ez a 2 nap, igaz nem beszéltünk meg mindent, mert hétvégén a gyerekektől sokat nem lehet beszélgetni, de azt elmondtam, hogy én változtatni akarok a kapcsolaton, ez így nem mehet tovább, és ezt szerintem ő is érzi és neki is változnia kell, és több időt kell együtt töltenünk. Erre teljesen pozitív volt és nyitott, remélem a gyakorlatban is így lesz. jövő hétvégén kezdjük is egy színházzal...

de tudom, hogy nekem is változnom kell, amiket leírtatok azokat abszolút be kell tartanom. :)

222. timycat (válaszként erre: 219. - Mandulafa)
2012. jan. 13. 23:04
Jó izgulás vagy rossz izgulás? Nagyon nem mindegy :S
221. b235ac96d5 (válaszként erre: 1. - Mandulafa)
2012. jan. 13. 22:37
Nem olvastam el, mit írtak a többiek, de nekem a következő a javaslatom: megmenteni a házasságod csak úgy tudod, ha minnél több olyan közös programot szervezel, ahol csak ti ketten vagytok. Úgy látom anyagilag megengedhetitek, hogy akár havonta is, elvonuljatok 1-2 napra. El kell érned, hogy aztán már hiányozzanak neki is ezek az elvonulások:) A nagyszülők biztosan örülnének a lehetőségnek:) Ha nem akarod mindet egy helyre akkor 2-2 a 2 nagyihoz, aztán csere:) Ne süppedj el az anyaságban. Törődj magaddal. járj el fitt-ness terembe, csinálj olyan dolgot, amit eddig nem.Úszni, szaunázni, vagy bármit, ami jólesik és kikapcsol. Amig távol vagy biztosan tudsz egy bébicsőszt bevonni. Ami pedig a legfontosabb: ne legyen lelkiismeret furdalásod amiatt, hogy heti pár ótát saját magadra fordítasz!!!!Kezdd el jól érezni magad a bőrödben! Ne várj külső segítséget, mert a férfiak a határozott, öntudatos nőket kedvelik. Akik tudják mit akarnak. Biztosan ilyen voltál, amikor megismerkedtetek. Próbálj meg újból olyan lenni, mint régen, Szerezd vissza a régi énedet. Nem lesz könnyű, mert te magad mondtál le róla a feltétlen odaadással a családod iránt. De a családod és a gyerekeid nem önfeláldozást várnak, hanem egy magabiztos és nyugodt feleséget és anyát. Gondold át! :)
220. Ami.
2012. jan. 13. 22:33

Mintha randira készülnél,ne izgulj,próbálj természetes lenni.Egyébként most miért is izgulunk?Mi lesz ma?

Utolsó infóm az volt h megbeszéltétek h neked is lesz szabadnapod,akkor is ha nem tetszik neki.

219. mandulafa (válaszként erre: 218. - Ami.)
2012. jan. 13. 22:17
próbálom..:), kb fél óra és itthon van, majd holnap írok, milyen volt, csak azt nem értem, miért izgulok ennyire:(
218. Ami.
2012. jan. 13. 22:14
Ne idegeskedj,nyugalom,nagy levegő,önbizalom:)
217. mandulafa (válaszként erre: 216. - D838452ed6)
2012. jan. 13. 22:08

igen az, lefolyószűrő, nem?

na nemsokára hazajön a férjem, érdekes a gyomrom tiszta görcsben...ezen elgondolkodtam...

de lelkileg már sokkal jobban vagyok:) csak remélem nem száll el 2 perc alatt, ahogy meglátom, mert akkor valami nagyobb baj van köztünk:(

216. d838452ed6 (válaszként erre: 214. - Mandulafa)
2012. jan. 12. 09:50
Szűrő netán;)?
215. mandulafa (válaszként erre: 211. - Kistanítónéni)
2012. jan. 11. 21:37
mielőtt elment megbeszéltük, hogy ezt szeretném, meg régebben is mondtam, és akkor is mondta, hogy igazam van, menjek, csak amikor odaérkeztünk, hogy akkor én mennék(persze előre megbeszélve melyik nap lesz, nemcsak úgy, hogy veszem a kabátom, hogy helló), akkor valahogy mindig visszatáncolt, hogy most nem jó, most ne menjek stb..én meg úgy nem tudtam menni, hogy tudtam ő duzzogna...(persze ő tud simán fordított helyzetben), erre mondtam, hogy mostantól ha duzzog, ha nem, és ha tetszik, ha nem, megyek..
214. mandulafa (válaszként erre: 213. - Ami.)
2012. jan. 11. 21:34

igen tudom mire gondolsz:) az a műanyag vacak...

kipróbálom!:) mármint a rózsákat...:)

213. Ami.
2012. jan. 11. 21:19

Gratulálok így tovább!:)

Még a rózsafürdőt ajánlom,én imádom.Amikor kapok a férjemtől rózsát,2 napig a vázában van,harmad nap meg a kádban,olyan jó,ahogy betakargatod magad a szirmokkal,illata is nagyon jó,ilyenkor ne használj tusfürdőt,semmit.Csak mielőtt leengeded a vizet szedd ki,és még akkor is ajánlatos beletenni,jajj nem tudom mi a neve,amit a mosogatóba is rakunk,h ne tömítse el a lefolyót,kis fehér vmi,ami csak a vizet engedi át:)Jól megmondtam,remélem tudod mire gondolok:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook