Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátokat keresek! fórum

Barátokat keresek! (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1073. ipaross
2020. nov. 13. 12:45

Párt házaspárt keresek barátkozáshoz.

Peti vagyok szabolcs megyéből való vagyok az ország bármely pontjáról irhatok


ipaross@citromail.hu

1072. 906bd42451 (válaszként erre: 1071. - 906bd42451)
2020. okt. 30. 16:42
A lényeg lemaradt, ezen a címen tudtok elérni: j.silverhand2077@gmail.com
2020. okt. 30. 16:41

Sziasztok!


Én egy lassan 30 éves, már jó ideje Budapesten élő srác vagyok és hasonló cipőben járok. Nem hittem volna, hogy egy ilyen fórumon fogok majd nézelődni, de sosem lehet tudni hol lehet új barátokra lelni.


Korban nagyjából hozzám közelállókat keresek nemtől függetlenül barátkozás és közös programok (beszélgetni, iszogatni, kirándulni, közös sportolás...) céljából.


Introvertként sosem ment túl könnyedén az ismerkedés, akár barát akár társkeresés terén. A gimiben és egyetemen megismert barátok szépen lassan elkoptak, és munka mellett nem lett könnyebb új kapcsolatokat építeni.


Remélem a következő évet sikerül több baráttal és kevesebb Coviddal tölteni.


Aki szeretne ismerkedni, írjon :)

1070. monno
2020. okt. 28. 09:35
Sziasztok!Én 45 budapesti nő vagyok ,nagyon szeretnek barátnőt akivel jókat lehet beszélgetni ,kirándulni,bulizni😃vagy csak lazulni.
1069. Meanett
2020. okt. 27. 18:29
Sziasztok.Barátnőt keresek.34 éves nő vagyok 3 gyerekkel.7 eves fiam hiperaktív figyelemzavaros ez miatt nem igazán áll velem szóba senki.Dunaújváros környékén keresnék barátokat akik tolerálják ezt a helyzetet.Eléggé szókimondó vagyok bár eleinte inkább vissza húzódó.14 éve nem igazán mozdultam ki ezért már jó lenne valakivel egy kis kikapcs.Hiába próbáltam ismerkedni nem jártam sok sikerrel ezért gondoltam hátha itt.email címem: mezofiani@gmail.com
2020. okt. 20. 22:15

Sziasztok.

Vidéki ámbár most budapesti(áprilisban költöztem fel) 28 éves srác vagyok. Szeretnék barátkozni,akár helyivel,akár interneten kortól és nemtől függetlenül.


Barátságos,kedves,megértő,őszinte(ami a szívemen az a számon) tulajdonságaim vannak. Imádok túrázni,nagyon érdekel és szeretem a természetet,nagy utazó vagyok,imádok fényképezni(második elgnagyobb hobbim) íjászkodtam,szeretem az autósportokat,és könnyen nyitok mindenre. Szeretek leülni lelkzni,meginni egy üveg bort,vagy sörözgetni,max csak becsiccsenésig!!


Van egy párom,akit nagyon szeretek így ha tudom minden szabad időmet vele töltöm,de hiányzik nekem egy barát az életemből,még igaz barátom se volt. Szóval várom a jelentkezőket,akik komolyan gondolják a barátkozást.

2020. aug. 31. 23:00

Sziasztok!

Budapesti lányként szívesen ismerkednék korombeli (20-25 év) lányokkal.


Kulcsszavak: személyiségfejlődés, elfogadás, természetvédelem, természet, egészség, béke, pozitivitás, optimizmus, tanulás.

Szép napot kívánok!

2020. júl. 11. 13:02

Sziasztok! :)


Barátokat keresek Budapesten! Pár éve költöztem ide Debrecenbenből, de sajnos az összes rokonom és barátom ott maradt vagy teljesen máshová sodorta az élet. :( Jó lenne, ha lenne valaki, akivel időnként ki lehet mozdulni. :)


Röviden rólam: Egy 30 éves, társaságkedvelő, őszinte, megbízható lány vagyok. A vőlegényemmel együtt élek (aki miatt nem hanyagolom a barátaimat :P), lassan esküvőt is tervezgetünk, de gyereket nem szeretnénk. (Nem, nem azért, mert utáljuk őket, csak egyszerűen nem vágyunk rá, más elképzeléseink vannak a jövőt illetően.) A szabadidőmet leginkább ilyen kocka dolgokkal szeretem tölteni (társas-, kártya-, videójátékok), de imádom például a kerti partikat, a filmnézős estéket, a vásárlást (kivéve, ha ruhát kell venni :D), meg még sok más dolgot is. Főként a rock és metal zenéket szeretem, de azért mást is meghallgatok. Na jó... Kivéve a mulatóst. :D Imádom az állatokat, főként a kutyákat. ^^


Ha úgy gondolod, hogy szimpatikus voltam, örülnék, ha megkeresnél! :) Email-címem: salemiboszi@gmail.com

2020. júl. 10. 22:59

Sziasztok!


27 éves nő vagyok, Budapesten élek, dolgozok, tanulok (több-kevesebb lelkesedéssel és sikerrel), összességében még keresem a helyem a világban.

Abban a helyzetben vagyok, hogy a barátaimnak jelenleg a párkapcsolat és családalapítás mellett már nem sok ideje jut közös programokra. Nagyon szeretek beszélgetni, kirándulni, jókat enni-inni, szeretem a sportosabb programokat is és néha szívesen belevetem magam az éjszakába is, szeretek bulizni, koncertekre menni. És persze az új dolgokra is nyitott vagyok. Nekem a tartalmas, mély beszélgetések és a közös szórakozás is fontos.

Nagyon fontos, hogy nem csak online kapcsolattartásra keresek új barátokat, hanem valódi közös élményekben szeretnék osztozni Veled. Olyan barátot keresek, akivel részese lehetünk egymás mindennapjainak.


Kérlek akkor írj, ha

- van saját személyiséged, gondolataid, véleményed és szívesen el is mondod, de nem akarod rákényszeríteni másokra. Nagyon szeretek beszélgetni, akkor is ha nem egyezik a véleményünk.

- nem csak addig szeretnél baráti kapcsolatot fenntartani amíg éppen szingli napjaidat éled és amint belovagol a herceg(nő) az életedbe már el is felejtesz mindenki mást.

- te is őszinte barátságra vágysz, együtt örülhetünk egymás boldogságának és a bajban is mindig számíthatunk a másikra.


Szívesen ismerkednék új emberekkel, korra és nemre való tekintet nélkül, de fontos, hogy ”csak” baráti kapcsolatot keresek. A páromat már megtaláltam.

Ha ez alapján a rövid bemutatkozás alapján szimpatikusnak találsz és úgy érzed van „közös jövőnk” akkor írj a dori.ahnbf@gmail.com címre. Alig várom, hogy megismejelek ;)

2020. júl. 9. 12:30
sziasztok, úgy döntöttem új életet kezdek! Köszönöm
1063. Tünci3 (válaszként erre: 1055. - Monamano)
2020. júl. 9. 12:29
Szia Moncsi! Írok az email-címedre. :) Üdv:Tünde
1062. Huncut0
2020. júl. 9. 12:15

Sziasztok!Barátokat keresek!Tudom,hogy ma már ez nem divat,de hátha..Az ideális az lenne,ha találnék valakit,aki valóban barátokat keres,erre ideje is van,nem csak levelezni szeretne,érdeklődik a másik iránt,és nem csak évente,szeretne közös programokat is szervezni,amire azért el is jön.A lényeg,hogy legyen helyem az életében.Magamról annyit,hogy Budapesten élek,41 éves,nagyon fiatalos nő vagyok,úgyhogy bárki írhat nekem,csak nő legyen.Imádom a zenét, (táncolni is rá),az állatokat,szeretek kirándulni,vagy csak beszélgetni,és élvezni a másik társaságát.Ha esetleg lenne kedved ismerkedni:

domino2xy@gmail.com

2020. jún. 29. 10:16

ziasztok! 🙂


Debrecenből/Nyíregyházáról keresek velem egykorú barátnőt (30).


Szabadidőmben szeretek sétálni, zenét hallgatni, lelkizni,-dumàlni, vásárolni, sportolni... Az állatok nagy "szerelmeim" 😀


Írj, ha felkeltettem az érdeklődésedet 😊

1060. 10b4cf009b (válaszként erre: 1059. - Simpleyred)
2020. jún. 28. 15:35

Szia !

Pilisvörösváron élek,55 éves vagyok szívesen ismerkednék.

Szép napot!

2020. jún. 24. 11:16

Sziasztok,

Barátokat keresek 48 éves vagyok, 2 nagy gyerekkel.

Pesten élek, szívesen barátkozom, nincs kor megkötés.

Szeretek, olvasni, sétálni, beszélgetni. Megértő vagyok.

Írj bátran. :)

1058. delimano30 (válaszként erre: 1056. - Kisnapleány)
2020. jún. 22. 19:47
Szia :) nekem is van egy kislányom :) szívesen ismerkednék :) Pesten élek :)
1057. vpdori
2020. jún. 10. 21:15

Szép estét, sziasztok!


Dóri vagyok 27 éves (egy Veszprém megyei kis városban élek) és teljesen egyedül...


Őszintén szólva már próbálkoztam itt is egyszer és különféle fórumokon is, egy alkalommal írt rám egy közeli városban élő lány, akivel pár levelezésnél tovább nem jutottunk, ugyanis ő közben megtalálta "élete párját" és innentől kezdve már nem tartotta fontosnak hogy találkozzon velem..


Úgy döntöttem még egy esélyt adok magamnak és talán Neked/Nektek...!?


No röviden tömören, de hol is kezdjem el, csak hogy értsétek kit / kiket keresek és miről is "beszélek" vagy miért is vagyok itt..?!


Egyszer élünk,és az én életem igencsak nem mondható egyszerűnek...viszont teljesen úgy érzem, tegnap még 20 voltam most pedig mindjárt 30...és? És mindennap ugyanaz a mókuskerék, szinte reggeltől estig dolgozom, majd hazajövök és itthon ülök...Na ezt azért kifejtem..szociális szférában dolgozom, szinte belemenekülve az sem zavart ha napi 12 órákat dolgoztam ugyanannyi pénzért..csak ne gondolkodjak..itthon "ülök"..egyedül újítom fel a lakást, festek, glettelek, füvet nyírok, vakolok, takarítok, és az életem értelmével vagyok foglalkozom ő pedig egy 12 éves szoba kutyus...aki sajnos már nem a legegészségesebb! :( nekem csak ő van!


Barátnőt keresek! Barátokat keresek!


El akarok kezdeni élni! Nem hiszem, hogy minden 28 éves lánynak már az a törvényszerű ha van 2-3 gyereke, esetleg férje vagy nem egy partnere akiket hetente cserélget!


Szórakozni akarok, kikapcsolódni, bulizni! Hiszen rohan az idő nem fogjuk tudni visszahozni ezeket az éveket...De bővebben erről, magamról és magadról majd privátba folytatjuk! :) Ezt a nyarat szeretném élménydússá tenni, a különféle programokra , rendezvényekre bulikra ellátogatni, hiszen egy köpés a balaton...! Tudom itt a 90 % Budapest és környéke, de ki tudja! És ha messze is vagy de "egymásnak lettünk teremtve, vagyis lehet hogy Te vagy a másik felem" akkor nincs távolság! :)


Milyen embert keresek? Ami a legfontosabb, egy olyan embert, akinek jelent még valamit a szó: bizalom! Aki nem kihasznál és eldob! Nagyon nehezen nyílok meg, nehezen szeretek meg embereket de ha igen azt nagyon! Skorpió a horoszkópom, ezzel sokat elmondtam, van aki tud azonosulni és el tudja fogadni van aki nem. Tudomásul veszem. Viszont annyiszor csalódtam már, hogy megszámolni se tudom! Remélem itt vagy és megtaláljuk egymást!


puszi Nektek: Dóri


e-mail cím: doriveszpremmegye@gmail.com

2020. jún. 10. 20:58
Sziasztok! Barátnőt keresek többnyire online kapcsolattartással pici baba miatt. 28 éves vagyok, Budapesten lakom, van egy csodás férjem, két gyermekem. Szeretem a romantikus filmeket, az önfejlesztő és spirituális olvasmányokat és előadásokat, de bármiről szívesen elbeszélgetek :)
1055. monamano
2020. jún. 10. 20:47

Sziasztok


Moncsi vagyok Tatabányán lakom (38)


Van egy csodálatos férjem (48) és egy majdnem 3 éves kisfiam és egy majdnem 19 éves nagylányom így a kicsi miatt kicsit korlátozott vagyok de nem elzárt a külvilágtól.


Egy őszinte megértő barátnőt keresek aki nem csak akkor keres ha csak szüksége van rám


Nem csak az anyagiakat látja bennem.


Káros szenvedélyektől mentesen élünk.


Számomra nem a baráti mennyiség a lényeg minőségi barátnőt keresek egy olyat kiben bízhatok és számíthatunk egymásra jóban-rosszban.


Nem levelezőtársat keresek persze most kötöttebbek a dolgok de a jövőre nézve találkozásra szeretnék szeret tenni.


Ha neked a távolság nem gond nekem sem.


Lehet baráti társaság is de SEX kapcsolat kizárt !!!!!


Moncsi


monamano25@citromail.hu

1054. Junia (válaszként erre: 1044. - Pipacshercegnő)
2020. jún. 1. 20:17
Szia, sajnos én is ezt tapasztalom . Ha gondolod írj :)
1053. Kajati
2020. máj. 29. 19:48
Nem keresek,majd valaki megtalál😊
2020. máj. 14. 21:45

Sziasztok! 🙂

Debrecenből/Nyíregyházáról keresek velem egykorú barátnőt (30).

Szabadidőmben szeretek sétálni, zenét hallgatni, lelkizni,-dumàlni, vásárolni, sportolni... Az állatok nagy "szerelmeim" 😀

Írj, ha felkeltettem az érdeklődésedet 😊

1051. b.andi36
2020. ápr. 22. 13:09
Sziasztok! Andi vagyok, 36 éves, van egy 2 hónapos kisfiam.Pest megyében élünk. Szeretnék olyan lányokkal levelezni és barátkozni akikkel lehet önfejlesztő, spirituális dolgokról beszélgetni! Imádom a természetet, állatokat, jó filmeket:) Az e-mail címem: baloghandipostafiokja@gmail.com
1050. New(l)
2020. márc. 3. 14:30
Abból milyen pót-nagyszülő lesz, akitől a saját, vérszerinti rokonai fordultak el?🤔🤨
1049. monamano
2020. márc. 3. 14:27

A SZERETET MINDENKINEK JÁR!


Találjuk meg egymást!



PÓTANYÁT,PÓTNAGYSZÜLŐKET KERESEK-KERESÜNK


A tévedések elkerülése végett leszögezném, hogy ebben semmiféle anyagi érdek nincsen.


Egyszerűen csak a szabadidő közös eltöltésére keresem az adott hölgyet,pótnagyit,pótpapit legjobb lenne egy házaspár aki szeret csavarogni,kávézni,jókat beszélgetni és hangosan nevetni aki szomjazza a gyerekzsivajt aki szeretne az Életünk része lenni!

Nem babysittert,házvezetőnőt még csak nem is takarítónőt keresek!!!


A dolog maximálisan komoly,nem valami rossz vicc!!!


Én bízom benne,hogy a felhívásom eljut oda ahová kell!!!


Egy olyan embert aki akár egyedül álló szívesen tartozna egy normális rendezett családhoz.


Még nem késő hogy találjak egy olyan embert aki ha nem is vér szerint de úgy szeret mit ha az övé lennénk.


Találjuk meg egymást egészítsük ki egymás életét!


Ha valaki ismer a saját vagy környezetében olyan 52 -65 év körüli hölgyet,pótnagyit,pótpapit akár házaspárt aki egyedül van mert a gyermekei elfordultak tőle,vagy talán nincsenek is neki,de vágyik arra, hogy valakit szerethessen és őt is viszont szeressék,ne habozzatok felhívni a figyelmét erre a posztra!!!

lazamama5560@gmail.com

1048. Springtime (válaszként erre: 1044. - Pipacshercegnő)
2020. febr. 12. 21:02

Szia!


Aktuális még a barátnő keresésed? Én hasonló korosztály vagyok, hasonló helyzetben. Viszont kérdés, hogy melyik városban laksz, a távolság miatt.


Üdv: S.

2020. febr. 10. 19:19

Sziasztok!


Szívesen barátkoznék! Szeretem az animéket, kpopot, youtubereket, sminkes témákat, csajos, de fiús dolgokat is. Sokat dolgozom, de mellette tanulok, bármikor vevő vagyok egy shoppingra, bulira, mozira, kávé melletti csacsogásra! :) Vannak barátaim, de szeretnék új embereket is megismerni, nem vagyok az az ítélkezős fajta, inkább a bolondos, aki megnevettet.

20-25 eves korig, vagy igazabol mindegy a lenyeg, hogy ertsd a butus vicceimet! :)

1046. Anett8930
2020. jan. 27. 09:00

Sziasztok.

Spannolnék 30evés, nő vagyok Győr mellett elek,Győrbe melózok. Nem párt keresek. Boldog kapcsolatba élek. Haverkodnék Győri v környéki emberékkel. :)

2020. jan. 15. 13:05
Gondolom ,én itt nem igen találok senkit!
2019. nov. 24. 19:37
Sziasztok!40 éves vidám természetű nő vagyok.Sajnos nem igazán vannak őszinte barátságok,mert az emberek főként a nők valamiért nem tudnak önzetlenül veled örülni De ne legyek negatív...Lehet eddig nem a megfelelő emberekkel hozott össze a sors :) Na de ennyi időn keresztül??
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook