Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátokat keresek! fórum

Barátokat keresek! (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
893. reus92
2015. dec. 24. 12:49

Szisztok!


23 éves lány vagyok, Budapesten élek, általános munkarendben dolgozom, és barátokat keresek. Vidékről költöztem fel 10 éve, az ottani baráti köröm megkopott, ittenivel ugyan neten még beszélgetek, de nagyon hiányolom a személyes találkozókat, amiket már 5 éve folyamatosan halogatnak.


Elég zárkózott vagyok, de egy jó társaságban könnyen feloldódok. Szeretek írni, olvasni, filmeket nézni, sétálgatni, táncolni, hosszan beszélgetni az élet dolgairól. Hétvégenkénti közös mozizáshoz, kulturális rendezvények látogatásához (pl. színház, kiállítások), városnézéshez, kiránduláshoz, bulizáshoz/táncoláshoz, teázáshoz/kávézgatáshoz, sétákhoz és lányos csevejekhez keresek társaságot, akik között remélhetőleg jó barátokra találhatok.

2015. dec. 19. 23:47
Van itt valaki vagy valakik,akik Szilveszteri bulihoz barátokat keresnek.Ne légy egyedül - jelentkezz !
891. Gigi1111 (válaszként erre: 890. - Gigi1111)
2015. nov. 16. 11:52
Budapesten ez lemaradt 😊
2015. nov. 16. 11:51

Sziasztok

30 éves pörgős vidám mosolygós nő vagyok. Szeretek kimozdulni csajos programokat szervezni. Kv , borozgatas, beszélgetések, mozi stb

Sajnos barátikorom megkopott vagy szétszéledtek a nagyvilágba.

Ha lenne kedved barátkozni velem írj privát üzenetet. 😊

889. buenas tardes (válaszként erre: 884. - Muciii)
2015. okt. 27. 13:07

szia Zsuzsi


Hány éves vagy, dolgozol már, vagy tanulsz még?

Én 29 éves budapesti lány vok, barátnőket keresek csajos programokhoz, mozi, buli stb


Üdv

2015. okt. 25. 21:52

Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni az előttem szólókhoz.

Pár éve költöztem Dél - Pest közelébe. Sajnos a barátaim megkoptak, mindenkinek kicsit megváltozott az élete a munka és a párkapcsolatok területén, így a távolság és az idő miatt nem tudunk találkozni.

Szeretnék ismerkedni Budapesten vagy a környékén élő hölgyekkel barátság céljából.


Szeretek nagyokat sétálni, beszélgetni, mozizni, színházba járni, és olykor beülni egy kávéra, pohár borra, akár csak a többi nőtársam. :)


Elérhetőségem: rozinanagy@yahoo.com


Szép estét,

Rozinana

2015. okt. 24. 13:08
Sziasztok budapesti lány vagyok s szeretnék olyan megbízható barátnőt találni végre akivel bármit megtudunk beszélni közös programok stb.
886. 388b941089 (válaszként erre: 885. - Barbika1991)
2015. okt. 22. 13:57
Majd megismerkedsz más anyukákkal :)
2015. okt. 22. 13:08

kedves tagok remélem nem veszitek tolakodásnak és remélem nem rossz helyre irok :)

24 éves fiatal komoly gondolkodásu lányzo vagyok

igazábol abbol a célbol regisztráltam és merészkedem ide irni mert barátokat keresek szeretnék ismerkedni természetesen nem párkapcsolatot keresek :)

sajnos elég zárkozott tipus vagyok és nincsenek barátaim amit eddig ugy gondoltam hogy ez igazábol nem is olyan nagy probléma ......

de mostanába kezdem magam egyre magányosabban érezni senkivel nem tudok beszélgetni vagy akivel esetleg eljárhatnék valahova

persze van párkapcsolatom de az nem olyan mint egy barátnö

szoval olyan barátokat keresek akiknek nem csak a felszinesség számit és vannak értékrendjeik és persze szivesen barátkoznának velem

röviden csak ennyit szerettem volna köszönöm hogy végig olvastad további szép napot kivánok mindenkinek

bizom benne hogy nem volt tul röhelyes :))

884. Muciii (válaszként erre: 880. - Pepsi01)
2015. okt. 5. 08:42

Szia!

Tegnap regisztraltam,én is baratokat keresek,akivel a rövid szabadidőmet kellemesen eltölthessem.

Zsuzsi vagyok,Budapestről.

Ha ugy gondolod irj!

Szia!Szép napot!

2015. okt. 4. 08:57
Sziasztok! Tényleg senki nincs itt Tolna-megyéből? Szomorú vagyok :(
882. Pepsi01 (válaszként erre: 844. - Hédike33)
2015. okt. 3. 21:00
Szia! Én kicsit idősebb vagyok nálad de én is barátokat keresek. Vidám terméstetű vagyok és szeretem a jo beszélgetéseket, kirandulast, koncerteket, jo bulikat.
881. Mireille71 (válaszként erre: 880. - Pepsi01)
2015. okt. 3. 20:56

Szia!

Én is hasonló paraméterekkel keresnék barátnőt, barátnőket... :)

880. Pepsi01
2015. okt. 3. 20:40

Sziasztok!

Elmúltam 40 éves és barátnőket keresek Budapesten és környékén. Csajos beszélgetések, koncertek, közös programok.

2015. szept. 29. 14:57

Sziasztok!


28 éves győri lány vagyok és megbízható, kedves lányt keresek barátnőnek, akivel lehet jókat beszélgetni, közös programokat szervezni. :)

878. Tibor40
2015. szept. 28. 22:12

Sziasztok:)

Mi 40 éves aranyos pár vagyunk és azért jöttünk ide hogy barátokat szerezünk.Mire? beszélgetni kirándulni szórakozni:) ha szeretnél meg ismerni minket írj nem harapunk:) csak van itt olyan aki szintén keres hátha mi leszünk az:) Miskolc közelében lakunk ezt vedd figyelembe.Sziasztok. :)

puma393@freemail.hu

877. Tibor40
2015. szept. 28. 13:19

Sziasztok:)

Mi 40 éves aranyos pár vagyunk azért jöttünk ide hogy barátokat szerezünk mire ? beszélgetni kirándulni szórakozni :) ha szeretnél meg ismerni minket írj nem harapunk:) csak lesz olyan aki szintén keres barátokat hát ha mi leszünk az :)

Mi miskolc közekében lakunk ezt vedd figyelembe :) Sziasztok:)

2015. szept. 22. 11:27
Sziasztok. 23 éves lány vagyok és barátokat keresek Szolnok és környékéről. HA van kedved írj itt vagy: v.andika92@gmail.com
2015. szept. 17. 00:11

Sziasztok.

28 éves budapesti lány vagyok keresek uj ismerősöket barátokat bulizáshoz,közös dumalasokhoz, csajos programokhoz. Ha szeretsz eljárni bulizgatni mindenképp előny de nagyon szeretek setálni beülni ide-oda stb.Ha van kedved ismerkedni egy életvidám mosolygós kedves budapesti lánnyal akkor írj bátran.Várom Leveled vagy üzeneted.

Sok puszi

greendiamonds87@gmail.com

874. dower (válaszként erre: 873. - E475be4076)
2015. szept. 13. 22:53

Szia,


én egy kicsit idősebb vagyok Nálad (egész pontosan 49 éves), de szívesen részt vennék az általad említett progranokban. Érdekelnek a tartalmas beszélgetések. Ha érdekel a dolog, írj légyszíves a laszlovarga540@gmail.com e-mail címre. Szia!

2015. aug. 23. 23:29

Udv!

32 eves vagyok, egyedulallo ferfi. Keresnek egy olyan igazi baratot. van egy-ket lany baratom akik nagyon fontosak szamomra de neha hianyzik a ferfi tarsasag. Ami erdekel, kozos programok pl. Bicikliturak, akar egy jo uszas, neha egy jot enni, inni, vagy mozi, ertelmes beszelgetesek.

Bp es godollo kozt lakok szoval kornyekbeli vagy bp-i.

Szerintem kb. egykoruak ertik meg egymast a legjobban tehat ilyen korosztalyunak orulnek.

Ha erdekel valakit irjon. Udv!

2015. aug. 20. 14:54

Sziasztok.

19 éves kecskeméti lány vagyok.

Kecskeméti és környéki barátokat keresek 18-40 kor között.

Szeretem a rockot, animét, szeretek olvasni, érdekel az angol és a francia nyelv.

Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor a dw.dalek@freemail.hu címre írj.

Szép napot :)

2015. aug. 19. 08:51
Köszönöm egész évi kedves szavaidat, látogatásod és hogy a barátod lehetek!;~>
870. esztilánc (válaszként erre: 867. - Meli89)
2015. aug. 19. 08:48
Szia! Válaszoltam neked privát üzenetben.
2015. aug. 18. 16:15

Sziasztok 27 éves debreceni lány vagyok és barátnőt keresek

[link]

868. Chloe_ (válaszként erre: 840. - Temeraire)
2015. aug. 17. 12:05

Szia! :)

Szabolcsnak pontosan melyik részén laksz,ha megkérdezhetem? :))

867. Meli89 (válaszként erre: 862. - Esztilánc)
2015. aug. 17. 11:42

Szia!

Keresel még barátnőket? Én szívesen barátkoznék veled. Írtam privát üzit is, nézd meg.

2015. aug. 11. 22:43

Sziasztok!

26 éves budapesti srác vagyok. Az egyetem végeztével nehezebb a barátokkal programokat összeegyeztetni, ezért szívesen megismerkednék valakivel, akinek lenne kedve az alábbi programokhoz. Kirándulás (akár Buda környékén, akár távolabb), séta, városnézés (akár csak itt Budapesten is), geocaching, futás (pl. Margit-sziget, de más helyszínre is nyitott vagyok, ha nincs túl messze), beszélgetés, vagy ami ezekkel összeegyeztethető (pl. séta fotózással stb). Hirtelen ezek jutottak eszembe, de mástól sem feltétlenül zárkózok el, konkrét felvetésre tudok igent/nemet mondani.

Nő/férfi/lány/fiú, írhat bárki, a korosztályt sem húznám meg szigorúan.

e-mail:

leisure015@gmail.com

865. catmother (válaszként erre: 844. - Hédike33)
2015. aug. 3. 16:20
Ha még aktuálkis, én is itt vagyok :)
2015. aug. 2. 21:12

Sziasztok!


Igaz most regisztráltam az oldalra,de nagyon elszánt ötletem van na szóval szeretném, ha többen találkoznánk egyszerre, minél többen vagyunk annál jobban sülhet el a találkozó!

Kinek lenne hozzá kedve? :) Várom a leveleket!

27 Éves vagyok,kedves,pozitív, barátságos, rossz szokásom is van,de kinek ne lenne! Budapesti vagyok.


Vikcsu

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook